-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Było zrobione RTG,echo serca i ogólne oględziny.Rozumiem,że konsultacja teraz będzie u weterynarza prowadzącego.Cardisure 10mg 2x0,5 tabl.to sporo.Cardisure podaje się rano na czczo godzinę przed jedzeniem,nie wiem jak będzie wieczorem.1 tabletka wychodzi 4,50zł. Ja płaciłam u swojego weta 2,20zł ale pakiet 100 tabl. i dwa lata temu.Mogę się zorientować w cenie. Przy wysokim ALP warto podawać witaminę D3. Haniu,czy Tofik ma jeszcze heparegen? Mój Miki też łyka tabletki na serduszko,ma też niedomykalność ale inne tabl.1x 1/4 Benacor5mg.Teraz ma zmienione na Nelio 5mg o tym samym składzie 1x1/4tabl.Zalecony umiarkowany ruch. Zaraz zrobię przelew na kwotę 265,00zł.
-
Przepiękna,cudna gąska.Kiedyś też miałam styczność z gąsiorkiem,miał na imię Guluś.Przecudny mądry ptak,tylko uznawał moją babcię,zachowywał się jak psiak,był szalenie mądry,miał nie wiadomo ile lat.Zawsze wieczorem wchodził do komórki,tej nocy nie wszedł,zagryzł go pies.Dotej pory cała rodzina wspomina cudnego,mądrego Gulusia.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Pierwsze dni w nowyych warunkach zawsze są ciężkie dla każdego psiaka.Kamusię trzeba przekupywać może smaczkami i najlepiej gotowanym albo mokrą karmą.Kamusia tęskni za Emi i innymi pieskami.W hoteliku miała swoich psich przyjaciół a tu nagle została ich pozbawiona.Ciężkie to wszystko dla Kamy ale mam nadzieję,że za kilka dni odnajdzie swoich przyjaciół w postaci domowników i będzie dobrze,zaufa im.Czy imię zostaje? -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Haniu,jaki jest koszt szczepienia i czipu? -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nadeszła stała deklaracja od b-b za IV.Mam nadzieję,że nic się już nie zmieni i to będzie ostatnia wpłata.Ślicznie dziękuję. -
Autentycznie niepokojące wiadomości o naszym Toficzku.Jednak jak wdrąży się leczenie to sądzę,że stan zdrowia się poprawi.Nie dopuszczam myśli o Cusingu bo to by było najgorsze co się może psu przytrafić.Trzeba zrobić wszystkie możliwe badania. Tola,Tofik ma obiecaną pomoc z Fundacji za kastrację i szczepienie.Faktura jest za szczepienie i badanie.Napisz jak ją podzielić. A może być tak,że my teraz opłacimy tą fakturę całościowo a Fundacja kastrację.Nie wiem pomyśl aby było dobrze.Jutro jeszcze badanie moczu będzie no i czeka echo serca,zapewne jakieś dojdą leki..
-
Śliczny jest.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Już potwierdzam Bardzo dziękuję. -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Anula replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Mam wrażenie,że Abi się bardzo postarzała.Mordka się jej zmniejszyła.Być może to jest tylko wynik takich zdjęć?Może potrzebuje podawania jakiś witamin? Mimo wszystko cudna jest.