-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ale Kenya urosła,chyba będzie średnim pieskiem i to mocno.Śliczna jest. -
Na pierwszej stronie w poście rozliczeniowym nie ma wpisu kto kupuje karmę a przecież przez tyle czasu ktoś musiał kupować i znać nazwę karmy.Skarbnikiem jest Jo37. Nie może być tak aby Miła została bez karmy.Przynajmniej 2 tygodnie wcześniej powinna być zamówiona i wysłana. Mam wrażenie,że wątek zanika Miłeczki ale tak być nie może.Miłka żyje. Tola ,ja od stycznia zaczęłam regularnie wykupywać wyróżnienie na jedno ogłoszenie OLX.
-
To dobrze,że jest odzew i być może można będzie coś sensownego wybrać dla Tofika.Nie może do końca życia przebywać w hoteliku bo nikt nie jest w stanie go utrzymywać.
-
Dziękuję Haniu za informację.Z ząbkami musimy poczekać, teraz aby Tofiś jak najszybciej dochodził do siebie.W kołnierzu będzie się bardzo męczył,z krótką kufą to nawet będzie mu ciężko napić się wody.No ale musi jakoś przetrzymać.Czy zaplanowana jest wizyta kontrolna?Czy musi mieć ściągane szwy? Jak wygląda sytuacja z lekami,czy jeszcze ma na serce i na wątrobę?
-
Są zapytania o Tofika.Kieruje na podany nr.tel w ogłoszeniu.Ogłoszenie Tofika nadal idzie i jest odświeżane. https://www.olx.pl/oferta/toffi-sliczny-maly-piesek-szuka-domu-CID103-IDwGZqF.html Statystyki Wyświetleń: 6718 Tel: 75 Obserwuje: 62
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
O rany ale Mailo urósł.Nigdy bym nie pomyślała,że to jest synek Joy/Neli.Cudny jest,ma fajnie wybarwioną sierść. -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Anula replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Sądzę,że wszyscy,którzy wspierali Abi finansowo zgodzą się z tą propozycją.Ja oczywiście jestem na tak. A pozostała kwota nadal zostaje na koncie Abi? -
Haniu,przyniosłaś najcudowniejszą wiadomość na świecie.To taki przepiękny prezent na Święta Wielkanocne.Chrystus zmartwychwstanie i Tofik wraca do zdrowia.Resztę chorób się ogarnie lekami i odpowiednią dietą,wyczyści się ząbki,poszuka jajeczka i będzie dobrze.Dziękuję za wiadomość,podniosła mnie na duchu.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Wiadomości niezbyt są optymistyczne.Być może Kamie potrzebny jest psi towarzysz aby czerpać wzorce od niego.Często jest tak,że drugi psiak bardzo dobrze wpływa na zachowanie.Kamusia do niedawna przebywała w stadzie,rozłąka z Emi też na pewno ma wpływ na to co się dzieje z Kamusią.Bardzo mi szkoda Kamy,biedna malutka.Nie udało się jej znaleźć domku razem z Emi.Była próba ale zakończyła się fiaskiem.Emi akurat trafiła do domku z dwoma psiaczkami i to był strzał w dziesiątkę.W przypadku Kamy to się nie udało i są problemy. No nic,poczekajmy,widać,że Państwo robią bardzo dużo w kierunku Kamy i być może każdy dzień będzie przynosił zmiany.Oby się tylko nie zniechęcili a Kama się zmieniała stopniowo. Czy Kama śpi z Państwem np.w sypialni,ma swoje tam legowisko? To też ma znaczenie na zawiązującą się więź. -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj nadeszła wpłata od Jolanta08.Ślicznie dziękuję. Wszystkie szczeniaczki są w swoich domkach,w związku z tym bardzo proszę o niewpłacanie pieniążków. Wszystkim,którzy byli ze szczeniaczkami na dobre i na złe chcę serdecznie podziękować.Jesteście Kochani i zawsze można na Was liczyć w razie potrzeby.DZIĘKUJĘ! -
Tak ustaliłyśmy bez względu na koszty aby Tofik został poddany zabiegowi w jak najlepszych warunkach,bezpiecznych dla Toficzka.Ogólnie Tofik jest schorowany.Dzisiaj okaże się co potwierdzą badania na Cushinga.Jest także sporo innych leków zastępujących Cardisure 10mg w mniejszych dawkach mających to samo działanie.Jest jeszcze Karsivan i odpowiednik jego ludzki Polfilin Prolongatum o tym samym składzie.Hania napisała,że nie musi brać leków tylko może być pod obserwacją Tofik,jednak ja jestem za tym aby wspomagać serduszko lekami aby choroba nie postępowała w szybkim tempie.Tu potrzeba dobrego weta,który będzie prowadził Toficzka na stałe i zaordynował leki jak w najmniejszym stopniu szkodliwe. Oglądałam zdjęcia Tofika,co on ma na tej kufie? Kleszcze?Chociaż to raczej nie jest możliwe? Jeżeli nie kleszcze to tak ciężko jest przetrzeć wacikiem albo przejechać grzebieniem aby usunąć brud?
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
A to Mia dopiero cudeńko.Kocham takie psiaki.Cudna jest tylko jakoś widzę ją na zdjęciach wciąż smutną.Czy jest więcej wiadomości o Mia,czy ona bawi się zabaweczkami,biega po ogrodzie,jest wesoła?