Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. No nie,nie mogę uwierzyć.Ale wspaniała wiadomość,nawet cudowna. Teraz będę czekała na więcej szczegółów.Oby domek był cierpliwy i spełnił wymogi Abi.
  2. To nie jest całkowite BDT.Jest to DT za karmę i weta.My będziemy pokrywać wszystkie koszty. Nie widzimy nic w tym złego,trzeba ustalić warunki opieki nad psem w hoteliku tak i w DT. Jak jedna tak i druga strona powinna je znać.
  3. My zawsze decydujemy o wyborze DS.Wprawdzie telefon jest podawany do Hani,Hania pobieżnie decyduje,że dom jest wart zainteresowania,daje znać i następnie Bogusik przejmuje pałeczkę,kontaktuje się z domem, ocenia go,szuka osoby do przeprowadzenia wizyty i podejmuje ostateczną decyzję. W przypadku EdiAbija sądzę,że też by mógł być kontakt w ogłoszeniach na Kasię. Telefonicznie były na szybko ustalane warunki ale to zawsze można zmienić.
  4. To zdjęcie Piszczyka cudne jest.Zapewne ktoś sie zakocha w nim jak zobaczy je w ogłoszeniu.
  5. Kasiu po konsultacji z Bogusik i Tolą ustaliłyśmy,że Nutka by miała świetne warunki w Twoim DT i by mogła trafić pod Twoją opiekę ale mamy swoje warunki jak zawsze w przypadku pomocy psom. Nutka zostaje pod całkowitą opieką Bogusik i moją.My będziemy odpowiedzialne całkowicie za nią jeżeli chodzi o rozliczenie kosztów utrzymania i weta a także odpowiedzialne za adopcję Nutki. Kontakt z Tobą przejmie Bogusik jako decyzyjna osoba,natomiast kontakt w ogłoszeniach będzie na Tolę. My będziemy decydować do jakiego domu ma trafić Nutka. Będziemy podejmować wszelkie decyzje odnośnie Nutki. Warunek jest jeszcze aby być na wątku Nutki i zdawać relacje z DT. Bardzo proszę ustosunkuj się do mojej wypowiedzi,ponieważ mamy mało czasu na zmianę decyzji i reorganizację.
  6. Raczej nie transport jest załatwiony do Świebodzic w pierwszej wersji.Jeżeli Państwo by nie jechali przez Wrocław to i tak by P.Piotr pojechał do Świebodzic - Wrocław -Nowa Sól ale trzeba to załatwić. Musimy poczekać na Tole.Tola załatwiała transport całkowity i ma kontakt z Państwem.
  7. To w takim razie poczekajmy do wieczora na jakieś ustalenia konkretne i będziemy działać od jutra.Natomiast domek też zapowiada się dobry ale to temat w późniejszym czasie.Najpierw Nutka musi dojechać na miejsce.
  8. Ja też witam. Jestem zaskoczona takim obrotem sprawy to na nas spadło jak grom z jasnego nieba.Muszę na spokojnie przemyśleć i przedyskutować z Bogusik,ponieważ to nie jest przedmiot tylko żywa istota i trzeba wybrać dla niej jak najlepszą opcję.Bogusik teraz szykuje się do pracy albo już jest w pracy,wraca wieczorem,a więc będziemy rozmawiać wieczorem. Najbardziej cieszę się z propozycji EdiAbija bo wiem,że Kasia uchyli Nutce nieba i będzie miała wspaniałą opiekę i warunki.Dopilnuje co trzeba.Nutka by przebywała we Wrocławiu.Nie ujmując nic hotelikowi u Hani bo tam też psiaki przebywają w dobrych warunkach ale to jest jednak hotelik z większą ilością psiaków. Teraz by trzeba było odkręcać troszeczkę.Wynika problem transportu.Transport jest zaplanowany na sobotę Zamość-Świebodzice(chyba k/Świdnicy).P.Piotr ma odebrać Nutkę ze Świebodzic i zawieść ją do siebie do hoteliku.Jeżeli by Państwo jechali przez Wrocław to czy można by było ją odebrać we Wrocławiu? I wtedy byłby transport nie potrzebny P.Piotra.
  9. Po konsultacji z Bogusik ustaliłyśmy,że Nutka pojedzie do hoteliku jak to było wcześniej zaplanowane.Po badaniach,sterylce będzie ogłaszana i będzie jej się szukać domu.
