Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Michelle zaglądam do Was z rana.Wiesz to pierwsza noc Bastusia w nowym domku i otoczeniu.Koo mnie wcale nie zdziwiło,sądziłam bardziej,że będzie z nocy a więc nie ma się co za bardzo martwić.Gdyby był wyprowadzony zaraz rano to sądzę,że koo by było pozostawione na podwórku.No i ten ogonek niby machający może nie zdawało się Tobie bo ja bym pragnęła takiej wiadomości.Będzie dobrze,wszystko w swoim czasie się ułoży-mam taką nadzieję. Michelle bardzo dziękuję za opiekę nad Bastkiem,on tak bardzo potrzebował człowieka.
  2. [quote name='mshume']Jako właścicielka maltanczyka pozwolę sobie nie zgodzić się, co do podszewek z flauszu czy polaru, to filcuje włos. A fryzury, jakie kto lubi. :)[/QUOTE] Tak jeżeli maltanek ma długi włos to się z Tobą zgadzam w 100% natomiast jak ma krótki to polar nie filcuje włosa-sprawdzone,przetestowane! Oczywiście też jestem za podszewką.
  3. [quote name='G&Ł']Tak, jak myśleliśmy ciężko nam było się rozstać z Mańkiem i ubolewamy, że nie mogliśmy wziąć go już dzisiaj. Jak pisała Mama poczyniliśmy niezbędne zakupy ( w postaci wygodnego legowiska, 3 przyrządów do czesania, szelek, smyczy, miseczek, karmy suchej i mokrej, witamin ) myśleliśmy też o jakiś zabawkach, ale niestety nie wiedzieliśmy, jakie będą odpowiednie ( może jakieś podpowiedzi :) )[/QUOTE] Cioteczko maltańczyki bardzo ładnie wyglądają obcięte oczywiście nie do samej skóry i wtedy nie kołtunią się.Natomiast ubranko bardzo wskazane jest w zimę takie nieprzemakalne (wierzch ortalion pod spodem flausz,polar.Wg.podanych wymiarów wcześniej to rozmiar 30.Wszelkie inne z wełny,materiału nie nadają się szkoda kasy.No a zabaweczki to wszelkiego rodzaju pluszaki,piłeczki.
  4. [quote name='asia-s']wstawilam Zurka na kudlacze w potrzebie, cudny, mam nadzieje ze jesli sie zgubil to wlasciciel sie szybko znajdzie, poszukam w necie czy oby ktos nie szuka w tych okolicach[/QUOTE] Sprawdziłam czip w Bazie Danych i taka informacja mi się wyświetliła. Znaleziono numer identyfikatora [B]941000013815138[/B]. Powyższy numer został zarejestrowany w lecznicy: [B]Przychodnia Weterynaryjna Lekarze Weterynarii Brążkiewicz i Marciniak spółka partnerska, ul. Powstańców Wielkopolskich 14A, 87-300 Brodnica, tel. 0693860380 ,608512077, 0564933631[/B] Jeżeli znalazłeś zwierzę o podanym numerze identyfikacyjnym, zadzwoń pod numer tel. 058 324 44 27. Pełnimy dyżur całą dobę.
  5. [quote name='zachary']asia-s a ten czip Żurka sprawdzany był w międzynarodowej bazie danych?[/QUOTE] Sprawdzałam w Bazie Danych i takie coś się mi wyświetliło. Znaleziono numer identyfikatora [B]941000013815138[/B]. Powyższy numer został zarejestrowany w lecznicy: [B]Przychodnia Weterynaryjna Lekarze Weterynarii Brążkiewicz i Marciniak spółka partnerska, ul. Powstańców Wielkopolskich 14A, 87-300 Brodnica, tel. 0693860380 ,608512077, 0564933631[/B] Jeżeli znalazłeś zwierzę o podanym numerze identyfikacyjnym, zadzwoń pod numer tel. 058 324 44 27. Pełnimy dyżur całą dobę.
