Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. P.Jolu serdecznie dziękujemy za wytrwałą pomoc finansową dla naszych psiaczków.31.08.18 nadeszło 30,00zł.Ta kwota jest wpisana na potrzeby Joi i Semika(psiej rodzinki).Z całego serca dziękujemy za tak istotną pomoc i serdecznie pozdrawiamy. http://www.dogomania.com/forum/topic/346625-psia-rodzinka-sunia-joynela-i-jej-synek-semmailo-za-chwilkę-będa-w-ds/?tab=comments#comment-17322941
  2. Forest jest podobny do setera irlandzkiego,tak mi się kojarzy z tą rasą.Pomogę Foreścikowi wpłacę 100zł na leczenie.Dane do przelewu mam.Trzymaj się kochany psiaczku.
  3. I ja też jestem myślami z Abi i trzymam mocno kciuki,czekając cierpliwie na informacje.
  4. Wspaniałe wiadomości z wizyty.Dziękuję Poker za poświęcony czas.Bardzo zależało mi aby wizyta była przeprowadzona przez doświadczoną osobę bo Mailo jest szczeniaczkiem. Jestem zaskoczona,że jednak Mailo już w poniedziałek będzie zabrany,miał jechać do swojego domku pod koniec miesiąca. Konieczny będzie przegląd maluszka w Lecznicy we Wrocławiu.Nie wiem jak z odrobaczeniem i dalszymi szczepieniami ale sądzę,że Państwo to ogarną. Joy/Nela będzie miała sterylkę w poniedziałek,wtorek.Trzymajmy kciuki za kruszynkę aby nie było jakiś powikłań.Córka P.Beaty ma odebrać sunię w sobotę z Hoteliku a w niedzielę P.Beata już będzie trzymała swoją Nelunię na rączkach.
  5. Zagląda,zagląda do cudnego Michasia/Maksia.Ogromnie cieszę się,że psiak ma DS.Uważałam i uważam,że to jest cudowny psiak o wspaniałym charakterze,że nie mogło się skończyć inaczej. Bądź szczęśliwy nadal Michasiu/Maksiu w swoim domku.Niech cię szanują i kochają.Sądzę,że będą nadal co jakiś czas wiadomości i zdjęcia Michasia/Maksa aby nacieszyć się nimi.
  6. Operacja zaplanowana na dziś,czy na jutro?Czy będą jeszcze jej robić dodatkowe jakieś badania?Trzymaj się maleńka,my tu wszyscy o tobie myślimy.
  7. W moim przekonaniu,Karacik ma bardzo fajny domek.Tyle rąk do głaskania i kochania.On jest tak cudny o wspaniałym charakterze,że będzie dobrze.
  8. Nadeszła stała deklaracja - 28.08.18 za IX od tomcug.Ślicznie dziękuję.
  9. Jeżeli Vanilka podjada na spacerach to trzeba przed spacerem ją nakarmić.
  10. Kupiłam i wysłałam do Anety psi gwizdek dla Toffika.Być może odrobinę słyszy i będzie mógł reagować na ten dźwięk a tym samym można będzie się z nim w ten sposób kontaktować.Trzeba spróbować. Trixie - Gwizdek ultradźwiękowy cichy. Uwaga wydaję dźwięk 18dB. Wykonany z metalu gwizdek dla psa ultradźwiękowy, tzw. cichy. Psy są w stanie słyszeć dźwięki z zakresu niesłyszalnego dla człowieka. Gwizdek ten wydaje dźwięk, który jest bardzo dobrze słyszalny przez psa, natomiast na tyle cichy, że nie przeszkadza ludziom. Na końcu gwizdka znajduję się pokrętło którym można zmniejszyć lub zwiększyć głośność. Pozwala na szkolenie psa w terenie bez zbędnego hałasu. Głos ludzki zmienia się pod wpływem emocji, np. zdenerwowania, natomiast dzięki temu gwizdkowi pies otrzymuje jednoznaczny sygnał. Model ten umożliwia indywidualne ustawienie wysokości wydawanego dźwięku.
  11. To cudowna wiadomość.Teraz jeszcze czekamy na wizytę p/a aby w miarę dokończyć procedurę.
  12. Jeżeli jest spore zainteresowanie to można wybrać dom,który będzie czekał na Toffika i opłaci hotelik. My mamy taką sytuację z dwoma psiakami teraz.
  13. Najlepiej by było aby czip był wpisany z datą wcześniejszą niż szczepienie.Dziś zobaczymy,Hania ma działać.Jeżeli nie uda się to trudno Dżoi pojedzie z takimi wpisami jakie będą.Absolutnie nie zgadzam się na ponowne szczepienie Dżoi drugi raz w tak krótkim czasie. Formalnie Dżoi będzie miała wszystko,umowę,szczepienia,czip,książeczkę,paszport.Nie będzie jechała bez papierów.
