-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Może nowy wątek Kamy nie będzie tak dobry jak wcześniejszy no ale nic na to nie poradzimy. Fotki Kamy. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831476_img_0057.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831480_img_0061.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831483_img_0063.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831507_img_0067.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831586_img_0074.jpg[/IMG]
-
KAMA - kudłata sunia już nie spogląda smutnie za krat - ma najcudowniejszy DS! Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodzice,Kamę udało się wyciągnąć ze Schroniska i umieścić ją w DT. Kama od 06.04.12 przebywa w DT w Polkowicach. A tak o Kamie napisała rodzice: W schronie w Poznaniu taka sunia błaga o nowy domek , jest podobna do tt , bardzo łagodna ( byłam , widziałam , miziałam - teraz serce mi krwawi ) Ma 3 lata i 1 miesiąc. Gdyby tylko znalazł się dla niej chociaż DT . Sunię miałam wyciągnąć ze schronu ale okazała się za duża dla zainteresowanych nią osób,a przecież ma tylko w kłębie 41cm . Najgorsze jest to spojrzenie kiedy odchodzisz od kojca , najpierw ta szalona nadzieja kiedy się zbliżasz a potem ......... No i Kama już u mnie w DT! Kama jest przemiłą sunią,szalenie łagodną.Jest psem ułożonym,bardzo ładnie chodzi na smyczy,zachowuje czystość w domu,nie niszczy nic,kocha człowieka i jest przyjaźnie nastawiona do całego świata.Uwielbia wszelkiego rodzaju zabaweczki i mojego rezydenta.Nie odstępuje mnie na krok,po prostu Kamusia kocha człowieka i kocha być przy nim.Super zachowuje się podczas jazdy samochodem.Jednym słowem cudo! Kama posiada książeczkę,ma cały komplet szczepień,chip,tatuaż w uchu nieczytelny i jest wysterylizowana. Data urodzenia: 01/2009r. W kłębie ma 41cm i waży 11kg. Kamie szukamy najlepszego domku na świecie,ponieważ ona na taki zasługuje w 100%. Kontakt: 691 834 045 mail: [email protected] BAZARKI DLA KAMUSI NA ZABIEG: Anetek100(Docha) - 80,00 zł RODZICE - 69,00 zł MYSZKAMIKI - 67,00 zł RAZEM: 216,00 zł Trochę fotek Kamy na nowych włościach: http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831454_img_0041.jpg http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831463_img_0044.jpg http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831469_img_0052.jpg A tak Kama wygląda po obcięciu! Mnóstwo fotek w dalszych postach. http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49059017_img_0219.jpg http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49510963_img_0067.jpg
-
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Jestem u Frygi.A czaiłam się na bazarku Poker na tunikę no i klapa. Też wątek mojej tymczasowiczki Kamy wsiąkł. -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Anula replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Ja też dołączam się do życzeń! Chociaż nie biorę czynnego udziału w pomocy Dzierżoniowskim pieskom ale zaglądam na wątek i po cichutku kibicuję Tobie Grażynko i im. [B]Wszystkiego najlepszego w dniu imienin! Niech to dzisiejsze słoneczko świeci Tobie przez cały rok! [/B][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy58/341951/1458381/48543198_kwiaty.jpg[/IMG] -
[quote name='ulvhedinn']Anula ale masz jakieś KONKRETNE info na temat akurat tej fundacji? Bo nie za bardzo rzetelne jest "bo wogóle czasem psy trafiają do labo" czy inne takie ploty. Mnie interesują konkrety. Wiesz coś konkretnie złego na temat TEJ DOKŁADNIE fundacji? Któryś pies im zaginął? Któryś konkretnie skończył źle?[/QUOTE] Nie nie mam konkretnego info o tej Fundacji ale jestem przeciwna jakimkolwiek Fundacjom Niemieckim,które zabierają od nas psy do Niemiec. Kończę ten temat bo nie chcę zaśmiecać wątku.
-
[quote name='mimblunka']obszerna lektura do poczytania: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/214904-List-do-premiera-RP-w-sprawie-odwo%C5%82-G%C5%82%C3%B3w-Lek-Wet-oraz-wyw%C3%B3zek-ps%C3%B3w-do-Niemiec"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214904-List-do-premiera-RP-w-sprawie-odwoł-Głów-Lek-Wet-oraz-wywózek-psów-do-Niemiec[/URL][/QUOTE] [quote name='Zosia123']Tam mają większe szanse, bo jest o wiele mniej bezdomnych psów. Poza tym warunki są też lepsze (np. obowiązkowe spacery codziennie, i to z pracownikiem, nie z wolontariuszem!). Akurat te wyjazdy są pewne. Nie róbcie na tym wątku dyskusji na ten temat.[/QUOTE] To poczytaj dokładnie czy mają większą szansę!
-
Mała kudłata zagubiona Gwiazdeczka -POMÓŻ, zobacz ...
