Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Nadeszła pomoc finansowa od P.Agaty - 30,00zł.Przeznaczyłyśmy ją dla chorego Tofika z tego wątku. https://www.dogomania.com/forum/topic/349647-tofik-bardzo-zaniedbany-pekinek-psie-nieszczęście/?tab=comments#comment-17449974 P.Agato,ślicznie dziękujemy.
  2. Było zrobione RTG,echo serca i ogólne oględziny.Rozumiem,że konsultacja teraz będzie u weterynarza prowadzącego.Cardisure 10mg 2x0,5 tabl.to sporo.Cardisure podaje się rano na czczo godzinę przed jedzeniem,nie wiem jak będzie wieczorem.1 tabletka wychodzi 4,50zł. Ja płaciłam u swojego weta 2,20zł ale pakiet 100 tabl. i dwa lata temu.Mogę się zorientować w cenie. Przy wysokim ALP warto podawać witaminę D3. Haniu,czy Tofik ma jeszcze heparegen? Mój Miki też łyka tabletki na serduszko,ma też niedomykalność ale inne tabl.1x 1/4 Benacor5mg.Teraz ma zmienione na Nelio 5mg o tym samym składzie 1x1/4tabl.Zalecony umiarkowany ruch. Zaraz zrobię przelew na kwotę 265,00zł.
  3. A ja wszystkie pooglądałam i się nadal otwierają.Może zmień na chwilkę przeglądarkę?
  4. O rany! Jakie one są cudne.Bogusiu serdecznie pozdrów Państwa ode mnie.Aż mi się łezka w oku zakręciła ale to z radości.Dla takich filmików nawet warto pomagać.Dodają tak wiele sił bo nieraz ręce opadają z niemocy.
  5. Nadeszła stała deklaracja od helli i jaguska za IV.Ślicznie dziękuję.
  6. Przepiękna,cudna gąska.Kiedyś też miałam styczność z gąsiorkiem,miał na imię Guluś.Przecudny mądry ptak,tylko uznawał moją babcię,zachowywał się jak psiak,był szalenie mądry,miał nie wiadomo ile lat.Zawsze wieczorem wchodził do komórki,tej nocy nie wszedł,zagryzł go pies.Dotej pory cała rodzina wspomina cudnego,mądrego Gulusia.
  7. Trzymam mocno kciuki za jutrzejszy dzień i będę myślami.
  8. Haniu,nie wysyłaj faktury do Fundacji za szczepienie i za badanie.Pieniążki za nią są już wysłane do Ciebie. Tola,pozostaje kastracja tylko do opłacenia,jeżeli do niej dojdzie.Resztę wydatków pozostaje w naszej gestii.
  9. Pierwsze dni w nowyych warunkach zawsze są ciężkie dla każdego psiaka.Kamusię trzeba przekupywać może smaczkami i najlepiej gotowanym albo mokrą karmą.Kamusia tęskni za Emi i innymi pieskami.W hoteliku miała swoich psich przyjaciół a tu nagle została ich pozbawiona.Ciężkie to wszystko dla Kamy ale mam nadzieję,że za kilka dni odnajdzie swoich przyjaciół w postaci domowników i będzie dobrze,zaufa im.Czy imię zostaje?
  10. Ja też trzymam kciuki za dzisiejsze badanie moczu i czekam z niecierpliwością na wynik.
  11. Ja też przybiegłam do ślicznotek.Wspomogę 50zł.Niech mają na sam początek coś.
  12. Nadeszła stała deklaracja od b-b za IV.Ślicznie dziękuję.
  13. OLX dla Maxa wyróżnione do 08.05.19. https://www.olx.pl/oferta/max-piekny-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-adopcji-CID103-IDwW6u1.html
  14. Autentycznie niepokojące wiadomości o naszym Toficzku.Jednak jak wdrąży się leczenie to sądzę,że stan zdrowia się poprawi.Nie dopuszczam myśli o Cusingu bo to by było najgorsze co się może psu przytrafić.Trzeba zrobić wszystkie możliwe badania. Tola,Tofik ma obiecaną pomoc z Fundacji za kastrację i szczepienie.Faktura jest za szczepienie i badanie.Napisz jak ją podzielić. A może być tak,że my teraz opłacimy tą fakturę całościowo a Fundacja kastrację.Nie wiem pomyśl aby było dobrze.Jutro jeszcze badanie moczu będzie no i czeka echo serca,zapewne jakieś dojdą leki..
  15. Mam wrażenie,że Abi się bardzo postarzała.Mordka się jej zmniejszyła.Być może to jest tylko wynik takich zdjęć?Może potrzebuje podawania jakiś witamin? Mimo wszystko cudna jest.
  16. P.Jolu.Ślicznie dziękujemy za wytrwałość w pomaganiu naszym psiaczkon.02.04.19 nadeszła wpłata 30.00zł,którą przekazałyśmy na pomoc pekineczkowi Tofikowi z tego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/349647-tofik-bardzo-zaniedbany-pekinek-psie-nieszczęście/
×
×
  • Create New...