-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Tak myślę o tych kleszczach, których miał przecież bardzo dużo :( ... trzeba koniecznie sprawdzić kolor jego moczu, jakoś podejrzec jak siusia , bo przy babeszjozie siuśki są brązowe ..... no i zabezpieczyć go przeciw kleszczom - koniecznie !!!!
-
Czyli na 'oko' weta Duszek jest w dobrej formie? ... tylko robaki? ... hmmm, a sugerował może jakies dodatkowe badania? Biedny Casperek, ale najważniejsze, że już bezpieczny!!!!
-
Walcz Wafelku ... nie poddawaj się!!!
-
Odwiedzamy Trymerka i życzymy dobrego domku :)
-
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
Czyli czekamy na dalsze wyniki badań i konsultacji(?) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewanka replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Kciuki zapewnione ... oby domek był na poziomie :) -
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
Ewanka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że sunia tak daleko, mam ogromną słabość do collaczkow :) -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Ewanka replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Chlopaki do góry :) -
Jasne, że Duszek najważniejszy ... ciekawe jak tam się miewa maluszek. O ile pamiętam, wieczorem ma iść do weta, bardzo się martwię tym, ponad miarę wzdętym, brzuszkiem.
-
[quote name='malagos']Może on przez tę zalepioną pupinę ma kłopoty z wypróżnianiem i z brzuchem? Czasem były w naszym gabinecie przypadki, ze pies nimal zdychał, a właściciel nie zauważył zalepionego kałem i sierścią odbytu.......[/QUOTE] Racja, trzeba doprowadzić go chociaż trochę do porządku ... no i nie karmcie go parówkami, są strasznie tłuste i zawierają masę przypraw i konserwantów no i prawie żadnych wartości (tłuszcz, białko sojowe i woda) Gotowany ryż i trochę gotowanego chudego mięsa bez przypraw.
-
GOŁA prawie łysa mała sunia,WYCIEŃCZONA,zabiedzona-MA DOM
Ewanka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Co dzisiaj u sunieczki, jak samopoczucie malutkiej? -
Potrącona malutka suczka Pain , tydzień czekała na pomoc ! Ma dom
Ewanka replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Jak dzisiaj czuje się malutka suczynka? -
Wiem Myszko, że macie masę psów po opieką, ale też wiem, że obie macie tzw. [B]dobrą rękę[/B] ... obserwuję to od dawna i mam nadzieję, że może za moment coś się "odblokuje" i uda się uratować tego przystojniaka :)
-
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Nie korzysta??? ... jeszcze nie wie dziewczyna co dobre ;) -
Czy są jakieś nowe wieści o malutkim Wafelku?
-
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Biedna Larcia, może ktoś zabraniał jej wchodzenia do domu, może miała byc psem stricte podwórowym i dlatego tak się teraz boi ... naszego psa przez ponad pół roku przenosiliśmy przez próg, nawet biedak nie chciał się czołgać. Czekamy na domowe fotki, ale takie ... z uwzględnieniem pomarańczowego ;) -
[quote name='łolkiee']taaa 5 litrowa bańka:) po 2 sekundach bańki by nie było :)[/QUOTE] ... aż taaaki mają apetyt ??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :eviltong:
-
Jak już jest tu [B]mysza 1[/B] i [B]Gusia[/B] ... to ja już jestem spokojna ;) ON-ek przepiękny, aż trudno uwierzyć, że bezpański.
-
Psie SZKIELETY Dogomanii-PROSZĘ MODaO DODATKOWE POSTY 2,3,4,5 na zdjecia
Ewanka replied to anita_happy's topic in Akcje
[quote name='baronka23']dziwczyny - może w kilku pierwszych postach zrobić takie vademecum jak powinno się takiego chudzielca karmić ? żeby nie pytać się 1000 razy a i wszystko było w jednym miejscu ?[/QUOTE] To bardzo dobry pomysł!!! ... wszysc wiemy, że po długim okresie głodowania nie wolno dawać psu obfitych posiłkow ... ale kto dokładnie wie ... co i ile dać , by pomóc a nie zaszkodzić psiakowi ??? Wątek bardzo potrzebny!!! -
Malutka Żabka,już bezpieczna i ma swój domek - dziękujemy
Ewanka replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Odwiedzamy suczynkę :) -
[quote name='Agata69']Dzięki, rozsyłanie wątku bardzo potrzebne. Sunia ni ejest zrezygnowana. Jest bardzo ufna i kochana. Za chwilę będzie znowu w ciązy.[/QUOTE] Wysłałam link m.in. do [B]mysza 1[/B] , ona uratowała wiele ON-ków, razem z zaprzyjaźnionymi ciotkami ... mam nadzieję, że pomoże lub coś doradzi :) Sunieczka Janka, na fotce taka smutna, ale cieszę się, że w realu jest radosna, to ważne, bo stan psychiczny ma wielki wpływ na zdrowie ogólne :)
-
Potrącona malutka suczka Pain , tydzień czekała na pomoc ! Ma dom
Ewanka replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Nie mam słów ... biedne maleństwo, ileż ona musi się nacierpieć przez zaniechanie tego poprzedniego weta. Całe szczęście, że już teraz ma dobrą, profesjonalną opiekę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Piękna malutka suczynka. -
Piękne psiaki ... ON zjawiskowy, to nie do wiary, że nie ma swojej kanapy i kochającego ludzia - zaraz poślę wątek do ciotek, miłośniczek ON-kow. Sunia Janeczka strasznie smutna, wygląda na zrezygnowaną ... ciepła kąpiel i własny dom, tak niewiele jej trzeba.