-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']i ja czekam na wieści Anula a jest już nowy wątek Kamy?[/QUOTE] Jest nowy. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225671-KAMA-kud%C5%82ata-sunia-spogl%C4%85daj%C4%85ca-smutnie-za-krat-ju%C5%BC-w-DT-szukamy-DS[/url] -
[quote name='docha']to ona jest znakowana? to może właściciel ją poszukiwał?[/QUOTE] Chyba nie poszukiwał.W książeczce jest pierwszy wpis odrobaczenie 17.02.12 a więc Kama chyba od lutego przebywała w Schronisku.W umowie nie ma kiedy została przyjęta do schronu. Dzisiaj przy zabawie z Kamą namacałam guzek 0,5cm na listwie mlecznej.Jest ruchomy,plaski,okrągły,twardy,można go przesuwać gdzieś około 1cm.Muszę iść do weta i skonsultować,co to może być.
-
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
No i ja czekam na jakieś wieści. -
Bajka oparta na faktach - cudna sznaucerka średnia ma dom
Anula replied to marako's topic in Już w nowym domu
Ja też koniecznie muszę być i zaglądać.Bajka po obcięciu dopiero będzie cudo. Maroko piszesz o guzku pod okiem ruchomym,ciekawe co to może być.Moja tymczasowiczka ma też guzek średnicy 0,5cm ruchomy na listwie mlecznej też muszę pędzić do weta.On się przesuwa w obrębie gdzieś 1cm i jest twardy,okrągły,płaski. -
Też miałam takiego chuligana Rysia co przeciskał się przez przerwy między deskami,bałam się,że uwięźnie między nimi i udusi się,musieliśmy przytwierdzić siatkę migiem i był spokój.Siatka dyżurna jest w zapasie a my sobie tak ją zakładaliśmy i zdejmowaliśmy,zakładaliśmy i zdejmowaliśmy - uf....I w końcu wymieniliśmy ogrodzenie i mamy psychiczny spokój. No po SPA Bajka dopiero będzie cudo,czekamy na fotki.
-
[quote name='docha']idziecie do tej samej fryzjerki, Legnica, Działkowa?[/QUOTE] Tak do tej samej co rok temu z Rysiem obciętym do pół.Tak mnie wtedy ujęła za serce,że zapisałam adres i tam jadę.Wtedy nikt nas nie chciał przyjąć ze względu na agresywność Rysia,jedynie ona wyraziła zgodę za co jestem jej bardzo wdzięczna. Próbowaliśmy odczytać tatuaż w uchu ale kurde bardzo ciężko. Na pewno litery i cyfry to L997X... i ostatnia litera to albo N,R
-
Sara to co opisujesz to Mopka ma wspaniały dom.Oboje Państwo tylko dla Mopki a to jest najważniejsze.Ona szybko pokocha ich,zobaczysz. Wiem,że teraz Tobie jest przykro ale trzeba się cieszyć,że Mopka ma wspaniały dom i oto wszystkim nam chodzi.A Twój dom znów może przyjąć jakąś bidulę taką jaka była Mopka.
-
[quote name='rodzice']Ja tam sie Kamie nie dziwię . Ona po prostu się boi , za dużo sie w jej zyciu ostatnio działo ( życie na ulicy , schronisko , teraz dom i nareszcie miłość ) też bym Ani z oka nie spuszczała , bo ona daje mu poczucie bezpieczeństwa .[/QUOTE] Ja też tak sądzę.Kamie potrzeba czasu aby zrozumiała,że już nie straci człowieka i nie musi go pilnować.Na dzień dzisiejszy dla Kamy człowiek jest najcenniejszy tak to można opisać w skrócie.A z rezydentem dzisiaj rano przewspaniale uskuteczniała zabawę.Jest bardzo delikatna w stosunku do mojego Mikiego,chyba widzi,że on wchodzi pod nią a tym samym jest dwa razy mniejszy.
-
[quote name='Zofija']Aniu, a jak zostaje sama to płacze? Tak pytam pod kątem domu.[/QUOTE] No właśnie opisałam wyżej jej zachowanie,ona piszczy,skomli,nie wyje ani nie szczeka tylko tak dziwnie piszczy,a jak wracam do domu to jest niesamowita radość.Może to się zmieni bo dopiero jest u mnie tydzień.Zrozumie pewne zasady panujące w domu no ale na to potrzeba chyba czasu.Nawet jak TZ jest w domu to nic nie daje bo ona piszczy za mną.Na ogrodzie nie chce być sama,ja muszę być z nią i bardzo pilnuje mnie,wciąż ogląda się za mną i w zasadzie jest bardzo blisko mnie,nie odbiega gdzieś dalej.Jedynie w tej chwili to taką ma wadę a tak innych wad nie widzę.Jest przesympatyczna i radośnie nastawiona do całego świata. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48957647_img_0135.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48957649_img_0139.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48957651_img_0141.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48957652_img_0142.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48957648_img_0137.jpg[/IMG]
-
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Anula replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnes_de'][B][I]Witam,no fakt teraz sprawdzilam i jest. Nie mam pojecia dlaczego o tym wczesniej nie pomyslalam,ale teraz to juz pewnie nie ma sensu dzwonic bo Cioteczki nie zbiora sie w chwilke by sie z nami spotkac.[/I][/B][/QUOTE] A może warto zadzwonić porozmawiać. -
Emka - całe 5 kg wagi i 12 lat, niewidoma, wyrzucona jak śmieć
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Weterynarz ją widziałam, caly czas jest pod kontrolą. Może to i pomysł z ogłoszeniami.[/QUOTE] Z ogłoszeniami na mieście daje też skutek.Jestem na wątku Wałbrzyskim i tam dziewczyny bardzo prężnie działają,kilka piesków w ten sposób znalazło domki.Rozwieszają ogłoszenia gdzie się da,w sklepach zoologicznych,w marketach,w Lecznicach itd. Może warto spróbować,jednak najlepszym rozwiązaniem by było DT no ale to dość trudna sprawa.Może zmienić tytuł wątku,że szukamy DT dla mikro suni. -
