-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Bardzo się staram zrobić suni piękny portrecik ... ale ona ma mega-motorek w doopce ;) ... to jest najlepsza z prób :mad: ... cały czas w ruchu ... jak ona daje radę? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/303/250774f40d12cae5med.jpg[/IMG][/URL] -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wczoraj psy walczyły "na poważnie" ... najpierw o piłkę, a potem już w domu, Lenka podeszła do miski Zorby, jenmu to wyraźnie nie odpowiadało ... dzisiaj, na szczęście panuje już zgoda ... Lenusia cały czas stara się zdominować Zorbę ... robi to z wdziękiem, rozdaje mu tysiące buziaczków. On nie przyzwyczajony do taaakich czułości, wymiguje się jak może ... prześmiesznie to wygląda, a potem po prostu wstaje i wychodzi. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/189/f7bc82f3ee61615cmed.jpg[/IMG][/URL] ........ tu słaba jakość fotki, ale nie mogłam sobie odmówić ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/303/c5d43480e3ac3900med.jpg[/IMG][/URL] ..........uwięziona jadłodajnia ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/298/c190e854d2a4cc04med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/303/618a3bece09c8afbmed.jpg[/IMG][/URL] -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jasne, charakter to podstawa ;) .. myślę, że oni jeszcze nie do końca ustalili, kto tu rządzi ;) Gdy dopadają piłki razem, to Zorba warczy groźnie i wtedy Lenusia mu odpuszcza , ale w domu, on leży, a ona liże mu pyszczek, uszka, leżą przytuleni pleckami do siebie, wyglądają na zakochanych :) ... niestety nie zdążyłam tego sfotografować ... są bardzo czujni, gdy tylko się ruszę z kanapy, oni już stoją obok mnie. -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Ewanka replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Dziadziuś , wskakuj na pierwszą :) ... im więcej osób tu zajrzy, tym lepiej dla staruszka. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ewanka replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Foty radosnej Majusi są rozbrajające :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Oczywiście ponawiam zaproszenie, liczba osób dowolna, noclegi w cenie ... w zamian za pielenie ;););) Lenka klatkę ignoruje, ma w niej miskę i dostaje tam jedzenie, żeby powoli się z nią oswajała ... ale zjada szybko i jeszcze szybiej z niej wyskakuje. Klatka stoi pod stołem i jest cały czas otwarta, więc może swobodnie wchodzić tam kiedy chce. Wyjazd, na szczęście się przesunął (odwołano spotkanie na kt. miałam jechać) wobec tego pojedziemy dopiero na wybory. Myślę, że to lepiej ze wzgl. na Lenkę, mniejsze zegęszczenie sytuacji stresogennych. Bawią się z Zorbą w miarę zgodnie, ale trzeba im rzucać dwie piłeczki naraz ;) ... oboje starują w sekundzie, ale przy piłce warczą i żadne nie odpuszcza ... oboje mają charakterki ;) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo']Ja postaram się wpaść w odwiedziny jeszcze w te wakacje, ale nie obiecuję na 100 %. Mam do przejechania pół Polski, poza tym zbliża się sezon urlopowy w firmie... Ale nie mogę odmówić sobie przyjemności poznania mojej podopiecznej ;)[/QUOTE] Podróż przez pół Polski ... to świetnie się składa, my mieszkamy dokładnie w samym centrum naszego pięknego kraju :) Lenka szepnęła mi na ucho, że bardzo chciałaby poznać wszystkie ciocie, które tak wspaniale o nia dbają :loveu: -
niespełna roczna suczka owczarek niem. po wypadku JUZ W NOWYM DOMU
Ewanka replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Piękna sunia ... też ją podnoszę na pierwszą :) -
owczarek australijski i belgijski miniatura do oddania!Warszawa!
Ewanka replied to dziobakson's topic in Już w nowym domu
Ja nadal jakoś nie wierzę ... jeśli nawet dziobakson mówi prawdę, to może te dzieciaki wymyśliły sobie całą tę historię ... bardziej bym się spodziwewała, że dorośli 'po cichu' wywiozę gdzieś psy i w najlepszym razie oddadzą lub sprzedadzą je komuś, ale żeby posługiwać się dzieckiem, by pozbyć się psów ... no, coś nie wierzę! Osoba chcąca obejrzeć psiaki w realu, jeśli zechce porozmawiać o ich oddaniu ... może być potraktowana, co najmniej nieuprzejmie. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia_Klero']Jak jej dobrze!!!:loveu: sama bym sie wybrala na takie wczasy:diabloti:[/QUOTE] Zapraszam ;):):) ... zapraszam również do odwiedzania Lenki, myślę, że ona już może przyjmować gości ;) Trochę jeszcze warczy na nieznajome osoby, ale już mniej niż na początku. -
Hmmm, do tej pory nie znałam zwyczajow targowych, całe życie człowiek się uczy ... groza!!! ... myszowate na pierwszą !!!
-
GOŁA prawie łysa mała sunia,WYCIEŃCZONA,zabiedzona-MA DOM
Ewanka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Czekamy na opinie weta, biedna malutka. -
owczarek australijski i belgijski miniatura do oddania!Warszawa!
Ewanka replied to dziobakson's topic in Już w nowym domu
Zupełnie niewiarygodne ... jak można się pozbywać psów ............. :( -
Sunia szuka DOMU i kochających ją właściecieli/właściciela
Ewanka replied to ANIA 36's topic in Już w nowym domu
Jest chyba gdzies wątek jamnikolubów ;) ... może tam ją umieścić. Hop, do góry malutka !!! -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Lenka bardzo boi się nauki chodzenia na smyczy ... ktoś musił ją bić smyczą, lub w inny sposób wywołać w niej taką reakcję :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/301/9c3b9c41af3d519dmed.jpg[/IMG][/URL] Tu Lenusia - ogrodniczka - z upodobaniem podgryza wszystkie roślinki - czyżby wegetarianka? ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/298/6eca6163455e0246med.jpg[/IMG][/URL] Szalone gonitwy i zabawy z Zorbą, to ulubione zajęcie Lenki ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/297/0853c9cf86d523cdmed.jpg[/IMG][/URL] -
niespełna roczna suczka owczarek niem. po wypadku JUZ W NOWYM DOMU
Ewanka replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Piękna sunia, choć rzeczywiście tylna prawa łapka, w trakcie chodzeniaa, przesuwa się do środka. Oby to był tylko wynik urazu - odwracalny. Trzymam mocno kciuki za sunię :) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ewanka replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Też prawda.... Jakoś wszystko widzę dzisiaj w czarnych barwach;)...może jutro będzie lepiej:)[/QUOTE] Musi być lepiej :) .... to juz setna strona Majuśki ... :crazyeye: [B] życzę wspaniałego domku i kochających, radosnych Pańciostwa[/B] :loveu: -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Ewanka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Fantastyczna fotorelacja ... Ksenia z miną zmęczonego, ale szczęśliwego psa, aż miło popatrzeć :)