-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Czy są jakieś nowe wieści?
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, idziemy na spacerek :) -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Witaj Cassi :) ... to bardzo ważne, że akceptuje inne psiaki ... gorzej , że aż taka zazdrośnica ;) -
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
Ewanka replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Dzień dobry maleńki ... obys jak najszybciej trafił do cieplutkiego i bezpiecznego miesca. -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry sunieczko, zdowiej nam szybciutko :) -
Dosia wita o poranku :loveu: Mr.Q postanowił zejść do podziemia i nie być już głównym tematem obserwacji, doskonale udaje normalnego ... choć jest biedak jakiś blady :p Dosia radosna, choć nadal troszkę nieśmiała i leciutko zagubiona. Myślę, że ona nie lubi psiej konkurencji, nie umie walczyć o swoje, w tym o względy ludzia ... raczej usuwa się w cień i tylko patrzy ... tymi swoimi pięknymi, wielkimi, wilgotnymi oczami, pełnymi bezwarunkowego oddania :loveu:
-
Trzymamy mocno kciuki za Werę, cieszę się bardzo, że wszystko poszło dobrze, od rana posyłaliśmy ciepłe, wspierające myśli ... dzielna dziewczynka :) Dosia jest jeszcze strasznym chudziaczkiem, więc równiez z tego powodu, oprócz hormonalnego, poczekałabym jeszcze chwilkę, ale wierzę, że tez wszystko uda się doskonale.
-
Labradorka-Zabka ma juz swoj jedyny i wymarzony domek.A I A dziekujemy
Ewanka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ryniu123']Wiadomości od [B][URL="http://www.dogomania.members/40691-giselle4"][B]giselle4[/B][/URL] - [/B]Na chwilę obecną można wykluczyć chorą wątrobę. Pozostaje tarczyca i ewentualnie brak cynku. Czekamy na dalsze wyniki.[/QUOTE] Hmm, tzn., że nie miała kompleksowych badań krwi ? ... wtedy jest jasność co do wątroby, trzustki i nerek (moja tymczasowiczka Dosia niedawno tak miała, stąd wiem) ... czyli trzeba nadal czekać :/ -
Dobrze, że zamieszkała w biurze, cały czas o niej myślę, że w kojcu to dla niej jakaś makabra ........... gdzie te dobre domki, to racja, że wiele osob , ktore tu byłyby idealne , nie korzysta z internetu :/ może by plakaciki roazwieszać gdzieś np. na sklepikach osiedlowych , przychodniach zdrowia .... może to głupi pomysł, ale tak głośno myślę, jak dotrzeć do odpowiedniej osoby.
-
hihihi .......... Dosia wita o poranku kochane cioteczki :loveu: ... sunia bardzo przeżyła wizytę cioteczek i do dzisiaj mi o tym opowiada z radością :multi: ... Mr Q. minimalnie się pogorszył, ale to chyba stressssss, mam nadzieję, że wszystko wróci do normy, przestrzegamy diety i nie pozwalamy sobie na żadne takie ... znaczy smaczki ;)
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Witaj Tosieńko, jak minęła noc ... czy ładnie zjadlaś śniadanko? -
wolf, czy to Twoja suczka lub kogoś ze znajomych ... i szukasz jej nowego domu?
-
Labradorka-Zabka ma juz swoj jedyny i wymarzony domek.A I A dziekujemy
Ewanka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Witaj bezimienna sunieczko ... trzymaj się kochana, dasz radę !!!!! ...bardzo czekamy na wyniki. -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
... mam nadzieję, że już troszkę lepiej się dzisiaj czuje :) -
Dwuletnia westie z chorobą skóry zostaje u mnie na DS :)
Ewanka replied to ataK's topic in Już w nowym domu
... kciukasy zaciśnięte do białości ... ;) -
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
Ewanka replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Halo ,Halo rotek odezwij sie jak mozesz ! Bardzo sie martwie o Karmelka :( :( :([/QUOTE] Wszyscy sie bardzo martwimy, on w ostatnim czasie bardzo schudł i teraz znowu info, że nadal chudnie ... oby nie było za późno na pomoc .......... :( -
Dwuletnia westie z chorobą skóry zostaje u mnie na DS :)
Ewanka replied to ataK's topic in Już w nowym domu
[quote name='ataK']No jeszcze nie wiadomo, jest jedna przeszkoda, jeśli by się udało to przeskoczyć, to kto wie...[/QUOTE] ... a przeszkody, jak wiadomo są po to, by je pokonywac ;) -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Pokaż się światu piękna Cassi :) -
Piękna sunia ... a imię może Frida albo Farida, tak mi się z nią skojarzyło.
-
Pies w typie collie, JUZ NA ŁAŃCUCHU!! nie jest bezpieczny.. POMOCY!
Ewanka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Piekny psiak :) ... czy to napewno pies a nie suczka? -
Labradorka-Zabka ma juz swoj jedyny i wymarzony domek.A I A dziekujemy
Ewanka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Bidulka ... aż serce się ściska ..... :(