Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Wiadomości o Kamusi. Tak p. Aniu. Kamusia ma problem z tylnymi łapkami diagnoza to zespół końskiego ogona do tego początki zaćmy ale to dopiero w lecznicy w Bielsku B dr Haladyn zdiagnozował, rozpoczęliśmy leczenie badania przygotowywaliśmy się do zabiegu leczenia komórkami macierzystymi a tu masz kolejna diagnoza nowotwór na listwie mlecznej i do tego złośliwy dla tego była konieczna operacja obecnie jest pod stałą kontrolą, dr M Haladyn mówi że starość to nie choroba a na Kamusię jeszcze nie czas, damy radę i nie poddamy się tak łatwo, co do zdjęcia to tylko efekt dobrego fotografa czyli żony Pozdrawiamy
  2. Nadziejko,z całego serca dziękujemy.
  3. Też tak uważam. A ja bym próbowała dostać się do szczeniaków,na zdjęciu widać,że to jest sterta dech,zabezpieczyć ręce i po kolei zdejmować deski.Zawsze gdyby coś nie wyszło to z powrotem ułożyć stertę. Od jutra ma być zdecydowanie chłodniej a temp.w nocy 6 st.
  4. Zamówiłam karmę mokrą wątrobową. na adres szafirki. Artykuł Suma z VAT Hill's Prescription Diet l/d Liver Care Original - 24 x 370 g 1 x 199,80 zł 199,80 zł Standardowa dostawa gratis Cena razem z VAT199,80 zł
  5. Niekiedy jest tak,że psy nigdy się nie zaakceptują,będą ze sobą walczyć.A zamykać psy w pokojach to żadne rozwiązanie na dłuższą metę.A może pomogą dłuższe wspólne spacery.
  6. Ja nie mam nic przeciwko temu.Ogłoszenia zrobiła b-b a więc Bogda może tylko podmienić.Ogłoszenia są na Lublin,Poznań ale też można zmienić.
  7. Z bazarku Nadziejkowego uzyskano kwotę 46,50zł dla Nussi. Nadziejko jesteś Kochana,tyle dobra czynisz dla psiaków.Nawet deklaracja stała nie zastąpi wpłat z bazarków.Serdecznie dziękuję za pomoc.
  8. Czy w Szczebrzeszynie jest jakiś lumpeks? Może tam rozglądnąć się za kocami? Wysyłka koców to spory koszt bo są ciężkie. Lepiej sfinansować zakup koców oszczędzając na wysyłce bo to przynajmniej jeden koc gratis.
  9. .Fundacja ZEA - 04.10.19- karma mokra i sucha- Animonda 24x400g;Bosh mini Adult Lamb-2x3kg. A tak ogólnie to trzeba Nussi przed przyjazdem do hoteliku zamówić inną karmę - Hepatic ze względu na złe wyniki wątrobowe.
  10. Taj jak pisałaś u Murki nie ma miejsca i nie wiadomo kiedy się zwolni.Chyba mdk8 zaproponowała,że będzie skarbnikiem.
  11. Dobrze by było już wpłacać deklaracje,by były o jeden miesiąc do przodu. Deklaruję 10,00zł stałej na rok, może już być od października.
  12. Toguniu,przytulam.Wiem jak ciężko jest pogodzić się z odejściem kochanego psiaka.To jest okropne przeżycie.Podjęłaś słuszną decyzję,nie pozwoliłaś Pepe się cierpieć, męczyć i to była prawidłowa decyzja.A w sercu, w myślach,no cóż na zawsze pozostanie.Nie da się tego wyrzucić. Ja też często wracam myślami do moich psiaków i opłakuję je.To jest silniejsze ode mnie.
  13. Dalej taka łobuziara? Chyba słodka łobuziara.Jest cudna.
  14. Czester,wcześniej Luzak też jest często tak nazywany.Jest pod opieką Bgra.Sądziłam,że tego pieska masz na myśli.
  15. Wiadomość od P.Piotra. Kamusia jest po operacji.Państwo zmienili Lecznicę.Widocznie w poprzedniej coś poszło nie tak.Kama wcześniej nagle przestała chodzić.Po lekach i rehabilitacji wszystko wróciło do normy. Zdjęcia Kamusi,mojej cudnej. http:// http:// http://
  16. Ja widzę w tym wszystkim,że Szanta była zazdrosna o syna i stąd to warczenie.Pies poprzez warczenie wyraża swoją niechęć,coś mu się nie podoba i daje znać w ten sposób.Jeżeli ktoś zna psa to dobrze rozpozna o co mu chodzi.Dla mnie warczenie to oznacza normalny odruch psa.Musi przecież jakoś dać znać,że pewne rzeczy mu się nie podobają. Z drugiej strony nie dziwię się,że Państwo oddali Szantę,ponieważ bali się o swoje dziecko.Szkoda tylko,że zabrakło następnego kroku,szkolenia,behawiorysty,czy popracowania samemu nad zachowaniem Szanty.Myślę,że wspólne spacery z synem,smaczki by dużo w tym względzie pomogły.W zasadzie każdy pies kocha spacery,aportowanie,zabawę i tym sposobem zauważenie tej osoby,która daje mu radość.
  17. Laki ma jeszcze wyróżnione OLX na Wrocław do 09.11.19.Może podmienić na inną jakąś bidę,która potrzebuje ogłoszeń. https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-wez-przytul-lacky-szuka-domu-CID103-IDzENWg.html
  18. No,cudne wiadomości to tylko się cieszyć.Mały będzie miał fachową opiekę do końca życia. Pomyślałam o dwóch OLX,które cierpliwie wyróżniałam.Wyróżnienia są ważne jeszcze dwa tygodnie,może inne jakieś zwierzaki podmienić. https://www.olx.pl/oferta/pokazmy-malemu-lepszy-swiat-i-dobroc-ludzka-CID103-IDAN2ip.html - b-b - 09.11.19 (Poznań) https://www.olx.pl/oferta/czy-czlowiek-to-tylko-bol-i-niedola-CID103-IDAXVkS.html - b-b - 08.11.19 (Lublin)
  19. Ja ogłaszam Czestera od początku na OLX bez wyróżnienia.
  20. Jaaga,a co sądzisz o tym aby Nussi zaszczepić na choroby wirusowe teraz.Boję się aby jakiegoś paskudztwa nie podłapała.
×
×
  • Create New...