Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Jak minęła Duszkowi nocka ... czy spał, czy znowu wędrował na balkon?
  2. IVV, miałaś racje, że mnie zawolałaś - rzeczywiście przepiękna (!!!!) i gdyby nie info o wychudzeniu itp. zuełnie po niej tego nie widać ... mimo wszystko, ma sunia klasę :) Ciotki przybywajcie ;) ... to cudo potrzebuje naszego wsparcia!
  3. Co słychac u suczynki?
  4. [quote name='Klaudus__'][I]Miednicy się nie operuje... Miednica musi się sama zrosnąć[/I][/QUOTE] O, matko :( ... ale nie trzeba chociaż jakoś unieruchomić??? ... przecież może się tam wszystko przemieścić :(
  5. [quote name='_bubu_'](...) Ale cały czas nie jest w stanie się przemieszczać. Zabieg Pain ma być przesunięty na później żeby najpierw trochę zalała się miednica,(...).[/QUOTE] ... nic nie rozmiem :( ... połamana miednica ma się 'zalać' ??? ...czy ktos wie, co to znaczy ??? ... myślałam, że operacyjnie ja poskładają i malutka suczynka będzie się spokojnie 'zrastać' pod czułą opieką.
  6. [quote name='IVV']Ewanko ile u Ciebie by ta przyjemnoasc kosztowala dla Casperka?[/QUOTE] IVV, myślę, że tak jak na stronce mojego DT, czyli 10/doba plus ewentualne koszty weta i leków.
  7. Małpa, ale jaka piękna ;) :)
  8. [B]Fantastyczna historia[/B] ... oby więcej tak wspaniałych Osób jak [B]Urwisek i Opuncja !!!!![/B]
  9. Też czekam na wieści ... co słychać u ślicznej suczynki???
  10. Bardzo chętnie bym go wzięła na DT, ale niestety nie mogę za free ... zero kasy na koncie, muszę dorobić do renty (ok.660 pln/mies) ... cóż, może innym razem.
  11. Dobrze, że już coś wiadomo ... czekamy na dalsze informacje ... "właściciel" z pewnością nie może pozostać bezkarny!!!
  12. Z dnia na dzien ... pięknieje Dziewczynka :) Pozdrawiamy serdecznie całą Rodzinkę :)
  13. Ups, a to spryciara, mimo taaakich elegancich kubraczków ... a nieładnie !!!!! ... ale mam nadzieję, że poprawka będzie skuteczna :)
  14. [quote name='idusiek']nie mamy gdzie ich zabrać. to jest 13 szczeniaków w tym 4 całkiem dzikie[/QUOTE] Wiem, to jest strasznie dołujące ... bardzo chciałabym pomóc, ale zero kasy na koncie :(
  15. Jesteś dzielna, że przez to przebrnęłaś !!! ... ale fryzurka, hmmm ... musi chłopak troszkę poczekać aż odrośnie ;)
  16. Też niecierpliwie czekam na wyniki. Mam nadzieję, że to nic poważnego i sunia niedługo stanie mocno na 4 łapkach :)
  17. Rzeczywiście fryzura lekko awangardowa ;) , ale pycholek zadowolony, a to najważniesze :)
  18. Ida, masz rację, że chyba jedyna rada to systematyczne odrobaczanie w schronie, może uda się uratować choć kilka maluchów ... no i w miarę szybko je zabrać.
  19. O matko, Mis też ??? :( ... strasznie mi przykro :( ... człowiek jest całkiem bezsilny :(
  20. Dwie dziewczynki już szczęśliwe :) , jeszcze zostały dwie, ale wierzę, że też niedługo się doczekają.
  21. Dopero teraz mam dostep do netu ... straszne przykre wieści ... :(:(:( śpij spokojnie malutki Wafelku Biszkopciku [*] To straszne, że znieczulica i brak wyobraźni niektórych wetow, doprowadza do tak dramatycznych sytuacji :(
  22. Jak minęła noc Casperkowi ... trochę boję się pytać, ale mam jednak nadzieję, że wszystko w porządku!!!
  23. Strasznie mi żal tych sunieczek które zostają ... może chociaż weźcie w pierwszej kolejności tę, która się najbardziej boi ... wszystkie mają takie słodkie pycholki.
  24. Uroczy Tofik, widzę, że minka zadowolona ... a papugi to cwaniary, nie dadzą sobie krzywdy zrobić :)
×
×
  • Create New...