-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cześć Cassi ... zapraszam na spacerek :) -
Labradorka-Zabka ma juz swoj jedyny i wymarzony domek.A I A dziekujemy
Ewanka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Cudna sunia, tak się cieszę , że ma apetyt, znaczy już troszkę odżyła :) Kochana sunieczka :) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Witaj fuksiarzu ... skoro ''przed'' i ''po'' jest bez zmian , to nadal chłopak będzie się dobrze bawił, a reszta towarzystwa trochę gorzej ;) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita niedzielnie :loveu:[/B] ... myślicie, że tak łatwo zrobić fotencje ruchliwej lasencji , cierpliwości ... za kazdym razem wychodzi (wybiega) z kadru :evil_lol: -
Dosienka przesyła niedzielne buziaki kochanym cioteczkom :loveu:
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Witaj Cassi ... nie ma to jak dobry domek i własny duży ogód ;) ... rozważ to, proszę :) -
Jestem na zaproszenie Soni :) ... rzeczywiście śliczna suczynka, mam nadzieję, że właściciele płaczą za nią bardzo i jeszcze dzisiaj odbiorą sunię ze schroniska :) ... tak by było w idealnym świecie, a w realu, jak wiemy, bywa różnie :/ [SIZE=1][COLOR=silver]Na zapytanie odpowiedziałam na wątku mojego DT[/COLOR][/SIZE]
-
Oj, narażają mi się te Twoje pannice :mad::mad::mad:.................. :angryy::angryy::angryy: ... powinnaś jakiś solidny przeciąg puścić przez swe salony, by połowę towarzystwa wywiało na jakieś łąki i bezdroża (ogrodzone ;) ) ... może dopiero wtedy doceniłyby to co mają, a czego nie szanują ... wspaniały domek i pełną michę .
-
Dwuletnia westie z chorobą skóry zostaje u mnie na DS :)
Ewanka replied to ataK's topic in Już w nowym domu
[quote name='ataK'](...) A tak nawiasem mówiąc, jak myślicie, czy Szami się zgodzi, żeby Neli została u mnie? ;)[/QUOTE] No jasne, jestem tego pewna .... ma do Ciebie 100% zaufanie, inaczej nie dałaby Ci psinki pod opiekę .... hurrraaa, sunia ma nowy domek i to .. stały :multi::multi::multi::multi: -
To my - kartofelki (maluchy z Andrzejewa Duranowskiego)
Ewanka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Fantastyczne maluszki i rewelacyjne myszowate :):):) [COLOR=silver]... mi jakoś nie wychodzi wstawianie filmików, muszę się jeszcze podszkolić.[/COLOR] -
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
Ewanka replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Czekamy na wizyte przedadopcyjna :)[/QUOTE] ... i mocno zaciskamy kciuki , ale cichaczem, żeby nie zapeszyć ;) -
To my - kartofelki (maluchy z Andrzejewa Duranowskiego)
Ewanka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Maluchy słodkie, wspaniałe pączuszki, a nie kartofelki :) ... a na drugim filmiku widziałam cudne myszowate ;) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']A gdzie fotki Lenki smukłej brunetki :)[/QUOTE] Właśnie wpadłyśmy do domku, jak odsapniemy, bierzemy się za focenie ;) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Witaj Tosieńko, jak minęła nocka? ... mam nadzieje, że czujesz się coraz lepiej :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']Ewanko a dostałaś już szeleczki z bazarku? Dzisiaj wysłałam smycz dla Lenki[/QUOTE] [B]Dzisiaj dostałam, Lena bardzo dziękuje[/B] :loveu: ... miałam jutro o nich napisać , bo dopiero jutro będziemy mierzyć, mają bardzo oryginalną formę i cały czas zastanawiam się gdzie dół a gdzie góra ;) ... jutro wstawię fotki. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Chyba jeszcze na gratce Lenka nie miała ogłoszenia...... No to już ma: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/7255689_mala_czarna_cudowna_psina_daj_jej_domek.html[/URL] Ja tylko w gratkę wierzę ;)[/QUOTE] Lena bardzo dziękuje :loveu: -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
O, to dobra wiadomość, potem jeszcze tylko odczekać kilka miesięcy (podobno nawet do 6-ciu) aż hormony się stopniowo wyciszą. -
Może zerknijcie na ten wątek z BDT ... może gdzies są jeszcze wolne miejsca dla psiej rodzinki. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane[/URL]
-
Apetyt ma fantasyczny, ale to dopiero przy obecnej karmie, wcześniej miała tylko ... dobry ;) Skoki i loty Dosia trenuje regularnie na widok jedzonka, czasem jak zepnie się w sobie, to na serio boję się , że naprawdę mnie przeskoczy :evil_lol:
-
Ostatnio nie miałam możliwości tego sprawdzić ... a wcześniej reagowała paniką na wszystko co się ruszało i na samą smycz też. Teraz jest wielka zmiana, no i Kalm Aid też troszkę pomaga jej trzymać emocje na wodzy , mam nadzieję, że jakoś da radę, ale będziemy to sprawdzać na bieżąco.