Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Ewanka

    pudle szukaja domu

    Czy są jakieś nowe wieści?
  2. Dzień dobry, idziemy na spacerek :)
  3. Witaj Cassi :) ... to bardzo ważne, że akceptuje inne psiaki ... gorzej , że aż taka zazdrośnica ;)
  4. Dzień dobry maleńki ... obys jak najszybciej trafił do cieplutkiego i bezpiecznego miesca.
  5. Dzień dobry sunieczko, zdowiej nam szybciutko :)
  6. Dosia wita o poranku :loveu: Mr.Q postanowił zejść do podziemia i nie być już głównym tematem obserwacji, doskonale udaje normalnego ... choć jest biedak jakiś blady :p Dosia radosna, choć nadal troszkę nieśmiała i leciutko zagubiona. Myślę, że ona nie lubi psiej konkurencji, nie umie walczyć o swoje, w tym o względy ludzia ... raczej usuwa się w cień i tylko patrzy ... tymi swoimi pięknymi, wielkimi, wilgotnymi oczami, pełnymi bezwarunkowego oddania :loveu:
  7. Trzymamy mocno kciuki za Werę, cieszę się bardzo, że wszystko poszło dobrze, od rana posyłaliśmy ciepłe, wspierające myśli ... dzielna dziewczynka :) Dosia jest jeszcze strasznym chudziaczkiem, więc równiez z tego powodu, oprócz hormonalnego, poczekałabym jeszcze chwilkę, ale wierzę, że tez wszystko uda się doskonale.
  8. [quote name='Ryniu123']Wiadomości od [B][URL="http://www.dogomania.members/40691-giselle4"][B]giselle4[/B][/URL] - [/B]Na chwilę obecną można wykluczyć chorą wątrobę. Pozostaje tarczyca i ewentualnie brak cynku. Czekamy na dalsze wyniki.[/QUOTE] Hmm, tzn., że nie miała kompleksowych badań krwi ? ... wtedy jest jasność co do wątroby, trzustki i nerek (moja tymczasowiczka Dosia niedawno tak miała, stąd wiem) ... czyli trzeba nadal czekać :/
  9. Dobrze, że zamieszkała w biurze, cały czas o niej myślę, że w kojcu to dla niej jakaś makabra ........... gdzie te dobre domki, to racja, że wiele osob , ktore tu byłyby idealne , nie korzysta z internetu :/ może by plakaciki roazwieszać gdzieś np. na sklepikach osiedlowych , przychodniach zdrowia .... może to głupi pomysł, ale tak głośno myślę, jak dotrzeć do odpowiedniej osoby.
  10. hihihi .......... Dosia wita o poranku kochane cioteczki :loveu: ... sunia bardzo przeżyła wizytę cioteczek i do dzisiaj mi o tym opowiada z radością :multi: ... Mr Q. minimalnie się pogorszył, ale to chyba stressssss, mam nadzieję, że wszystko wróci do normy, przestrzegamy diety i nie pozwalamy sobie na żadne takie ... znaczy smaczki ;)
  11. Malta przepiękna :loveu: ... ech, te niespełnione merzenia. Rekinek biedak, strasznie spięty, a z urody kopia 'mojej' Lenki, napatrzeć się nie mogę, bo niemożliwe by byli spokrewnieni ;)
  12. Witaj Tosieńko, jak minęła noc ... czy ładnie zjadlaś śniadanko?
  13. Witaj Babulinko :) ... tak się cieszę, że ostatnie dni spędzisz w cieplutkim domku u Renatki :Rose:
  14. wolf, czy to Twoja suczka lub kogoś ze znajomych ... i szukasz jej nowego domu?
  15. Witaj bezimienna sunieczko ... trzymaj się kochana, dasz radę !!!!! ...bardzo czekamy na wyniki.
  16. Rekinek mial dzisiaj w planie wizytę u weta ... czy moze coś już wiadomo?
  17. ... mam nadzieję, że już troszkę lepiej się dzisiaj czuje :)
  18. ... kciukasy zaciśnięte do białości ... ;)
  19. [quote name='Ingrid44']Halo ,Halo rotek odezwij sie jak mozesz ! Bardzo sie martwie o Karmelka :( :( :([/QUOTE] Wszyscy sie bardzo martwimy, on w ostatnim czasie bardzo schudł i teraz znowu info, że nadal chudnie ... oby nie było za późno na pomoc .......... :(
  20. [quote name='ataK']No jeszcze nie wiadomo, jest jedna przeszkoda, jeśli by się udało to przeskoczyć, to kto wie...[/QUOTE] ... a przeszkody, jak wiadomo są po to, by je pokonywac ;)
  21. Cudeńko :loveu: , uśmiałam się do łez ... słodki chomiczek, ma wszystkie chomiczki pod sobą :evil_lol:
  22. Pokaż się światu piękna Cassi :)
  23. Piękna sunia ... a imię może Frida albo Farida, tak mi się z nią skojarzyło.
  24. Piekny psiak :) ... czy to napewno pies a nie suczka?
  25. Bidulka ... aż serce się ściska ..... :(
×
×
  • Create New...