-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Nożyczkami nie obcina się psom pazurków bo można narobić biedy,jedynie zaokrąglonymi obcinakami dostępnymi w sklepach zoologicznych,wyglądają jak nożyczki tylko mają zaokrąglone ostrza i ochronę przed przycięciem większej długości pazura. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Docha to jak chcecie mu szukać domu? Trzeba na cito go ogłaszać bo szkoda chłopaka,on już i tak u Was długo przebywa,czym dłużej to tym gorzej dla Orlena.Bez ogłoszeń nie ma szans raczej na znalezienie domu. Orlen jest śliczny,pomijając charakter,a więc szybko znajdzie dom poprzez ogłoszenia. -
Tak jak napisał Maciek dla Pikusia potrzebny jest dom i psiak,który by był jego przewodnikiem.Jest bardzo osamotniony bez praktycznie kontaktu z człowiekiem i psami.Jego świat jest zamknięty,bardzo ograniczony przez ślepotę i nie dziwię się,że kręci się w kółko.Biedny jest ten Pikuliński ale mam nadzieję,że zmieni się jego życie u Stonki.Na tej fotce to jest nadal przygarbiony tak jak by go coś bolało albo taka może fotka jest zrobiona.Ma podawany furaginum ale to nie jest lek leczący jedynie wspomagający leczenie,likwidujący stany zapalne.Jeżeli Pikuś ma coś poważniejszego w nerkach to nie pomoże jedynie załagodzi.
-
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Oj! To dobrze,że z Dosieńką już wszystko w porządku i wróciła do zdrówka.Ciekawe czym ona się zatruła bo chyba to było jakieś zatrucie pokarmowe? No a Orlen cudo coraz piękniejszy i teraz powinna jego sierść jaśnieć od słońca. Docha Orlen się leni? Bo mój rezydent strasznie teraz przez dwa tygodnie go wyczesywałam i jest już lepiej.A Dosia chyba nie leni się bo ma krótką sierść-tak? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Anula replied to leni356's topic in Już w nowym domu
W Schronisku w Gdańsku jest takie cudo co potrzebuje natychmiastowej pomocy! Psiak ma wodobrzusze w młodym wieku da się nad tym zapanować tylko trzeba znaleźć przyczynę. Bez diagnozy, nieleczony w schronie szybko zejdzie. Kontakt: Lumix, Koska -
Psy z dziurami w głowach.Pawłowo k/Ciechanowa
Anula replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
No i gdzie te fotki? Co słychać u psiaków? -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Dostałam miłego maila od Pani Małgorzaty a więc wstawiam aby nie było,że po Isi ślad zaginął! Witam, Isia to kudłate szczęście całej naszej rodziny a szczególnie rodziców. Nie ma z nią żadnych problemów, jest pojętną psiną. Zaklimatyzowała się a jej ulubionym miejscem do leżenia jest parapet (oczywiście przy zamkniętym oknie a w dodatku na parterze). Ostatnio zrobiło się ciepło więc większość dnia spędza na działce. Jak tylko ją odwiedziny to prześlę jakieś zdjęcia. Pozdrawiam. -
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
Anula replied to Dea's topic in Już w nowym domu
Ja też pozdrawiam Cieszyńskie psiaczki.Dobrze,że zrobiło się ciepło. -
A Leo wychodzi na jakiś wybieg,czy tylko siedzi w boksie?
-
Gdzieś wyczytałam,że działa i ma się bardzo dobrze! Nikt i nic go nie ruszy,a Lecznica prosperuje super! Trevolku pamiętam o Tobie!
-
Vincent - Dog Niemiecki - ma tylko 9 miesięcy, walczy o życie. Ma dom.
Anula replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Wydaje mi się,że była spartaczona pierwsza operacja i stąd wynikły takie problemy.Jednak mam ogromną nadzieję,że Vincent pod dobrą opieką wróci do zdrowia oby jadł i miał chęć żyć.To była bardzo ciężka operacja jednak przetrzymał ją, stoi na łapach i je a to już optymistyczne jest - tylko jeszcze ten płyn zwalczyć.Każdy dzień życia Vincentego to dzień zwiększający szansę na dojście do normalnego stanu. Trzymam mocno kciuki ! -
Dogomaniaczkaa byłaś w odwiedzinach u Leo? Jak się chłopak sprawuje? Można liczyć na wiadomości o Leo i fotki?
