-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Jeżeli będzie zabieg w najbliższych tygodniach to oczywiście Haniu umawiaj w innej Lecznicy.Najważniejsze aby Tofik miał zrobiony zabieg z narkozą wziewną bo on ma trudności z oddychaniem i krótką kufę.Dla psów z krótką kufą tylko jest zalecana narkoza wziewna.Jeszcze chyba dojdzie USG ale to w tej innej? No i jeszcze coś z ząbkami trzeba zrobić. Cieszę się,że P.Agnieszka dopytuje się o Toficzka i czeka na niego ale musimy wszystko najpierw zrobić aby Toficzek pojechał do domku zdiagnozowany.
-
Dziwię się dr.Różyckiemu,że nie przeprowadził szerszego wywiadu z Panią i nie spytał się o jej wiek.Nie zadbał o to aby pomyśleć,że na stare lata pies może wylądować w schronie bo takich przypadków jest multum wystarczy popatrzeć w schronach.Oddane do schronu bo właściciel zmarł a rodzina wypięła się.No ale cóż,niektórzy ludzie tak mają,żyją dniem dzisiejszym.
-
MALWA umieszczaj linki,skopiuj link >wstaw link(URL) w odpowiedzi w pasku górnym w czwartą ikonkę(spinacz),zatwierdź i powinien się pokazać link w poście. https://www.dogomania.com/forum/topic/349653-transportowy-dla-fabii-do-10042019-r-g-2100/?tab=comments#comment-17450580 https://www.dogomania.com/forum/topic/349607-podaruj-sobie-trochę-luksususrebrna-biżuteria-kosmetyki-bielizna-do-230319-r-g-2100/?tab=comments#comment-17445578 Dobrze także w poście rozliczeniowym umieszczać kto zrobił bazarek;kwota i pod spodem link do bazarku.Nie trzeba wtedy szukać.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Sądzę,że wizyta dużo wniosła wiadomości jak postępować z Kamusią i o to chodzi aby Państwo dostali jakiś prywatnych wskazówek jak postępować z Kamą.Myślę,że rozmowa ich bardzo podbudowała i będą pracować ze strachulcem.Fajnie Poker,że pojechałaś może to zmieni suni zachowamie. -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Fajna ta Pańcia Emisi,taka pogodna,ciepła to i w domu zapewne panuje fajna atmosfera a psiaczki to wyczuwają.Super. -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Poker może jednak podjedziesz do Państwa i zobaczysz jak się Kamusia zachowuje,być może sama na jakiś pomysł wpadniesz jak zobaczysz jak się zachowuje i jak się zachowują Państwo w stosunku do Kamy,być może robią coś nie tak skoro Kama się ich boi.Przynajmniej sama osądzisz co się dzieje z Kamą.A behawiorystę też można umówić,nie zaszkodzi.Sporo styczności miałaś z psiakami a tym samym wiedzę.Być może Państwo za mało czasu jej poświęcają,nie bawią się z nią i tym samym jest słaby kontakt.Szczenię powinno lgnąć do człowieka,zaczepiać do zabawy,być wesołym.No nie wiem co tu jeszcze można napisać.Jednak najlepiej sprawdzić osobiście,tym bardziej,że to jest Wrocław.Oczywiście nie narzucam,że tak masz zrobić,to tylko taka propozycja. -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Szerokiej drogi Emisiu,ślicznotko.Niech nowa rodzinka cię kocha i rozpieszcza. P.Piotrze,dziękuję za pomoc w transporcie Emi a Hani za przygotowanie Emi do drogi. -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Przyłączam się do podziękowań.Niech dwie sunie uratowane mają szczęśliwe życie.Niech im się wiedzie jak najlepiej. -
To jest wątek naszego Maxa: https://www.dogomania.com/forum/topic/338243-maks-na-minusie-nie-ma-pieniędzy-na-utrzymanie-szukamy-sponsorówczy-jestem-agresorem-a-może-jestem-tylko-starszym-zmaltretowanym-owczarkiem-szukam-ludziktórzy-we-mnie-uwierzą-i-pomogą-mi-znaleźć-dom/?page=83&tab=comments#comment-17459810
-
Cieszę się.Domek zapowiada się w moim odczuciu bardzo dobrze,tym bardziej,że Tofik będzie miał towarzystwo też suni,nie będzie jedynakiem.Jeżeli potwierdzi się choroba Cushinga to musi być to domek bardzo odpowiedzialny(chodzi o podawanie Vetorylu bo zazwyczaj się go dzieli i trzeba co pół roku kontrolować krew aby podawać odpowiednią dawkę).Vetoryl też nie należy do leków tanich. Kiedyś miałam na tymczasie starszą sunię Cecylkę z tą chorobą.Cecylka została zaadoptowana przez wspaniałą Panią z Wrocławia,która bardzo zaangażowała się w leczenie Cecylki.Badanie krwi było wysyłane do Niemiec aby tam była dokładnie określana dawka Vetorylu.Cecylka jeszcze żyła z tą chorobą 2 lata.Umarła na raka wątroby.Z p.Aldoną byłam w ciągłym kontakcie aż do śmierci Cecylki.Przy podawaniu Vetorylu jest bardzo ważna obserwacja psa(jakie jest jego samopoczucie).W praktyce nawet jeżeli jest określona dawka to nie znaczy,że trzeba taką podawać.Do końca nie jest stwierdzone na 100%,że taka dawka służy psu.Głównie trzeba polegać na obserwacji psa,czy sierść wypada,czy dużo pije,w jakim stanie jest psychicznie. Haniu,można w post wstawiać tylko po 5 zdjęć.Na szczęście teraz jakoś nie ma modów i nie blokują ale taka jest zasada.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Haniu,przelałam za szczepienie ale w tytule napisalam Tofik,zamiast Emi.Przepraszam. -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dziękuję,zaraz przeleję 35,00zł za szczepienie p/chorobom wirusowym. A Emi jest cudna i kotek też.Jednym słowem dwie piękności.