Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Sądzę,że ludzie już zaakceptowali Abi taką jaka jest i nie oddadzą jej nikomu.Ogólnie Abi jest spokojnym psem i żyje w swoim świecie a więc nie przeszkadza im,nie wymaga wiele opieki.Ogromnie cieszy mnie wiadomość,że Abi daje się czesać,a może da się wykąpać. Przeważnie na wsiach ludzie żyją obok psa i jest to traktowane jako normalne zjawisko. Moja Sawana też coś miała z Abi,żyła w swoim świecie a ja nie zmuszałam jej aby była innym psem,bardziej skierowanym na człowieka.Na TZ do końca warczała jak się do niej zbliżał. Zaakceptowaliśmy ją taką jaka była i pokochaliśmy ją bardzo.Pomimo jej wad często wspominamy naszą Sawanie.Dla nas była kochanym psem.
  2. A ten śliczny jest zaadoptowany,czy jest w schronie?
  3. U Hani pozostała kwota po pobycie Atili - 110,00zł i Timi - 20,00zł za V.W sumie jest 130,00zł. Haniu,z tych pieniążków opłacimy pobyt Lucky za VI - (8 dni) do soboty.Od niedzieli P.Maciek opłaci za pobyt Lucky. Rozliczenie:130,00zł - 80,00zł = 50,00zł. Ta kwota pozostaje u Ciebie do rozliczenia. P.Jola od Destino/Joszki jak co miesiąc poratowała nas kwotą 30,00zł.Ślicznie dziękujemy. Havanka,podmień ogłoszenie wyróżnione na jakiegoś psiaczka,kotka,który potrzebuje ogłoszeń.Ja nie mam pomysłu.
  4. Też mam taką nadzieję.Jeżeli nie dogadają się to tylko świnkom pozostanie klatka.
  5. Nadeszły deklaracje od Bogusik i Anula za VI.Ślicznie dziękuję.
  6. Super Aleks i Super rodzina.Aleks wie,że żyje.Szybko mu futerko odrasta.Jest cudny.
  7. To może być przepuklina okołoodbytowa.U mojego Mikunia tak to wyglądało.Miał zabieg i jak na razie wszystko jest dobrze.
  8. Na kropelkowanie moczu po sterylce stosuje się lek Propalin.Czy taki lek ma zapisany Atila czy inny? Zmartwiłam się tym popuszczaniem moczu.Mam nadzieję,że weci dadzą sobie radę z tym.
  9. Nie ma co teraz pisać o domku.Jak Czaruś dotrze do mari23 to wtedy będą wiadomości o psiaku.Być może po kąpieli,wyczesaniu Czaruś nie będzie miał bujnej sierści. A tak na marginesie to czekam na przemianę Czarusia jak będzie wykąpany,czyściutki i z cudną sierścią.To dopiero będzie przepiękny psiak.
  10. Nadeszła stala deklaracja za VI od tomcug.Ślicznie dziękuję.
  11. Ja też bardzo,bardzo dziękuję za wizytę.Znam temat braku czasu. A Dolarek to i tak,że jeszcze się jakoś trzyma.Mój Miki w tym tygodniu też jest po trzech zabiegach.Na szczęście przeszedł dobrze.
  12. No i mój cudny Timi już w swoim domku.Ogromnie cieszę się.Bądź szczęśliwy maluszku.Niech cię kochają i rozpieszczają.
  13. Każdy z nas by chciał przychylić nieba psiakom i znaleźć jak najlepszy dom bo przecież one wszystkie są po przejściach. Miały już raz domy,kiepskie domy. Nie wyobrażam sobie aby trafiły w złe warunki.Staramy się właśnie w ten sposób im wynagrodzić aby trafiały do ciepłych domów pełnych miłości i poszanowania. Mam wrażenie,że Timi,cudowny psiak też trafił do takiego domu.
  14. Asieńko bardzo dziękuję za szybki odzew.Na razie nie będę wyróżniać tego ogłoszenia ponieważ pojawił się domek.Zobaczymy jak wypadnie wizyta.Niech to ogłoszenie spokojnie idzie,nie likwidujmy ogłoszeń. Jeżeli wypadnie wizyta pomyślnie to niech zainteresowani jeszcze pojadą do Hoteliku i zapoznają się z Lucky. Lucky zdjęcia ma cudne a w realu mogą odbiegać od rzeczywistości.
