-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Biedna suczynka, wzięłabym ją do siebie do DT, na miejscu jest wet ... ale niestety za free nie mogę ... na koncie zero :( Tylko pod żadnym pozorem nie oddawajcie jej do schronu .. tam zginie marnie :(
-
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
Ewanka replied to beka's topic in Już w nowym domu
Tara ... na pierwszą :) ... wysyp ONków we wszystkich rejonach kraju ... niestety :( -
Potrącona malutka suczka Pain , tydzień czekała na pomoc ! Ma dom
Ewanka replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Też bym się biła ;) ... sunieczka ma masę wdzięku, oby tylko jak najmniej cierpiała i szybko doszła do siebie!!! -
"Przez moją postępujacą chorobę muszę ją oddać"...
Ewanka replied to katarzyna.cane's topic in Już w nowym domu
Trudna sprawa ... tym bardziej, że sunia do bezproblemowych nie należy, ma swoje humorki ... nowy domek powiniem mieć świadomość, że musi popracować nad sunią .- 300 replies
-
- komendy
- niepełnosprawny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Obejrzałam na nowo zdjecia Duszka z pierwszej strony - słodziak bidulek :) ... czy on nadal ma tak starsznie wzdęty brzuszek, czy odrobaczenie coś pomogło? ... czy przyczyna była inna?
-
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
Ewanka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Słodka sunia, ma jak w raju :) ... oby trafił jej się cudowny domek. -
[quote name='luka1'] a mnie to pijawkę przypomina nie ślimaka (...)[/QUOTE] Też pomyślałam, że to pijawka - to miałoby sens. Ciekawe, czy Duszek Casperek miał kiedyś prawdziwy dom? U nas padało całą noc i teraz też leje ... co u Casperka, czy dzisiaj też będzie na pustej działce ?
-
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
Piękna maleńka suczynka ... oby jak najszybciej wyzdrowiała, trzymamy mocno kciuki :) -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
... ale za to na pomarańczowym :) -
Niesamowite, dzielny Duszek ... może skóra była znieczulona przez kleszcze, a ślimor skorzystał ... dobrze, że już po wszystkim!!! Czy Casperek jest cały czas na dworze, na tej działce znajomych? ... czy na noc bierzesz go do domu?
-
Myślę jeszcze o tym ślimorze ... czy na grzbiecie Casperka została jakaś głębsza rana ???... czy ślimor był przyssany do powierzchni skóry jak pijawka ??? .. bidulek :(
-
Smutne to i przerażające jednocześnie, mnożenie bez opamiętania :( ... produkcja małych szczylkow collako-podobnych :(
-
O matko, ręce opadają :(:(:( ... jaki brak wyobraźni , aż mi się wierzyc nie chce !!! :( ... słodka malutka suczynka podobna do[B] smooth collie[/B], koniecznie trzeba zaszczepić, teraz masa szczeniaczkow kończy życie na wirusówki.
-
Ale fajny pycholek :) ... a ten ślimak to jakas masakra ... długo żyję, ale z czymś takim się jeszcze nie spotkałam ... ślimor-wampir , brrrrrrrrrr !!!
-
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
Ewanka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy'](...) A LATIKA jest w Warszawie :P Szydlwoiec omija szerokim łukiem...jakos jej paują te lasy warszawskie :P[/QUOTE] Dobry gust ma dziewczyna ;) ... oby szybko doszła do siebie i ... nasz Zorba (z avatarku) szepnął mi na ucho, że jest piękna i ją zaprasza :loveu: -
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za sunieczkę ... do góry malutka :) A swoją drogą ... nr tatuażu trzeba chyba podać na forum, bo są osoby, które szukają zaginionych psiakow, od razu sprawa by się wyjaśniła. -
Ślimak w skórze ??? ... byłam pewna że ślimaki to wegetarianie ;) , wcinają mi bezczelnie m.in. liście róż.
-
Piękna sunia w typie Collie ... rzeczywiście chyba w okolicy działa jakaś pseudo :( ... przecież nie ma aż takich przypadkow, by taaaaakie dziewczyny, spacerowały po okolicznych lasach tak sobie, bez powodu. Mam wielką slabość do collie (avatar-mój kochany collie) ... żałuję tylko, że to nie w moich lasach spacerowały ;)
-
Jak to się dzieje, że tak piękne sunie czekają na domy (???) ... po nie kolejka powinna się ustawiać ... skąd się bierze ten niesamowity wysyp pięknych ONków :(
-
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
Ewanka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Też mi się wydaje, żeby nie ściągać jeszcze 'twarzowego" kubraczka ;) :) Nie moge się na nią napatrzeć, cudna sunia ... ona pomieszkuje w Szydłowcu, o ile mnie pamięć nie myli ? -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Ewanka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dzielny Tofik, nie myślalam, że tak szybko wroci do formy po amputacji łapki ... fajny, zabawowy chłopak :) -
Potrącona malutka suczka Pain , tydzień czekała na pomoc ! Ma dom
Ewanka replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Jak minęła noc? ... mam nadzieję, że sunia czuje się choć trochę lepiej, że środki przeciwbólowe działają. Biedna maleńka, ciągle o niej myślę, ile musi się nacierpieć przez głupotę i nieodpowiedzialnośc ludzką :(