-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Timi jest cudny pomimo,że ma w bardzo złym stanie sierść.Jest zrównoważony,mądry to widać było zaraz.Jednym słowem zakochałam się w Timi.Jestem przekonana,że będzie lubił jazdę samochodem bo gdy szafirek otworzył drzwi z zamiarem ruszenia,Timi momentalnie usadowił się w kierunku jazdy.Lucki,nieufny ale być może to wynikać ze zmęczenia a Atila cudna,przyjazna. Dla Timi i Atili trzeba wprowadzić jak najszybciej Olekardin na sierść.Lucky raczej nie potrzebuje bo ma bardzo ładną gęstą grubą sierść.
-
Florek i Freska są małymi psiaczkami a Berek troszeczkę większy ale drobnej budowy ciałka.Wszystkie są przyjazne do ludzi,podawałam im dłoń do wąchania,nie uciekały w kąt kontenerka.Były spokojne.Ogólnie psiaki mają bardzo dobre warunki jezeli chodzi o transport szafirka.Wszystkie kontenerki są dobrze przymocowane,nie mają prawa się przesuwać.W czasie transportu nie są wypuszczane ale mają na postoju podawaną wodę do picia.Szafirek w czasie jazdy ma je wszystkie na oku. Przeładunek psiaków poszedł sprawnie,szybko bez komplikacji.Teraz zapewne szafirki mają masę pracy aby każdego wysikać,ulokować i podać im jedzonko.
-
Wesoły samochodzik szafirków wraz z cudnymi psiakami dojechał do Polkowic i już jest w drodze do Nowej Soli.Za chwilkę powinni być wszyscy na miejscu.Pogoda okropna pada intensywnie i jest ogólnie zimno.Od rana grama słoneczka a tak ono jest bardzo potrzebne.Zaraz wstawię zdjęcia jak sobie poradzę. Florek Freska
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Anula replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Jest Sklep Admirał w Łodzi z uprzężą i wózkami tel.512 396 990.Także jest pan,który robi prywatnie wózki ale nie wiem gdzie i nie mam namiarów,nie zapisałam.Kiedyś na dogo był wątek psiaka,który miał sparaliżowane tylne łapki i tam był zamawiany wózek.Trzeba będzie bardziej się zainteresować wózkiem bo nie może pies czołgać się i zdzierać sobie skórę bo leczenie i cierpienie nie jest warte tego. AnG trzeba się z Anią skontaktować,ona ma psiaka ONka z wózkiem.Gdyby co to mam namiary tel. -
Jeszcze spróbuj zadzwonić do Madziek,mam nr.tel.Jest z Opola.werenn też z Opola też mam nr.tel.kado nie wiem czy jest mobilna ale też mam nr. mari23 ma za daleko.
-
Czekając na nasze kolejne psiaczki Atilę,Lucky i Timi ewidentnie poprawił mi się humor.Jak zawsze martwię się aby szczęśliwie dojechały z Zamościa do Nowej Soli do Hoteliku.A tu niespodzianka.Wstawione same śliczności.Ogromnie cieszę się,że młodzi ludzie tak dbają o swoje perełki. Cudne wiadomości,cudne zdjęcia.
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Anula replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Przydała by się jakaś zbiórka szersza,karmy,środków higienicznych i wszystkiego co się tam przyda.Rok temu była organizowana pomoc na FB przez OTOZ Animals z Elbląga dla psów z Grecji po pożarze. Naprawdę uzbierano bardzo dużą kwotę,środki opatrunkowe i inną pomoc rzeczową.Tylko potrzeba kogoś do skoordynowania pomocy. -
Nie,przelałam na Twoje konto.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Tak,cudne zdjęcia,Emisia ma fajny domek.Psiaki utrzymane w czystości na czystym posłanku sobie się wylegują.Faktycznie są podobne do siebie.Piszę o czystości bo przypomniało mi się zdjęcie jakiegoś psiaka z nowego domu w legowisku po zmarłym psiaczku.Obrzeże legowiska aż świeciło się z brudu. -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Anula replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Jaaga,podaj mi dane,wpłacę 100,00zl na te biedunie ukraińskie. Tej biednej suni będzie potrzebny wózek. -
Cudownie,że maluszek otrzymał szansę wyjścia ze schronu.Oby opuścił go jak najszybciej. Przelałam 50,00zł dla cudeńka.
-
P.Jolu bardzo dziękuje za wpłatę 30,00zł,która nadeszła 02.05.19.Przeznaczyłyśmy ją na potrzeby trzech psiaczków,które mają przyjechać do Hoteliku 04.05.19 z Zamościa. https://www.dogomania.com/forum/topic/349847-atilaluckytimi-czekają-na-wybawienieo40519-mają-szansę-pojechać-do-hoteliku-po-nowe-życie/