Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Trudno nie brodzić w fekaliach jak Vanilka ma rozwolnienie.A z drugiej strony co ona ma zrobić,gdzie się załatwić. Ja i Bogusik wpłacałyśmy na Vanilkę stałe deklaracje a więc wznawiamy.Skarbnikiem była chyba Alaskan malamutte?
  2. Grażka jest śliczna,cudne zdjęcia do ogłoszeń ma tylko nikt nie pomyślał o wytarciu oczek,szkoda.
  3. Ale fajna jest.Sądziłam,że będzie większa.Najważniejsze,że jest otwarta,nie boi się.
  4. Zamówiłam w bitiba.Karma 10.09.18 zamówiona. tykuł Suma z VAT Royal Canin Gastro Intestinal GI 25 - 14 kg 1 x 227,80 zł 227,80 zł Integra Protect Intestinal, 6 x 400 g - Kurczak 2 x 28,80 zł 57,60 zł Standardowa dostawa gratis Cena razem z VAT285,40 zł
  5. Ciekawe jak tam pierwsze wrażenia P.Beaty po przylocie do Polski.
  6. Jest źle skonstruowane nasze prawo,powinien być zaraz nakaz wydany prowadzenia tego typu działalności.
  7. Jak uważasz.Podaj w takim razie kwotę i dane do przelewu Aldony to zrobię przelew.
  8. Sonia71 bardzo dziękujemy za pomoc dla Nutki w postaci bazarku.
  9. I ja zjawiam się u pięknej czarnulki,jest jak dla mnie śliczna.Myśmy miały pod opieką kilka czarnych psiaków i wszystkie znalazły domki,że nie powinno być problemu.Najważniejsze,że znalazła schronienie i opiekę,nie leży pod sklepem. Też coś dołożę na utrzymanie suni jak będę robić przelew Bogusik.
  10. Zapraszamy na wątek cudnej pekineczki Nutki. http://www.dogomania.com/forum/topic/347304-nutka-cudna-pekineczka-potrzebuje-naszej-pomocy/
  11. Ja też kiedyś widziałam zdjęcia dwóch pekineczków czarnych na łańcuchu przy budzie gdzieś w rejonach Zakopanego.Nie wiem czy im ktoś pomógł.Była zima.
  12. Tola napisała,że sunia nie zachowuje czystości w domu,potrafi tam narobić(wynika z tego,że przebywała u buraka na dworze) ale przesypia całą noc.Są takie pierwsze spostrzeżenia.O kotkach nic nie napisała.Zapewne jak wejdzie na wątek to może coś więcej napisze.
  13. Tola napisała: Mała teraz wygląda bardzo ładnie; parę dni temu miała straszne kołtuny, była brudna no i te pchły... P. Zosia wyczesała skołtuniona sierść, część wycięła, bo nie dało się inaczej. Suczka ma duzy apetyt, powinna szybko nadrobić stratę wagi.
  14. Tak masz rację to jest trafne określenie "gnida".Te psiaki są bardzo delikatne ogólnie,gdyby pozostała dłużej w lesie nie dała by sobie rady.Cale szczęście,że napotkała na swojej drodze ludzi o wspaniałym sercu i nie przeszli obok niej obojętnie.
  15. Jeszcze wstawię kilka zdjęć,które zrobiła Tola będąc u suni.
  16. Nesiowata,bardzo,bardzo dziękujemy za pomoc.Podeślę dane do przelewu. Wiem,że zawsze pomagasz,gdzie autentycznie jest ta pomoc potrzebna. A wszystkie pekinki są cudne i co najważniejsze mają fajne charaktery.
