-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Gucio i Maniuś : mają już domki, POZOSTAŁ DŁUG za operacje!
Anula replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Jak Gucio wybiera się do weta to można zapytać go o podawanie Propalin.Jest to lek zapobiegający i leczący w przypadku popuszczania moczu.Po pewnym czasie podawanie można zmniejszyć do 1/3.Nie wszyscy weci o tym leku wiedzą i zazwyczaj rozkładają ręce,a naprawdę jest skutecznym lekiem. -
To trzymam mocno kciuki za dzisiejszy dzień i za wizytę u weta-oby miał jak najmniej choróbsk w sobie.Myślę,że z zębami na cito trzeba będzie zrobić porządek.Tak sobie po cichutku myślałam aby mu ktoś mógł odrobinę ugotować ciepłego jedzonka tj.ryziku z kurczaczkiem no ale chyba to jest niewykonalne.Biedny staruszek,jak przez tyle dni nic nie je to jest mocno osłabiony.
-
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Inka67']No przy tym zdjęciu ze schroniska, to faktycznie można pomysleć,że to inny pies;) A Majusia już pojutrze,w czwartek o 12 w poludnie,ma umówioną sterylke. Jeszcze tylko wyniki z badań krwi i ciachanko. Troszke się denerwuje, zeby wszystko było dobrze. Co prawda wet sprawdzony, mojej kici pięknie i bezproblemowo zrobił sterylke dwa lata temu. No ale zawsze to operacja i nerwy,żeby wszystko było dobrze. Trzymajcie więc cioteczki kciuki za Majeczkę,żeby wszystko było super![/QUOTE] Ja się też denerwuję przy każdych zabiegach.Oby wszystko przebiegło dobrze bez żadnych komplikacji.Najtrudniejsze są dwa dni.Sądzę,że wet zaaplikuje środki przeciwbólowe i antybiotyk a także ubranko aby nie powyciągała sobie szwów.I trzymam kciuki za jak najmniejszą ilość szwów.Pocieszeniem jest to,że Majeczka po zabiegu nie będzie miała problemu,urojonych ciąż,guzków na listwie mlecznej i innych paskudztw. Jutro będę myślami z Wami i Inka bardzo proszę,jutro napisz jak przebiegł zabieg i jak się czuje Majka. -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
Anula replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Selenga']możecie uważać różne osoby za towarzystwa wzajemnej adoracji możecie oglądać psa do woli przez kilka nawet godzin w czasie wizyty w "raju" możecie słuchać opowieści Czarodziejki do woli możecie czytać jej literackie relacje też do woli możecie sobie tworzyć wyimaginowany obraz raju dalej możecie nie szanować starego, chorego psa możecie nie szanować własnych pieniędzy płaconych za coś czego nie dostajecie możecie nawet uważać za ignoranta Powiatowego Inspektora Weterynarii, który stwierdził, że tam warunków dla starych psów nie ma nie robicie krzywdy kasiek, maliźnie, malibo, zuzlikowej czy jakiejkolwiek innej dogomaniaczce robicie krzywdę psu, którego podobno kochacie (chociaż wirtualnie), któremu podobno miałyście zapewnić szczęśliwą starość i za którego podobno jesteście odpowiedzialne na prawdę nie trzeba włożyć dużo pracy żeby się przekonać jak ta wasza wizja szczęśliwej starości Homera ma się do rzeczywistości wystarczy psa porządnie i osobiście zdiagnozować - zobaczyć wyniki jego badań na własne oczy wystarczy przeczytać na wątkach Campari, Lutka, Groma, Sokoła, Aiszy, Misia, Sako jak taka konfrontacja wyglądała - to nie literatura tylko fakty potwierdzone pieczątkami lekarzy i laboratoriów i wystarczy się przez chwilę zastanowić jak to możliwe, że wszystkie inne psy były w złym stanie i odżywają po przeniesieniu w inne warunki a wasz Homerek jest zdrowy, sprawny i szczęśliwy w tym raju chcecie w taki cud wierzyć to wierzcie, ale nie opowiadajcie, że kochacie tego psa, bo ta "miłość" jest naprawdę bardzo wirtualna i zakrawa raczej na niecierpliwe czekanie na dzień kiedy nie będzie innego wyjścia i trzeba go będzie uśpić - może stanie się to na tyle szybko, że nie trzeba będzie przyznać racji tym "[I]wrednym babom z towarzystwa wzajemnej adoracji[/I]"[/QUOTE] Wypowiedź Selenga powinna być puentą tego wątku. Nic dodać,nic ująć! -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
Anula replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']Biedny Homer. Głupota i bezwzględność odbierają mu szansę na lepsze życie. A może wogóle na życie.[/QUOTE] Nic ująć nic dodać! -
Może Pani Joasia by go wzięła do domku chociaż na kilka dni aby chłopczyk pobył w ciepełku i trochę odtajał,nabrał sił. Kurcze tak bardzo by mu się przydało DT domowy! Oby zdążyć mu pomóc,on na cito potrzebuje weta. Kochani prześlijcie mi dane do wpłaty,chociaż 50zł prześlę maluszkowi na weta.Wiem,że to skromnie ale nie dam rady więcej.
