-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia posyła buziaki cioteczkom :loveu:[/B] Wczoraj dostała nową karmę, bo już od miesiąca pożycza od Zorby i nie czuje się z tym komfortwo, teraz musi oddać :cool3::cool3::cool3: ..... :p [B]koszt 119 pln za 15 kg [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/332/39caec8a9b8f3436med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/332/0cb4b6a8882f0e1bmed.jpg[/IMG][/URL] ... od wczoraj dziewczyny mają swój pokoik vis a vis sypialni ... mam je na oku, a jednak udaje mi się wyspać ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/327/2a1a6a37dfb8cb5amed.jpg[/IMG][/URL] Lena pyta, czy dostanie środek przeciw kleszczom, czy ma sobie sama załatwić ??? Przypominamy o szelkach (w biuście 50cm ;) ), bez nich nie da się opuścić posesji, o wizycie u weta nie ma co nawet marzyć :shake: Kasy już nie ma od dawna, więc nie wiem, czy mam jej nadal pożyczać ??? ... też mam pustki w portfelu, więc może ciocie wymyślą jakieś dobre rozwiązanie :cool3: Na horyzoncie badania kontrolne (???) i szczepienie przeciw wirusówkom ... moim skromnym zdaniem to nie była parwo, tylko jakieś zatrucie pokarmowe, może wykopała coś w ogrodzie i wtrąbiła, jak to Lenusia :evil_lol: -
ok. 20 dkg/dziennie to 5 dni = 10 posiłków ... wczoraj po powrocie zaczęła, czyli wczoraj 2 posiłki, dzisiaj 2 itd. ... chyba dobrze liczę (?) powinna starczyć do pn. wieczorem.
-
[quote name='tripti']luka będzie musiała je siłą do domku wypychać, bo im już u Niej dobrze i nigdzie się nie mają zamiaru wybierać :)[/QUOTE] No właśnie, też mi się tak wydaje ... i ja ją rozumiem, tez bym ich za drzwi nie wyrzuciła :)
-
[quote name='elmira']Cześć Myszki:) cześć Cioteczki;) P.S. Ewanko, albo mi się w oczach mieni, albo avatarek Ci się zmienia:)[/QUOTE] ... u mnie jak w kalejdoskopie :D ... może ten się przyjmie ;)
-
Pokaż się Bolusiu.
-
Cioteczki, zmiana planów ... :) z przyczyn techniczno - kliszowych wizyta przełożona na poniedziałek po południu ... Dosia dostaje lekkostrawną karmę i cierpliwie czeka na wynik testu .. słoikowego :evil_lol: Bardzo chciałam być przy tej wizycie, a dzisiaj nie mogłabym pojechać, nie chciałam zrzucać wszystkiego na Lilek, ktora i tak bardzo wiele dla nas robi, zabezpieczając transport i merytoryczne wsparcie :)
-
Zapisuję ... cudny oryginalny pycholek :)
-
E, tylko troszkę się zmieniłam, nadal futro zorbowate ;) ... ale zobaczę, czy się przyjmie, może zowu się przebiorę :evil_lol: Mówiłam lekarce, że Dosia wytrzymuje znacznie krócej niż Lena ... ale jak się z nią wyjdzie późnym wieczorem to do rana wytrzyma, a ja wczoraj padłam wcześniej ... a poza tym dostała wczoraj nową karmę, to może też się dołożyło. Sporo ludzi wyprowadza psiaki po wieczornym filmie i wtedy myślę, że będzie ok, albo dom z ogrodem dla księżniczki i wtedy tylko drzwi nocą na chwilkę uchylić :p test kliszowy 24 godzinki i nic nie mówiłao lodówce :cool3:
-
Wieści chyba późnym wieczorem, bo wizyta u wet prawdopodobnie ok. 16-tej ... a ja mam dzisiaj to dawno umówione spotkanie i nie wiem, kiedy wrócę ... chyba, że Lilek wstawi info o wynikach dzisiejszej wizyty :) ... a jak się skończy Dosi cieczka, to dziewczyny dostaną swój prywatny perski dywan :D
-
[quote name='kora78'](...) Ewanka juz kiedys chciala prawie, nasza kudlaczke, staruszke Manie. zapraszamy po Kaje lub Havie :) oddam za darmoche i buziaka jezcze doloze :)[/QUOTE] Pamiętam Manię, skradła mi wtedy serce, cieszę się bardzo, że jest w cudownym domku, ale charakterek miała ;) ... oj, żeby nie ta cholerna kasa, a właściwie jej brak (to niestety powszechna choroba) to bym tu całe stadko kudłaczy adoptowała, teren rozległy, wszystkie by się zmiesciły :evil_lol:
-
Cudne kudłacze :)
-
Poazuj się światu !!! :loveu: ... może ktoś chce się przytulić do Bolusia w dłuuuuugie ziiiimne jesienne wieczory ???
