Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Jogi jest piękny,uprać,wyczesać i będzie cudo.Tak będzie z Jogi, diament gdy się go oszlifuje wyłoni się przepiękny brylant.Jeżeli Jogi ma w dobrym stanie ząbki to może tyle lat nie ma.
  2. I ja jeszcze dopiszę,że niech Rafiś żyje szczęśliwy i korzysta z życia ile się da po tym co przeszedł.Należy mu się. A tak ogólnie to cudny jest nawet taki umorusany.
  3. Atila pojechała do domku.Dostała Bogusik wiadomość.Są zdjęcia ale musi wstawić na wątek.Trochę jest zajęta mną stąd opóźnienie.Zaraz nadrobi.
  4. Martuniu,może podmień na Timi albo Lucky ale na Poznań.Ja postaram się przedłużyć wyróżnienia 0d 24.05.Jeżeli nie uda mi się to dopiero wyróżnię 28.05. jak wrócę do domu.
  5. Ja też od rana czekam na wiadomości.Nadszedł ten dzień,dzień wolności i lepszego bytowania.Jest cudny.
  6. Zapraszam na dwa bazarki dla naszych zamojskich psiaków. Bazarek-Anula:https://www.dogomania.com/forum/topic/349931-proszę-nie-pisaćróżności/?tab=comments#comment-17473654 Bazarek-Bogusik:https://www.dogomania.com/forum/topic/349939-proszę-nie-pisaćtworzy-się/?tab=comments#comment-17474610
  7. Zapraszamy na bazarki dla naszych psiaczków. Bazarek-Anula:https://www.dogomania.com/forum/topic/349931-proszę-nie-pisaćróżności/?tab=comments#comment-17473654 Bazarek-Bogusik:https://www.dogomania.com/forum/topic/349939-proszę-nie-pisaćtworzy-się/?tab=comments#comment-17474610
  8. Ja się też ogromnie cieszę.Niech idzie malutka do swojego domku.Jeszcze jedna zmiana w jej życiu i koniec stresów dla niej.
  9. Coś wiem! Atila cudna teriereczka będzie miała fajny domek.Więcej napisze Bogusik zorientowana bardziej w temacie.
  10. Zamówienie złożone: Twoje zamówienie Artykuł Suma z VAT Racice cielęce- 10 sztuk Artykuł nr 526410.0 3x 10.80 PLN 32.40 PLN Serca wołowe- 500 g Artykuł nr 526415.3 2x 22.80 PLN 45.60 PLN Wątróbka z konia- 400 g Artykuł nr 541638.4 2x 28.80 PLN 57.60 PLN Royal Canin Gastro Intestinal GI 25- 14 kg Artykuł nr 374871.1 2x 229.80 PLN 459.60 PLN Integra Protect Sensitive, 6 x 400 g- Jagnięcina i amarantus Artykuł nr 375628.3 4x 37.80 PLN 151.20 PLN Integra Protect Sensitive, 6 x 400 g- Konina i amarantus Artykuł nr 375628.4 2x 38.80 PLN 77.60 PLN Prażone ryjki wieprzowe- 10 sztuk Artykuł nr 541616.1 3x 18.80 PLN 56.40 PLN Rocco naturalne uszy wołowe- 10 sztuk Artykuł nr 377890.0 1x 12.80 PLN 12.80 PLN Suszone ścięgna z karczku wołowego- 500 g Artykuł nr 509782.0 2x 13.80 PLN 27.60 PLN Uszy wieprzowe w wiaderku- 1250 g Artykuł nr 541578.3 1x 34.80 PLN 34.80 PLN Żołądki z konia- 400 g Artykuł nr 526414.1 1x 33.80 PLN 33.80 PLN Cena razem z VAT 989.40 PLN
  11. Zaraz postaram się zamówić taką porcje karmy jak poprzednio.Natomiast mogę także zamówić pampasy tylko nie mam pojęcia jakie,ilość i gdzie,czy też są w Bitiba bo karmę tam zamawiałam.Można zrobić też w ten sposób,że ten kto zamawiał pampasy do tej pory gdzieś,może zamówić a ja zwrócę za nie.Proszę o szybką odpowiedź ponieważ jutro rano wyjeżdżam i nie będzie mnie do 26.05.
  12. Asiu,zawsze robimy jeszcze na Poznań i Katowice,Opole ale może poczekać z tydzień,zobaczymy jakie będzie zainteresowanie ogłoszeń na Wrocław.Bardzo dziękuję za pomoc.
  13. Już wcześniej pisałam na wątku aby skontaktować się z AnG(mam nr.tel).Ania ma wózek,zamawiała gdzieś,być może nie jest potrzebny dla owczarka.Wiem,że zamawiała po najniższych kosztach.Wiem też,że zawijała łapy bandażem samoprzylepnym aby uniknąć otarć także szelki podnoszące psa.Wysyłałam jej bandaże.Warto się z Anią skontaktować nawet dla porady. Czy potrzebne są bandaże?Mogę kilka wysłać po 26.05 albo w ostateczności dzisiaj bo jutro rano wyjeżdżam i wracam za tydzień. 100,00zł rano wpłacone.
  14. P.Agato,bardzo dziękujemy za wpłatę 61,00zł. Przeznaczyłyśmy ją dla Atili,Timi i Lycky z tego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/349847-atilaluckytimi-od-o40519-już-hoteliku/
  15. Haniu,przelałam za faktury 200,00zł.Jeszcze pozostał dług za Olekardin.
  16. Bardzo dziękuję.Zaraz wyróżnię na tydzień.Nie trzeba nic poprawiać. To ogłoszenie jest nieaktywne.
  17. Tak,nadeszła 10.05.19 i jeszcze wpłaty od helli;jaguska za V.Ślicznie dziękuję.
  18. Renatko to bardzo proszę wyróżnij. http:// https://www.olx.pl/oferta/laki-czarna-perla-do-adopcji-CID103-IDzWEuM.html Bardzo dziękuję.Została jeszcze nasza cudna teriereczka o cudnym charakterze Atila. Bardzo dziękuję. Ślicznie dziękuję.Zaraz wyróżnię na tydzień do 23.05.19
  19. Ogłoszenie na OLX wyróżnione na miesiąc. https://www.olx.pl/oferta/max-piekny-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-adopcji-CID103-IDwW6u1.html
  20. Tak są szczęśliwe,to widać.Są wolne,teraz dopiero widać jak potrzebowały ruchu,wolności.Wszystkie są cudne. Haniu ja wyjeżdżam w piątek rano na tydzień i i nie będę miała dostępu do internetu.Czy możesz podać koszt weta?
×
×
  • Create New...