  14. Aluniu podaj mi dane do przelewu wpłacę 100zł na pierwsze potrzeby suni.Trzeba koniecznie poszukać innej Lecznicy i przenieśćsunię bo nie dasz rady z kosztami na dłuższą metę.
  15. Na 1 str.jest rozliczenie finansów prowadzone przez Dora2010.Nie wiem czy było jakiekolwiek rozliczenie z wetem bo jak nie to dostaniemy szoku a rachunek trzeba będzie uregulować w krótkim czasie za sam pobyt.Jeszcze dojdzie lada moment operacja. Powinna być bardziej opisana sytuacja finansowa.Być może jakaś Fundacja ma pod opieką Dysię,być może jest prowadzona jakaś inna pomoc na FB,zrzuta itd.
  16. Ślicznota z niej.Tego typu uwielbiam psiaki.Zawsze wpadam na wątek aby sobie pooglądać zdjęcia i powspominać, potęsknić za moim Tusikiem.
  17. Najlepiej by było aby wet wpisał wszczepienie czipa przed 01.08 tj.przed szczepieniem i wtedy by nie było problemu.Rejestracja czipa w Safe Animal nie ma takiego znaczenia chyba.Można w każdej chwili zarejestrować.Tak mi się wydaje. Na razie myślimy nad tym jak zadziałać aby było dobrze. Nasz błąd no ale uczymy się wciąż.Czipowanie powinno być zaraz zrobione przy pierwszej wizycie u weta albo przy szczepieniu przeciw chorobom wirusowym bo szczepienie jest zawsze przeprowadzane na początku przebywania psa w hoteliku.
  18. Sądzę,że nie będzie problemu bo wet z Nowej Soli także zakładał książeczkę.Teraz będzie sterylka i czip także rejestrowany w Safe Animal przez weta.Nie powinno być jakiś schodów. Ja tylko napiszę dobrą wiadomość,że Semik prawdopodobnie będzie miał fajny domek.Resztę napisze Bogusik bo bardziej jest zorientowana w temacie,wiadomość będzie z pierwszej ręki.
  19. Dżoi była szczepiona na wściekliznę i choroby wirusowe 01.08.18.Odrobaczana też była.Dżoi będzie wracała do Holandii samochodem a więc nie powinno być problemu.Tak jak Bogusik napisała,córka Panią Beatę podwiezie na jakąś odległość do Niemiec a Pan wyjedzie z Holandii i w Niemczech przejmie P.Beatę wraz z Dżoi.Tak to ma wyglądać. Wyrobienie paszportu to jest kwestia kilku minut u weta.
  20. Pomogę Dixi 50zł jednorazową wpłatą.
  21. Kiedyś oferowała mu pomoc Bgra.Piesek miał jechać do Plaskatego Azylu.Trzeba by było zebrać więcej informacji o tym psiaku,czy ma właściciela? Został obcięty a więc na to wygląda,że chyba ma właściciela.
  22. Moja tymczasia brała się za wszelkie wystające drewniane przedmioty tj.schody,nogi od mebli,kanty mebli.Wymyśliłam posmarowanie grubo zmielonym pieprzem z wodą,zadziałało,piorunem się skończyło.
  23. Mam pytanie z innej beczki.Czy ktoś może podać link do ogłoszenia Karacika? Zwolniło mi się miejsce na OLX-wyróżnienie do 12 .09.Bym mogła podmienić na Karacika.
  24. Faktycznie,zachowanie Nero jest trochę dziwne.Pies w towarzystwie człowieka nie powinien wyć,jedynie może wyć jak zostaje sam.Być może ma jakieś złe wspomnienia z mężczyznami? Jeżeli się kręcił w kółko w schronie to ewidentnie mu brakowało przestrzeni,wybiegania się. Czy panowie mają balkon? Zawsze to byłaby jakaś przestrzeń większa bo jak zrozumiałam to mają małe mieszkanie,kawalerkę(chyba,że źle zrozumiałam) i może się czuć jak w klatce. Jeżeli Nero jest pełnym wigoru,żywiołowym psiakiem to jedynie długie spacery powinny być i jakiś wybieg dla psiaków w pobliżu.Może być tak,że Nero podczas nieobecności panów będzie wył a może także niszczyć.
  25. Zapewne nie raz była łapana w schronie na chwytak i ciągana,duszona.Cudownie,że szelki nie przypominają jej chwytaka.
×
×
  • Create New...