Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Bo to nie ten dom,który potrzebny był Toffikowi.Toffik potrzebuje spokoju,tak jak wcześniej napisałaś. Zmieniłam tekst,jeżeli będziesz uważała,że mam zlikwidować ogłoszenie to zlikwiduję. https://www.olx.pl/oferta/toffi-sliczny-maly-piesek-szuka-domu-CID103-IDwGZqF.html Chodzi mi głównie o to,że utrzymanie psiaka w hoteliku z behawiorystą bardzo dużo kosztuje.Do tego nie wiadomą jest jak długo będzie musiał przebywać tam psiak.Najlepszą opcją do przełknięcia to zainwestowanie w behawiorystę w DT.
  2. A może szukać mu takiego spokojnego domu jak napisałaś.Kobiety,która by chciała zainwestować w behawiorystę.Być może by wystarczyła rozmowa z behawiorystą naprowadzająca na pracę z Toffikiem.Bo do tej pory to raczej nikt się nie radził behawiorysty,przyjmował Tofika zachowanie takie jak było.W ogłoszeniu zawsze można poprawić tekst. Ewidentnie widać,że Toffik od szczeniaka był źle prowadzony,droczono się z nim,zabierano mu to co sobie cenił najbardziej,droczono się nogami i taki jest efekt tego. Sporo yorków też ma tego typu problemy.
  3. I może zmiana miejsca pobytu Kaśki.Konieczne są nowe ogłoszenia,nowe zdjęcia.
  4. Śliczna jest,przeistacza się w królewnę.Teraz aby dbać o jej sierść i będzie cudna.Warto polecić grzebień z dwoma rzędami zębów(wyczesuje doskonale podszerstek i sierść).Wysokość 3cm i to wystarczy do utrzymania jej sierści.Szkoda wydawać na inne badziewia.
  5. Gabi przesadzasz,nikt nikogo nie piętnuje,po prostu wyraża swoje zdanie na dany temat a ma do tego prawo.W Twoim przekonaniu nie jestem osobą zdrowo myślącą-masz też prawo tak myśleć.Dziękuję. Wystarczy użyć trochę dyplomacji aby nikogo swoim postem nie urazić z dogo.
  6. To w takim razie mam zlikwidować ogłoszenie?
  7. Nifuroksazid 100 (dawka dla dzieci).Jest jeszcze 200 ale jest to dla dorosłych.Warto mieć go w domu jako lek dyżurny.Kupuje się w Aptece.
  8. Dziś miałam zapytanie na OLX o Toffika.Pani pytała się czy jest możliwość dowiezienia Tofika,odpowiedziałam,że być może będzie to możliwe i pokierowałam aby zadzwoniła pod podany nr.tel.w ogłoszeniu aby uzyskać więcej informacji.Poszperałam w pani wystawianych aukcjach i prawdopodobnie pani jest z Chojnic.Czy był telefon o Toffika? Nie zdejmuję w takim razie ogłoszeń Toffika,zaraz wyróżnię mu ogłoszenie na miesiąc do 19.09.18. https://www.olx.pl/oferta/toffi-sliczny-maly-piesek-szuka-domu-CID103-IDwGZqF.html
  9. Bogusik nie pisze nic na wątku a więc ja napiszę kilka słów,resztę informacji szerszych zapewne napisze Bogusik bo ma ich więcej. Zgłosili się młodzi Państwo z Kościana,którzy zakochali się w Dżoi i chcą jej dać opiekę.Mieszkają w domku jednorodzinnym,teren ogrodzony.Mają troje dzieci,najstarszy syn 18 lat(nie wiem ile ma najmłodsze dziecko ale nie jest maleństwem).Zaadoptowali podobną młodziutką sunię z przytuliska i bardzo chcą aby sunia miała w postaci Dżoi towarzystwo,nie czuła się samotna.Pieski są do siebie podobne i wagowo też.Pani pracuje w domu,prowadzi Biuro Rachunkowe,Pan pracuje od 6-14godz a więc też jest wcześnie w domu.Zawsze u obu Państwa w rodzinie były psiaki.Ostatnio mieli większego psiaka,który odszedł. W Kościanie ciężko było nam poszukać kogoś do przeprowadzenia wizyty a więc poprosiła Bogusik Hanię aby ją przeprowadziła,zawożąc Dżoi do Kościana.Państwo wyrazili chęć przyjechania po Dżoi do Hoteliku ale ze względu na brak osoby do przeprowadzenia wizyty,uzgodniono,że Hania zawiezie sunię a Państwo pokryją koszt transportu. Wielogodzinne dosłownie rozmowy z Panem i Panią przekonały nas,że to będzie bardzo dobry dom dla Dżoi.Było i jeszcze jest multum zapytań o sunię ale w naszym odczuciu wybrałyśmy domek, ten najlepszy.Oby nasze przypuszczenia się sprawdziły. Jutro Dżoi wyrusza do swojego domku.Trzymajmy kciuki.