  10. Kiedy Vanilka ma opuścić rodzinę? Dla Vanilki najodpowiedniejszy byłby DT,ponieważ w hoteliku nie wiem czy sobie poradzą z dolegliwościami Vanilki,testowaniem karmy i wizytami u weta.
  11. Kwota 117,18zl została przekazana na bezdomną kocią rodzinkę kinga_kinga7 - 12.09.18.STAN KONTA = 0,00ZŁ http://www.dogomania.com/forum/topic/347330-bezdomna-kocia-rodzinka-czeka-na-wsparcie-finansowe-i-dom/
  12. Stawiam się na zaproszenie kinga_kinga7.Nadażyła się okazja jeżeli to można nazwać okazją(lepiej gdyby ich nie było).U mnie skrzętnie przetrzymywane są pieniążki po Flipperku-foksterierku,który dawno ma wspaniały domek.Przypomnę,że Flipperek został uratowany i zabrany ze Schroniska w Białej Podlaskiej.Kwota 117,18zł przekazuję na kociaczki i tym samym stan finansów Flipperka będzie się równał 0,00zł http://www.dogomania.com/forum/topic/338092-flipper-foksterierek-z-jednego-ze-schronisk-na-wschodzie-polski-już-w-hoteliku-u-szafirkijuż-nie-w-hoteliku-tylko-w-ds-w-łodzi/ Bardzo proszę o dane do przelewu i jak nadejdą pieniążki to potwierdzenie na wątku Flipperka.Przeleję pełna kwotę 120,00zł.
  13. Nadeszła wpłata dla Nutki od Nesiowata.Stokrotne dzięki.
  14. Witaj.Fajnie,że zaglądnęłaś na wątek.A ogłoszenia będą potrzebne.Dziękujemy za pomoc.
  15. Nadeszła stała deklaracja za IX od helli.Ślicznie dziękuję.
  16. Asiu,dziś zrobiłam przelew jeden tj.60zł-Bogusik i ja dla Grażki i dla Vanilki-stala za IX-Bogusik i ja.
  17. I ja przybiegłam do Żabki.Sądzę,że to chrzczenie dywanów to tylko początek przebywania w nowym miejscu.Oby się na tym skończyło.Fajna jest,taka malutka i waży niedużo.
  18. To polecone SPA to jakaś totalna pomyłka.Teraz trudno,musi sierść odrosnąć albo iść gdzie indziej do zlikwidowania schodów. Fryzurka jak fryzurka,najważniejsze,że Koko czuje się dobrze i go kochają takim jakim jest.
  19. Haniu,jak wygląda sprawa karmy,chodzi mi o suchą od Fundacji ZEA po Sali,czy została? Myśmy zakupiły dla Dżoi i Semika 03.08.18 Animondę 24x800g i Animonda Junior 24x400g.Nie wiemy ile tej karmy zostało.Jeżeli została Animonda Junior to śmiało można ją dawać Nutce,nawet lepiej bo jest bogatsza i z wyselekcjonowanych składników.Nie ma sensu jej zostawiać dla szczeniaka bo nie wiadomo czy taki się pojawi.
  20. Zapewne już z tego SPA nie skorzystają.Na spacerze wystarczy poobserwować jakiegoś psiaka,który jest ładnie obcięty i spytać się o SPA.Teraz sporo namnożyło się psich fryzjerów,którzy nie mają pojęcia o obcinaniu psiaków.Zwęszyło dobry zarobek i jadą na tym.
  21. Jak Nutka dotrze do Hani to i tak zaliczy weta.Wtedy będziemy coś więcej wiedzieć.Zobaczymy czy trzeba będzie zrobić USG czy sterylkę od razu. Tola czy wiesz już coś konkretnie o transporcie,jak on ma wyglądać?
  22. Na szczęście jest też w dobrych rękach.Jeszcze 5 dni i Nutka wyruszy po nowe życie. Tak sądzę,że trzeba będzie koniecznie zrobić USG,ponieważ pisałaś,że Nutka ma koniec cieczki(chyba,że mi się coś ubzdurało bo do tylu psiaków zaglądam.)
  23. Ja też sądzę,że warto przedłużyć.Udostępniam zrzutkę.
  24. A może to USG sprawiło,że jest ucisk na oko bo jednak przy badaniu naciskano sondą.
×
×
  • Create New...