  17. Tola napisała na wątku zamojskim i wstawiła zdjęcia Nutki. Dzisiaj tj.07.09.18 byliśmy z TZ u malutkiej - cudna istotka, bezkonfliktowa (w domu jest rezydentka sunia i piesek), p. Zosia woła na nią Nutka. Zabraliśmy małą jeszcze raz do miejscowego weta, żeby obejrzał uszy i wystawił książeczkę; wczesniej dostała tabletki na robale i pchły. Sunia ma . 1,5 roku. Oto sunia dzisiaj:
  18. Post informacyjny: Tola napisała na wątku zamojskim i wstawiła zdjęcia Nutki. Dzisiaj tj.07.09.18 byliśmy z TZ u malutkiej - cudna istotka, bezkonfliktowa (w domu jest rezydentka sunia i piesek), p. Zosia woła na nią Nutka. Zabraliśmy małą jeszcze raz do miejscowego weta, żeby obejrzał uszy i wystawił książeczkę; wcześniej dostała tabletki na robale i pchły. Sunia ma . 1,5 roku. Nutka 15.09.18 zakwaterowana już w hoteliku. Tak pisze Hania: Nutka wczoraj tj.16.09.18 została zaszczepiona na choroby zakaźne i wściekliznę. Miała też zrobione USG, które wykazało ciążę. Udało nam się złapać termin sterylizacji na najbliższy czwartek, czyli 20.09. Nutka jest bardzo mądrą, domową sunią. Bez problemu wchodzi do domu i wychodzi, chodzi po schodach, utrzymuje bezwzględną czystość. Zna smycz i nie sprawia jej problemu. Koty w domu są OK, czasami szczeknie na któregoś, ale nie goni i nie jest to uporczywe szczekanie. Sunia reaguje na wszystko co się do niej mówi. Lubi dzieci. Faktura za wszystko co dotyczy Nutki zostanie wystawiona po sterylizacji. Ogłoszenia Nutki/Nusi OLX na Wrocław - Havanka - 20.09.18 https://www.olx.pl/oferta/czekam-na-dobra-pania-nutka-CID103-IDvIrRO.html OLX na Poznań - Anula - 21.09.18 - wyróżnione do 21.10.18 https://www.olx.pl/oferta/nusia-cudna-pekinka-czeka-na-dom-w-hoteliku-CID103-IDvJrjq.html Nutka wyruszyła w długą podróż 10.10.18 do swojego domku do Holandii.
  19. Post rozliczeniowy: Deklaracje stałe: 1.Bogusik - 20,00zł 2.Anula - 20,00zł Ogólnie deklaracje stałe: 40,00zł Wpłacone deklaracje stałe: 0,00zł Deklaracje jednorazowe i inna pomoc: 1.Nesiowata - 20,00zł;wpł.-10.09.18-20.00zł 2.Sonia71 - bazarek - wpł.27.09.18 - 50,00zł(w tym nadpłata) http://www.dogomania.com/forum/topic/347307-korki-piłkarskiebuty-wizytowe-dla-chłopaka-dla-nutki-i-grażki-do-1709do-godz2000/ 3.Karma mokra-Animonda Junior-10x400g po Semiku/Mailo 4.Anula- opłata transport - 15.09.18- 150,00zł 5.Po Joy i Semiku przekazana kwota - 390,32zł - 17.09.18 http://www.dogomania.com/forum/topic/346625-psia-rodzinka-sunia-joynela-i-jej-synek-semmailo-już-w-ds/ 6.Karma mokra-Animonda - 10x800g po Joy/Nela Ogólnie deklaracje jednorazowe: 610,32zł Wydatki: 1.opłata za transport - 150,00zł 2.opłata za hotelik - IX -16 dni(15.09.18-30.09.18) - 133,28zł-wpł.-17.09.18 3.OLX - 22.09.18 - 17,81zł 4.25.09.18-szczepienie i USG - 75,00zł Ogólnie wydatki: - 376,09zł Ogólne rozliczenie: Deklaracje stałe: + 0,00zł + deklaracje jednorazowe: + 610,32zł - wydatki: - 376,09zł = 01.10.19: + 234,23zł Po cudnej pekineczce Nutce przekazuję 234,23zł dla pekinka Tofika.Stan konta Nutki = 0,00zł - 03.04.19
  20. Zakładam wątek malutkiej pekineczce.O pomoc dla niej poprosiła Tola. Tak pisze Tola: Suczka została znaleziona na leśnej drodze, ale miała to szczęście, że trafiła na ludzi z sercem, którzy nie zostawili jej na tej drodze. Zabrali do weterynarza, nakarmili, powyczesywali kołtuny. Suczka była w bardzo zły stanie – brudna, z mnóstwem pcheł - chodziły nawet po nosie, jest wychudzona i prawdopodobnie z końcówka cieczki. Ludzie podjechali tez do najbliżśzej wsi i próbowali wypytać mieszkańców, ale nikt suni nie zna. Przy okazji okazało się, ze po tej leśnej drodze błąkała się około tygodnia. Rodzina nie może zostawić maleńkiej u siebie. Cóż było robić,trzeba maliźnie pomóc.Po to jesteśmy. A oto Nutka: Tola zarezerwowała miejsce w Hoteliku u szafirki a także szuka transportu łączonego z Zamościa do Nowej Soli.Z szafirkiem jest uzgodnione,że szafirek odbierze sunię na trasie. Koszt pobytu w hoteliku 250,00zł+karma+wet. Jak zwykle prosimy o nawet najmniejsze wpłaty w postaci deklaracji stałych,jednorazowych i inną pomoc,ponieważ sunię czeka sterylizacja.
×
×
  • Create New...