-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
No tak Majka diabełek ale i podobna jest bo czarna.Inka teraz psy są chyba wszystkie podenerwowane,przyszła wiosna,cieczki,psy też są niespokojne,wszystkim to się udziela.W każdym razie gań ją za złe zachowanie tym nie zrobisz jej krzywdy a tylko jej i sobie pomożesz.To co nauczysz ją teraz to już tak zostanie i warto jest podszkolić psa. Cieszę się,że już po sterylce.Fajnie wszystko poszło bez komplikacji. Do mnie jak nie pokrzyżują się plany w sobotę przyjedzie sunia na tymczas z Tomaszowa Mazowieckiego. Jej wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224726-Mała-kudłata-zagubiona-Gwiazdeczka-POMÓŻ-zobacz-"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224726-Mała-kudłata-zagubiona-Gwiazdeczka-POMÓŻ-zobacz-[/URL]... -
Maleńka ruda Funia :) Warunki schroniskowe bardzo Ją dobijają...
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Avilia masz zapchaną skrzynkę,nie mogę wysłać wiadomości. -
Mała kudłata zagubiona Gwiazdeczka -POMÓŻ, zobacz ...
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Mój synuś też dokłada się do transportu Gwiazdeczki w formie 20zł. [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/227.gif[/IMG] -
Fabian-cudny mix-boskera nie daje rady w schronisku-ma ds:)
Anula replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']Szukamy transportu Cieszyn -Mikołów!!!! Dla Fabcia, zeby już jechał![/QUOTE] Napisz na transportowym pogrubioną czcionką i przeglądnij wątek. -
Fabian-cudny mix-boskera nie daje rady w schronisku-ma ds:)
Anula replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
A ten hotelik to chyba budy i kojce tak? Kurcze by się przydał mu DT domowy! -
Sara,niekiedy bywa tak,że sunie na początku nie zgadzają się ale później muszą zaakceptować siebie bo nie mają wyjścia. Ten przypadek suń jest wyjątkowy bo obie przebywały w domu jako jedynaczki i teraz walczą o swoją pozycję i zapewne o Ciebie. Chyba najlepszym rozwiązaniem jest jak w jednym domu przebywa samiec i suczka.Ja wiem ze swojego doświadczenia,ponieważ mój rezydent nie akceptuje samców i tylko w DT mogę tymczasować suczki i jest okey.
-
Pusia w DS :). Pusia umarła w nocy na moich rękach :(((((((((
Anula replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja się też denerwuję.Nie wiadomo co z DT i jak się sunia czuje. -
Mała kudłata zagubiona Gwiazdeczka -POMÓŻ, zobacz ...
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula'][B]Kochani! Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc finansową[/B][B] w transporcie Gwiazdeczki! [/B]Gwiazdeczka na dzień dzisiejszy ma w swojej skarpetce takie deklaracje: [B]farmerka63 [/B]- 47,00zł [B]asia-s [/B]- 30,00zł [B]kado [/B]- 25,00zł [B]Bogusik - [/B]40,00zł [B]wieso - [/B]40,00zł (wpłata w kwietniu) [B]aanka[/B] - 20,00zł [B]docha[/B] - 25,00zł [B]haliza[/B] - 20,00zł [B]Poker[/B] - 30,00zł [B]T.B.[/B] - 20,00zł [B]ocelot [/B]- to ja też [B]Zofija[/B] - coś (wpłata w kwietniu) [B]Lika 1771[/B] - 20,00zł [B]stokrotka.af[/B] - 10,00zł [B]B.J.z FB-Kraków[/B] - 40,00zł [B]muza_51 [/B]- 10,00zł [B]Razem: [/B]- [B]37[/B][B]7,00zł[/B][/QUOTE] [SIZE=2][B][SIZE=3]A ZA DOBRE SERCE WSZYSTKIM KOCHANI KOSZ PEŁEN WIOSENNYCH KWIATÓW![/SIZE][/B][/SIZE] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy58/341951/1458381/48543198_kwiaty.jpg[/IMG] -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
O kurcze ale Ty z nią masz trzy światy,ale pomimo tego sądzę,że jest kochana. Fotki świetne,jest bardzo ładna. -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To wspaniałe wiadomości.Teraz tylko aby Asik wracał do zdrówka i jak najszybciej znalazł się w nowym domku. -
Mała kudłata zagubiona Gwiazdeczka -POMÓŻ, zobacz ...
