-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
GOŁA prawie łysa mała sunia,WYCIEŃCZONA,zabiedzona-MA DOM
Ewanka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta67']z ciociami dogomaniaczkami wszystkie psiaki do zdrowia dochodzą :)[/QUOTE] Tak jest !!! :) -
[quote name='Marta67']hihi mężczyźni wydają się twardzi ale tak naprawdę są tacy... ulegli :D :D :D pokaż mu suńkę to się z miejsca zakocha :D[/QUOTE] hihihi ... właśnie to robię ... przeciez faceci to wzrokowcy ;) ... suńka jest przepiękna, może się boi, że jak ją pozna osobiscie, to już jej nie odda ;)
-
GOŁA prawie łysa mała sunia,WYCIEŃCZONA,zabiedzona-MA DOM
Ewanka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że malutka sunia ma wolę walki ... mam nadzieję, że pokona chorobę i stanie na 4 łapki :) -
[quote name='Marta67']Ewanka byłam już na wątku i podziwiałam :wink: o tak każdy dzień dt jets ważny!!! :D[/QUOTE] Miło ... zapraszamy :D ... chciałam, by było domowo i kameralnie, nie planowałam kojców itp, ale teraz sama nie wiem... wzięłabym tę sunię, gdybym miała kojec (w razie czego). Foxowa, co masz na myśli, mowiąc krótkotrwały?
-
[quote name='Marta67']a to o tym nie wiedziałam ;) ewanka masz może miejsce na kilka dni? pewnie jesteś zapchana?[/QUOTE] Zapchana nie jestem, dopiero tydzień temu zaczęłam prowadzić DT ;) zapraszam - link w podpisie :) ... mam jedną malutką sunię i swojego adoptowanego (jejecznego) psa mix collie ... problem w tym, że nie mam w razie czego jak odizolować psów, nie mam kojców, wszyscy razem jesteśmy w domu ... cały czas myślę, jak to ugryźć ...
-
[quote name='ulvhedinn']Seanek był u mnie. Z Agnieszką jestem w stałym kontakcie osobisto-telefonicznym i cały czas intensywnie szukamy rozwiązania. W tej chwili u mnie w domu jest KrAksa na wózku, Piki i Dixi- mikropsy, dzisiaj wiozę Dixi do Warszawy, bo po ataku psa grozi jej ślepota, no i jest sparaliżowany, mocno problemowy Kubuś. Nie licząc 11 kotów, w tym trzech maluszków, stada myszek, gołębia i przepiórek. Kula musiałby być odseparowana, o Tani nie mówiąc, po Piksi i Dixi to maleństwa, nie ma możliwości, żeby je narażać na starcie. Jeśli Tania w zamknięciu by wyła, to niestety- ja tez mam sąsiadów, mocno upierdliwych w dodatku. Acha, pracuję, w najbliższym tygodniu po 8-9 godzin i po prostu nie ma takiej możliwości, żeby w tym czasie jakiś pies hałasował.... Pomóc moge Agnieszce popracować z Tanią (co zreszta uż proponowałam ;) )na spacerach i u niej w domu....[/QUOTE] Hmmmmmm, no to rzeczywiście sytuacja jest skomplikowana ... ale masz fajny zwierzyniec ;) Nie ma się co łudzić, praca z suczkami potrwa dość długo, żeby zmienić ich sposób myślenia ... jak u ludzi psychoterapia trwa latami !!!! ... nie można się łudzić, że po kilku spotkaniach suczki na nowo się pokochają, coś im się "ulalo" mają dość i pokazują to na każdym kroku. Moim zdaniem potrzeba radykalnych zmian ... przynajmniej na jakiś czas, aż wszyscy od siebie odpoczną i odzyskają równowagę.
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewanka replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Słodkie maluchy ... filmik urzekający :) -
Oczywiście, to jasne, że ostateczna decyzja należy do Agnieszki ....... ale sądzę, że nawet na jakiś ,czas któraś z suczek mogłaby pójść do kogoś znajomego, żeby nie było to dla niej szokiem ... wtedy Aga może łatwiej odzyskała kontrolę nad całością i wtedy zdecydowałaby czy szukać DS. Może to jest jakieś rozwiązanie, tak na szybko, bo tak jak jest teraz, nie może zostać i z tym się chyba wsz7yscy zgadzamy... Aga jest w ciągłym stresie , bo wiadomo hałasy, sąsiedzi itp. ... a psom też to się udziela .......... słowem, konieczne są [B]jakieś zmiany[/B].
-
[quote name='elmira']Mazowieckie, okolice Warszawy, około 50 km od Stolicy;)[/QUOTE] W którą stronę 50km ? Wyglądają jak rodzeństwo ... czy to sunie?
-
Myślę, że jedyna droga to odseparować dziewczyny od siebie .......... szybko znaleźć im nowe domki ... chyba na razie u dogomaniaczek np. z Wrocławia, może chociaż na jakiś czas. Tam, gdzie kiedyś była parwowiroza i [B]skąd przyszedł Seanek[/B], teraz [B]w ramach rewanżu[/B] powinna pójść któraś z suczek !!!!!!!!!!!!! [B]Taka dogomaniacka p r z y s ł u g a ................ i ............... s o l i d a r n o ś ć !!!!!!!!!!![/B] ..... inaczej Agnieszka się wykończy, nie wspaminam już o kasie na weta , wypadki są i chyba niestety będą coraz częstsze. Dziewczyny mają siebie już serdecznie dość ... potrzebują szybkich zmian!!!!!!!!!!! To chyba jedyna droga .......... no i oczywiście na cito szukanie DS.
-
KRAKÓW starsza suczka kundelek, zmarł właściciel MA DOM
Ewanka replied to Tajniaczka's topic in Już w nowym domu
Bardzo smutna sytuacja ... sunia jest nadal u tych ludzi? ... jak długo może tam jeszcze zostać?