-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Bo to nie ten dom,który potrzebny był Toffikowi.Toffik potrzebuje spokoju,tak jak wcześniej napisałaś. Zmieniłam tekst,jeżeli będziesz uważała,że mam zlikwidować ogłoszenie to zlikwiduję. https://www.olx.pl/oferta/toffi-sliczny-maly-piesek-szuka-domu-CID103-IDwGZqF.html Chodzi mi głównie o to,że utrzymanie psiaka w hoteliku z behawiorystą bardzo dużo kosztuje.Do tego nie wiadomą jest jak długo będzie musiał przebywać tam psiak.Najlepszą opcją do przełknięcia to zainwestowanie w behawiorystę w DT.
-
A może szukać mu takiego spokojnego domu jak napisałaś.Kobiety,która by chciała zainwestować w behawiorystę.Być może by wystarczyła rozmowa z behawiorystą naprowadzająca na pracę z Toffikiem.Bo do tej pory to raczej nikt się nie radził behawiorysty,przyjmował Tofika zachowanie takie jak było.W ogłoszeniu zawsze można poprawić tekst. Ewidentnie widać,że Toffik od szczeniaka był źle prowadzony,droczono się z nim,zabierano mu to co sobie cenił najbardziej,droczono się nogami i taki jest efekt tego. Sporo yorków też ma tego typu problemy.
-
Gabi przesadzasz,nikt nikogo nie piętnuje,po prostu wyraża swoje zdanie na dany temat a ma do tego prawo.W Twoim przekonaniu nie jestem osobą zdrowo myślącą-masz też prawo tak myśleć.Dziękuję. Wystarczy użyć trochę dyplomacji aby nikogo swoim postem nie urazić z dogo.
-
To w takim razie mam zlikwidować ogłoszenie?
-
Dziś miałam zapytanie na OLX o Toffika.Pani pytała się czy jest możliwość dowiezienia Tofika,odpowiedziałam,że być może będzie to możliwe i pokierowałam aby zadzwoniła pod podany nr.tel.w ogłoszeniu aby uzyskać więcej informacji.Poszperałam w pani wystawianych aukcjach i prawdopodobnie pani jest z Chojnic.Czy był telefon o Toffika? Nie zdejmuję w takim razie ogłoszeń Toffika,zaraz wyróżnię mu ogłoszenie na miesiąc do 19.09.18. https://www.olx.pl/oferta/toffi-sliczny-maly-piesek-szuka-domu-CID103-IDwGZqF.html
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Bogusik nie pisze nic na wątku a więc ja napiszę kilka słów,resztę informacji szerszych zapewne napisze Bogusik bo ma ich więcej. Zgłosili się młodzi Państwo z Kościana,którzy zakochali się w Dżoi i chcą jej dać opiekę.Mieszkają w domku jednorodzinnym,teren ogrodzony.Mają troje dzieci,najstarszy syn 18 lat(nie wiem ile ma najmłodsze dziecko ale nie jest maleństwem).Zaadoptowali podobną młodziutką sunię z przytuliska i bardzo chcą aby sunia miała w postaci Dżoi towarzystwo,nie czuła się samotna.Pieski są do siebie podobne i wagowo też.Pani pracuje w domu,prowadzi Biuro Rachunkowe,Pan pracuje od 6-14godz a więc też jest wcześnie w domu.Zawsze u obu Państwa w rodzinie były psiaki.Ostatnio mieli większego psiaka,który odszedł. W Kościanie ciężko było nam poszukać kogoś do przeprowadzenia wizyty a więc poprosiła Bogusik Hanię aby ją przeprowadziła,zawożąc Dżoi do Kościana.Państwo wyrazili chęć przyjechania po Dżoi do Hoteliku ale ze względu na brak osoby do przeprowadzenia wizyty,uzgodniono,że Hania zawiezie sunię a Państwo pokryją koszt transportu. Wielogodzinne dosłownie rozmowy z Panem i Panią przekonały nas,że to będzie bardzo dobry dom dla Dżoi.Było i jeszcze jest multum zapytań o sunię ale w naszym odczuciu wybrałyśmy domek, ten najlepszy.Oby nasze przypuszczenia się sprawdziły. Jutro Dżoi wyrusza do swojego domku.Trzymajmy kciuki. -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Anula replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Udostępniłam i wpłaciłam. -
A czy panowie zgadzają się na kastrację psa? Nie wiem czy takie pytanie padło? Każdy ma prawo mieć swoje zdanie tym bardziej,że jest DT dla niego.Figunia jest ewidentnie przeciwna tej adopcji i ma takie prawo,zapewne chce aby maluch przebywał w normalnej rodzinie. Znam związek gejów,niby bardzo fajni panowie ale też mają za skórą tj.libacje,popijawy w większym swoim gronie.Mieli psiaka,kilka razy zwracało się im uwagę aby obcięli sierść i pazurki mu bo miał bardzo długie,to pozostawało bez echa. To jest inny świat,duża rozwięzłość w wielu sprawach. Kto chce się czuć nowoczesny to jego sprawa akceptując te związki ale nie oszukujmy się to jest w pewnym stopniu zboczenie seksualne. Szkoda tylko,że Figunia rozpętała tą adopcję,nie przemyślała sobie na spokojnie za i przeciw bo by nie było tematu.
-
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Anula replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Śliczna ta nasza Szyszeczka jest,taka terierowata.Pędzę na bazarek kilometrowy,może coś wysupłam. -
To chyba ta malizna Emi.Zabiera ją elik na BDT. http://www.dogomania.com/forum/topic/346970-śliczna-mała-emi-potrzebuje-naszej-pomocy/?page=2&tab=comments#comment-17333185
-
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Anula replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Sądziłam,że po Twoim poście to jest coś podobnego. "Są już wyniki kału i niestety wieści nie są dobre: sunia jest bardzo mocno zarobaczona poważnymi i rzadko spotykanymi pasożytami: Capillaria oraz Angiostrongylus. To nicienie żerujące w narządach wewnętrznych (wątroba, płuca, serce). Leczenie potrwa kilka tygodni. W tym momencie sunia nie może mieć kontaktu z innymi zwierzętami (Capillaria jest groźna także dla ludzi), bo choć dostała pierwszą dawkę leków, to nadal jest nosicielem i może zarażać pasożytami. Do nas więc nie może na razie przyjechać. Na razie jedyna opcja to pobyt w klinice. Niestety doba kosztuje 40 zł... " -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Anula replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Jeżeli Dysia ma robale w płucach i sercu to jest kiepsko.Być może ten guz jest z robalem? Taki artykuł wynalazłam na temat tego pasożytu(Dirofilarioza). Warto przeczytać. https://royalcanin.pl/blog/dirofilarioza-co-robic-gdy-zdiagnozujemy-pasozyty-u-psow-i-kotow/ http://www.felinologia.org.pl/dirofilarioza-u-psow-i-kotow/ -
PCHEŁKA znaleziona w lesie - mała suczka w typie cavaliera
Anula replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czy ten brązowy piesek ma powiększone jądra?Czy coś się dzieje? Na zdjęciach to jest widoczne,być może zdjęcia przekłamują. -
Mam pytanie,czy Toffik ma DS czy jest w DT.Nie wiem czy można już zlikwidować OLX Toffika.Stąd moje pytanie.
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Taka jest statystyka od wczoraj na OLX. Semik - 1 zapytanie Statystyki Wyświetleń: 2541 Tel: 10 Obserwuje: 44 Dżoi - 15 zapytań. Statystyki Wyświetleń: 2784 Tel: 24 Obserwuje: 63