Jestem i wspieram !!!!!!!!!! ... kciuki oczywiscie zciśnięte :)
Wierzę, że wszystko przebiegnie bezproblemowo !!!
[I][FONT=Georgia]Na wszelki wypadek, może wydrukuj listę niebezpiecznych (dla collie) lekow i weź ze sobą.[/FONT][/I]
Piękne psiaki, Mafia-przytulanka skradła mi serce ;)
... nie mam niestety czasu czytac całego wątku ... czy można prosić o info, jaka jest aktualnie sytuacja?
Dorotko, to dobry, skuteczny środek ... zerknij tutaj:
[URL]http://vetlandia.pl/pl,product,390978,nowosc,kalm,aid,250,ml.html[/URL]
lub 'wygoogluj' jest bardzo dużo relacji osób, które to stosowały.
Ufff, to cieszę się bardzo, że wet znajomy i wie o czym mowa (leki niebezpieczne dla collie) ... collie to bardzo wrażliwa rasa ... psiaki są cudowne, deliktne 'salonowce' z dobrymi manierami ;)
Mam nadzieję, że Latika znajdzie cudowny dom, gdzie będzie ukochaną sunią w centrum uwagi ... a nie będzie mieszkać gdzieś na ganku, czy innym tarasie ... gdzieś na wątku czytałam, że były takie propozycje :mad:
Ciotki, [B]jeśli to jest collie ...[/B]
to bardzo trzeba uważać, ta rasa, także mix, jest uczulona na wiele leków ... mam collie mixa i wiem, że weci o tym nie wiedzą i lekceważą tę sprawę!!!
Nie wyświetlają mi się fotki suni, ale jeśli ma sporo z rasy collie , to [B]konicznie weźcie ze sobą na zabieg listę zakazanych leków !!!![/B]
to jest link do :
[B]LISTA NIEBEZPIECZNYCH LEKÓW m.in. DLA COLLIE !!!!!!!!!!!![/B]
[URL]http://www.padawancollies.com/Leki.htm[/URL]
Nie daje mi spokoju malutka, może chociaż podniosęi ktoś ją zauważy.
Renatko, jesteś wielka ... nie zdawałam sobie sprawy z Twojej pracy i poświęcenia dla tych wszystkich potrzebujących psiaczków!!!
Popatrzcie same ... czyż to nie słodziaki??? ... najgrzeczniejsze, gdy śpią :eviltong:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/305/abdfe932ca1cad9cmed.jpg[/IMG][/URL]