Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Zimą będzie duży problem, ubranka chyba konieczne, mam nadzieję, że ciocie coś podeślą :eviltong: ... teraz też mam wrażenie, że jej zawsze zimno ... gdy świeci słońce, ona układa się na dywanie wyłącznie na słonecznej ''plamie'' .. a szalona Lenka, nawet nie zauważa, że jest słonko ;)
  2. [quote name='tripti']Ewanko, a gdzie było dziś Dosia wita o poranku ;)??? Dosia dzisiaj przespała poranek i ... wita cioteczki po południu :D :loveu: U nas dziasiaj pogoda jak w kalejdoskopie, słońce, ulewa, burza i ... słońce, ulewa, burza itd. ... i tak już kilka razy ... brrrrrrrrr ... psiaki senne i troszkę marudne, Dosia wychodzi na siusiu i galopem do domu, Mr Q naturalnie też nas dzisiaj zaszczycił :p
  3. Fotki, jak zwykle, świetne :) ... oczy zniewalające :loveu: No i nasza Aga na łamach prasy krajowej i ... (niedługo) światowej :diabloti:
  4. Zerkam do chłopaka i przyznaję, że nieco do niego wzdycham :loveu: .. choć na razie jest cudnym brzydalem :evil_lol:
  5. [quote name='IVV']to kiedy mozna spodziewac ie decyzji vet ? lepiej to zrobic jak najszybciej nim dziewczyna zdecyduje sie na cieczke ;) zwykle sunie lubia tak zrobic jak tylko zycie staje sie odrobine lepsze...[/QUOTE] ... to prawda, dokładnie tak zrobiła moja tymczasowiczka Dosia ... dostała u mnie cieczki, krótko po wyciągnieciu jej ze schroniska.
  6. Co słychac u chłopaka, jaki dzisiaj humorek ? ... branie to on będzie miał, ale jak mu trochę sierść odrośnie :evil_lol: ... teraz, to jest piękny, ale tylko dla miłośników plaskatych :p
  7. To prawda i za to ją lubię podwójnie ... w przeciwieństwie do swojej koleżanki, Dosia vel Rita ma nienaganne maniery :) ... marzy mi się, żeby trafił jej się domek, który to doceni i za to ją pokocha.
  8. Ewanka

    pudle szukaja domu

    Wieści doskonałe :) ... a może kiedyś udałoby się zrobić jakieś fotki pudliszonka, na tle tego wspaniałego miejsca.
  9. Zuch dziewczyna :) ... a koszulka bardzo twarzowa, choć napisy już nie na czasie ;)
  10. Wspaniała wiadomość ... nadal nie puszczamy kciuków!!! ... wierzymy, że nastąpił przełom i teraz będzie już coraz lepiej :)
  11. Jesteśmy, jesteśmy ... wspieramy na odległość :) ... niewiele więcej możemy zrobić.
  12. Też trzymam kciuki za Sarę , jest piękna i na szczescie juz nie tak zestresowana, będzie dobrze !!! Miłej pracy :)
  13. Witaj Tosieńko, jak minęła nocka? Trzymaj się dzielnie, już niedługo będziesz zdrowa :)
  14. Słodka Babulinka :) ... tylko te paskudne zębole, ale i z tym sobie poradzicie!
  15. [B]Tytuł genialny :D [/B] ... a liczba ogłoszeń ........... :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ... super spawa, Lenusia baaaardzo dziękuje :loveu:
  16. Podniosę i ja maluszki ... a tatuś przystojny, tylko chyba nie bardzo odpowiedzialny ;)
  17. Witaj piękna Saro, niewiele niestety mogę pomóc, ale chociaż podniosę dziewczynę.
  18. Biedactwo, oby jak najszybiej odzyskała wiarę w ludzi.
  19. Ech, martwię się o Tosieńkę ... oby wytrzymała dzielnie do operacji!!!!!!!
  20. ... hehehe, to jedyne rozsądne wytłumaczenie :D
  21. Co słychać dzisiaj u naszego pomysłowego Pudlisia? ;) ... jeśli chodzi o sikanie na swoje posłanie, to mam pytanie, czy na tym posłaniu spał kiedys inny psiak? ... bo jeśli to dominacja, to może zacierać zapachy po wszystkich psach, które przed im tam spały
  22. Ale cudny psiak ... plaskaty - moja miłość :loveu::loveu::loveu: ...oby mu się w życiu poszczęściło .... czy zachowuje czystośc w domu, czy dopiero trzeba go tego nauczyć? jak długo może zostać tam, gdzie teraz jest?
  23. Mi również brak słów i tylko powtórzę ... jak dobrze , że są te wizyty przedadopcyjne i cierpliwe Osoby z Dogo , przed którymi otwierają się niektóre fałszywe serca potencjalnych właścicieli.
  24. [quote name='Czarodziejka']Dziadek colie ze zdjęcia powyżej też leje na czterech. I nawet nie czeka aż skończy, tylko idzie i leje, a łapę podnosi, jak jest o co oprzeć. O pień na przykład ;)[/QUOTE] Genialny :D Nasz Zorba sikał jak chłopak, ale odkąd ma za TŻ-tki dwie sunie, to zaczał sikać na 4 :cool3: Szczylku, siakaj jak chcesz i nie słuchaj wrażych podszeptów :evil_lol:
×
×
  • Create New...