-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Anula replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
No nie,nie mogę uwierzyć.Ale wspaniała wiadomość,nawet cudowna. Teraz będę czekała na więcej szczegółów.Oby domek był cierpliwy i spełnił wymogi Abi. -
My zawsze decydujemy o wyborze DS.Wprawdzie telefon jest podawany do Hani,Hania pobieżnie decyduje,że dom jest wart zainteresowania,daje znać i następnie Bogusik przejmuje pałeczkę,kontaktuje się z domem, ocenia go,szuka osoby do przeprowadzenia wizyty i podejmuje ostateczną decyzję. W przypadku EdiAbija sądzę,że też by mógł być kontakt w ogłoszeniach na Kasię. Telefonicznie były na szybko ustalane warunki ale to zawsze można zmienić.
-
To zdjęcie Piszczyka cudne jest.Zapewne ktoś sie zakocha w nim jak zobaczy je w ogłoszeniu.
-
Kasiu po konsultacji z Bogusik i Tolą ustaliłyśmy,że Nutka by miała świetne warunki w Twoim DT i by mogła trafić pod Twoją opiekę ale mamy swoje warunki jak zawsze w przypadku pomocy psom. Nutka zostaje pod całkowitą opieką Bogusik i moją.My będziemy odpowiedzialne całkowicie za nią jeżeli chodzi o rozliczenie kosztów utrzymania i weta a także odpowiedzialne za adopcję Nutki. Kontakt z Tobą przejmie Bogusik jako decyzyjna osoba,natomiast kontakt w ogłoszeniach będzie na Tolę. My będziemy decydować do jakiego domu ma trafić Nutka. Będziemy podejmować wszelkie decyzje odnośnie Nutki. Warunek jest jeszcze aby być na wątku Nutki i zdawać relacje z DT. Bardzo proszę ustosunkuj się do mojej wypowiedzi,ponieważ mamy mało czasu na zmianę decyzji i reorganizację.
-
Ja też witam. Jestem zaskoczona takim obrotem sprawy to na nas spadło jak grom z jasnego nieba.Muszę na spokojnie przemyśleć i przedyskutować z Bogusik,ponieważ to nie jest przedmiot tylko żywa istota i trzeba wybrać dla niej jak najlepszą opcję.Bogusik teraz szykuje się do pracy albo już jest w pracy,wraca wieczorem,a więc będziemy rozmawiać wieczorem. Najbardziej cieszę się z propozycji EdiAbija bo wiem,że Kasia uchyli Nutce nieba i będzie miała wspaniałą opiekę i warunki.Dopilnuje co trzeba.Nutka by przebywała we Wrocławiu.Nie ujmując nic hotelikowi u Hani bo tam też psiaki przebywają w dobrych warunkach ale to jest jednak hotelik z większą ilością psiaków. Teraz by trzeba było odkręcać troszeczkę.Wynika problem transportu.Transport jest zaplanowany na sobotę Zamość-Świebodzice(chyba k/Świdnicy).P.Piotr ma odebrać Nutkę ze Świebodzic i zawieść ją do siebie do hoteliku.Jeżeli by Państwo jechali przez Wrocław to czy można by było ją odebrać we Wrocławiu? I wtedy byłby transport nie potrzebny P.Piotra.
-
Stawiam się na zaproszenie kinga_kinga7.Nadażyła się okazja jeżeli to można nazwać okazją(lepiej gdyby ich nie było).U mnie skrzętnie przetrzymywane są pieniążki po Flipperku-foksterierku,który dawno ma wspaniały domek.Przypomnę,że Flipperek został uratowany i zabrany ze Schroniska w Białej Podlaskiej.Kwota 117,18zł przekazuję na kociaczki i tym samym stan finansów Flipperka będzie się równał 0,00zł http://www.dogomania.com/forum/topic/338092-flipper-foksterierek-z-jednego-ze-schronisk-na-wschodzie-polski-już-w-hoteliku-u-szafirkijuż-nie-w-hoteliku-tylko-w-ds-w-łodzi/ Bardzo proszę o dane do przelewu i jak nadejdą pieniążki to potwierdzenie na wątku Flipperka.Przeleję pełna kwotę 120,00zł.
-
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
Anula replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Asiu,dziś zrobiłam przelew jeden tj.60zł-Bogusik i ja dla Grażki i dla Vanilki-stala za IX-Bogusik i ja. -
Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
I ja przybiegłam do Żabki.Sądzę,że to chrzczenie dywanów to tylko początek przebywania w nowym miejscu.Oby się na tym skończyło.Fajna jest,taka malutka i waży niedużo. -
Malutki Koko ma dom!! Zamieszkał w Warszawie.
Anula replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
To polecone SPA to jakaś totalna pomyłka.Teraz trudno,musi sierść odrosnąć albo iść gdzie indziej do zlikwidowania schodów. Fryzurka jak fryzurka,najważniejsze,że Koko czuje się dobrze i go kochają takim jakim jest. -
Haniu,jak wygląda sprawa karmy,chodzi mi o suchą od Fundacji ZEA po Sali,czy została? Myśmy zakupiły dla Dżoi i Semika 03.08.18 Animondę 24x800g i Animonda Junior 24x400g.Nie wiemy ile tej karmy zostało.Jeżeli została Animonda Junior to śmiało można ją dawać Nutce,nawet lepiej bo jest bogatsza i z wyselekcjonowanych składników.Nie ma sensu jej zostawiać dla szczeniaka bo nie wiadomo czy taki się pojawi.
-
Malutki Koko ma dom!! Zamieszkał w Warszawie.
Anula replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Zapewne już z tego SPA nie skorzystają.Na spacerze wystarczy poobserwować jakiegoś psiaka,który jest ładnie obcięty i spytać się o SPA.Teraz sporo namnożyło się psich fryzjerów,którzy nie mają pojęcia o obcinaniu psiaków.Zwęszyło dobry zarobek i jadą na tym. -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Anula replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Ja też sądzę,że warto przedłużyć.Udostępniam zrzutkę.