Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Maluchy razem do domku w Tarnowie ... to byłoby wspaniałe rozwiązanie :)
  2. Prześliczna sunia, cieszę się, że ma swój wątek :) Miałam kotkę o identycznym umaszczeniu - szylkret z białym ... jest cudna i z pewnością znajdzie szybko DS.
  3. [quote name='natalia_aa']Zainteresowanych osób nie ma, jeśli o to pytasz. Odwiedziny ma nasze, czyli pracowników, codzienne spacery i pieszczoty.[/QUOTE] Dobrze, że ma chociaż Was :)
  4. Trochę racji jest w tym, że teraz zbliża sie czas urlopów i ludzie pewnie odkładają decyzję na jesień ... tak chyba jest co roku (?)
  5. Majeczko :) ... ciekawe, co tym ludziom nie pasuje ... śliczna wesoła dziewczyna. Ech, dobre domki, gdzie jesteście?
  6. Ufff, nareszcie jest Marlejek :loveu: ... to mądry Chłopak, ja w niego wierzyłam od początku ... naturlnie Rodzina też na medal, nie poddali się mimo pewnych trudności. Gusiu, jak było na wielkiej (średniej?) wodzie? ;)
  7. Nie moge przestać o niej myśleć ... dobra diagnostyka i skuteczne leczenie ... marzenie.
  8. Świetne allegro, też nie wiedziałam, że można na różne województwa ... Patoskowi życze mądrego dobrego domu ... może Rodzinka podejmie pozytywną decyzję :)
  9. Biedna sunia, wyraźnie jamnikowata ... wyświetla się tylko jedno zdjęcie ... Czarnulka, Czarna (Mamba ;) ) to chyba fajne imię ! ..... podnoszę wątek, może więcej osób tu trafi :)
  10. [quote name='jola_li']No dobra, Gusia ;-)! Starczy tego urlopowania, bo my tu jajko znosimy ;-)! Jak tam nasz Przystojniak?....[/QUOTE] .... nic dodać, nic ująć ... ;)
  11. Dobre i to, choć kagańce to rozwiązanie tymczasowe ... Aguś, trzymam moco kciuki ... no i wyspij się nareszcie!!!
  12. Czytam i sama nie wiem, co napisac ... oprócz tego , co już wszyscy wiemy ...[B][COLOR=red] separacja dziewczyn na cito !!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] Ulv, a nie dało by się tego przyśpieszyć, dopiero możesz od przyszłego wtorku? A p.Irek, może on zna kogoś, kto weźmie na trochę suczynkę ......... sama nie wiem. Aga, trzymaj się i postaraj się jakoś wyspać ........... a jakby dać suczkom coś na uspokojenie, czy na sen???? nie mam doświadczenia, ale może to jest jakieś wyjście, one przecież się kiedyś zagryzą :( Aga, Ty tez pogryziona? bardzo? byłas z tym u lekarza?
  13. Podnoszę myszki ....... hop, na pierwsze.
  14. Trzymam kciuki za dobry domek, jestem pewna, że będzie walka o malutką piękność :)
  15. [quote name='obraczus87'](...) Ewanko, ciesze sie ze Lenka z kazdym dniem zachowuje sie lepiej i bardziej pewnie siebie :)[/QUOTE] Tak, Lenka czuje się już jak u siebie, jest swobodna, radosna, stara się rządzić w domu ....... dodam, że ostatnie noce spędza w sypialni :evil_lol: Niestety na widok smyczy, zmienia się nie do poznania ... to już nie jest ten sam radosny psiak .... uszka położone, cała psinka na zgiętych łapkach, jak zobaczyła smycz to polożyła się na trawie ... :( [B]........... mimo wszystko, zapraszamy na fotorelację ..........[/B] Wielkie nieszczęście ... założyli mi smycz , buuuuuuuuuuuuuuu :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/297/a4e3bd0bf0af51e4med.jpg[/IMG][/URL] Pani postanowiła nauczyć mnie chodzenia na smyczy, oj, to zły pomysł ....... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/297/8226953127266201med.jpg[/IMG][/URL] .......... to baaaaaaaardzo zły pomysł ...... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/301/aa91c95bef2380f3med.jpg[/IMG][/URL] ......... za to odpinanie smyczy to prawdziwa radość ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/302/2aff3b2602a2995emed.jpg[/IMG][/URL] ... a potem już tylko szlony galop ... zaraz złapię Zorbę, zobaczycie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/301/287789ae51dcc15emed.jpg[/IMG][/URL] ............. a może nawet go ugryzę, niech go tylko złapię .......... :mad: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/301/50cdfd1964b50391med.jpg[/IMG][/URL]