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[B] Dzisiaj zrobiłam przelewy (zwroty) osobom,które przelały pieniążki na moje konto tj. farmerka63 muza_51 stokrotka.af Poker asia-s Kado Bogusik T.B. Od Pani z FB pieniążki pozostają na moim koncie w kwocie 40zł tak zostało uzgodnione z Ocelot. Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc a jednocześnie przepraszam za namieszanie. [/B] -
[quote name='Ewa i flatki']W schronisku w Tomaszowie Mazowieckim: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224726-Ma%C5%82a-kud%C5%82ata-zagubiona-Gwiazdeczka-POM%C3%93%C5%BB-zobacz-...?p=18878828#post18878828"]http://www.dogomania.pl/threads/224726-Mała-kudłata-zagubiona-Gwiazdeczka-POMÓŻ-zobacz-...?p=18878828#post18878828[/URL][/QUOTE] Sunia adoptowana.
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Anula replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Paulina87']Kontaktujcie się z GoniaP[/QUOTE] GoniaP nic nie wie na temat tej suni to chyba pomyłka. -
Mała kudłata zagubiona Gwiazdeczka -POMÓŻ, zobacz ...
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[B]W tej chwili dostałam taką wiadomość! Przed chwilą Gwiazdeczka pojechała do nowego domku.Państwo przyjechali po nią z Pabianic i Pani Kierownik nie śmiała im odmówić,ponieważ tyle km przejechali. [SIZE=3]KOCHANI![/SIZE] [SIZE=3]KTO JESZCZE NIE WPŁACIŁ NA TRANSPORT GWIAZDECZKI TO BARDZO PROSZĘ NIECH NIE WPŁACA![/SIZE] Na chwilę obecną na moim koncie pozostaje suma 242,00zł. Co mam z tymi pieniążkami zrobić? [SIZE=3][/SIZE][/B] -
Mała kudłata zagubiona Gwiazdeczka -POMÓŻ, zobacz ...
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='muza_51']Dziekuję za zaproszenie. Poprosze o nr konta. Niedużo tylko 10 zł przeleję. Przykro mi ,że tak mało ale więcej nie mogę. Pozdrawiam Marta.[/QUOTE] Marto to bardzo dużo serdeczne dzięki! [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/227.gif[/IMG] -
Mała kudłata zagubiona Gwiazdeczka -POMÓŻ, zobacz ...
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Nadeszły wpłaty! Bardzo dziękuję! farmerka63 - 47zł asia-s - 30zł kado - 25zł Bogusik - 40zł T.B. - 20zł Poker - 30zł stokrotka.af - 10zł B.J.-z FB-Kraków - 40zł [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/227.gif[/IMG] -
Mała kudłata zagubiona Gwiazdeczka -POMÓŻ, zobacz ...
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Anula podaj konto wysle 20zl[/QUOTE] Serdeczne dzięki! Prawdopodobnie Gwiazdeczka będzie transportowana sama a w związku z tym transport nie rozłoży się na inne pieski. Strona 4 post rozliczeniowy 94. [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/227.gif[/IMG] -
Fabian-cudny mix-boskera nie daje rady w schronisku-ma ds:)
Anula replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Ale się cieszę! Fabian w domku! A ja sądzę,że Fabian przezwycięży strach przed schodami tylko trzeba mu dać na to czas. Na jakimś wątku też spotkałam się z tym problemem.Nowi Państwo znosili psa przez kilka dni,następnie była zauważalna poprawa bo już sam gonił po schodach do domu a następnie po jakimś czasie schodził i problem zanikł. -
Mała kudłata zagubiona Gwiazdeczka -POMÓŻ, zobacz ...
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']Aniu, podaj mi też numer konta na pw, po 10-tym wpłacę coś dla Gwiazdeczki:)[/QUOTE] Bardzo dziękuję! [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/227.gif[/IMG] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Anula replied to leni356's topic in Już w nowym domu
................................ -
Mała kudłata zagubiona Gwiazdeczka -POMÓŻ, zobacz ...
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']poleciały 3 dyszki.[/QUOTE] [quote name='stokrotka.af']jestem i czekam na adres konta[/QUOTE] Bardzo dziękujemy! Nadeszły już wpłaty od: farmerka63 asia-s kado Bogusik T.B. [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/227.gif[/IMG] -
[quote name='ocelot']lekko mnie ruszyła dyskusja na fb [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=338770359476795&set=a.338770299476801.78443.203103946376771&type=1&theater¬if_t=photo_comment[/url] Nigdy bym nie pomyślała o uśpieniu Pako. Kiedy jest szansa na kilka miesięcy szczęśliwego życia. Miłośnicy zwierząt ech.[/QUOTE] Pako jeżeli będzie brał insulinę i wyniki będą w normie może cieszyć się nie kilka miesięcy ale kilka lat życiem. Niektórzy ludzie nie mają pojęcia o cukrzyczy i wygadują bzdury.Pako nie cierpi a więc nie ma powodu go usypiać.
-
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No proszę jaki przystojniak.Pani chyba nie widziała Asa w tej fryzurce.As jest śliczny!