-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
A czy szafirka da radę się nim opiekować?On musi być karmiony osobno i raczej mieć osobne miejsce aby inne psiaki go nie napadały.Nie może obijać się o przedmioty.Jeżeli jest starszym pieskiem to nie wiadomo jak z zębami,powinna wchodzić w grę mokra karma.To jest piesek specjalnej troski,za wiele nie będzie poruszać się a więc miękkie legowisko.Na ogrodzie też będzie trzeba na niego uważać,być przy nim.
-
Pierwsze kroki Lemi i Holi w nowym domku,zapewne są zdezorientowane.Nowi ludzie,nowe otoczenie.Poczekajmy na spokojnie na jutrzejszy dzień.Jeszcze czeka zwiedzanie ogrodu a więc nowe zapachy.U Hani znały je na wylot. Będzie dobrze,cala rodzina jest mocno zaangażowana w to aby Lemi i Holi niczego nie zabrakło.
-
Nie może wyjść ze szpitala póki nie będzie opanowany cukier we krwi bo głównie z nim Magda ma problemy.Niech dobrze Magdzie ustawią leki na cukrzyce a to potrzeba 3 razy pobierania krwi w ciągu dnia,nie wiem czy nie w nocy przynajmniej przez tydzień,to jest minimum.
-
Dziewczyny,a macie wiadomości odnośnie badań Magdy,na jakim jest etapie?Jeżeli by była możliwość pozdrówcie Magdę ode mnie,jestem myślami z nią.
-
Jak na Duniowe wiadomości to super są.Cieszę się,że Dunia znalazła wspaniałego człowieka,P.Basię.Dunia lubi ciepło może ta zima bardziej zbliży Dunię do człowieka.Dzięki Bogusik,właśnie myślałam o Duni i p.Basi jak sobie radzi z Dunią.Być może przeczytam za jakiś czas,że Dunia z p.Basią śpi w łóżku bo to było i jest marzeniem p.Basi.
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
O to cudowna wiadomość.Oby DT doszło do skutku.Trzymam mocno kciuki.W Katowicach jest więcej Lecznic a może Klinika nawet.Jest większa szansa na wymyślenie czegoś aby Czesia poruszała się bez kołnierza i ta łapka może by mogła być zawijana tylko bo mam wrażenie,że być może but obciera łapę bo ona jej nie podnosi a ciągnie.Może jest realna rehabilitacja? -
Dlatego zapytałam czy to wet stwierdził przeziębienie.Jeżeli nadal kaszle to proponuję zaliczyć wizytę u weta.Magda pisała,że chyba ma swojego weta.A koszt wizyty pokryję jeżeli trzeba będzie.
-
Jak był chory mój kocio i nie chciał jeść to mój wet zalecił podawać często przez strzykawkę z małym założonym wężykiem cielęcinę w słoiczkach chyba Gerbery dla dzieci.To karmienie bardzo pomogło a w późniejszym czasie już sam je jadł.
-
26.11.18 tj.jutro po 18godz. nasze ślicznotki Lemi i Holi wyruszą do swojego domku.Trzymam kciuki aby tam się szybko zaaklimatyzowały.Mam nadzieję,że Holi już nie kaszle,przeziębienie minęło.Hania zadbała aby Holi miała ciepło i chodzi w kubraczku.Sądzę,że przyszły dom też zadba o Holi i Holi będzie wychodziła na dwór w ubranku bo sierść w tej chwili ma jeszcze bardzo skromną.
-
Też mnie zaniepokoiła Lalunia.Nie wiadomo od czego a przyczyny mogą być różne.Czy wet stwierdził przeziębienie?