  16. Ok, Kano, to się nie powtórzy ... ot, odpowiedź na zaczepkę ;)
  17. [quote name='Sankja']Wiesz, Ewanko.. Myślę, że pomyliłaś wątki reklamując tu swój płatny DT. (AlinaS też się tu kiedyś udzieliła) Mikropsy to tak małe psiaki, że ich utrzymanie i opieka nie musi kosztować tyle ile sobie życzysz (z możliwością podwyżki oczywiście, bo tak robisz). Jest wiele DT, które bezpłatnie pomagają psom. Bo te psiaki nie zajmują dużo miejsca, nie zjadają tony karmy i nie siedzą w DT latami. Swój zachwyt mikropsiakami mogłabyś okazać proponując DT za wyżywienie i koszty leczenia, ale domyślam się, że serce każe Ci jednak pobierać dość srogą opłatę za te 6 kg "cukru"... :roll: Prosiłabym Cię, żebyś nie reklamowała się na wątkach, gdzie DT płatny nie jest popularyzowany (tak jak w przypadku Mikrusów). Jeżeli chcesz im pomóc, wiesz co masz robić. Niech nie gniją w schronie bo Tobie pieniądze na zakupy potrzebne... Sankjo, widzę, że bardzo Cię boli moja osoba i to co robię ... nawet mnie porównujesz do p. AlinyS ... chyba nie znasz szczegółów sprawy, skoro to robisz, albo z angielskiej perspektywy niewyraźnie to widać ... pisałaś u mnie, że nie możesz wziąć psiaka na dt , bo pólroczna kwarantanna itp. ... na wątku mojego DT, ktoś złożył Ci propozycję tyczasu w Anglii i cieszę się, że nareszcie możesz się wykazać ... proszę , zaimponuj nam wzystkim i pokaż jak należy prowadzić DT ... a ja, mimo średniego wieku, z przyjemnoscią się jeszcze czegoś nauczę :)
  18. Czy są wieści o myszkach ... jak wyniki polowania? ;)
  19. Śliczna malutka ... rzeczywiscie jamnikowata miniaturka :)
  20. Jestem na zaproszenie Liki ... przeczytałam wątek psiaczka, strasznie smutna historia ... :( niestety nie mogę pomóc, mamy jajecznego psa, ktory niestety źle znosi samce, nawet z sunia Lenkę, (która jest na DT) ostro konkuruje.
  21. [quote name='fizia']Mała to typowy miziak i kanapowiec. Do schroniska przyniósł Ją leśniczy...została znaleziona na drodze przy lesie...[/QUOTE] Jest cudna, u nas krucho z kasą, dopiero od tygodnia mamy u siebie DT ... może później będę mogła bardziej pomóc ... teraz tylko niestety płatne wczasy w moim DT ;) Może by zalożyć jej osobny wątek, myślę, że szybko znalazła by dom ... ma masę wdzięku :)
  22. [quote name='mshume']Ta sunia to maltanczyk lub mix, prawdopodobnie ofiara pseudohodowli.:( Ja bym ją wzięła na DT,ale to potrzebne jest intensywne leczenie, zapytajcie Koci Swiat, może przyjmą malutką. Diagnostyka wykluczyła nużeńce i świerzbowce?[/QUOTE] Ciekawe, czy w schronie zrobią jej te badania? ... czy dopiero jak wyciągniemy malutką?
  23. Teraz najważniesze, by znaleźć dobry i mądry DS. Suńka przepiękna, nie mogę się napatrzeć :loveu::loveu::loveu:
  24. [quote name='dii'](...) No cóż , przejrzałam zamknięty wątek i jak to kiedyś mówiono : "POLAM" i wszystko jasne :mad::-( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/148872-DOMOWY-Hotelik-dla-psów.-Brak-miejsc/page4[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/148872-DOMOWY-Hotelik-dla-psów.-Brak-miejsc/page21[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/148872-DOMOWY-Hotelik-dla-psów.-Brak-miejsc/page23[/URL][/QUOTE] Nadal mi się włos jeży jak to czytam ......... a propos POLAM-u , to widzę że jesteśmy z podobnego pokolenia ;)
  25. Co słychać u malutkiej Gapki ? Czy ktoś ją odwiedza?
×
×
  • Create New...