-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Anula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
No ja nie mam słów!!! Kolinek nasz w nowym prawdziwym domku!!! Koska nie wiem dlaczego mi lecą łzy czy ze szczęścia,że Kolinek ma wspaniały domek,czy z tego,że opuścił Twój dom,który był najlepszy z możliwych! Koska jeżeli możesz nie idź podpisać umowę,ponieważ będzie bardzo przykro Tobie i Kolinkowi rozstawać się.Niech on na spokojnie pokocha od nowa opiekunów daj sobie i jemu czas na ułożenie życia. Kolinku mój Kochany bądź szczęśliwy w nowym domku! -
[quote name='cancer43']Jak jest już w hoteliku to może wysłać do Anji ten glukometr i paski do mierzenia poziomu cukru ?[/QUOTE] Glukometr na bank się by bardzo przydał,ponieważ dobrze by było w ciągu dnia 3 razy pomierzyć poziom cukru i zapisywać chociaż przez tydzień i by było wiadomo jak ten cukier się kształtuje.Wet na podstawie jedynie takiego zapisu może dokładnie ustalić dawkę insuliny.
-
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewtos']To prawda , bo i sunia wspaniała. Ma teraz taką piękną sierść :loveu:. P.S. Dziękuję Anula,że mnie nakierowałaś na ten watek :loveu:.[/QUOTE] Tak zaprosiłam Ciebie ewtos bo dzięki Twojej ogromnej pomocy i innym Atena przyjechała do mnie i ma teraz bardzo dobry dom. Następna historia skrzywdzonego psa uwieńczona sukcesem. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Anula replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ang']a ja wczoraj przytruwałam, to dziś napiszę, że jest z mamy sunią lepiej:) od rana co prawda nic nie jadła i nie piła, ale kupiliśmy dziś rc hepatic i gastro w puszkach (suchego nie chciała) i jak tylko przyniosłam, to wpierniczała jak nigdy, co prawda z ręki, ale cóż! napiła się też dopiero jak jej w dłoniach podałam (co za pies:p), potem poszłyśmy z nią na zastrzyk z antybiotyku, spacerek, wróciłyśmy i dałam jej to rc już w misce - wtryniła i napiła się też z miski - tak więc ze spokojnym sumieniem poszłam do domu:multi:[/QUOTE] Suchą karmę można śmiało mieszać z karmą z puszki czy też gotowanym jedzonkiem. -
Przy podawaniu insuliny jeszcze jest potrzebna odpowiednia dieta i częste karmienie w małych ilościach,może być tak,że insulina tak obniży poziom cukru we krwi,że trzeba natychmiast podać kostkę cukru,ponieważ pies może zasłabnąć.Kurcze przy cukrzycy by się naprawdę przydała dobra opieka dla Pako i obserwacja jego.
-
Psy wyciągane z boksów przy pomocy pętli tak mają.Trzeba trochę czasu aby zapomniały o tym.Nie dają się często dotykać szyi ani manipulować przy niej,coś o tym wiem bo tymczasuję takie przypadki,jednak przy dobrej opiece w krótkim czasie zapominają o tym to trwa około miesiąca. Niekiedy nie rozumiem osób pracujących w Schroniskach,przecież nie każdy pies jest agresywny,czy wszystkie trzeba podciągać pod tego jednego?
-
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bogusik']Bardzo się cieszę,że wszystko ułożyło się pomyślnie.Atena ma wiele szczęścia,bo z jej charakterkiem i "garniturkiem" ząbków nie mal że do każdego,to nie bardzo ciekawie.Jak widać, na początku prawie całą rodzinę "poczęstowała" chapnięciem,a mimo to Państwo się nie poddali.Atena na zdjęciach wygląda ślicznie i tak jakby jej sierść wyjaśniała ale to może kwestia naświetlenia.[/QUOTE] Tu Bogusik trochę przesadziłaś,ponieważ Atena ani mnie ani TZ,syna,synowej i wnuków nigdy nie poczęstowała ząbkami,jednak do całkiem obcych była agresywna tak jakby broniła swojego domu i nas.Natomiast poczęstowanie ząbalami nowych Państwa na początku no cóż,myślę,że uważała ich w tym czasie za obcych jeszcze.Na bank teraz to nie ma miejsca jestem przekonana na 100% jeśli chodzi o nowych opiekunów. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Poker serdeczne dzięki za wizytę jestem niezmiernie zobowiązana.Dziękuję za dobre wiadomości i zdjęcia Ateny.Widać,że ma się dobrze.Cieszę się ogromnie. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Wczoraj dostałam maila o Atenie od Państwa i dzielę się z wiadomościami. Witam Państwa!!!!!!!!!! Przesyłamy pozdrowienia od nas i Ateny. Załączamy aktualne zdjęcia pieska. Atena jest spokojnym zwierzątkiem ale szczeka gdy ktoś dzwoni do drzwi . Czuje się już pewnie i broni swojego terytorium, szczekaniem. Początkowo atakowała obce, szczególnie duże pieski ale obecnie już je ignoruje. Ma też swoich “znajomych” z którymi chętnie się bawi. Jesteśmy z Ateny bardzo zadowoleni i myślę, że ona też czuje się u nas dobrze. Pozdrawiamy Państwa serdecznie. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy58/341951/1455388/48439332_003.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy58/341951/1455388/48439335_20120110014.jpg[/IMG] -
A ja tylko napiszę jedno.Czy ta insulina czy też inna to będzie w dużym stopniu zależeć czy organizm ją przyjmie,ponieważ może być tak,że może wystąpić wysypka,swędzenie skóry i trzeba będzie odstawić daną insulinę a zastąpić inną. I jeszcze coś Telimena jest super wetem i nie jednemu pomogła bidulowi w potrzebie.Bardzo ją sobie osobiście cenię,a weszła na wątek aby pomóc Pako chociaż radą,a nie każdego weta na to stać!