[quote name='Zofija']Aniu, napisz mi, czy zachowuje czystość i jak chodzi na smyczy?[/QUOTE] W pierwszy dzień Kama tylko raz zrobiła ko i raz była kałuża w przedpokoju ale to trzeba przyjąć za normę po Schronisku i tym bardziej,że były zamknięte drzwi na ogród.Więcej takich wpadek nie ma.Kama zachowuje na 100% czystość w domu.Jak chce wyjść to mnie prosi łapką.Na smyczy chodzi już dobrze,czasami jej się zdarzy pociągnąć do nieznajomego pieska ale to tylko kwestia czasu aby to zanikło.Kama się szybko uczy.Gorzej jest jeszcze z zostawaniem w domu.Kama rozumie słowo "zostań" idzie z przedpokoju na górę ale po chwili piszczy za mną i schodzi do przedpokoju tak relacjonuje mi TZ.Woła ją do siebie,Kama przychodzi ale z powrotem idzie do przedpokoju piszczeć,nie szczeka.Teraz będę częściej wychodzić z domu a więc zobaczymy co się będzie działo. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48895542_img_0026.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831752_img_0132.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48895523_img_0023.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48895872_img_0020.jpg[/IMG] Zosiu bardzo dziękuję za pomoc w ogłoszeniach,tylko tak mogę podziękować! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy58/341951/1458381/48543198_kwiaty.jpg[/IMG]
-
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Anula replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnes_de'][B][I]Ja podalam juz jakis czas temu na PW ale zwrotnego numeru nie dostalam . Stad tez nie mialam jak zadzwonic :([/I][/B][/QUOTE] Oj! To Ciocie nawaliły na całej linii. I co teraz będzie,kogo bić! -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Biedny Orlen pierwszy raz nie wie o co chodzi w tym wszystkim,żeby mógł rozumieć mowę ludzką to ta szkoła nie potrzebna by była mu. No i oczywiście muszę wstawić komentarz,że jest śliczny. -
[quote name='rodzice']Jaka fryzurka ostatecznie wybrana ?[/QUOTE] Nie wybrana,myślę,że coś wymyśli fryzjerka albo pójdzie po najmniejszej linii oporu o ogoli na łyso. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48895555_img_0036.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48895560_img_0037.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48895568_img_0042.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48895576_img_0046.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48895581_img_0047.jpg[/IMG]
-
I jeszcze fotki Kamy bo 18.04.12 jedziemy do fryzjera a więc już nie zobaczymy kudłatki w takiej krasie jak jest teraz. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831748_img_0131.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831744_img_0130.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831737_img_0129.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831735_img_0128.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831731_img_0127.jpg[/IMG]
-
Przed chwilą zaglądnęłam na Metamorfozy. Niesamowita historia przygarnięcia szczeniaczka.Naprawdę należy takie osoby podziwiać. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831710_img_0119.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831713_img_0121.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831714_img_0123.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831716_img_0124.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831720_img_0125.jpg[/IMG]
-
Emka - całe 5 kg wagi i 12 lat, niewidoma, wyrzucona jak śmieć
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Jestem na wątku suni.Biedna kruszynka taka malunia.Trzęsie się może się przeziębiła? Wet ją oglądał? Ocelot wstaw niunię na mikro pieski w potrzebie jeżeli waży 5kg. Chyba pomyliłaś się z rokiem urodzenia. Kurcze ona nie wytrzyma warunków schroniskowych,może rozlepić w mieście ogłoszenia suni,to czasami też daje skutek,jak niewidoma to na bank się zgubiła chyba. -
I jeszcze nasza niunia. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831691_img_0113.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831692_img_0114.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831693_img_0115.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831695_img_0116.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831706_img_0117.jpg[/IMG]
-
No niekiedy ludzie wolą sobie ułożyć psa wg.ich potrzeb.Jednak ci co adoptują psa ze Schroniska to wydaje mi się,że mają wielkie serce.No ale to tylko taka moja ocena osobista. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831678_img_0108.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831680_img_0109.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831684_img_0110.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831688_img_0111.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831689_img_0112.jpg[/IMG]
-
I jeszcze fotki naszej Kamusi. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831648_img_0097.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831652_img_0099.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831670_img_0101.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831671_img_0103.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831673_img_0106.jpg[/IMG]
-
[quote name='rodzice']Mialam już jedna rodzinę szukajacą tt albo miksa sznaucera z pudlem ! Podeslalam im Kamę - okazało się ze jest identyczna jak ich poprzedni pies ale ............. no wlasnie , chcą szczeniaka i raczej płci męskiej .[/QUOTE] No trudno ich wybór.Kama jest młodziutka.Zachowuje czystość w domu.Jest wspaniałym psem,bezproblemowym. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831632_img_0085.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831634_img_0087.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831638_img_0092.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831641_img_0094.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831674_img_0107.jpg[/IMG]
-
Kama jest przemiłym psem.Szalenie łagodna,by zalizała mnie na śmierć.Teraz leży za moimi plecami a ja wstawiam fotki Kamy. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831595_img_0076.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831605_img_0077.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831617_img_0078.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831627_img_0079.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831630_img_0080.jpg[/IMG]