  15. Też jestem ciekawa jak zareagował na obcych ludzi.Czekam na wiadomości a może będą zdjęcia także.
  16. Skopiowałam charakterystykę Lucky z postu informacyjnego. Tak pisze Hania: Lucky nie tylko pokazał łapki, ale też brzucholek i wyraził wielkie zadowolenie z czochrania. Wszystkie psy znają chodzenie na smyczy i dobrze sobie z nią radzą. Lucky robi się coraz bardziej szalony, lubi się wygłupiać, biegać. Z psiakami chwilę się pobawi, ale jak Berek skacze na niego, to od razu się denerwuje i odchodzi. Utrzymuje czystość, sygnalizuje szczeknięciem jak ktoś podchodzi do bramki. Lubi dzieci, toleruje koty. Lucky waży 23 kg, w kłębie ma 39 cm, ma maksymalnie 1 rok. Uszy sprawdzone pod mikroskopem czyste, skóra czysta, zaszczepiony na choroby zakaźne. Po fryzjerze psiak dostał wiatru w żagle - biega, skacze, jest bardzo wesoły i ciekawski, uwielbia pieszczoty, nie wykazuje strachu do sytuacji i odgłosów. Lucky ma szczepienie p/wściekliźnie;chorobom wirusowym.odrobaczenie i podane krople na pchły i kleszcze. Poker bardzo dziękuję za przeprowadzenie wizyty.Jesteś Kochana.
  17. Lucky ma ogłoszenia wyróżnione: 1. Tola - Lucky - Poznań - wyróżnione do 04.06.19 https://www.olx.pl/oferta/lucky-o-niezwyklej-urodzie-i-cudownym-charakterze-do-adopcji-CID103-IDA6qvD.html 2. Havanka - Lucky - Wrocław - wyróżnione do 23.06.19 https://www.olx.pl/oferta/laki-czarna-perla-do-adopcji-CID103-IDzWEuM.html Potrzebne są jeszcze dwa ogłoszenia na Opole i Katowice.Kto może pomóc,bardzo proszę.
  18. Martuniu bardzo,bardzo dziękuję. Haniu,dzięki za wiadomość.
  19. Oczywiście na spokojnie,kiedy znajdziesz czas.Bardzo dziękuję za pomoc.
  20. A czy możesz to ogłoszenie Timiego podmienić na Lucky na Opole? https://www.olx.pl/oferta/mister-timi-szuka-domu-CID103-IDzVtbm.html Martuniu to rozumiem,że Lucky będzie miał na Poznań. Jeszcze bym prosiła jeżeli to nie będzie problemem o linki.Chciałabym te ogłoszenia wyróżnić.Bardzo przepraszam ale pogubiłam się z ogłoszeniami.
  21. Czy ktoś by mógł przypomnieć mi kto robił ogłoszenia dla Atili i Timi?Chciałabym prosić aby podmienił na Lucky na Poznań,Opole,Poznań.Lucky ma na Wrocław.
  22. W Jaworze jest TOZ trzeba poszukać nr.tel.
  23. Cudna Pusia i ma wspaniały domek no i odwiedza szafirkę to też fajnie.
  24. O rany,ale się cieszę.Oby Kasia wreszcie pojechala do swojego domku.Tyle czasu na niego czeka.Trzymam kciuki.Oby to był ten dom.
  25. Domek Atili jest super,ludzie są bardzo,bardzo ciepli.W każdym słowie wyczuwa się ciepło.Mówią o Atili w samych superlatywach.Cieszę się,że Atila do takiego domku trafiła bo ona właśnie takich ludzi potrzebowała a oni takiego psiaka. Bardzo bym chciała aby Timi też trafił do podobnego domku,do ciepłych ludzi ale to się okaże po wizycie i jeszcze w dalszej rozmowie,wysondowaniu a w końcowym etapie podjęciu decyzji czy to jest właściwy dom dla Timi.
×
×
  • Create New...