Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Nio,ja już tak bardzo bym chciała aby opuściły schron i stąd ta pomyłka.
  2. Nie zaskoczyła Kofi mnie ze smyczą i szelkami bo coś nosić na sobie i wlokące za sobą to bardzo denerwuje.Każdy psiak,który nie jest przyzwyczajony do tego czegoś by się starał pozbyć balastu a szczególnie smyczy.
  3. Już jutro tyle psiaczków opuści schronisko.Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień.
  4. Sądzę,że na dobrym jedzonku sierść będzie jeszcze piękniejsza.Kofi jest chudzinką,trzeba podkarmić,nie wiadomo czym była karmiona.
  5. Bardzo,bardzo dziękuję i też zapraszam do Przydrożnej Kawiarenki.Naprawdę warto.
  6. Dla mnie też fatalne imię.Może nie zmieniać całkowicie początkowej litery bo w imieniu jest znacząca: https://www.naszezoo.pl/imiona-dla-psow-c
  7. Ja się też ogromnie cieszę,będzie dobrze,młodzi ludzie zapewne będą spędzać czas za miastem nawet ze względu na Korcia.Wiedzą w jakich fajnych warunkach do tej pory Kori przebywał i sądzę,że zaspokoją potrzeby psiaka.Bardzo przydały by się porządne szelki Korciowi bo nie wyobrażam sobie aby był ciągany tylko na obroży. Bądź szczęśliwy malutki.Warto było czekać na taki domek.
  8. Mój śliczny biedny Timi,taki skołtuniony.Aż płakać się chce.
  9. I ja się przywitam u Kofi.Faktycznie ma długie łapki ale tym samym nie wygląda na nieproporcjonalną.Ma ładną sierść.Ogólnie fajna jest.
  10. Powinno teraz być dobrze. https://www.dogomania.com/forum/topic/349856-kofi-kolejna-czarnulka-u-nas-w-bdt/?tab=comments#comment-17466317
  11. A mogą być takie plecione ze sznura,są w sklepie,są dość twarde przynajmniej tak wyglądają.Nie są lekkie,średnica 10-11cm.Jeżeli takie mogą być to kupię kilka i wyślę.W hoteliku u szafirki sprawdzają się sznury,szafirka twierdzi,że są trwałe.To może piłki z tego samego się sprawdzą? Daj znać to jutro kupię i wyślę? Jak wygląda sytuacja z karmą? P.Aldona nie upomina się?
  12. Bardzo,bardzo smutna wiadomość. Dusio odszedł ale nie sam, został pokochany przez sporą grupę ludzi,którym zapadł w serce mocno.Widocznie tak miało być bo innej opcji nie przyjmuję. Żegnaj malutki staruszku,bądź szczęśliwy za [TM*].
  13. Wspomogę dziadeczka 50,00zł jednorazową wpłatą.Cudnie,że pojawiła się szansa pomocy dziadeczkowi.
  14. Eluniu Kochana mam nadzieję,że włączysz do bazarku transportowego także nasze trzy psiaczki. https://www.dogomania.com/forum/topic/349847-atilaluckytimi-czekają-na-wybawienieo40519-mają-szansę-pojechać-do-hoteliku-po-nowe-życie/?tab=comments#comment-17465826
  15. Ja też przybiegłam do cudnych psiaczków.I muszę wspomóc,nie może być inaczej.Rozumiem,że skarbnikiem jest Asia.Dzisiaj zrobię przelew jeden Bogusik+Anula na kwotę 100,00zł(w tytule-3 psiaki). Jest to z mojej strony na razie 50,00zł deklaracja jednorazowa.
  16. Tak,ja się też przyłączam do tych życzeń.Dodam jeszcze,że już Tofisia nikt nie skrzywdzi.
  17. Co tam nasz Oleś znalazł w tej ziemi i to chyba coś żywego.Oby go to coś nie napadło i nie pogryzło.No ale cóż Oleś wygląda autentycznie na łowczego psiaka. Cudny jest.
  18. Cudnie Asiu,bardzo dziękuję za pomoc w ogłoszeniach.Już mamy pierwszą pomoc dla naszych bid.
  19. Przelałam dla Tofika 50,00zł.
×
×
  • Create New...