-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Michelle a może Bastek ma chore uszy? Wiesz ja miałam w DT PONika i też na samym początku nie dawał sobie zapiąć do obroży smyczy,kłapał zębami,było ewidentnie widać,że był podenerwowany .Miał jakiś uraz związany z głową,szyją.Był wyprowadzany w szelkach.Moją metodą na zmianę jego zachowania było delikatne dotykanie obroży,lekkie przekręcanie jej,po prostu w każdej wolnej chwili manipulowanie delikatne w tym miejscu.I udało się po pewnym czasie przekonać go,że dotyk nie boli a jest wręcz przyjemny,ale podkreślam,że było to bardzo delikatne działanie.No niestety każdy pies potrzebuje indywidualnego podejścia i obserwacji go i naprawienia błędów,które posiada. Ja też jakoś nie mogę przełknąć jego wieku.PO zachowaniu jego na dzień dzisiejszy nie można określać wieku.Potrzeba dać mu czas,widać,że jeszcze jest zagubiony,niepewny,smutny.Nawet stary pies nie zachowuje się tak jak Bastek w tej chwili.
-
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Anula replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Jeżeli mogę się wciąć to raczej powinien zadecydować wet.Jak by siusiak miał wypadać to chyba jest wskazana kastracja,tylko czy kastracja wpłynie na to. Poker swojego rezydenta też niedawno kastrowała a wiem,że jest w podeszłym wieku. A Loluś przepiękny,widać,że mu służy DT to całkiem inny pies,fotki powalają! -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']ale nie do jedzenia tylko do patrzenia. Prześmieszna Isia, macie z nią radochę , wnosi dużo radości w życie i Mikuś wygląda na zadowolonego.[/QUOTE], Ano mamy wesoło,przy tym życie nie jest takie monotonne.Isia wniosła do naszego domu same pozytywy.Z TZ zamiast się zająć konkretną robotą to obserwujemy harce dwóch chuliganów. Mój wnuczek oświadczył,że nr.1 chuligan to jest Isia a nr.2 to Mikunio.No i bądź tu mądrym? Syn nas odwiedza codziennie to pokłada się ze śmiechu obserwując harce Isi i Mikusia.Czasami Mikuś ma Isi dość i szczerzy zębule ale Isia ma jego fochy gdzieś i nie przejmuje się. -
Pieniądze są na koncie chyba Fundacji! a więc ktoś kto zarządza tą akcją powinien skupić się na znalezieniu Lecznic aby były przyjęte na cito.Wynajęte pomieszczenie też dobry pomysł tylko to wymaga opieki ze strony ludzi i pomocy weterynaryjnej tym psom.Jeżeli dzisiaj będzie co zabrać z wysypiska! Jeszcze jedno - wątpię czy na wysypisku jest jakaś bieżąca woda aby tym psom jeżeli któryś przeżył podać nie wspomnę o zagrzaniu jej i dolaniu oleju.
-
Co Ty Kora fotki fajne i Majeczka też niczego sobie.Dobrze,że ma taki domek i jest kontakt z Państwem.
-
Gucio i Maniuś : mają już domki, POZOSTAŁ DŁUG za operacje!
Anula replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Może jeść gotowane zmielone z ryżem mięsko,puszki,suchą karmę namoczoną dla małych psów. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Anula replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B] -
[B]Nie wiem na ile to możliwe te psy powinny być przewiezione do Lecznic na cito!Na FB są oferowane pieniądze.Psy wymagają natychmiastowej pomocy weterynaryjnej nie wspomnę już o warunkach w jakich przebywają.One zamarzną na stojąco! Szok! Pytałam się o słomę ale nie uzyskałam odpowiedzi,także Burmistrz mnie też chyba zignorował,ponieważ nie odpisał na maila.[/B]
-
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
Anula replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[B]Wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B] -
Znalazł się domek. Co zostaje gdy odejdzie nadzieja
Anula replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
[B]Wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B] -
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
Anula replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[B]Wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B] -
[B]Wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B]
-
czarna mała TIGA z nowotworem złośliwym. MA NOWY DOM STAŁY!! :)
Anula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[B]Wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B]