Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Tak,same autentycznie cukiereczki a ile jeszcze tam zostało! Staraliśmy się pomóc tym mniejszym bo Hotelik nie ma miejsca na duże. Berek cudny jest,ma śliczne umaszczenie,jeszcze chwilka i będzie nosił ogonek w górze.
  2. Haniu,bardzo,bardzo dziękuję za szerokie wiadomości.Teraz czekam na rachunek.Czy kupiłaś Olekardin 2 szt dla Atili i Timi?
  3. Aż przetarłam oczy czy dobrze widzę.Nadeszła pomoc finansowa od helli,naszego Anioła,który wciąż pomaga psiakom.Atila,Lucky i Timi otrzymały 450,00zł. Z całego serca dziękuję za tak ogromną pomoc.
  4. Cudna jest po obcięciu Atila.Dobrze,że tak szybko trafiła do SPA i do weta.Oby tylko nie podłapała babeszjozy bo na pewno nie była szczepiona przeciw wirusówkom.Coś mi się wydaje,że myśliwemu czmychła.Myśliwi nie cackają się z psami,trzymają w kojcach i nie za bardzo dbają o te psy bo czym głodniejsze to bardziej polują.Jedynie dbają o to aby zaspokoić rządzę zabijania i o swoje brzuchy aby napaść je dziczyzną.Jestem wściekła,biedna Atila.Mam nadzieję,że kleszcze odpadną. Haniu,trzeba sprawdzać Atilę czy jeszcze gdzieś nie pozostały.Mogą być także na legowisku i w pomieszczeniu.Najlepiej na wszelki wypadek zastosować jeszcze jakieś krople.Czy coś wet polecił?
  5. Dzisiaj czekam na metamorfozę Atili naszej cudnej teriereczki walijskiej..
  6. Iza,napadłaś na mnie a ja tylko zapytałam się z troski o psiaki.Już się o nic nie pytam,i nie będę.
  7. Florek w rzeczywistości jest o dużo ładniejszy niż na zdjęciach.Fajnie,że już pozbył się brudu.To jeszcze pozostał jutro wiercipięta-Berek do uprania i wszystkie psiaki będą czyściutkie i piękne.
  8. Lucky,przepiękny psiak o cudnej sierści.Ciekawe jak sobie radzi Timi w SPA i jak będzie wyglądał po obcięciu,także Atila cudna teriereczka. Haniu,jeżeli to możliwe podaj więcej informacji na temat psiaków,wiek,ile mają w kłębie.Waga to zapewne będzie wiadomo jak psiak zaliczą weta. Jeżeli będą te wiadomości podstawowe to autentycznie można już będzie ogłaszać psiaczki.
  9. A to jest prywatny przewoźnik,czy wynajęty? Czy zaopiekuje się psiakami,czy da im jeść,napić się wody?Czy jadą z jakimś opiekunem? Masakra!
  10. Oluniu to 50,00zł jednorazowej deklaracji dotarło?
  11. Tyle lat już nie ma mojego PONika z nami a ja wciąż wracam myślami do niego.Być może w podobnych psach jak Timi widzę jego. Miki skończył właśnie 10 lat.Po tylu operacjach co przeszedł trzyma się jeszcze całkiem,całkiem.Kulawizna na prawą tylną łapkę została ale to mu za bardzo nie przeszkadza,jeszcze biega po schodach i na łące.Rzęsy ostatnio zostały skutecznie wytępione a więc nie drażnią oczów.W grudniu miał robione echo serca i wykazało niedomykalność zastawki mitralnej i zastawki trójdzielnej.Jest na tabletkach Nelio,musi je łykać do końca życia.Ząbków przednich już nie ma.Teraz szykujemy się na kontrolę ząbków.Charakter się malca zmienił diametralnie,nie toleruje psów ani suczek.Zrobił się bardziej szczekliwy,nawet potrafi pogonić ptaszki z tarasu co wcześniej tego nie robił.Kotków od kilku lat też nie toleruje a wychował się z kotkiem.Na starość zmienia się.No i tak sobie jakoś żyjemy.
  12. Masz rację Aniu,są przepiękne a mój faworyt Timi najcudowniejszy jest.
  13. Tak też myślałam o psiakach.Nasze psiaczki cudne.Haniu dzięki za przepiękne fotki i wiadomości.Wszyscy odwiedzający wątek czekali na nie z niecierpliwością. Haniu a na kiedy jest umówione SPA bo śmierdziały niemożliwie.
  14. Ja też napisałam na innym wątku staruszków. Lepiej aby deklaracje już wpłynęły za maj.Będzie wiadomo ile maluszek ma na swoim koncie. Deklaruję 20,00zl stałej deklaracji od maja.W tytule podam staruszek zamojski,jak będzie już nadane imię to zmienię.Czy tak może być?
  15. Lepiej aby deklaracje już wpłynęły za maj.Bedzie wiadomo ile maluszek ma na swoim koncie. Deklaruję 20,00zl stałej deklaracji od maja.W tytule podam staruszek zamojski,jak będzie już nadane imię to zmienię.Czy tak może być?
  16. Jak nie zapomnę jak się to nazywa, to zakupię i będę podawać sobie. Ja tylko zaproponowałam ten lek w formie żartu ale autentycznie warto go łykać w naszym wieku.
  17. Proponuję Gingofar Forte.Nie zaszkodzi a może pomoże.
  18. Ale to jest jedyny i bardzo dobry sposób aby się zrosło,ograniczenie ruchu.Wytrzyma malutka,najważniejsze,że się wybudziła.
  19. To znów narkoza,no ale innej opcji nie ma,trudno.Czy Fabia przypadkiem nie wskakiwała i zeskakiwała z wersalki,fotela?Bo tak się właśnie dzieje przy napinaniu brzuszka.
  20. Zostały przelane pieniążki za Hotel za V za 28dni. 280,00zł x 3=840,00zł
  21. O rany ale zła wiadomość.Całe szczęście,że wet przyjmie w niedzielę.Mam nadzieję,że to nic groźnego może rana jest zainfekowana,nie wiem czy była przemywana bo warto to robić i zmieniać opatrunek.
  22. Dzięki Haniu za pierwsze informacje. Chcę też z całego serca podziękować szafirkowi za bezpieczny transport psiaków.DZIĘKUJĘ.
  23. Berek jest śliczny,zresztą wszystkie są bardzo ładne.Wszystkie nie chowały się do kąta były zainteresowane mną.Berek prawdopodobnie będzie bardzo żywiołowym,ruchliwym pieskiem,pełnym energii.Florek jest cudny,wg.mnie ma fajny charakter,polizał po ręce a to o czymś już świadczy,przylepa,natomiast Freska absolutnie nie chciała zaszyć się w kąt,nie kuliła się,była ciekawa co się dzieje,obserwowała cale zdarzenie.Powąchała moją dłoń.Stała w kontenerku.Strachulce przeważnie nie stoją w klatce,kulą się,leżą bez ruchu i odwracają wzrok.Wszystkie psiaki miały skierowany wzrok na mnie.Będzie dobrze. Być może Freska trochę dziwnie zachowywała się w schronie ale to może wynikać z tego,że wcześniej miała kontakt z kobietą a tej brakowało jak trafiła do schronu.To są tylko moje domysły,które nie muszą się potwierdzić.Dajmy czas psiakom i czas na ocenę. Zobaczymy,każdy dzień powinien przynieść wiadomości o zachowaniu psiaków,o ich charakterach. Trudno ocenić psiaka w ciągu 5 min.praktycznie nie dotykając go,nie mając go przy sobie.
×
×
  • Create New...