Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Popatrzcie cioteczki, tak niewiele w sumie tym psiakom potrzeba do szczęścia ... a tak trudno zapewnić to im wszystkim.
  2. Ale sukces :) ... czytałam z niepokojem o lękach Awci, teraz jest ogromny przełom ... bardzo się cieszę i zaciskam palce na przyszłość ;)
  3. Jestem i wspieram !!!!!!!!!! ... kciuki oczywiscie zciśnięte :) Wierzę, że wszystko przebiegnie bezproblemowo !!! [I][FONT=Georgia]Na wszelki wypadek, może wydrukuj listę niebezpiecznych (dla collie) lekow i weź ze sobą.[/FONT][/I]
  4. Bedna Julcia ... ale to, że jednak robi postępy napawa optymizmem :)
  5. Piękne psiaki, Mafia-przytulanka skradła mi serce ;) ... nie mam niestety czasu czytac całego wątku ... czy można prosić o info, jaka jest aktualnie sytuacja?
  6. Ufff, narszcie Irysek bezpieczny ... fotki świetne, czekamy na dalsze foto-relacje :)
  7. Może jeszcze ktoś go wypatrzy ... przydałby mu się dobry domek, ale bez dzieci, których tak panicznie się boi.
  8. [quote name='luka1']przecie wiem że psy się pierze tylko się nie wiruje[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ... buziole dla cudnych myszowatych !!!
  9. Musi być dobrze :) ..... tyle osób trzyma kciuki za malutką Żabkę !!!
  10. Dorotko, to dobry, skuteczny środek ... zerknij tutaj: [URL]http://vetlandia.pl/pl,product,390978,nowosc,kalm,aid,250,ml.html[/URL] lub 'wygoogluj' jest bardzo dużo relacji osób, które to stosowały.
  11. Trzymamy kciuki, mocno ... musi być dobrze !!!!!!!
  12. Wspaniała wiadomość ... Dziadziuś Rambuś nareszcie będzie w bezpiecznym, spokojnym miejscu :)
  13. Cudne dziewczyny ... po praniu :D
  14. Na szczęście dobre wieści :)
  15. O, to świetna wiadomość, tylko czy ta Pani nie zrazi się tym, że sunia trochę dzika ;)
  16. Ufff, to cieszę się bardzo, że wet znajomy i wie o czym mowa (leki niebezpieczne dla collie) ... collie to bardzo wrażliwa rasa ... psiaki są cudowne, deliktne 'salonowce' z dobrymi manierami ;) Mam nadzieję, że Latika znajdzie cudowny dom, gdzie będzie ukochaną sunią w centrum uwagi ... a nie będzie mieszkać gdzieś na ganku, czy innym tarasie ... gdzieś na wątku czytałam, że były takie propozycje :mad:
  17. Ciotki, [B]jeśli to jest collie ...[/B] to bardzo trzeba uważać, ta rasa, także mix, jest uczulona na wiele leków ... mam collie mixa i wiem, że weci o tym nie wiedzą i lekceważą tę sprawę!!! Nie wyświetlają mi się fotki suni, ale jeśli ma sporo z rasy collie , to [B]konicznie weźcie ze sobą na zabieg listę zakazanych leków !!!![/B] to jest link do : [B]LISTA NIEBEZPIECZNYCH LEKÓW m.in. DLA COLLIE !!!!!!!!!!!![/B] [URL]http://www.padawancollies.com/Leki.htm[/URL]
  18. Co słychać u małej chudzinki ? Podnoszę... im więcej osób na wątku, tym lepiej dla mlautkiej Zuzi :)
  19. Nie daje mi spokoju malutka, może chociaż podniosęi ktoś ją zauważy. Renatko, jesteś wielka ... nie zdawałam sobie sprawy z Twojej pracy i poświęcenia dla tych wszystkich potrzebujących psiaczków!!!
  20. Lara, kojarzy mi się z 'lary i penaty' duszki opiekuńcze ... dobre imię :)
  21. Popatrzcie same ... czyż to nie słodziaki??? ... najgrzeczniejsze, gdy śpią :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/305/abdfe932ca1cad9cmed.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='tripti']dziewczynki szukają swego człowieka!!![/QUOTE] Też bym chciała, żeby szybko znalazły, najlepiej razem :)
  23. Aguś , ja już widzę nad Twoją głową malutką ... aureolę ;) ... nikt by tego wszystkiego nie wytrzymał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...