Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. No tak Majka diabełek ale i podobna jest bo czarna.Inka teraz psy są chyba wszystkie podenerwowane,przyszła wiosna,cieczki,psy też są niespokojne,wszystkim to się udziela.W każdym razie gań ją za złe zachowanie tym nie zrobisz jej krzywdy a tylko jej i sobie pomożesz.To co nauczysz ją teraz to już tak zostanie i warto jest podszkolić psa. Cieszę się,że już po sterylce.Fajnie wszystko poszło bez komplikacji. Do mnie jak nie pokrzyżują się plany w sobotę przyjedzie sunia na tymczas z Tomaszowa Mazowieckiego. Jej wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224726-Mała-kudłata-zagubiona-Gwiazdeczka-POMÓŻ-zobacz-"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224726-Mała-kudłata-zagubiona-Gwiazdeczka-POMÓŻ-zobacz-[/URL]...
  2. Avilia masz zapchaną skrzynkę,nie mogę wysłać wiadomości.
  3. Mój synuś też dokłada się do transportu Gwiazdeczki w formie 20zł. [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/227.gif[/IMG]
  4. [quote name='Zofija']Szukamy transportu Cieszyn -Mikołów!!!! Dla Fabcia, zeby już jechał![/QUOTE] Napisz na transportowym pogrubioną czcionką i przeglądnij wątek.
  5. A ten hotelik to chyba budy i kojce tak? Kurcze by się przydał mu DT domowy!
  6. Sara,niekiedy bywa tak,że sunie na początku nie zgadzają się ale później muszą zaakceptować siebie bo nie mają wyjścia. Ten przypadek suń jest wyjątkowy bo obie przebywały w domu jako jedynaczki i teraz walczą o swoją pozycję i zapewne o Ciebie. Chyba najlepszym rozwiązaniem jest jak w jednym domu przebywa samiec i suczka.Ja wiem ze swojego doświadczenia,ponieważ mój rezydent nie akceptuje samców i tylko w DT mogę tymczasować suczki i jest okey.
  7. Ja się też denerwuję.Nie wiadomo co z DT i jak się sunia czuje.
  8. [quote name='Anula'][B]Kochani! Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc finansową[/B][B] w transporcie Gwiazdeczki! [/B]Gwiazdeczka na dzień dzisiejszy ma w swojej skarpetce takie deklaracje: [B]farmerka63 [/B]- 47,00zł [B]asia-s [/B]- 30,00zł [B]kado [/B]- 25,00zł [B]Bogusik - [/B]40,00zł [B]wieso - [/B]40,00zł (wpłata w kwietniu) [B]aanka[/B] - 20,00zł [B]docha[/B] - 25,00zł [B]haliza[/B] - 20,00zł [B]Poker[/B] - 30,00zł [B]T.B.[/B] - 20,00zł [B]ocelot [/B]- to ja też [B]Zofija[/B] - coś (wpłata w kwietniu) [B]Lika 1771[/B] - 20,00zł [B]stokrotka.af[/B] - 10,00zł [B]B.J.z FB-Kraków[/B] - 40,00zł [B]muza_51 [/B]- 10,00zł [B]Razem: [/B]- [B]37[/B][B]7,00zł[/B][/QUOTE] [SIZE=2][B][SIZE=3]A ZA DOBRE SERCE WSZYSTKIM KOCHANI KOSZ PEŁEN WIOSENNYCH KWIATÓW![/SIZE][/B][/SIZE] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy58/341951/1458381/48543198_kwiaty.jpg[/IMG]
  9. Cholera jasna ci ludzie są nienormalni,dlaczego oni nie szukają swoich psów! Może oplakatujcie miasto z piesiami.Jak bezmózgowce zobaczą swojego psa albo ich sąsiedzi to ruszy ich sumienie.
  10. Z raniutka pozdrawiam Pako i opiekunkę.Oby tylko tak cukier się utrzymywał to będzie super! Z tym poziomem cukru we krwi może być różnie,to w dużym stopniu zależy od jedzenia i od wysiłku fizycznego.