  10. Udostępniłam i wpłaciłam.
  11. Dobrze by było z Samby ściągnąć trochę futra,być może upały spowodowały,że krwawiła.Cieszę się,że Samba ma dobre wyniki i,że Murka podała wit.K.
  12. A czy panowie zgadzają się na kastrację psa? Nie wiem czy takie pytanie padło? Każdy ma prawo mieć swoje zdanie tym bardziej,że jest DT dla niego.Figunia jest ewidentnie przeciwna tej adopcji i ma takie prawo,zapewne chce aby maluch przebywał w normalnej rodzinie. Znam związek gejów,niby bardzo fajni panowie ale też mają za skórą tj.libacje,popijawy w większym swoim gronie.Mieli psiaka,kilka razy zwracało się im uwagę aby obcięli sierść i pazurki mu bo miał bardzo długie,to pozostawało bez echa. To jest inny świat,duża rozwięzłość w wielu sprawach. Kto chce się czuć nowoczesny to jego sprawa akceptując te związki ale nie oszukujmy się to jest w pewnym stopniu zboczenie seksualne. Szkoda tylko,że Figunia rozpętała tą adopcję,nie przemyślała sobie na spokojnie za i przeciw bo by nie było tematu.
  13. O rany,niesamowita wiadomość.Cudowna wiadomość,cuda się zdarzają i to jest prawdą.Dziękuję z całego serca za Gucia.Chłopczyk ma dom i to jest najwspanialsze co mogłam usłyszeć.
  14. W mig wylęgną się białe robale.Może ma ranę?Nie da się suni wykąpać?
  15. Śliczna ta nasza Szyszeczka jest,taka terierowata.Pędzę na bazarek kilometrowy,może coś wysupłam.
  16. To chyba ta malizna Emi.Zabiera ją elik na BDT. http://www.dogomania.com/forum/topic/346970-śliczna-mała-emi-potrzebuje-naszej-pomocy/?page=2&tab=comments#comment-17333185
  17. Melduję się u ślicznej Emi.Wspomogę 50,00zł na pierwsze wydatki Emi.
  18. Sądziłam,że po Twoim poście to jest coś podobnego. "Są już wyniki kału i niestety wieści nie są dobre: sunia jest bardzo mocno zarobaczona poważnymi i rzadko spotykanymi pasożytami: Capillaria oraz Angiostrongylus. To nicienie żerujące w narządach wewnętrznych (wątroba, płuca, serce). Leczenie potrwa kilka tygodni. W tym momencie sunia nie może mieć kontaktu z innymi zwierzętami (Capillaria jest groźna także dla ludzi), bo choć dostała pierwszą dawkę leków, to nadal jest nosicielem i może zarażać pasożytami. Do nas więc nie może na razie przyjechać. Na razie jedyna opcja to pobyt w klinice. Niestety doba kosztuje 40 zł... "
  19. Jeżeli Dysia ma robale w płucach i sercu to jest kiepsko.Być może ten guz jest z robalem? Taki artykuł wynalazłam na temat tego pasożytu(Dirofilarioza). Warto przeczytać. https://royalcanin.pl/blog/dirofilarioza-co-robic-gdy-zdiagnozujemy-pasozyty-u-psow-i-kotow/ http://www.felinologia.org.pl/dirofilarioza-u-psow-i-kotow/
  20. Rafiś był,jest moim faworytem,oczkiem w głowie.Tak bardzo się o niego martwiłam.Teraz już mniej.Cudne wiadomości.Czekam jeszcze na chociaż jedno zdjęcie aby nacieszyć oczy.
  21. Czy ten brązowy piesek ma powiększone jądra?Czy coś się dzieje? Na zdjęciach to jest widoczne,być może zdjęcia przekłamują.
  22. Mam pytanie,czy Toffik ma DS czy jest w DT.Nie wiem czy można już zlikwidować OLX Toffika.Stąd moje pytanie.
  23. Taka jest statystyka od wczoraj na OLX. Semik - 1 zapytanie Statystyki Wyświetleń: 2541 Tel: 10 Obserwuje: 44 Dżoi - 15 zapytań. Statystyki Wyświetleń: 2784 Tel: 24 Obserwuje: 63
×
×
  • Create New...