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Anula replied to malawaszka's topic in Sznaucer
A co tam! O psie nic nie wiadomo ale wstawię i nie wiem czy to jest nawet pies w typie tej rasy! [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1040/1001132.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/844/1001131y.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/223647-Schronisko-na-tzw.-quot-KONCU-SWIATA-quot-masa-psow-bezskutecznie-czekajacych-na-pomoc?p=18880436#post18880436[/url] -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bogusik']Mam nadzieję,że wizyta wypadnie ok i Asik trafi do wspaniałego domku.Czekamy więc na sobotnie relacje z p/a wizyty...?!Ja jak zwykle mocno zaciskam kciuki![/QUOTE] Ja też zaciskam kciuki i myślę o Asiku. Mam nadzieję na chociaż skromny opis domku dla Asa! Skromnie zapytam,gdyby domek wypalił to jak będzie wyglądała sprawa transportu jeżeli takowy będzie? -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Anula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='KOSKA']Anulka, nie cieszę się na zapas, choć marzy mi się aby był jedynym oczkiem w głowie przyszłych opiekunów. Jeśli ktoś inny mocno go pokocha,to będę szczęśliwa. No i muszę mieć możliwość odwiedzin! Jego nie sposób nie kochać, bardzo przywiązany, oddany, grzeczny przytulak![/QUOTE] Szczerze pisząc to przeżywam razem z Tobą sprawę domku dla Kolinka,ponieważ u mnie przebywał jedną dobę i zakochałam się w nim po uszy.Wspaniały pies o wielkim serduszku do ludzi.I fakt musi być jedynym oczkiem w głowie przyszłych opiekunów - NIE WYOBRAŻAM SOBIE INNEJ OPCJI!!! -
Maleńka Zetka już ma kogo kochać:) Zamieszkała w Zamościu
Anula replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Havanka']Tolu najważniejsze napisałaś !!!!!!! Jednak bardzo jestem ciekawa; dokąd pojechała sunia, jak znalazła domek, czy będzie jedynaczką, czy w domu są dzieci, czy nowa rodzinka Zetki jest psiolubna, czy Zetka chętnie pojechała do nowego domku, czy będzie szansa na zdjęcia i czy już tęsknisz za nią?[/QUOTE] O kurcze! Też bym chciała znać odpowiedź na te pytania! Zetko wszystkiego najlepszego w nowym domku! -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Anula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']trzymam kciuki za owocny spacer.Tylko czy Ty na pewno tego chcesz?[/QUOTE] Ja też trzymam mocno kciuki! No właśnie czy Koska tego chce - dobre pytanie! Na bank zawładnął jej sercem bo taki jest Kolinek (z moich doświadczeń sądzę,że Koska ma serce pod gardłem-coś o tym wiem) - i co teraz będzie? -
Czarny labkowaty Argos już w DS!!!! Dziękuję z całego serca za pomoc!!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Anula - Twoja pomoc jest nieoceniona!! Nawet nie wiesz jak bardzo Nam pomogłaś!![/I][/QUOTE] Klaudus,Avilia aż mi głupio - czerwienię się tylko tego nie widzicie! Zaaregowałam na apel Avilia i to wszystko.Jak uda mi się to jeszcze zakupię tą chińszczyznę na początku marca i prześlę paczuszkę,teraz już nie dam rady,ale przynajmniej będzie co założyć na już bidulom. Te rozmiary z chińskiego sklepu obróżek i szelek mogą takie być,bo nawet nie rozpakowywałam? -
Mała kudłata zagubiona Gwiazdeczka -POMÓŻ, zobacz ...
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']Anulko, myśl kochana ;)[/QUOTE] Ano intensywnie myślę! Już dwa tygodnie minęło od adopcji mojej tymczasowiczki,a więc jestem spokojna,że nie będzie zwrotu,zresztą Państwo zakochani to nie może być inaczej, BDT mam wolny. Może jednak Gwiazdeczka znajdzie domek,ponieważ idą ogłoszenia. -
[quote name='Viris']Na FB pojawiają się zdjęcia Fifi z DS, napisałam zapytanie czy mogę je wkleić na dogo :)[/QUOTE] To nie możesz wkleić fotek tutaj?
-
Czarny labkowaty Argos już w DS!!!! Dziękuję z całego serca za pomoc!!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Nie ważne czy chińszczyzna czy nie - każda jedna nawet używana smyczka,obróżka,szeleczki - na wagę złota. Dziękujemy bardzo za paczkę! Jesteś wspaniała!![/I][/QUOTE] Dzisiaj powinna dotrzeć ta chińszczyzna nowa.Cieszę się,że w takim chociaż stopniu mogłam pomóc. -
Mała kudłata zagubiona Gwiazdeczka -POMÓŻ, zobacz ...
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jestem u Gwiazdeczki.Jest bardzo ładna! Jest raczej średnim psem - tak? Gwiazdeczka jest w Tomaszowie Mazowieckim?