-
Michelle dzięki za filmik Bastusiowy.My tacy chyba wszyscy spragnieni jesteśmy jego widoku i zmian jakie zachodzą u Bastusia.Najważniejsze,że pychol się śmieje bo do tej pory tego nie było.Jak przypomnę sobie jego w klatce to mi się chce płakać.Wreszcie jest wolny i cieszy się życiem. Michelle dziękuję!
-
Maleńka Zetka już ma kogo kochać:) Zamieszkała w Zamościu
Anula replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Też jestem u Zetki to taki okruszek,że nikt jej nie szuka to szok.W takim razie ogłoszenia na cito by się przydały i powinna szybko znaleźć domek.Takie nakolankowe pieseczki są raczej poszukiwane,gorzej z większymi psiakami.Tola dobrze,że jej dałaś schronienie a czystości się nauczy to tylko kwestia czasu. -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Dobrze ,że jest lepiej. Być moze taka duża dawka jest zastosowana , bo były objawy do tego upoważniające. Ciekawe do którego weta chodzi pani z Cecylką.[/QUOTE] Wiem tylko tyle,że krew była wysyłana do laboratorium w Niemczech i po wynikach zastosowano taką dawkę Vetorylu. Pani chodzi gdzieś blisko ul.Lipowej bo tak jak mówiła od lat tam zaliczała wizyty ze swoją poprzednią sunią i teraz z Cecylką. Tak sobie myślę głośno,że i tak Cecylka długo żyje,przecież ta choroba wyniszcza organizm na maksa. -
Pusia w DS :). Pusia umarła w nocy na moich rękach :(((((((((
Anula replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I co z sunią pojechała? Jak się czuję? -
Czarny labkowaty Argos już w DS!!!! Dziękuję z całego serca za pomoc!!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Dziewczyny ja mam nowiutkie: dwie smycze - szer.2cm i dł.120cm obroża - szer.2cm i dł 40-55cm Jeżeli pasują to proszę o szybciutkie podanie adresu bo zaraz idę na pocztę i wyślę priorytetem.[/QUOTE] Avilia doszła paczka ze smyczami i obróżką? Wczoraj poszła paczuszka z moimi używanymi różnościami a dzisiaj podjechałam do sklepu z chińszczyzną i kupiłam trochę nowych smyczy,szelek i obróżek i paczuszka zostanie przesłana w poniedziałek.Zaznaczam,że jest to chińszczyzna no ale zawsze coś. -
[quote name='malawaszka']oby Maliczkowi się poprawiło z uszkami!!! a porządnie wet oczyścił pod narkozą? zbiera się nadal wydzielina? a JOAPG chyba musi Wam coś zakomunikować :D[/QUOTE] Z tymi uszami u Malika to już długo trwa nawet gdyby nadal miał chore to nie powinien trzepać nimi.Wet pobierał wymaz i sprawdzał co to za dziadostwo jest,czy tylko tak na oko zapisał lek? Kajak jak będzie w Poznaniu powinna dokładnie przebadać m.in. Malika uszy też.
-
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Gdyby domek okazał się wspaniałym domkiem to As wróci prawie w rodzinne strony. Trzymam kciuki! -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Inka dziękuję!Tak opisujesz Majkę obrazowo,w szczegółach,że uwielbiam czytać Twoje posty!Nawet czytam dwa razy. Twoje posty - są świetne. Tak myślałam,że Maja ze względu na Twoją obecność w domu raczej Ciebie upodobała sobie za przewodnika,chociaż też liczyłam na Anię,ponieważ jak doczytałam to z nią śpi. Cudowne wieści,z każdym dniem musi być lepiej po sterylce, tylko przed ściągnięciem szwów,szew może swędzieć ale to już będzie pikuś do tego co przeszła.Ściągnięcie szwów chyba za dziesięć dni tak? Czekamy na jutrzejsze wiadomości!