Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Odwiedzam Majeczkę , najczęściej się nie odzywam, ale teraz ... rzeczywiście ręce opadają ... wydawało się, że domek jest tuż, tuż ... a tu znowu trzeba czekać. Majeczko - cierpliwosci ... Twój wymarzony domek przecież gdzies JEST :)
  2. Nareszcie wiedza została usystematyzowana ... dzięki mru ! czy wiadomo, gdzie jest teraz sunia? ... podobno miała jechać do Donki?
  3. Tak, teraz widać ich 'rozmiar'... grunt to punkt odniesienia :)
  4. Myszki na pierwszą ... nie myślałam, że one takie malutkie ... na fotkach wydają mi się takie ... średnie ;)
  5. Mam nadzieję, że sunia tak reaguje na stres i nowe otoczenie i jednak nie zaczęła rodzić ... jak minęła noc?
  6. [quote name='Luczater']Szkoda tylko, że ta mało osób tu zagląda. Same nie damy rady :shake:.[/QUOTE] Zaglądają, zagląają ... tylko nie mają kasy, to się za wiele nie odzywają ...
  7. Zaproszona przez Kizimizi, odwiedzam i ja śliczną suczynkę, sponiewieraną przez 'ludzi' ... cieszę się, że jedzie, jak mi się wydaje, do Igiełki ... ważne, że będzie już bezpieczna i pod stałą opieką weta.
  8. Czekamy, co powie wet, oby nie były zaciążone ... jutro ma być chłodniej, podobno ;)
  9. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/303/2e257e3f72b9432fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/304/f17fe7ee3340acafmed.jpg[/IMG][/URL] .... i buziaczek na dobranoc ............... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/158/5738907496e7a3d5med.jpg[/IMG][/URL]
  10. Natalijo, paczka rewelacyjna ... radość na długo dla obu psiaków :) [quote name='Szarotka']Mam nadzieje, ze Lenka sie podzieli :):)[/QUOTE] Lenka dzielnie broni swych kości ;) ... Zorba dostal jedną i też ostro warczał, gdy sunia się zbliżała. Słowem pomysł, by kości było kilka, okazał się trafiony w sedno ... inaczej skończyło by się to otwartą wojną ... :angryy:
  11. Przybiegłam i ja, na zaproszenie Myszy2 ... dzielny psiak, ale Gisic jeszcze dzielniejsza :) ... widzę, że prawa DT, już chyba załatwiona pozytywnie, z czego się badzo cieszę, bo psiak po tych wszystkich przejściach, zasługuje na spokojną rekonwalescencję.
  12. Lenka dostała wspaniałą paczkę od Cioci Natalijo , [B]bardzo dziękujemy :loveu:[/B] ... zawartość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania ... pyszna karma - bardzo Lence zasmakowała (!!!) , 2 smycze zwykła i luksusowa flexi, adresówka ... masa zabawek, kolorowe piłeczki - profesjonalne, twarde, bardzo sprężyste - może tych Lenka nie zje ;) ... były też aromatyczne uszy i kości ;) na szczęście kilka, bo wojna już wisiała na włosku. Radosnym piskom i podskokom nie było końca :multi::multi::multi: Jakość fotek wyjątkowo marna, bo Lenusia biegała wokół prezentów i nie mogłam jej złowić w obiektyw ;) Bawiła się piłeczkami, niktóre nawet z migającymi wewnątrz światełkami - doskonałe na spacery po zmroku ... a na koniec dorwała się do kości i już jej nie oddała :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/299/4ca04849c5360e56med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/299/d3597ae435834049med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/303/5afdd72c5fc4ab92med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/302/d5b9b78face2e348med.jpg[/IMG][/URL]
  13. Ale wieści :) ... kciuki zapewnione ! Majeczka, trzymaj się dzielnie ;)
  14. Mocno zaciśnięte kciuki !!! ... mam nadzieję, że jutro chociaż trochę się ochłodzi.
  15. [quote name='Madallena']pewnie ONO :)[/QUOTE] Dobrze, że już jesteś :) ... też czekam na fotki pekinka.
  16. Nie ma przypadków ... a cuda ... chyba jednak są :)
  17. W taaaki upał mam pozować ????? ...... nieeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!! [U][COLOR=#800080][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/COLOR][/U] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/302/69a381eb0fb691b9med.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=black]mogę tylko leżeć i odpoczywać ...... ;)[/COLOR] [U][COLOR=#800080][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/304/24ffe9ca81be2894med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [COLOR=black]... nie ... zdecydowanie nie dam się namówić .................[/COLOR] [U][COLOR=#800080][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/298/dad8dd5a331da911med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [COLOR=black]daj mi spokój ... no ok, ale tylko troszeczkę, bo cię lubię .... ;)[/COLOR] [U][COLOR=#800080][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/303/2d100530b6c8d291med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [COLOR=#800080][COLOR=black]tylko szybko, bo strasznie gorąco .... i mam plany na popołudnie ... [/COLOR][U]:evil_lol:[/U][/COLOR] [U][COLOR=#800080][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/304/2fc647bc3c2aa6f7med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [COLOR=#800080][COLOR=black]... no dobra, tylko już mnie nie rośmieszaj ... błagam ...[/COLOR] [/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/303/9547941e66b1e60bmed.jpg[/IMG][/URL] ... hihihihiii ... można turlać się ze śmiechu ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/303/15050cb669b66600med.jpg[/IMG][/URL]
  18. Myszki na pierwszą :)
  19. Większość zdjęć Lenusi wygląda mniej więcej tak .... ona jest w ciągłym ruchu ;) [U][COLOR=#0066cc][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/157/e84ff4ead4f82894med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [COLOR=black]A tu jej najulubieńsze zajęcie ...[/COLOR] [COLOR=black]nareszcie udało mi się sfotografować ... tarzanie w trawie, na dywanie, gdziekolwiek i o każdej możliwej porze :eviltong:[/COLOR] [U][COLOR=#0066cc][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/299/08ee79d161163fb3med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U]
  20. [quote name='gusia0106']Mam w domu :) Wyślę Ci po południu, ciastka pycha wnioskując po zachowaniu Marleja :) Ale smród w trakcie pieczenia niesamowity :evil_lol:[/QUOTE] Pamiętamy, pamiętamy opowieść o pieczeniu marlejowych cisteczek ;) ... ech, książkę możnaby napisać , a poszukiwania zakrojone na wielką ursynowską skalę, a chiński sąsiad ... ja wtedy umarłam ze śmiechu ... po długim napięciu to był swoisty wentyl bezpieczeństwa ;) ... a potem bardzo długi czas zmagań i otwierania się przerażonego psiego serca na dobro ... na dobrego człowieka.
  21. Mądry psiak ... z tego co pamiętam, psom nie wolno czekolady !!! Czy on czasem nie ma gorączki? Wybierasz się z nim kontrolnie do weta?
  22. Przyjaźń kwitnie ........... :loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/302/db14ddab751d67aemed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/303/98c9ae43ad67b26bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/299/430380f6cafc1022med.jpg[/IMG][/URL]
  23. śliczny psiak .... też myślę, że się biedak zgubił ... wygląda na ukochanego jedynaka ;) ... sierść w dobrym stanie, suchego nie jada , ktoś mu gotował jedzonko, a potem by wyrzucił ??? Trochę mnie martwią jego oczy, takie załzawione ... dobrze, że obejrzy go wet.
×
×
  • Create New...