Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. W przypadku jedzenia na spacerze co popadnie zalecają nakarmić psa przed samym spacerem.
  2. Themagda potrzebuje bardzo chwilowej pomocy.Cukrzyca ją wykończy,wyniszczy organizm.Musi pójść do szpitala na kilka dni aby wyznaczyć krzywą cukrzycową na której podstawie trzeba dobrać odpowiednią dawkę insuliny.To jej jedyna szansa na normalne egzystowanie. Bardzo proszę pomóżmy jej.To tylko być może tydzień wystarczy na wyznaczenie krzywej cukrzycowej.
  3. Na zachowanie Toffika trzeba poczekać aż trochę przywyknie do nowych warunków.
  4. Nelli ma chyba coś z kota bo często ją widzę na zdjęciach na wysokościach.
  5. Piękna jest w tej bieli.Oby Państwo też tak dbali o cudeńko.
  6. Figa jest przepiękna,dobrze,że otrzymała pomoc.Domki się będą biły.
  7. O! Już jest jakaś szansa na opiekę nad psiaczkami.Rozi,dziękuję.
  8. Nooo! Mimiśka nad wyraz się produkuje.Nie wiem czy sąsiedzi wytrzymają.
  9. To i tak są bardzo dobre wiadomości.Czy cały czas są promowane ogłoszenia?
  10. Może uda się dotrzeć do dziewczyn z Warszawy i pomóc.Na FB zwiększyła by się szansa pomocy ale ja nie poruszam się na FB dobrze. Pomyślałam o dziuniek ale P.Wandy nie ma na dogo.P.Wanda ma kontakt z wolontariuszkami z Palucha może by pomogła.Gdyby co mam nr.telefonu do P.Wandy.
  11. I tego się trzymajmy.Czekamy do środy.Mam nadzieję,że Hania cokolwiek napisze jak Vanilka zachowała się do obcych ludzi i jak oni do niej.
  12. Autentycznie Czester jest bardzo,bardzo podobny do tej rasy a charakter się też zgadza. Ja zakupując karmę nie pomyślałam o kopytkach dla Czesia,dopiero po czasie mnie oświeciło.Może uda się przy zamawianiu artykułów dokupić kopytek? w razie potrzeby to pieniążki są na zakupy w każdej chwili można z nich korzystać.
  13. Żegnaj Rubelku,przepiękny,dostojny psiaku.Dobrze ,że już nie cierpisz,byłeś kochany i szanowany,otrzymałeś najlepszą opiekę z możliwych.Teraz biegaj szczęśliwy za TM*
  14. Te dwa,trzy spacerki to jakoś ubogo to brzmi tym bardziej,że Roxi jest przyzwyczajona do innych warunków.Czy w kawalerce jest balkon,innym słowem okno na świat?Oczywiście wszystko na spokojnie trzeba przemyśleć.
  15. Przewałkowałyśmy kilkakrotnie adopcję naszej Sinduni do tego domku.To nie była szybka decyzja na tak ale porządnie przedyskutowana i przemyślana na wszystkie strony.Także w podjęciu decyzji pomogła nam Poker za co jesteśmy jej bardzo wdzięczne.Doszłyśmy do wspólnego zdania,że Sindi trafi w bardzo zbliżone warunki jakie miała w poprzednim DS tj.dom bez dzieci,dom z ogrodem z możliwością wyjścia w każdej chwili na ogród i z panią,którą Sindi bardzo potrzebuje.W przypadku nowego domu to tylko dochodzi syn Państwa jeżeli chodzi o domowników.Natomiast gdyby trafiła do bloku i do młodych ludzi z dziećmi by musiała się bardzo przestawić.
  16. 04.10.18 nadeszła stała deklaracja od uxmal za X.Ślicznie dziękuję.
  17. Dla Toffika wpłacę 50,00zł jednorazowo albo rozłożone na 5 miesięcy stała.Jak zadecydujecie.
  18. I jak z zapytaniami o Abi? Brak odzewu z ogłoszeń?
  19. Jak widać na zdjęciu jest głaskany a więc da się dotykać i jest blisko,czy nie można zarzucić jakiejś siatki np.Z założeniem obroży u wolno żyjącego psiaka jest ciężko nawet z pętlą też.Klatka łapka być może by pomogła tylko kto ją ma w pobliżu?
  20. Dziś przelałam kwotę 233,24zł za pobyt -X Sindi w hoteliku. Haniu czy jest możliwość zważenia Sindi,ponieważ jest ogłaszana jako psiak 10kg. Podejrzewam,że ma z 12kg. Czy w książeczce także jest szczepienie na choroby wirusowe bo jak brak to też poprosimy aby była zaszczepiona. Widziałam na zdjęciu worek z karmą Chappi.Bardzo proszę nie dawaj jej.
  21. Tam trzeba pojechać jeszcze raz w dzień aby przepatrzeć ten nieszczęsny parking.Utrudnia pomoc tym psiakom brak zdjęć,zdjęcia chociaż jednego.Może jutro albo w niedzielę by mógł ktoś tam pojechać.
  22. Moja śliczna Nusia,jednym słowem księżniczka.Cudna jest.
×
×
  • Create New...