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[B]Kochani! Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc w transporcie Gwiazdeczki! [/B]Gwiazdeczka na dzień dzisiejszy ma w swojej skarpetce takie deklaracje: [B]farmerka63 [/B]- 47,00zł [B]asia-s [/B]- 30,00zł [B]kado [/B]- 25,00zł [B]Bogusik - [/B]40,00zł [B]wieso - [/B]40,00zł (wpłata w kwietniu) [B]aanka[/B] - 20,00zł [B]docha[/B] - 25,00zł [B]haliza[/B] - 20,00zł [B]Poker[/B] - 30,00zł [B]ocelot [/B]- to ja też [B]Razem: [/B]- [B]27[/B][B]7,00zł[/B] -
Mała kudłata zagubiona Gwiazdeczka -POMÓŻ, zobacz ...
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='asia-s']jestem i ja na zaproszenie :-) doloze 30 zl do transportu[/QUOTE] Asieńko serdeczne dzięki.Wiedziałam,że na Ciebie mogę zawsze liczyć! Zaraz wysyłam pw z danymi. [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/227.gif[/IMG] -
Mała kudłata zagubiona Gwiazdeczka -POMÓŻ, zobacz ...
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='farmerka63']Mogę zaoferować jedynie 30 zł ( czuję się dziwnie spłukana od jakiegoś czasu...też to macie ? ) - niech to będzie pierwsza jaskółka w transportowym berecie Gwiazdki :) Kto trzyma beret? Ty, Anulo ?[/QUOTE] Serdeczne dzięki! 30zł to ogrom pieniążków jeszcze raz bardzo dziękuję! Ja niestety ale nie podołam sama w kompletnym transporcie dlatego proszę o pomoc,jest mi bardzo głupio to robić no ale cóż mam zrobić. Nie wiem jeszcze w jakim stanie zdrowotnym jest sunia oby tylko nie trzeba było zaraz gonić do weta! Tak - ustaliłyśmy z ocelot,że ja będę zbierać i rozliczać się na wątku. -
Mała kudłata zagubiona Gwiazdeczka -POMÓŻ, zobacz ...
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
W tej chwili jeszcze koszt transportu jest nieznany. Jedynie co wiadomo to,że ja odbieram Gwiazdeczkę w sobotę w Poznaniu.Biorę na siebie koszt transportu z Poznania do Polkowic.To jest 360km. Natomiast szukamy środków na pokrycie kosztu transportu z Tomaszowa Mazowieckiego do Poznania. -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Anula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Wiesz Koska ale jestem szczęśliwa! Dom niesamowity,pełen ciepła,przepojony miłością do Kolinka! [B]O takim domu ja też marzyłam dla naszego Kolinka! [/B]Pozdrów Panią i podziękuj za opiekę nad Kolinkiem od wielbicielek Kolinka jak możesz. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Inka co słychać u Majeczki,jak się goi rana po sterylce. -
Spanielka i to co z niej zostało-całkowity wrak psa.pomocy!!!
Anula replied to luizkamor's topic in Cocker spaniel angielski
To może ja wstawię tu fotki,będzie przejrzyściej.Biedna sunia! [IMG]http://images37.fotosik.pl/1419/2da9cc4fad075f2dgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/1410/29574a931dfdf28agen.jpg[/IMG] -
Mała kudłata zagubiona Gwiazdeczka -POMÓŻ, zobacz ...
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']a ja zapisze się:)[/QUOTE] Anetek Dobry Duszku i Ty zawitałaś do Gwiazdeczki!