Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Czy ta starsza skołtuniona yoreczka nadal siedzi w schronie?
  2. Myślimy wszyscy o Wafelku ... trzymaj się malutki !!!!!!
  3. Zdjęcia cudne :) ... wszystkiego najlepszego na nowej drodze Viki !!!
  4. :lol:[quote name='agnieszkal2']To nie jest syberyjska czapka,jak niektorzy moglby sadzic... tak sie obudzilam pewnego poranka... [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/7122/dsc01198l.jpg[/IMG][/QUOTE] Umarłam ze śmiechu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil_lol: :lol: :evil_lol: :lol: :diabloti:
  5. Majuśka rozbrajająca :loveu: ... szkoda, że ten właściwy domek jej jeszcze nie wypatrzył.
  6. Też myślę, że w pseudo ma już następczynię ... :( Najsmutniejsza jest bezsilność ... możemy ją ratować, a następne gdzieś będą nadal rodzić ''przemysłowo''.
  7. Czy wiadomo, jak dawno psiak był wzięty ze schronu? ... jak długo był u tych ludzi? Czy nauczyli go zachowywania czystości w domu? co wiadomo o jego usposobieniu, jaki jest w stosunku do innych psów- samców???
  8. ... trochę mi szkoda, że pójdą w świat ;) ... są takie słodkie :) ... myślę, że na tych fotkach (w ogłoszeniu) nie widać jakie są malutkie, przydało by się chyba zdjęcie np. koło nóg człowieka, albo chociaz 5-litrowej bańki wody min. ;)
  9. Czasem schron, przed wydaniem suczki robi sterylkę ... może by się jednak udało ciachnąć ją, przed wyciągnięciem, zawsze byłaby to oszczędność kasy ... a potem rekonwalescencja już w DT.
  10. Koniecznie musi być osobno, bo inne psiaki ją zjedzą ... ona nie ma przecież siły się bronić :( Biedna maleńka, najważniejsze to zacząć intensywne leczenie - ciekawe, co jutro powie wet??? Walcz malutka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Kasiu, wszyscy trzymamy kciuki za Twoje zdrowie i ... dobry, najlepszy domek dla Twojej suni !!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. Skoro Toffik okazał się dziewczynką ;) ... to czy , po wyciągnięciu, rozważacie sterylkę ... czy załatwi to schron?
  13. Piękna smutna malutka suczynka ... :( ... czy będzie miała operację ? czy jakoś inaczej będzie leczona?
  14. ... mam pytanie, czy Piotr marlejowy nie przysłałby jakiejś fotki? ... jakoś tak smętnie się zrobiło, mimo wieeeeeelkiej radości ;)
  15. Tyle te biedne psiaki przeżyły :( .... teraz należy im się radosny i spokojny domek.
  16. Staramy się oswajać ją z obcymi osobami, latem mamy sporo gości z racji naszego zawodu ... Lenka na ''swoim terenie'' też bardzo na nich szczeka i ucieka, ale po jakimś (dość długim) czasie sama podchodzi coraz bliżej i oswaja się z obecnością obcych. Natomiast u weta, była na obcym terenie, robotnicy hałasowali, nosili rynny itp. to wszystko przerosło odporność Lenusi ... strasznie się bała bidulka.
  17. Cioteczki, Lenusia została [B]zaszczepiona przeciw wściekliźnie ...[/B] do tej pory nie dostałyśmy książeczki zdowia od p.AlinyS i nie mamy żadnej dokumentacji szczepień suni. Samą wizytę w gabinecie, Lenka zniosła dość dobrze :) ... natomiast na podjeździe u weta byli robotnicy, remontujący dach i jak ich zobaczyła to podkuliła ogonek i na zgiętych łapkach, zwiewała przed siebie na oślep, biegała w różnych kierunkach, aż trudno było ją utrzymać, choć jest malutka ... jakoś udało mi się skierować ją w str samochodu, otworzyłam drzwi, wskoczyła galopem i dopiero przytulona stopniowo się uspokajała. Bidulka malutka.
  18. Czyta się doskonale ... czekamy na c.d. :)
  19. Wafelek waniliowy na pierwszą :)
  20. Może dałoby się ją jakoś wyciągnąć na wolność ... ? Piękna sunia i taka młodziutka, mogłaby wylegiwać się na kanapie ...
  21. A czy myszki mają już ogłoszenia? Czy masz jakiś inny pomysł na ich przyszłość ? ;) ... i prosimy o nowe fotki :)
  22. Kubraki fajne, ale te błękitne wstążeczki mnie rozczuliły ;) Sunieczka przecudna Collinka, oby jak najszybciej wróciła do formy!
  23. Sarunia na pierwszą !!!
  24. Niesamowite bestialstwo ... aż nie chce się wierzyć, że to mogli zrobić ludzie ... :( Na pierwszej str. wątku Sary, są namiary na weta z Obornik i on chyba tez prowadzi hotelik - tak wynika z tekstu. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182819-Przeżyłam-Dobrocin-nowy-dom-mnie-zaglodził!-ZBIERAM-NA-HOTELIK-(300-zł-mc)-pomocy[/URL]
×
×
  • Create New...