Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Byłam, widziałam ... można się zakochać :)..., tylko skąd kasę wziąć ?????
  2. IVV jesteś dobrym duchem Taruni i innych potrzebujacych bidulków ... :buzi: :modla:
  3. Havia cudna ... oj, nie mogę tu zaglądac, to się kiedyś źle skończy ;) ... też myślę, że lepiej by było ciachnąć ją w DS, albo DT, a nie w schronie. Skąd wy bierzecie takie cuda?????????????
  4. Z charakteru jest baaaardzo fajna, słabo znam charty, ale z tego się się słyszy, to raczej imdywidualiści ... Dosia jest sunią wybitnie oddaną jednej osobie, wręcz uzależnioną (co niestety, w naszej sytuacji, dobre nie jest) ... znacznie trudniej namówić ją na wyjście na spacer, gdy ja nie idę, tylko córka czy TZ ... patrzy w oczy i stara się odgadnąć życzenie swojej pańci, siedząc obok wtula się w człowieka, zawsze chce być jak najbliżej, a jak ona cudnie potrafi się cieszyć, cieszy się całą sobą, potrafi też tańczyć, robi piruety i skacze na wysokość mojej głowy z obrotem w locie, jest rewelacyjna ... ktoś będzie miał z niej wspaniałą przyjaciółkę, już prawie żałuję, że to nie będę ja ;) ... ech, gdyby nie ta kasa :/
  5. Witaj Emi :) ... skóra po kąpielach ze szczotkowaniem, rzeczywiście wygląda coraz lepiej, prawie nie wierzyłam, że uda się ta sztuka.
  6. Dzień dobry ... do góry psiaczki, może jeszcze ktoś tu zajrzy.
  7. [quote name='IVV']jak tam dzis szczesciara Dosienka :)? a tu taka tragedia ,az rece opadaja... jak pseudo czlowiek moze doprowadzic inne istnienie do takiego stanu http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy%21%21%21 Wiele jest okrucieństwa , głupoty i braku wyobraźni wśród ludzi ... niestety :( ... staramy się choć odrobinkę to naprawiać.
  8. Dosia jest wyjątkowo wrażliwą sunią, obserwuję ją przez 24 godziny na dobę i bardzo wiele można wnioskować z jej zachowania ... np. zanim się położy, dość długo krąży w kółko po pokoju, zanim się na tyle wyciszy, by pójść spać ... zaczynam myśleć, że to może być sprawa stresów ... a może faktycznie jakaś alergia na tajemnicze 'coś' . Tylko, jak to sprawdzić??????? Będziemy szukać do skutku !!!
  9. [quote name='mshume']Dzis po południu dam znać ;)[/QUOTE] Już nie możemy się doczekac ... dobrych, mam nadzieję, wieści :)
  10. Dosia wita w sobotę :loveu: ... ale ten czas galopuje ... :cool3: Dosia jest już u nas 48dni !!!! Test kliszowy potwierdził znany już wynik badania krwi, enzymy trzustki wyżarły kliszę do cna ;) ... czyli działają jak należy. Szukamy nadal przyczyny, ale jaki już ją znajdziemy to ... :mad::mad::mad:.
  11. [quote name='magenka1']to ja ją wylicytuję , nr 17[/QUOTE] Dzięki, oby się udało, Lenusia będzie baaardzo wdzięczna, bo teraz czuje się lekko ... nieubrana ;)
  12. Jestem też na zaproszenie rozsiewane przez Goldenka ;)
  13. Jestem i ja ... podniosę chociaż ... może jeszcze ktoś zajrzy :)
  14. Jaka wspaniała wiadomośc ... oby więcej takich :)
  15. Dawno nie byłam u Tary ... witaj i do góry po domek :)
  16. Oby ten domek w Płocku wypalil i okazał się wspaniałym miejscem :) ... czy są jakieś wieści o małej ślicznotce?
  17. Sunia piękna, podobno ma już domek na horyzoncie :) ... a facet kompletnie bez wyobraźni, wrrr
  18. Taka młodziutka i śliczna z domkiem nie będzie problemu, trzymaj się malutka :)
  19. Trzymam kciuki za domek ślicznej suni :)
  20. Duszku, co u ciebie .. strasznie dawno cię nie widziałam ... nawet nie wiesz , jakiego masz farta :)
  21. Ano, trzeba czekać ... oby nie za długo, bo nam się Dosia osłabi ... choć jak pisałam, chyba jednak troszeczkę u nas przytyła :)
  22. Masz rację, to z pewnością istotne ... obserwuję ją wnikliwie i też mnie to zastanowiło ... luźna koopa, a jednak Dosia robi ją z wyraźnym wysiłkiem, nie wydaje odgłosów, ale widać, ze to nie takie ... hop ;) ... ciekawe, o czym to świadczy ???
  23. [quote name='magenka1'](...) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191547-Zabawki-ciuszki-psie-kocie-co-tu-nie-ma-!!na-Mielec-06.09-%29 (...)[/URL][/QUOTE] Szeleczki nr 17 koloru czarnego, wydają się dobre dla Lenki i mają przypinają smyczkę, a Lena zjadla swoją :roll::roll::roll: ... to chyba dla niej odpowiedni zestaw.
  24. Też mam taką nadzieję, ale jak to sprawdzić ? ... cały czas można przecież robić kolejne badania, bez końca, szukając przyczyny jej nadzwyczajnej chudości i chronicznego rozwolnienia. Już chyba bym wolała, żeby wykryto jakąś dolegliwość, którą da się wyleczyć ... wtedy problem Dosi by zniknął i byłaby zdrową śliczną kochaną suczynką :loveu:
  25. [quote name='magenka1']Ewanko czy te szeleczki nr 4 byłyby dobre dla Lenki? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191547-Zabawki-ciuszki-psie-kocie-co-tu-nie-ma-%21%21na-Mielec-06.09-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/191547-Zabawki-ciuszki-psie-kocie-co-tu-nie-ma-!!na-Mielec-06.09-%29[/URL] albo inne na dole jeszcze są inne szeleczki[/QUOTE] Hmmm, pod nr 4 jest książeczka, a nie szeleczki, czyba że ja źle patrzę :roll: Lena jest brunetką, więc prawie każdy kolor jej odpowiada ;) ... wymiar, pod biustem ok. 50 cm, a Dosia 60 cm ... podaję też Dosię, bo Lena pożarła jej szeleczki i może zechciałaby to jakoś Dosi zrekompensować ;)
×
×
  • Create New...