-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
A jak hotel ocenił charakter Nero,czy jak trafił do hotelu to też wył? Biedny,widocznie za bardzo nie podoba mu się zmiana miejsca.
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Okey. -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Czy mam usunąć ogłoszenie Dżoi,czy jeszcze nie? Mam nadal zapytania o Dżoi. -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Wygląda na to,że dwa domki tylko wchodzą w rachubę a zainteresowanie jest imponujące. Semik: Statystyki Wyświetleń: 4481 Tel: 33 Obserwuje: 83 Dżoi: Statystyki Wyświetleń: 4644 Tel: 63 Obserwuje: 105 -
Dzień dobry P.Agnieszko.Zmieniłam tytuł wątku.Czekałyśmy na konkretniejsze wiadomości dlatego tytuł jeszcze nie był zmieniony.Teraz już ze spokojem zmieniłam go i jestem przekonana,że to ostatnia była wędrówka Rafika do swojego domu,który nigdy go już nie porzuci. Każdy psiak,któremu zdołałyśmy pomóc ma swoją szufladkę w naszych sercach,o każdym nadal myślimy, wspominamy.Rafik zajął szufladkę tą szczególną bo niefortunna adopcja spędzała nam sen z powiek.Bałyśmy się powtórki z rozrywki.Nie chodzi tu o zachowanie Rafika bo w moim przekonaniu ma cudny charakter tylko o ludzi,którzy z kamienną twarzą bez cienia wzruszenia potrafili oddać swojego przyjaciela,bo przecież nim raczej był. Na szczęście przesłaniają nasze niepowodzenia właśnie takie jak wiadomości z nowego domku i zdjęcia.To nas podnosi na duchu i pozwala dalej pomagać. Pani Agnieszko dziękuję za adopcję Raficzka,za opiekę,za danie mu tego wszystkiego co psiak potrzebuje.Dziękuję także za wiadomości i zdjęcia,które mnie osobiście bardzo,bardzo ucieszyły. Teraz mogę już na spokojnie pomagać psiej rodzince i przenieść finanse na jej wątek.
-
Julcia mam domek i pewnie juz tutaj zostane...dobry domek:)
Anula replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Zagląda,zagląda.Julisia cudna i mądra.Pozdrawiam,miło pooglądać co jakiś czas zdjęcia i poczytać wiadomości. -
Sądzę,że być może zaszło jakieś nieporozumienie.Do Fundacji mam ogromne zaufanie,kilka lat staram się pomagać zamojskim psiakom.Fundacja też bardzo pomaga,jest zaangażowana całymi latami w pomoc. Praktycznie Fundacja utrzymuje Gucia.Po przedstawieniu przez elik wpłat od osób prywatnych to jest znikoma kwota w stosunku do wydatków. Każdemu z nas zależy na dobru Gucia i tak jest.
-
No właśnie zgłosiła się z ogłoszenia samotna Pani i zadała pytanie odnośnie agresji Toffika.Zaraz jej odpowiem i poproszę o kontakt telefoniczny.
-
Dzięki za informacje.Miałam właśnie zapytanie w jakich okolicznościach Toffiś gryzie i stąd moje pytania.
-
Aaaa! To tak to wygląda.Czy Toffik bez przyczyny się rzuca do gryzienia,czy musi być przyczyna?
-
A to ciekawe,jest przecież agresorem.
-
Też tego nie rozumiem.Powinniśmy wszyscy być szczęśliwi,że Gucia chce ktoś zaadoptować i dać mu opiekę do końca życia z jego ułomnością.Jakoś do tej pory nie było chętnych.Teraz się stawia jakieś dziwne uwarunkowania i twierdzi,że Gucio jest psem fundacyjnym ZEA i wara od niego(dotyczy to postu Jo37).To w takim razie niech ZEA da mu dom i opiekę i niech się jasno ustosunkuje do propozycji guccio.
-
W moim odczuciu badanie nic nie zmieni,nie pomoże jedynie powiększy wiedzę wetów i nas(czy zmiany są większe,czy nie).Nikt z wetów nie zasugerował pomocy w postaci operacji Gucia,a więc? Nie jestem za tym aby Gucio został "królikiem doświadczalnym".Bo to nie my będziemy przechodzić badania tylko on.
-
Moja tymczasia Sawana wyszła z tego ale po dwóch tygodniach płukania,podawania 2 razy dziennie kroplówek.Na początku Ipakitune rozpuszczałam w wodzie albo z cielęciną ze słoiczka i podawałam strzykawką z nałożonym wężykiem w kącik pysia. Kupowałam słoiczki dla dzieci z cielęciną i też podawałam strzykawką z nałożonym wężykiem.To wszystko było zalecone przez weta,nie był to mój wymysł.
-
Czelsi podawajcie Ipakitine do jedzenia.Bardzo dobrze wiąże niebezpieczne związki.Jeżeli będzie płukana systematycznie powinna dojśc do siebie.Z jajami much nie ma żartów,przeistoczą się w larwy i wejdą pod skórę.Dobrze by było ją jak najszybciej wykąpać to jedyny ratunek na pozbycie się jaj.Wyczesywanie nie pomoże.
-
Z tego co wiem(i praktyki),nawet mam zapisane to na niedomagającą wątrobę i trzustkę należy podawać chudy kurczak(pierś bez skóry) ugotowana z jarzynami(pietruszka,marchewka,seler) zalane lekko wywarem i do tego ryż ugotowany osobno na sypko. Wspomagająco Hepatil(wątroba);trzustka-Lipancrea8000.Można także jako dostawka podawać karmę suchą Royal Canin-Hepatic o małej granulacji. Wynik się piorunem normuje.
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
To może ja wyjaśnię pokrótce bo Bogusik już nie ma siły ani zdrowia od rana wisząc na telefonach. Wg.naszej oceny to był dobry dom i byłoby to bardzo krzywdzące gdybyśmy oceniły go inaczej.Pan starał się na ile mógł aby wypełnić wymogi osoby wizytującej.Jednak osoba z TOZu wizytująca nie potwierdziła tego i oceniła dom jako negatywny.W związku z tym opierając się na ocenie osoby wizytującej musiałyśmy ją przyjąć.Nie możemy opierać się na rozmowach telefonicznych,głównie kierujemy się wizytą przed adopcyjną i jej oceną.Dom sprawdzała osoba bardzo rygorystycznie podchodząca do tematu i stąd ocena została wydana negatywna.Nie będę opisywała więcej szczegółów,ponieważ trudno tu polemizować. Szukamy dalej domków dla rodzinki.