-
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
Ewanka replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Piękna sunia ... jak się czuje dziewczyna? -
Witajcie słodkie myszowate ... myślalam, że wy już w domku kuperki grzejecie, co to za ociąganie się ??? ... marsz do domku ;)
-
[quote name='kameo']czas zmienic tytuł? ;)[/QUOTE] ... może na wszelki wypadek jeszcze z tydzien poczekać ... różnie bywa.
-
Kciuki zaciśnięte na maxa :)
-
Owczareczka delikatna jak porcelanowa laleczka – ma dom !
Ewanka replied to KWL's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry sunieczko. -
Dzień dobry jamniorki ....... pokazujcie się światu :)
-
Test kliszowy ;) ... a tu dobrze widać różnicę wzrostu, Dosia gdzieś zgubiła ogonek :evil_lol:
-
Dosia jest piękna i ma wiele uroku osobistego, jest naprawdę kochana :loveu::loveu::loveu: Jeszcze dodam, że u weta ją zważyłam, ale bidulka była w stresie, więc nie chciała stać spokojnie, tylko uciekała z wagi, ale z pewnościa troszkę u nas przytyła :multi: , bo było ok. 12 kg, dzisiaj postaram się zważyć ja dokładniej.
-
-
Witaminki jeszcze są , Dosia ich nie lubi i zawsze wypluwa ;) ale rozgniecione z kawałkiem bułki zjada. Wieczorem i dzisiaj na śniadanie dostała nową, lekkostrawną karmę i zobaczymymoże będzie ok. Dzisiaj Dosia spała jak aniołek, ale rano jak wstałam, czekała na mnie mocno aromatyczna niespodzianka ... od razu zrobiłam test kliszowy ... hop, do słoiczka na 24 h. ;) Nie pisałam jeszcze, że wczoraj dziewczyny dostały osobny pokój :p ... ostatnio wiele nocy spałam po 2-3 h i żeby się nie wykończyć, musiałam zrezygnować z garderoby na rzecz dziewczyn ... na podłogę z desek, dostały swój prywatny lentex, dzięki temu zmywanie 'prezencików' jest znacznie łatwiejsze. Urządzanie jeszcze w toku, mam nadzieję, że będą mialy tam przytulną sypialnię ;) Moje szafy z garderoby poszły do sypialni, a suczynki mają pokoik vis a vis, więc cały czas mam na nie oko ;) Cały dzień są z nami, a na noc idą tam spać. Wczoraj siedziałam z nimi aż usnęły i dopiero potem poszłam do sypiali.
-
Tak, Dosia ma Brita, ale lekarka zaproponowała tą lekkostrawna, a to 10pln, więc może być ode mnie, to nie ma znacznia ... żeby tylko dojść co jej dolega ... są też rózne chroniczne choroby jelit, objawiające się bólem i biegunką, np.choroba Crohna ... paskudna sprawa ... zobaczymy co ta wetka zaproponuje, a pytania zapiszę na wszelki wypadek :)