Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Super wiadomości oby ich było jak najwięcej i tylko pozytywnych.
  2. Dziękuję.Bardzo proszę wstaw Asiu link bo się gubię z ogłoszeniami a muszę podmienić w poście informacyjnym aby być na bieżąco. Jeżeli dasz radę to nie trzeba będzie przez Asię zmieniać bo trzeba wtedy wykupić promowanie.Możesz podmienić bo tylko Ty możesz, zdjęcia,miasto(Katowice),tytuł zmienić i treść wziąć od idących ogłoszeń Kamusi.Jeżeli dasz radę to podaj link.Daj znać.
  3. I pasują do siebie bardzo.Cudne zakończenie Nany.Oby więcej psich nieszczęść miało takie zakończenie.
  4. Wyróżniłam ogłoszenia OLX dla Kamusi na Opole,Wrocław,Poznań do 01.04.19.Na Poznań jest wyróżnione do 11.04.19.Koszt to 13,47zł. Nie wyróżniałam dwupaku i Emi bo na razie jest zainteresowany domek Emi.Ogłoszenia niech dalej idą tylko nie będą wyróżnione. Dziewczyny kochane,czy możecie jedno ogłoszenie dwupaku przerobić dla Kamy na Katowice? Kama nie ma ogłoszenia na Katowice.Dobrze by było powstawiać,wymienić zdjęcia jeżeli jest to możliwe.
  5. Ja się też ogromnie cieszę.Cudna sunia.
  6. Trzeba próbować szczotką z końcówkami z kuleczkami a później przejść do pudlówki bez kuleczek.Jeżeli to nie pomoże to może grzebień ale o dużych odstępach zębów.Pudle mają bardzo gęstą sierść i kręconą i w tym jest problem.W zasadzie pudle się są strzyżone kilka razy w roku.
  7. Miło oglądać Bajeczkę taką szczęśliwą.Fajny Bajeczka ma domek.
  8. Ja też trzymam kciuki za dzisiejsze przekazanie.Będzie dobrze.
  9. Ja tylko napisałam o tym,że gdyby poszło coś nie tak to nie dajemy gwarancji,że Tofik będzie utrzymywany przez nas w Hoteliku od maja bo na dzień dzisiejszy trudno przewidzieć.Kolia pojechała do DS a więc jest wolne miejsce dlatego zaproponowałyśmy pomoc.Chciałam postawić jasno sprawę.Taka alternatywa BDT-seramias-odwóz do hoteliku i wzięcie pod opiekę w dalszej kolejności Tofika od maja raczej odpada. Sądzę,że Tola wejdzie na wątek i podejmie decyzję ponieważ Tofik jak na razie jest pod Toli opieką . Musi przemyśleć jak to wszystko ogarnąć logistycznie itd.
  10. Najgorszą wersję jaką rozpatruję to tą,gdyby musiał Tofik pojechać do szafirki.My w miejsce Tofika weźmiemy pod opiekę innego psiaczka i nie będziemy wiedzieć jak długo piesek będzie przebywał w hoteliku.Zachodzi obawa kto Tofika będzie utrzymywał w hoteliku.Nie jesteśmy w tej chwili w stanie zadeklarować takiej opcji.
  11. To jednak zdjęcia przekłamują.Super wiadomość.A Sindi ma wspaniały dom.jest zadbana i kochana.Cudnie jest oglądać zdjęcia tak zadbanego pieska.Bardzo cieszy także kontakt.
  12. W każdym razie jeżeli usługa będzie płatna to pokryjemy koszt SPA. Ja tylko mogę wyściskać Czesterka wirtualnie.Cudny,wspaniały psiak.
  13. Ja mam też dużo wątpliwości.Tofik przez 5 lat gdzieś przebywał i jakoś sobie żył,ludzie dawali radę chyba.Od roku jest pod opieką dogomaniaków,zaliczył DS(krótki),dwa hotele ze szkoleniowcami u Anety i u P.Kasi (to nie były przeciętne hoteliki).I praktycznie z tego nic nie wynika.Teraz gdy zostanie przeniesiony chyba do zwykłego hoteliku czy DT z psami to czy jego zachowanie się poprawi? Ja mam wielkie wątpliwości.Jedynie trzeba chyba przyjąć dożywotnie łożenie na hoteliki.
  14. Tola a czy ta karma jest mokra,czy sucha bo nie wiem czy Tofik może jeść granulki przy złym stanie zębów.Jeżeli już granulki to o najmniejszej objętości aby mógł łykać.
  15. Myślę,że teraz została kompletnie sama na ogrodzie a więc być może ciągnie Abi do ludzi.W domu,nie podchodzić,dużo mówić.Powinna z biegiem czasu sama podejść,smaczka wtedy jak przyjdzie.
  16. To podaj mi konto przeleję jednorazowo 100zł na hotelik.
  17. A ten transport za koszt bramek się posypał?
  18. Tam nawet nie piszę.Fundacja ma jakieś wyimaginowane roszczenia,wymogi.Nikt nie zaadoptuje plaskatka poza obrębem Warszawy.Stawianie się z psem kilka razy do nich na spotkania itd.Tofikowi znajdzie się super dom bez pomocy Fundacji tylko aby dotarł na miejsce.
  19. Tak to wyniknie następny poważny problem.A może apelować na FB o dom tymczasowy dla Tofika,taki w którym by nie było psów jedynie może kot? Ja tak piszę tylko ale staram się szukać jakiegoś wyjścia z bardzo trudnej sytuacji.
  20. Wynika z tego,że Tofik jak czuje zagrożenie,jak mu się coś nie podoba np.wciąganie Tofika na siłę do transporterka bo przypuszczam,że tak było w przypadku Anety to obiera sobie sposób obronny - gryzienie,napad na rękę.Przypuszczam,że P.Kasia nie chce aby Tofik jechał w kontenerku bo w przypadku wkladania go może P.Kasię ugryźć i stąd zalecenie aby jechał w samochodzie przypięty pasami.Jak widać ze zdjęcia do tego jest przyzwyczajony i nie robi w samochodzie jakiś problemów.
  21. No nie wiem to musi zadecydować Tola bo na razie jest pod opieką Toli jeszcze.Myśmy zaproponowały umieszczenie w hoteliku domowym w Nowej Soli.Tam umieszczamy swoje psiaki.Najgorszy zawsze jest transport z Zamościa,koszt transportu powala.Szafirek sądzę,że by mógł by już pojechać po Tofika ale ten koszt.Transport jest płatny około 900zł.
×
×
  • Create New...