-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Nio,ja już tak bardzo bym chciała aby opuściły schron i stąd ta pomyłka.
-
Kofi /Sofi w bajecznym domku w Holandii. Kolejna czarnulka u nas w BDT
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Nie zaskoczyła Kofi mnie ze smyczą i szelkami bo coś nosić na sobie i wlokące za sobą to bardzo denerwuje.Każdy psiak,który nie jest przyzwyczajony do tego czegoś by się starał pozbyć balastu a szczególnie smyczy. -
Już jutro tyle psiaczków opuści schronisko.Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień.
-
Kofi /Sofi w bajecznym domku w Holandii. Kolejna czarnulka u nas w BDT
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Sądzę,że na dobrym jedzonku sierść będzie jeszcze piękniejsza.Kofi jest chudzinką,trzeba podkarmić,nie wiadomo czym była karmiona. -
Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.
Anula replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dla mnie też fatalne imię.Może nie zmieniać całkowicie początkowej litery bo w imieniu jest znacząca: https://www.naszezoo.pl/imiona-dla-psow-c -
Ja się też ogromnie cieszę,będzie dobrze,młodzi ludzie zapewne będą spędzać czas za miastem nawet ze względu na Korcia.Wiedzą w jakich fajnych warunkach do tej pory Kori przebywał i sądzę,że zaspokoją potrzeby psiaka.Bardzo przydały by się porządne szelki Korciowi bo nie wyobrażam sobie aby był ciągany tylko na obroży. Bądź szczęśliwy malutki.Warto było czekać na taki domek.
-
Kofi /Sofi w bajecznym domku w Holandii. Kolejna czarnulka u nas w BDT
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
I ja się przywitam u Kofi.Faktycznie ma długie łapki ale tym samym nie wygląda na nieproporcjonalną.Ma ładną sierść.Ogólnie fajna jest. -
Powinno teraz być dobrze. https://www.dogomania.com/forum/topic/349856-kofi-kolejna-czarnulka-u-nas-w-bdt/?tab=comments#comment-17466317
-
A mogą być takie plecione ze sznura,są w sklepie,są dość twarde przynajmniej tak wyglądają.Nie są lekkie,średnica 10-11cm.Jeżeli takie mogą być to kupię kilka i wyślę.W hoteliku u szafirki sprawdzają się sznury,szafirka twierdzi,że są trwałe.To może piłki z tego samego się sprawdzą? Daj znać to jutro kupię i wyślę? Jak wygląda sytuacja z karmą? P.Aldona nie upomina się?
-
Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.
Anula replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo,bardzo smutna wiadomość. Dusio odszedł ale nie sam, został pokochany przez sporą grupę ludzi,którym zapadł w serce mocno.Widocznie tak miało być bo innej opcji nie przyjmuję. Żegnaj malutki staruszku,bądź szczęśliwy za [TM*]. -
Wspomogę dziadeczka 50,00zł jednorazową wpłatą.Cudnie,że pojawiła się szansa pomocy dziadeczkowi.
-
Przelałam dla Tofika 50,00zł.