Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Bardzo się staram zrobić suni piękny portrecik ... ale ona ma mega-motorek w doopce ;) ... to jest najlepsza z prób :mad: ... cały czas w ruchu ... jak ona daje radę? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/303/250774f40d12cae5med.jpg[/IMG][/URL]
  2. Wczoraj psy walczyły "na poważnie" ... najpierw o piłkę, a potem już w domu, Lenka podeszła do miski Zorby, jenmu to wyraźnie nie odpowiadało ... dzisiaj, na szczęście panuje już zgoda ... Lenusia cały czas stara się zdominować Zorbę ... robi to z wdziękiem, rozdaje mu tysiące buziaczków. On nie przyzwyczajony do taaakich czułości, wymiguje się jak może ... prześmiesznie to wygląda, a potem po prostu wstaje i wychodzi. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/189/f7bc82f3ee61615cmed.jpg[/IMG][/URL] ........ tu słaba jakość fotki, ale nie mogłam sobie odmówić ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/303/c5d43480e3ac3900med.jpg[/IMG][/URL] ..........uwięziona jadłodajnia ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/298/c190e854d2a4cc04med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/303/618a3bece09c8afbmed.jpg[/IMG][/URL]
  3. Aga, jak minęła noc, daj znać ... bo się martwię ... co u Twoich krnąbrnych dziewczyn???
  4. Jasne, charakter to podstawa ;) .. myślę, że oni jeszcze nie do końca ustalili, kto tu rządzi ;) Gdy dopadają piłki razem, to Zorba warczy groźnie i wtedy Lenusia mu odpuszcza , ale w domu, on leży, a ona liże mu pyszczek, uszka, leżą przytuleni pleckami do siebie, wyglądają na zakochanych :) ... niestety nie zdążyłam tego sfotografować ... są bardzo czujni, gdy tylko się ruszę z kanapy, oni już stoją obok mnie.
  5. Dziadziuś , wskakuj na pierwszą :) ... im więcej osób tu zajrzy, tym lepiej dla staruszka.
  6. Pomyślałam sobie że może trochę zmienić tytuł, tak by zwrócić uwagę na[B] krytyczą sytuację suczek i Agnieszki[/B] ... co o tym sądzicie?
  7. Ufffffffffffff ... tzn. jest dobrze i niech tak zostanie :)
  8. Foty radosnej Majusi są rozbrajające :)
  9. Oczywiście ponawiam zaproszenie, liczba osób dowolna, noclegi w cenie ... w zamian za pielenie ;););) Lenka klatkę ignoruje, ma w niej miskę i dostaje tam jedzenie, żeby powoli się z nią oswajała ... ale zjada szybko i jeszcze szybiej z niej wyskakuje. Klatka stoi pod stołem i jest cały czas otwarta, więc może swobodnie wchodzić tam kiedy chce. Wyjazd, na szczęście się przesunął (odwołano spotkanie na kt. miałam jechać) wobec tego pojedziemy dopiero na wybory. Myślę, że to lepiej ze wzgl. na Lenkę, mniejsze zegęszczenie sytuacji stresogennych. Bawią się z Zorbą w miarę zgodnie, ale trzeba im rzucać dwie piłeczki naraz ;) ... oboje starują w sekundzie, ale przy piłce warczą i żadne nie odpuszcza ... oboje mają charakterki ;)
  10. Agnieszko, feromony zadziałają , ale to tylko część przwdy ... oczywiście trzeba spróbować, ale .... koniecznie trzeba rozdzielić suczki ... wygląda na to , że to cudny Seanek narozrabiał w stadzie o ustalonej hierarchii. Trzymam mocno kciki i posyłam 'cosia' na konto ;)
  11. [quote name='natalijo']Ja postaram się wpaść w odwiedziny jeszcze w te wakacje, ale nie obiecuję na 100 %. Mam do przejechania pół Polski, poza tym zbliża się sezon urlopowy w firmie... Ale nie mogę odmówić sobie przyjemności poznania mojej podopiecznej ;)[/QUOTE] Podróż przez pół Polski ... to świetnie się składa, my mieszkamy dokładnie w samym centrum naszego pięknego kraju :) Lenka szepnęła mi na ucho, że bardzo chciałaby poznać wszystkie ciocie, które tak wspaniale o nia dbają :loveu:
  12. Piękna sunia ... też ją podnoszę na pierwszą :)
  13. Racja, że kagańce to tylko chwilowa pomoc ... Aguś, może uda się chociaż na jakiś czas rozdzielić Twoje dziewczyny ... a jak Ty sobie dajesz rade ... co chwila wizyta u weta, to kosztuje ... cztery psy, jedna pensja .... :(
  14. Ja nadal jakoś nie wierzę ... jeśli nawet dziobakson mówi prawdę, to może te dzieciaki wymyśliły sobie całą tę historię ... bardziej bym się spodziwewała, że dorośli 'po cichu' wywiozę gdzieś psy i w najlepszym razie oddadzą lub sprzedadzą je komuś, ale żeby posługiwać się dzieckiem, by pozbyć się psów ... no, coś nie wierzę! Osoba chcąca obejrzeć psiaki w realu, jeśli zechce porozmawiać o ich oddaniu ... może być potraktowana, co najmniej nieuprzejmie.
  15. [quote name='Asia_Klero']Jak jej dobrze!!!:loveu: sama bym sie wybrala na takie wczasy:diabloti:[/QUOTE] Zapraszam ;):):) ... zapraszam również do odwiedzania Lenki, myślę, że ona już może przyjmować gości ;) Trochę jeszcze warczy na nieznajome osoby, ale już mniej niż na początku.
  16. Hmmm, do tej pory nie znałam zwyczajow targowych, całe życie człowiek się uczy ... groza!!! ... myszowate na pierwszą !!!
  17. Czekamy na opinie weta, biedna malutka.
  18. Zupełnie niewiarygodne ... jak można się pozbywać psów ............. :(
  19. Jest chyba gdzies wątek jamnikolubów ;) ... może tam ją umieścić. Hop, do góry malutka !!!
  20. Lenka bardzo boi się nauki chodzenia na smyczy ... ktoś musił ją bić smyczą, lub w inny sposób wywołać w niej taką reakcję :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/301/9c3b9c41af3d519dmed.jpg[/IMG][/URL] Tu Lenusia - ogrodniczka - z upodobaniem podgryza wszystkie roślinki - czyżby wegetarianka? ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/298/6eca6163455e0246med.jpg[/IMG][/URL] Szalone gonitwy i zabawy z Zorbą, to ulubione zajęcie Lenki ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/297/0853c9cf86d523cdmed.jpg[/IMG][/URL]
  21. Piękna sunia, choć rzeczywiście tylna prawa łapka, w trakcie chodzeniaa, przesuwa się do środka. Oby to był tylko wynik urazu - odwracalny. Trzymam mocno kciuki za sunię :)
  22. Zerkam do mojego ulubionego wątku ... mikrusy na pierwszą, im więcej osób tu zajrzy tym lepiej :)
  23. [quote name='Tora&Faro']Też prawda.... Jakoś wszystko widzę dzisiaj w czarnych barwach;)...może jutro będzie lepiej:)[/QUOTE] Musi być lepiej :) .... to juz setna strona Majuśki ... :crazyeye: [B] życzę wspaniałego domku i kochających, radosnych Pańciostwa[/B] :loveu:
  24. Fantastyczna fotorelacja ... Ksenia z miną zmęczonego, ale szczęśliwego psa, aż miło popatrzeć :)
×
×
  • Create New...