Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Timi jest cudny pomimo,że ma w bardzo złym stanie sierść.Jest zrównoważony,mądry to widać było zaraz.Jednym słowem zakochałam się w Timi.Jestem przekonana,że będzie lubił jazdę samochodem bo gdy szafirek otworzył drzwi z zamiarem ruszenia,Timi momentalnie usadowił się w kierunku jazdy.Lucki,nieufny ale być może to wynikać ze zmęczenia a Atila cudna,przyjazna. Dla Timi i Atili trzeba wprowadzić jak najszybciej Olekardin na sierść.Lucky raczej nie potrzebuje bo ma bardzo ładną gęstą grubą sierść.
  2. Florek i Freska są małymi psiaczkami a Berek troszeczkę większy ale drobnej budowy ciałka.Wszystkie są przyjazne do ludzi,podawałam im dłoń do wąchania,nie uciekały w kąt kontenerka.Były spokojne.Ogólnie psiaki mają bardzo dobre warunki jezeli chodzi o transport szafirka.Wszystkie kontenerki są dobrze przymocowane,nie mają prawa się przesuwać.W czasie transportu nie są wypuszczane ale mają na postoju podawaną wodę do picia.Szafirek w czasie jazdy ma je wszystkie na oku. Przeładunek psiaków poszedł sprawnie,szybko bez komplikacji.Teraz zapewne szafirki mają masę pracy aby każdego wysikać,ulokować i podać im jedzonko.
  3. Wesoły samochodzik szafirków wraz z cudnymi psiakami dojechał do Polkowic i już jest w drodze do Nowej Soli.Za chwilkę powinni być wszyscy na miejscu.Pogoda okropna pada intensywnie i jest ogólnie zimno.Od rana grama słoneczka a tak ono jest bardzo potrzebne.Zaraz wstawię zdjęcia jak sobie poradzę. Florek Freska
  4. Wg.nauk Bogusik zdjęcia wstawiane przez fotosik: Lucky. Atila
  5. Wesoły samochodzik szafirków wraz z cudnymi psiakami dojechał do Polkowic i już jest w drodze do Nowej Soli.Za chwilkę powinni być wszyscy na miejscu.Pogoda okropna pada intensywnie i jest ogólnie zimno.Od rana grama słoneczka a tak ono jest bardzo potrzebne.Zaraz wstawię zdjęcia jak sobie poradzę
  6. Jest Sklep Admirał w Łodzi z uprzężą i wózkami tel.512 396 990.Także jest pan,który robi prywatnie wózki ale nie wiem gdzie i nie mam namiarów,nie zapisałam.Kiedyś na dogo był wątek psiaka,który miał sparaliżowane tylne łapki i tam był zamawiany wózek.Trzeba będzie bardziej się zainteresować wózkiem bo nie może pies czołgać się i zdzierać sobie skórę bo leczenie i cierpienie nie jest warte tego. AnG trzeba się z Anią skontaktować,ona ma psiaka ONka z wózkiem.Gdyby co to mam namiary tel.
  7. Jeszcze spróbuj zadzwonić do Madziek,mam nr.tel.Jest z Opola.werenn też z Opola też mam nr.tel.kado nie wiem czy jest mobilna ale też mam nr. mari23 ma za daleko.
  8. Czekając na nasze kolejne psiaczki Atilę,Lucky i Timi ewidentnie poprawił mi się humor.Jak zawsze martwię się aby szczęśliwie dojechały z Zamościa do Nowej Soli do Hoteliku.A tu niespodzianka.Wstawione same śliczności.Ogromnie cieszę się,że młodzi ludzie tak dbają o swoje perełki. Cudne wiadomości,cudne zdjęcia.
  9. Przydała by się jakaś zbiórka szersza,karmy,środków higienicznych i wszystkiego co się tam przyda.Rok temu była organizowana pomoc na FB przez OTOZ Animals z Elbląga dla psów z Grecji po pożarze. Naprawdę uzbierano bardzo dużą kwotę,środki opatrunkowe i inną pomoc rzeczową.Tylko potrzeba kogoś do skoordynowania pomocy.
  10. Nie,przelałam na Twoje konto.
  11. Tak,cudne zdjęcia,Emisia ma fajny domek.Psiaki utrzymane w czystości na czystym posłanku sobie się wylegują.Faktycznie są podobne do siebie.Piszę o czystości bo przypomniało mi się zdjęcie jakiegoś psiaka z nowego domu w legowisku po zmarłym psiaczku.Obrzeże legowiska aż świeciło się z brudu.
  12. Jaaga,podaj mi dane,wpłacę 100,00zl na te biedunie ukraińskie. Tej biednej suni będzie potrzebny wózek.
  13. Mam informację od Hani,że szafirek zajedzie do mnie z psiakami jutro 15-16godz.Przekażę 420,00zł za transport a rozliczenie będzie między mną a Havanką,która zrobiła bazarek transportowy. Jeszcze jedna noc,ostatnia noc w schronie i psiaki rozpoczną nowe życie.
  14. Cudownie,że maluszek otrzymał szansę wyjścia ze schronu.Oby opuścił go jak najszybciej. Przelałam 50,00zł dla cudeńka.
  15. Nadeszła deklaracja stała za V od uxmal.Ślicznie dziękuję. Wysłałam dla Czesia piłeczki dzisiaj. https://images91.fotosik.pl/173/9d33d2c08d1b97camed.jpg
  16. Dzisiaj mam niespodziankę.Nadeszła pomoc finansowa od naszego Anioła, kochanej Nesiowata dla naszych psiaczków a także od P.Joli od Destino/Joszki.W przypadku trzech psiaczków jest to bardzo znacząca pomoc.Z całego serca dziękuję.
  17. P.Jolu bardzo dziękuje za wpłatę 30,00zł,która nadeszła 02.05.19.Przeznaczyłyśmy ją na potrzeby trzech psiaczków,które mają przyjechać do Hoteliku 04.05.19 z Zamościa. https://www.dogomania.com/forum/topic/349847-atilaluckytimi-czekają-na-wybawienieo40519-mają-szansę-pojechać-do-hoteliku-po-nowe-życie/
  18. Tak się dzieje już od dwóch dni,że nie można wstawiać zdjęć. W każdym razie z informacji tel.wynika,że faktura za badania wynosi 205,00zł + paragon 69,18zł = 274,18zł
  19. Haniu,czekam na rozliczenie weterynaryjne Toficzka. Chciałabym zakończyć rozliczenie finansów.
×
×
  • Create New...