  6. Noo! Ja zaglądam i to kilka razy dziennie a dzisiaj wyjątkowo czekałam na wiadomości.
  7. Ciocia Dorotko bardzo dziękuję za wiadomości,za fotki,za opiekę nad nim,za transport.Jakoś mi się łezka w oku zakręciła chyba ze szczęścia,że Bastuś już bezpieczny.Słowo dziękuję to za mało. A Bastuś przepiękny tylko taki smutny bardzo ale mam nadzieję,że u michelle wróci Bastusiowi humor i wigor. Ciocie nie mogłam się pohamować i wklejam fotkę Orlena.Orlen przebywa u dochy n w DT.Mam nadzieję,że docha mnie nie zabije.Bastek będzie tak samo wyglądać tylko potrzebny jest mu czas aby przeszedł metamorfozę u michelle. http://www.dogomania.pl/threads/218092-Orlen-kud%C5%82acz-w-typie-rasy-PON-szuka-DS-teraz-na-dt-u-docha-Dolny-%C5%9Al%C4%85sk/page11
  8. Inko już nie wiem jak pomóc z fryzjerem.Może wejdź na wątek Kaliski i napisz,tam są Ciotki z Kalisza może doradzą albo napisz do Ciotki,która przeprowadzała wizytę u Ciebie p/a.Ja przez swoje tymczasowiczki mam też wspaniałego fryzjera w Legnicy zupełnie przez przypadek odkrytego. Podam wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203542-Schronisko-w-Kaliszu-pom%C3%B3%C5%BCmy-w-szukaniu-zwierzakom-dom%C3%B3w!-Potrzebne-og%C5%82oszenia-i-DS[/url]
  9. [quote name='lili13']gdzie to jest?-W OKOLICY: Bukowiec gm. Brojce[/QUOTE] To raczej jest Bukowiec gm.Brójce - okolice Łodzi
  10. A ja podesłałam Faziutka do Ciotek pudelkowych.Ooo!
  11. I ja też się ogromnie cieszę,sunia odżyje.Bachar ja też z całego serca dziękuję za danie jej DT.Będę kibicować suni.
  12. Jestem na zaproszenie Lara.Gdzie ta ustawa co obowiązuje to jakiś koszmar.Kiedy wreszcie cierpienie się skończy umęczonych zwierzaków! Mogę zasilić konto suń kwotą 50zł jednorazowo lub w pięciu ratach miesięcznych - jak wolicie Cioteczki.Tyle tylko mogę pomóc.
  13. [quote name='Luna007']czyli już do tych kojców wstawili budy i siano?[/QUOTE] Tylko teraz by się przydało to sprawdzić czy tak jest w rzeczywistości!
  14. [quote name='mtf zalesie']dzwonie pod numer podany w poscie 129 /do burmistrza/i mowia ze nie ma takiego numeru-czy ktos dzwonil[/QUOTE] Ten nr.jest prawidłowy taki widnieje na stronie Urzędu. Ciotki bombardujcie mailami ja już wysłałam. [B][email protected][/B]
  15. Dzięki Aniu za wodę z olejem i słomę dla tych biednych psiaków.Nie rozumiem ludzi,którzy opiekują się przechowalnią,przecież oni pobierają za to wynagrodzenie aby była słoma,budy ocieplone,pełna miska jedzenia,woda.Kiedy to się skończy i kto to wszystko ukróci.
  16. No ja też jestem ciekawa !
  17. O tak to wielki dzień i Bastek chyba nie spodziewa się tak wielkich zmian jakie mają zajść w jego życiu.A mroźna noc to oczywiście chyba bez słomy albo w nikłej ilośći!
