Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Sindi bardzo dobrze wygląda,czyżby przytyła czy takie są zrobione zdjęcia.
  2. Trochę to dziwne aby nagle,natychmiast zabierać psa w nocy nawet jak był agresywny w stosunku do guccio.Coś tu jest nie tak.Raczej każdy DT daje czas na poszukanie zastępczego miejsca jeżeli sobie nie daje rady z psem.
  3. I tylko to było potrzeba ślicznotce legowisko,kanapa i ciepły dom.Jest cudowna.Trzymam kciuki aby sterylka odbyła się bez komplikacji.
  4. Szkoda,że nie przekazano sobie nr.tel.Tak było by prościej.
  5. Będę trzymać kciuki za piątek.Oby dom się sprawdził i nie było cienia wątpliwości.Będzie to bardzo trudna decyzja do podjęcia.
  6. Jutro Sindi wraca do hoteliku do Hani.Intensywnie będziemy szukać domku tj.już szukamy. Nie wiemy w jakiej kondycji Sindi wróci i z czym wróci.
  7. A może spróbować krem-maść Laticort 0,1%(Hydrocortisoni butyras).Jest to krem stosowany u ludzi na skórę,ma szerokie spektrum działania,kupuje się w Aptece.Można spróbować na malutkiej powierzchni i sprawdzić czy poprawa będzie.
  8. Autentycznie księżniczka.Takiej to dobrze! Z Radys na salony!
  9. Przecież wiadomo było,że Frezja wyjątkowo potrzebuje dużo czasu na zaakceptowanie nowych warunków.Przecież minął dopiero trzeci dzień od adopcji.Szukało się jej domu bez dzieci(wnuków) aby miała ciszę,spokój.
  10. O opłaceniu pobytu w hoteliku raczej nie ma mowy.Pani dołoży do transportu 200zł. Jestem przekonana,że Sandi w tym domu czuła się bardzo dobrze i była kochana,miała dobrą opiekę. Bardzo mi szkoda Sandi.
  11. Cudownie,że Nestea otrzymała szansę.Moją uwagę przyciągnął Frędzel ale nie damy rady mu pomóc.
  12. Być może gdyby ludzie mieli już swoje mieszkanie to by wprowadzili się do niego z Sindi.Podejrzewam,że najpierw muszą sprzedać dom a następnie kupić mieszkanie.Wyprowadzają się najpierw do córki aby przeczekać ten niekorzystny okres dla nich.Gdyby córki pies był tolerancyjny być może by było inaczej zadecydowane.W tej chwili jest jak jest. Wiem,że Sindi jest bardzo delikatną sunią i przeżyje rozstanie bardzo ale nie ma wyboru,trudno.Musimy jej znaleźć jak najszybciej bardzo dobry,ciepły dom i to jej wynagrodzimy.Sindy przebywała w domu z ogrodem,uwielbia ogród,tam się czuła doskonale.Będziemy kłaść nacisk aby trafiła w podobne warunki,może się uda.
  13. Nadeszły stałe deklaracje za X od Bogusik;MikAga;tomcug.Bardzo dziękujemy.
  14. P.Jolu serdecznie dziękujemy za pomoc finansową.Tym razem przekazujemy 30,00zł dla Sandi,która wróciła z adopcji. http://www.dogomania.com/forum/topic/335808-sindi-2-letnia-piękność-ma-swój-ds-w-odolanowiesindi-po-2-latach-wraca-z-adopcji/ Serdecznie pozdrawiamy i przesyłamy mizianka dla Joszki.
  15. Dziś będę robiła przelewy i zajrzę do Banku.Zapewne już jest.
  16. Nasz Lolo na bank by zajął pierwsze miejsce,jestem tego pewna.
  17. Tak jeszcze 2 tygodnie i kanapowa,ciepłolubna Nutka pojedzie do swojego domku.
  18. Jaaga weź tekst z ogłoszenia OLX od Toli.
  19. Wyróżniłam na tydzień ogłoszenie na razie.
  20. Ipakitine jest stosowane przy niewydolności nerek,wiąże niebezpieczne związki w organizmie,dodaje się proszek do jedzenia albo rozpuszcza się w wodzie i podaje strzykawką do pysia,jest to lek weterynaryjny.Jeszcze mam całe opakowanie Bioarthrex są to tabletki(75szt) na stawy,wspomagające odnowę chrząstki stawowej.Też mogę podarować.
  21. Jeżeli jest potrzebny lek na nerki Ipakitine to mogę wysłać.
  22. Powodzenia Frezyjko w nowym domku.Teraz tylko potrzeba kilka dni na zadomowienie się i będzie dobrze.
  23. Ja jutro podeślę dla Miłeczki 100zł na weta. Może trzeba się skupić na ogłoszeniach Miły.Może wyróżniać je?
  24. Iza bardzo dziękuję za jeszcze ogłoszenie i wyróżnienie na Wrocław.Ja wyróżniłam na Gorzów Wlkp na tydzień.
  25. Czyżby Neli była u fryzjera?
×
×
  • Create New...