  11. O kurcze ale Ty z nią masz trzy światy,ale pomimo tego sądzę,że jest kochana. Fotki świetne,jest bardzo ładna.
  12. To wspaniałe wiadomości.Teraz tylko aby Asik wracał do zdrówka i jak najszybciej znalazł się w nowym domku.
  13. [B]Kochani! Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc w transporcie Gwiazdeczki! [/B]Gwiazdeczka na dzień dzisiejszy ma w swojej skarpetce takie deklaracje: [B]farmerka63 [/B]- 47,00zł [B]asia-s [/B]- 30,00zł [B]kado [/B]- 25,00zł [B]Bogusik - [/B]40,00zł [B]wieso - [/B]40,00zł (wpłata w kwietniu) [B]aanka[/B] - 20,00zł [B]docha[/B] - 25,00zł [B]haliza[/B] - 20,00zł [B]Poker[/B] - 30,00zł [B]ocelot [/B]- to ja też [B]Razem: [/B]- [B]27[/B][B]7,00zł[/B]
  14. [quote name='asia-s']jestem i ja na zaproszenie :-) doloze 30 zl do transportu[/QUOTE] Asieńko serdeczne dzięki.Wiedziałam,że na Ciebie mogę zawsze liczyć! Zaraz wysyłam pw z danymi. [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/227.gif[/IMG]
  15. [quote name='farmerka63']Mogę zaoferować jedynie 30 zł ( czuję się dziwnie spłukana od jakiegoś czasu...też to macie ? ) - niech to będzie pierwsza jaskółka w transportowym berecie Gwiazdki :) Kto trzyma beret? Ty, Anulo ?[/QUOTE] Serdeczne dzięki! 30zł to ogrom pieniążków jeszcze raz bardzo dziękuję! Ja niestety ale nie podołam sama w kompletnym transporcie dlatego proszę o pomoc,jest mi bardzo głupio to robić no ale cóż mam zrobić. Nie wiem jeszcze w jakim stanie zdrowotnym jest sunia oby tylko nie trzeba było zaraz gonić do weta! Tak - ustaliłyśmy z ocelot,że ja będę zbierać i rozliczać się na wątku.
  16. W tej chwili jeszcze koszt transportu jest nieznany. Jedynie co wiadomo to,że ja odbieram Gwiazdeczkę w sobotę w Poznaniu.Biorę na siebie koszt transportu z Poznania do Polkowic.To jest 360km. Natomiast szukamy środków na pokrycie kosztu transportu z Tomaszowa Mazowieckiego do Poznania.
  17. Ale on jest śliczny i takie wspaniałe ma warunki.Stonka dziękuję!
  18. Wiesz Koska ale jestem szczęśliwa! Dom niesamowity,pełen ciepła,przepojony miłością do Kolinka! [B]O takim domu ja też marzyłam dla naszego Kolinka! [/B]Pozdrów Panią i podziękuj za opiekę nad Kolinkiem od wielbicielek Kolinka jak możesz.
  19. To jeszcze też można spytać weta o Cortaflex jest to dość skuteczny preparat na stawy i dysplazję.
  20. Inka co słychać u Majeczki,jak się goi rana po sterylce.
  21. Tak śliczny jest.Dobrze,że jest słoneczko powygrzewa sobie stareńkie kosteczki. Bardzo mi się podobają fotki jak Bastuś sobie chodzi po ogrodzie,jest taki wolny,ma przestrzeń,cudownie.Mam nadzieję,że jak michelle postawi kojce i budy to nie zamknie Bastusia w kojcu!
  22. Oby tylko nadał się kubraczek to będzie okey a jak nie to trzeba będzie szukać innego. Tak mnie bardzo martwi to jego siusianie z krwią,było jedno no ale było! Pikuliński miał badany mocz?
  23. To może ja wstawię tu fotki,będzie przejrzyściej.Biedna sunia! [IMG]http://images37.fotosik.pl/1419/2da9cc4fad075f2dgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/1410/29574a931dfdf28agen.jpg[/IMG]
  24. [quote name='anetek100']a ja zapisze się:)[/QUOTE] Anetek Dobry Duszku i Ty zawitałaś do Gwiazdeczki!
×
×
  • Create New...