  18. Ciocie pudelkowe osądźcie czy Fazi można podciągnąć pod pudelka? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jcOiFv72DTY/TyaPQrRxpEI/AAAAAAAAGAI/Xlif8WQe7gM/s500/P1302363.JPG[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/219786-FAZI-smutny-zrezygnowany-sko%C5%82tuniony-starszy-piesek-b%C5%82aga-o-dom-ok.Olsztyna/page7[/url]
  19. Inka wejdź w gogle wpisz:strzyżenie psów - wielkopolska-Kalisz albo psi fryzjer i znajdziesz tam a także opinie.Ja wynalazłam to w skromnym wydaniu. [B] [URL="http://www.hotfrog.pl/Firmy/Salon-Piel%C4%99gnacji-Ps%C3%B3w-New-York-Sklep-Zoologiczny"]Salon Pielęgnacji Psów New York & Sklep Zoologiczny[/URL] [/B] 795623666 Graniczna 78a, Kalisz Salon pielęgnacji psów. Zadbany pies jest wizytówką każdego właściciela , wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy : - [B]strzyżenie psów[/B] wszystkich ras według wzroców FCI, oraz psów nierasowych;… [LIST] [*]psi fryzjer [*]- [*]Psów [*]- [*]York [*]- [*]Salon Piękności [/LIST] [B] [URL="http://www.hotfrog.pl/Firmy/TAJGA_351098"]TAJGA[/URL] [/B] 721 430 500 Ul.Górnośląska 48, Kalisz Tajga : sklep wszystko dla zwierząt, salon pielęgnacji i strzyżenia psów i kotów, sklep internetowy, dystrybucja i dostawa karm do domu. Oferujemy rzetelne usługi, fachowe porady, dysponujemy szerokim … [LIST] [*]psi fryzjer [*]- [*]Psy [*]- [*]Koty [*]- [*]Royal Canin [/LIST] [B] [URL="http://www.hotfrog.pl/Firmy/Jeppe-Strzy%C5%BCenie-i-piel%C4%99gnacja-ps%C3%B3w"]Jeppe Strzyżenie i pielęgnacja psów[/URL] [/B] 501727175 Hanki Sawickiej 32, Kalisz Salon Groomingu JEPPE, w Kaliszu ul. H.Sawickiej 32,/za marketem Społem “Hanka”/, tel. 501727175. Strzyżenie, trymowanie, kąpiel, pielęgnacja psów przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu renomowanych firm/ … [LIST] [*]psi fryzjer [*]- [*]Trymowanie Psów [*]- [*]Czyszczenie Uszu [*]- [*]Psów [/LIST] [B] [URL="http://www.hotfrog.pl/Firmy/Fifi-Strzy%C5%BCenie-i-piel%C4%99gnacja-ps%C3%B3w-tel-512-271-406"]Fifi Strzyżenie i pielęgnacja psów tel.512 271 406[/URL] [/B] 512 271 406 ul.Babina 6-7, Kalisz Fifi Strzyżenie i pielęgnacja psów,kotów,koni -strzyżenie -trymowanie -rozczesywanie skołtunionej sierści -kąpanie -czyszczenie oczu i uszu -obcinanie pazurów Fifi Strzyżenie i pielęgnacja psów oferuje … [LIST] [*]psi fryzjer [*]- [*]trymowanie [*]- [*]Psów [*]- [*]Strzyżenie [/LIST] A jeżeli chodzi o zachowanie Majki to na bank boi się huku,wystrzałów,nawet przed Sylwestrem dzieciaki bawiły się petardami to Maja wiła się w szelkach,chciała uciekać do domu.A tył powycinany to dzieło Kory i dzięki jej za to bo Majka wyglądała koszmarnie,zresztą widać na fotkach ze schronu.Natomiast jej zachowanie no cóż musi upłynąć trochę czasu aby poznać ją bardziej a ona Was jakie macie w stosunku do niej wymagania.Wiem,że może byś chciała widzieć w Majce poprzedniego pieska ale każdy pies jest inny i ma inny charakter,raczej nie ma klonów.Wiem jedno Maja kocha człowieka i chce przebywać u boku jego wciąż, a nie każdy pies taki jest,są psy co wolą żyć swoim życiem. Jeszcze coś chcę napisać może co niektóre Cioteczki to zbulwersuje ale jedyną moją miłością był nieżyjący już PON-Brutus.Oczywiście następców kochałam i kocham ale jedyną bezgraniczną moją miłością był on.To tak na marginesie a dotyczy to Twojej wypowiedzi Inka poprzedniego rezydenta.
  20. No fotki powalające.Kochana niunia zazna samych szczęśliwych dni.Moim marzeniem jest aby takich domków było więcej.Pozdrawiam nowych Państwa i bardzo dziękuję za danie Łusce domku.Już nikt naszą niunię nie skrzywdzi!
