-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Myślimy wszyscy o Wafelku ... trzymaj się malutki !!!!!!
-
:lol:[quote name='agnieszkal2']To nie jest syberyjska czapka,jak niektorzy moglby sadzic... tak sie obudzilam pewnego poranka... [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/7122/dsc01198l.jpg[/IMG][/QUOTE] Umarłam ze śmiechu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil_lol: :lol: :evil_lol: :lol: :diabloti:
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ewanka replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Majuśka rozbrajająca :loveu: ... szkoda, że ten właściwy domek jej jeszcze nie wypatrzył. -
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
Też myślę, że w pseudo ma już następczynię ... :( Najsmutniejsza jest bezsilność ... możemy ją ratować, a następne gdzieś będą nadal rodzić ''przemysłowo''. -
POMOCY, pies- tymczas, albo schronisko -Warszawa! PILNE
Ewanka replied to dragonfly.87's topic in Już w nowym domu
Czy wiadomo, jak dawno psiak był wzięty ze schronu? ... jak długo był u tych ludzi? Czy nauczyli go zachowywania czystości w domu? co wiadomo o jego usposobieniu, jaki jest w stosunku do innych psów- samców??? -
... trochę mi szkoda, że pójdą w świat ;) ... są takie słodkie :) ... myślę, że na tych fotkach (w ogłoszeniu) nie widać jakie są malutkie, przydało by się chyba zdjęcie np. koło nóg człowieka, albo chociaz 5-litrowej bańki wody min. ;)
-
Czasem schron, przed wydaniem suczki robi sterylkę ... może by się jednak udało ciachnąć ją, przed wyciągnięciem, zawsze byłaby to oszczędność kasy ... a potem rekonwalescencja już w DT.
-
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
Koniecznie musi być osobno, bo inne psiaki ją zjedzą ... ona nie ma przecież siły się bronić :( Biedna maleńka, najważniejsze to zacząć intensywne leczenie - ciekawe, co jutro powie wet??? Walcz malutka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
"Przez moją postępujacą chorobę muszę ją oddać"...
Ewanka replied to katarzyna.cane's topic in Już w nowym domu
Kasiu, wszyscy trzymamy kciuki za Twoje zdrowie i ... dobry, najlepszy domek dla Twojej suni !!!!!!!!!!!!!!!!!- 300 replies
-
- komendy
- niepełnosprawny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Skoro Toffik okazał się dziewczynką ;) ... to czy , po wyciągnięciu, rozważacie sterylkę ... czy załatwi to schron?
-
Potrącona malutka suczka Pain , tydzień czekała na pomoc ! Ma dom
Ewanka replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Piękna smutna malutka suczynka ... :( ... czy będzie miała operację ? czy jakoś inaczej będzie leczona? -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Staramy się oswajać ją z obcymi osobami, latem mamy sporo gości z racji naszego zawodu ... Lenka na ''swoim terenie'' też bardzo na nich szczeka i ucieka, ale po jakimś (dość długim) czasie sama podchodzi coraz bliżej i oswaja się z obecnością obcych. Natomiast u weta, była na obcym terenie, robotnicy hałasowali, nosili rynny itp. to wszystko przerosło odporność Lenusi ... strasznie się bała bidulka. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, Lenusia została [B]zaszczepiona przeciw wściekliźnie ...[/B] do tej pory nie dostałyśmy książeczki zdowia od p.AlinyS i nie mamy żadnej dokumentacji szczepień suni. Samą wizytę w gabinecie, Lenka zniosła dość dobrze :) ... natomiast na podjeździe u weta byli robotnicy, remontujący dach i jak ich zobaczyła to podkuliła ogonek i na zgiętych łapkach, zwiewała przed siebie na oślep, biegała w różnych kierunkach, aż trudno było ją utrzymać, choć jest malutka ... jakoś udało mi się skierować ją w str samochodu, otworzyłam drzwi, wskoczyła galopem i dopiero przytulona stopniowo się uspokajała. Bidulka malutka. -
Czyta się doskonale ... czekamy na c.d. :)
-
Wafelek waniliowy na pierwszą :)
-
niespełna roczna suczka owczarek niem. po wypadku JUZ W NOWYM DOMU
Ewanka replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Może dałoby się ją jakoś wyciągnąć na wolność ... ? Piękna sunia i taka młodziutka, mogłaby wylegiwać się na kanapie ... -
A czy myszki mają już ogłoszenia? Czy masz jakiś inny pomysł na ich przyszłość ? ;) ... i prosimy o nowe fotki :)
-
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
Ewanka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Kubraki fajne, ale te błękitne wstążeczki mnie rozczuliły ;) Sunieczka przecudna Collinka, oby jak najszybciej wróciła do formy! -
Sarunia na pierwszą !!!
-
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
Niesamowite bestialstwo ... aż nie chce się wierzyć, że to mogli zrobić ludzie ... :( Na pierwszej str. wątku Sary, są namiary na weta z Obornik i on chyba tez prowadzi hotelik - tak wynika z tekstu. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182819-Przeżyłam-Dobrocin-nowy-dom-mnie-zaglodził!-ZBIERAM-NA-HOTELIK-(300-zł-mc)-pomocy[/URL]