-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
Anula replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Grażka jest śliczna,cudne zdjęcia do ogłoszeń ma tylko nikt nie pomyślał o wytarciu oczek,szkoda. -
Ale fajna jest.Sądziłam,że będzie większa.Najważniejsze,że jest otwarta,nie boi się.
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak tam pierwsze wrażenia P.Beaty po przylocie do Polski. -
osieck Uwaga - interwencja w hoteliku w Osiecku
Anula replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Jest źle skonstruowane nasze prawo,powinien być zaraz nakaz wydany prowadzenia tego typu działalności. -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
Anula replied to Tola's topic in Już w nowym domu
I ja zjawiam się u pięknej czarnulki,jest jak dla mnie śliczna.Myśmy miały pod opieką kilka czarnych psiaków i wszystkie znalazły domki,że nie powinno być problemu.Najważniejsze,że znalazła schronienie i opiekę,nie leży pod sklepem. Też coś dołożę na utrzymanie suni jak będę robić przelew Bogusik. -
Zapraszamy na wątek cudnej pekineczki Nutki. http://www.dogomania.com/forum/topic/347304-nutka-cudna-pekineczka-potrzebuje-naszej-pomocy/
-
Tola napisała na wątku zamojskim i wstawiła zdjęcia Nutki. Dzisiaj tj.07.09.18 byliśmy z TZ u malutkiej - cudna istotka, bezkonfliktowa (w domu jest rezydentka sunia i piesek), p. Zosia woła na nią Nutka. Zabraliśmy małą jeszcze raz do miejscowego weta, żeby obejrzał uszy i wystawił książeczkę; wczesniej dostała tabletki na robale i pchły. Sunia ma . 1,5 roku. Oto sunia dzisiaj:
-
Post informacyjny: Tola napisała na wątku zamojskim i wstawiła zdjęcia Nutki. Dzisiaj tj.07.09.18 byliśmy z TZ u malutkiej - cudna istotka, bezkonfliktowa (w domu jest rezydentka sunia i piesek), p. Zosia woła na nią Nutka. Zabraliśmy małą jeszcze raz do miejscowego weta, żeby obejrzał uszy i wystawił książeczkę; wcześniej dostała tabletki na robale i pchły. Sunia ma . 1,5 roku. Nutka 15.09.18 zakwaterowana już w hoteliku. Tak pisze Hania: Nutka wczoraj tj.16.09.18 została zaszczepiona na choroby zakaźne i wściekliznę. Miała też zrobione USG, które wykazało ciążę. Udało nam się złapać termin sterylizacji na najbliższy czwartek, czyli 20.09. Nutka jest bardzo mądrą, domową sunią. Bez problemu wchodzi do domu i wychodzi, chodzi po schodach, utrzymuje bezwzględną czystość. Zna smycz i nie sprawia jej problemu. Koty w domu są OK, czasami szczeknie na któregoś, ale nie goni i nie jest to uporczywe szczekanie. Sunia reaguje na wszystko co się do niej mówi. Lubi dzieci. Faktura za wszystko co dotyczy Nutki zostanie wystawiona po sterylizacji. Ogłoszenia Nutki/Nusi OLX na Wrocław - Havanka - 20.09.18 https://www.olx.pl/oferta/czekam-na-dobra-pania-nutka-CID103-IDvIrRO.html OLX na Poznań - Anula - 21.09.18 - wyróżnione do 21.10.18 https://www.olx.pl/oferta/nusia-cudna-pekinka-czeka-na-dom-w-hoteliku-CID103-IDvJrjq.html Nutka wyruszyła w długą podróż 10.10.18 do swojego domku do Holandii.
-
Post rozliczeniowy: Deklaracje stałe: 1.Bogusik - 20,00zł 2.Anula - 20,00zł Ogólnie deklaracje stałe: 40,00zł Wpłacone deklaracje stałe: 0,00zł Deklaracje jednorazowe i inna pomoc: 1.Nesiowata - 20,00zł;wpł.-10.09.18-20.00zł 2.Sonia71 - bazarek - wpł.27.09.18 - 50,00zł(w tym nadpłata) http://www.dogomania.com/forum/topic/347307-korki-piłkarskiebuty-wizytowe-dla-chłopaka-dla-nutki-i-grażki-do-1709do-godz2000/ 3.Karma mokra-Animonda Junior-10x400g po Semiku/Mailo 4.Anula- opłata transport - 15.09.18- 150,00zł 5.Po Joy i Semiku przekazana kwota - 390,32zł - 17.09.18 http://www.dogomania.com/forum/topic/346625-psia-rodzinka-sunia-joynela-i-jej-synek-semmailo-już-w-ds/ 6.Karma mokra-Animonda - 10x800g po Joy/Nela Ogólnie deklaracje jednorazowe: 610,32zł Wydatki: 1.opłata za transport - 150,00zł 2.opłata za hotelik - IX -16 dni(15.09.18-30.09.18) - 133,28zł-wpł.-17.09.18 3.OLX - 22.09.18 - 17,81zł 4.25.09.18-szczepienie i USG - 75,00zł Ogólnie wydatki: - 376,09zł Ogólne rozliczenie: Deklaracje stałe: + 0,00zł + deklaracje jednorazowe: + 610,32zł - wydatki: - 376,09zł = 01.10.19: + 234,23zł Po cudnej pekineczce Nutce przekazuję 234,23zł dla pekinka Tofika.Stan konta Nutki = 0,00zł - 03.04.19
-
Zakładam wątek malutkiej pekineczce.O pomoc dla niej poprosiła Tola. Tak pisze Tola: Suczka została znaleziona na leśnej drodze, ale miała to szczęście, że trafiła na ludzi z sercem, którzy nie zostawili jej na tej drodze. Zabrali do weterynarza, nakarmili, powyczesywali kołtuny. Suczka była w bardzo zły stanie – brudna, z mnóstwem pcheł - chodziły nawet po nosie, jest wychudzona i prawdopodobnie z końcówka cieczki. Ludzie podjechali tez do najbliżśzej wsi i próbowali wypytać mieszkańców, ale nikt suni nie zna. Przy okazji okazało się, ze po tej leśnej drodze błąkała się około tygodnia. Rodzina nie może zostawić maleńkiej u siebie. Cóż było robić,trzeba maliźnie pomóc.Po to jesteśmy. A oto Nutka: Tola zarezerwowała miejsce w Hoteliku u szafirki a także szuka transportu łączonego z Zamościa do Nowej Soli.Z szafirkiem jest uzgodnione,że szafirek odbierze sunię na trasie. Koszt pobytu w hoteliku 250,00zł+karma+wet. Jak zwykle prosimy o nawet najmniejsze wpłaty w postaci deklaracji stałych,jednorazowych i inną pomoc,ponieważ sunię czeka sterylizacja.