-
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Fryga chyba w Pańciu coraz bardziej zakochana bo fotki na to wskazują,co zerknę na wątek to Fryga przy Pańciu,rozkoszuje się jego towarzystwem. Sztama na całego. -
Roszpunka a jak wygląda umowa adopcyjna,była jakaś zawierana? Jeżeli taka jest to na bank zawiera,że nie może być pies oddany do Schroniska i nowi opiekunowie powinni mu szukać domu. Pako ma jakieś już ogłoszenia bo teraz raczej niema co gdybać i doszukiwać się winy tylko na cito robić ogłoszenia.
-
Ja się zastanawiam co ci ludzie robią na takich stołkach i jeszcze pobierają wynagrodzenie,przecież powinni ich wywalić na zbity pysk. Czy są oni nie zastąpieni,przecież brakuje pracy i by na bank znaleźli się ludzie,którzy by szanowali swoją pracę i wynagrodzenie by było adekwatne do wykonywanej pracy.To co się dzieje to jakiś koszmar.
-
Wcześniej widziałam fotki tego zakołtunionego psa ale to nie było w Polsce.W tej chwili nie pamiętam w jakim kraju.
-
Pusia w DS :). Pusia umarła w nocy na moich rękach :(((((((((
Anula replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak jest transport i DT to tylko sunię umieścić w DT no chyba,że toyota ma inne plany co do suni. -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Anula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
No tak bardzo często się tak zdarza,że sąsiedzi nawet przy dwóch psach uważają człowieka za oszołoma,coś wiem o tym. Kurcze szkoda Kolinka no ale dobrze,że już wraca do zdrowia. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Pokusa była tak nieodparta,że wstawiłam Maję naszą Księżniczkę jeszcze raz na Metamorfozy! [url]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy/page324[/url] -
Nie wiem czy na metamorfozach była wstawiona pudliszonowa Maja ale wstawię aby nacieszyć oko. Kochani popatrzcie!!! W Schronisku! [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3576/sam5131.jpg[/IMG] I już w nowym domku pod skrzydłami wspaniałej Rodziny! [IMG]http://images45.fotosik.pl/1420/edf7eb7f9475898bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1409/a98f39de3fa1ead7med.jpg[/IMG] NAPRAWDĘ WARTO POMAGAĆ! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218706-Pudliszonowata-Maja-w-domu-stalym-DZIEKUJEMY[/URL]!!!!!!!
-
Piękna Milka już w domu stałym powodzenia !!!!
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Może jednak uda się wyciągnąć szwy tylko chyba będzie trochę krwawić,zresztą to zależy od weta. Jeżeli chodzi o obcięcie to bardzo dużo zależy od fryzjera,przeważnie idą na łatwiznę i strzygą do skóry,nie chcę im się włożyć pracy ponad normę.A wiem coś o tym bo mam z fryzjerami do czynienia.W tamtym roku dopiero wynalazłam przypadkowo fryzjera,który podszedł do PONa przyzwoicie i zostawił mu trzy cm włos.Inni zawsze twierdzili,że się nie da. -
Tayga bardzo proszę zrób wydarzenie na FB,że pilne DT,DS może ktoś zaoferuje Pakusiowi dach nad głową. Mam pytanie była wizyta u Państwa po/a? Jeżeli mogę się wciąć to nikogo nie jest winą,że Pako traci DS,po prostu nieodpowiedzialny dom się trafił Pako a teraz pies musi ponieść następną karę z winy człowieka.
-
[quote name='_gos_']Leo - trudny wielki draniu, który przestałeś wierzyć w ludzi, mimo, że my wciąż w Ciebie wierzymy - do góry![/QUOTE] Ja też osobiście wierzę,że Leo zaufa człowiekowi.Przecież musiał mieć dom i człowieka koło siebie,nie żył w lesie zdziczały.Bardzo by mu się przydała bliskość człowieka aby przebywał z nim,mówił do niego i był w kontakcie z nim. Oczywiście ktoś zaraz napadnie na mnie,doskonale wiem,że to jest tylko hotel.
-
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Poprosiłam Poker o wizytę po/a. Poker wyraziła zgodę i w wolnej chwili przeprowadzi wizytę. Może jak się poszczęści to zobaczymy fotki Ateny.Atena u Państwa jest już cztery miesiące.Ech! Jak ten czas szybko leci! Poker bardzo dziękuję!Stokrotne dzięki!