-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Tak chyba można zaszczepić Nutkę.Jest odrobaczona.Nie wiem jakie są wpisy w książeczce.Przy okazji niech wet ją oglądnie i powie coś o cieczce bo prawdopodobnie miała. Mój Miki nie toleruje kotków,na ogrodzie goni je i niemiłosiernie szczeka,dlatego nie mamy kotka.Kotki dokarmiam ale tylko na noc daję im jedzonko.Być może Nutka też nie będzie tolerowała kotków.
-
Tola,podziękuj Państwu bardzo za bezpieczne dowiezienie Nutki i za bezpłatny transport.Dla nas to jest ogromna pomoc z ich strony. Przekazałam szafirkowi transporterek plastykowy.Być może nadarzy się sposobność aby go przekazać Wam.Nutka jechała w Waszym transporterku a więc są dwa do przekazania. Też należy się ogromne podziękowanie szafirkowi,który nigdy jeszcze nie odmówił pomocy w transporcie i zawsze możemy na niego liczyć.Dziękuję.
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Być może Nela już dojechała do Dordrecht.Przed nią ponad 10godz.jazdy.Musimy na spokojnie poczekać na wiadomości,a one będą na pewno. -
Szafirek wyjechał ode mnie o godz.19.Nutka jeszcze ma do hoteliku około 40min.drogi.Jest cudna,filigranowa,malutka.Trzeba będzie podtuczyć troszeczkę Nuteczkę.Głównie była zainteresowana moim pekinkiem Mikim.Smaczki nie wzięła.Chciała koniecznie wydostać się z kontenerka,ma dość podróżowania zapewne.Domagała się jej zabrania szczekaniem.Jej głosik jest cichy nie taki jak mojego urwisa.Poprosiłam szafirka o przyokrąglenie łapek(podcięcie) bo ma długą sierść na łapkach.Wydaje się czysta,ma krótszą sierść od Mikunia ale to może wynikać z obcięcia dredów.Na szczęście ma zdrowe oczka,nie uszkodzone przez krzaki. Ogólnie jak każdy pekineczek jest odważna(nie jest zestresowana), lgnie do człowieka.Jednym słowem cudowna maleńka pekineczka. A ząbek raz go widać raz nie,nie tak bardzo wystaje.
-
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Anula replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Chyba nie doczytałam a co się stało z ogonkiem? Jeżeli to skaleczenie się stało w Lecznicy to Lecznica powinna w ramach rekompensaty mniej policzyć za pobyt. Zaraz zrobię przelew na lek. -
Z OLX dostałam takie zapytanie o Toffika: Dzień dobry.Jestem zainteresowana adopcją Tofiego.Mieszkam na Krzykach-Wrocław.Mój nr. tel. 788 517 371.Marianna. Toffik jest ogłaszany u mnie z tekstem m.in.preferowana samotna osoba,najlepiej kobieta,dom bez kontaktu z dziećmi.
-
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Anula replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Czekam tylko na dyspozycję czy zrobić przelew. -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Anula replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
A ja cieszę się,że są próby prowadzone w kierunku oswajania z nieznanymi ludźmi i z domowymi warunkami.Niech Abi poznaje je bo kojec czy inne pomieszczenie izoluje ją i nie nauczy,nie pokaże. -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
U nas też są takie kołnierze w sprzedaży i nie są masakrycznie drogie. https://www.google.pl/search?q=kołnierz+dla+psa+dmuchany&rlz=1C1PRFC_enPL807PL807&oq=kołnierz+dla+psa&aqs=chrome.3.69i57j0l5.15674j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8 -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Anula replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
To jest dobry sprawdzony lek,warto podawać. Dolfos Arthrofos (90 tabl. za 33 zł, dla Dysi wychodziłoby 1,5-2 tabl. dziennie). Jeżeli nie będzie zastrzeżeń co do zakupu to zasponsoruję go.Przeleje Kasi pieniążki.Zawsze to będzie mniejsza kwota wydatków. -
Kasiu ja przedstawiłam na jakich warunkach ma trafić Nutka do Ciebie.Przecież nie może być tak,że nie będziesz pewna kto ma utrzymywać Nutkę kto jest odpowiedzialny za nią.Napisałam to wyżej.Zawsze muszą być jakieś ustalenia i zapewnienia i stąd wynikł mój post aby wszystko było jasne i zrozumiałe.Nutka jest pod opieką Bogusik i moją i my będziemy pokrywać wszelkie koszty związane z utrzymaniem Nutki.Jakoś dziwnie to zabrzmiało w Twoim poście bo wygląda na to,że to my nie będziemy miały nic do powiedzenia w przypadku adopcji Nutki jedynie Ty.A to nie tak,na Ciebie będzie kontakt w ogłoszeniach i Ty będziesz selekcjonować zainteresowanych a Bogusik będzie końcowym decydentem w porozumieniu z Tobą.Oczywiście także nie może być tak aby osoba odpowiedzialna na psa nie była w stałym kontakcie z Tobą.Chyba się z tym zgodzisz. Wipis Toli trochę mnie zasmucił,być może Nutka nigdzie nie wyjedzie,powstały jakieś chyba schody.
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Anula replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
O to źle zrozumiałam.No ale dobre i to,że przyzwyczaja się do normalnego domu.