  21. Ano właśnie Isia potrzebuje wszystkich i wszystko tj.psiego towarzystwa,dzieci.Ona kocha zabawę,w tym jest niezmordowana.Ja już wyciągnęłam wór z pluszakami i każdy jest jej.Piłeczki też bardzo odpowiadają oprócz gumowych maskotek,których nie rusza.Isia potrafi podrzucać do góry sama piłeczki,pluszaki i je łapać w locie,jednym słowem energia ją rozpiera.Już nie mam siły do niej,jej pluszaki u mnie można spotkać zarzucone na kwiatkach,na meblach,praktycznie wszędzie.Jednak najszczęśliwsza jest jak zawitają do mnie wnuczęta wtedy zabawy nie ma końca a Isi się pychol śmieje od ucha do ucha.Nie wiem jak ona bez tych rzeczy wytrzymała tyle czasu w schronisku.Może jedyną rozrywką była jej zabawa z psami a wynik był taki,że przyjechała z raną na szyi i na brodzie.Ona potrafi Mikusia złapać za sierść i ciągnąć po podłodze.Ja nie ingeruje w ich zabawy,ponieważ Mikuś nie piszczy a więc wiadomo,że nie robi jemu krzywdy.Isia potrafi wyrwać Mikusiowi z pyska pluszaka i uciekać z nim a Miki nie daje za wygraną i zaczyna się kotłowanina,która nie ma końca.Na spacerach wyszukuje resztki jedzenia muszę na nią bardzo uważać aby nie pożarła jakiegoś worka foliowego.W przeszłości chyba musiała żywić się resztkami ze śmietników.Miki nic nie ruszy z dworu no ale on miał od urodzenia pełną michę.Do swojej postury ma wyjątkowo grube fajne łapy,poduszki jak u owczarka.W sobie jest dosyć nabita,zresztą kocha jeść.Je suche i gotowane co mnie bardzo cieszy.Uwielbia gryzaki to też bardzo dobrze ze względu na ząbki a ząbki jak perełki,białe ma, bez nalotu i kamienia tylko by mogło nie być tej szufladki chociaż z jedzeniem dobrze sobie radzi.Ogólnie jest bardzo ładna,sierść powala,lśniąca,gruba,piękna.Uszy jakimś cudem zdrowe bo przeważnie do mnie przyjeżdżały tymczasowiczki z chorymi uszami.Zaczyna zachowywać czystość w domu dlaczego piszę zaczyna,ponieważ na początku był dramat,w tej chwili zdarzy jej się jeszcze w przedpokoju zrobić sioo w nocy a to jest wynikiem wieczornego szaleństwa i chłeptania wody.Ale jest o niebo lepiej jak było bo początek był tragiczny.Resocjalizacja w kierunku zachowania czystości idzie pełną parą i są już kolosalne postępy. Inka nie tylko z Iśką będzie mi się ciężko rozstać.Wszystkie rozstania przechodzę rozsterką psychiczną.Tak już po prostu mam.Wszystkie tymczasowiczki to część mojego życia i każdy leży w mojej szufladce do której często zaglądam.
  22. [quote name='bachar']Szkoda, że jest tak daleko - mogłaby zamieszkać z nami na DT :([/QUOTE] Jeżeli ta propozycja jest aktualna to trzeba organizować transport na cito nawet płatny.Na transportowym napisać,może będzie w tym kierunku.Jeżeli by był platny ja się dokładam,kto jeszcze?
  23. [quote name='aanka']LAURA ,JAKI PSIAK ...bo ludzie szukają sznaucerka miniaturki cały czas na bolec info . i nic ..[/QUOTE] Aniu to ten piesek,może go pokazać malawaszce taki jest sznaycerkowaty. [IMG]http://sm.boleslawiec.pl/news/0/270.jpg[/IMG]
  24. A myślą,myślą! Tyle Bastuś przesiedział w przechowalni,że należy się Bastusiowi.Ja zawsze piszę,że w kupie siła! Ciocie! Serdeczne dzięki za transport to niesamowita jest pomoc.No to czekamy na wieści i na Bastusiowe fotki. Bastusiu! Tylko jeszcze jedna nocka i będziesz grzał dupkę u michelle!
  25. A możesz zdradzić tajemnicę i opisać dom,ponieważ nie wiem czy ktokolwiek pomoże w deklaracjach jak nie wie gdzie Delma ma trafić i jakie są jej potrzeby.
×
×
  • Create New...