Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Cześć Cassi ... zapraszam na spacerek :)
  2. Cudna sunia, tak się cieszę , że ma apetyt, znaczy już troszkę odżyła :) Kochana sunieczka :)
  3. Witaj fuksiarzu ... skoro ''przed'' i ''po'' jest bez zmian , to nadal chłopak będzie się dobrze bawił, a reszta towarzystwa trochę gorzej ;)
  4. [B]Lenusia wita niedzielnie :loveu:[/B] ... myślicie, że tak łatwo zrobić fotencje ruchliwej lasencji , cierpliwości ... za kazdym razem wychodzi (wybiega) z kadru :evil_lol:
  5. Dosienka przesyła niedzielne buziaki kochanym cioteczkom :loveu:
  6. [B]Przyłączam się do najlepszych życzeń urodzinowych :loveu: [/B][B]... wszelkich spełnień i [/B][B]... [/B] [B]wspaniałych domków dla psiaków tych i przyszłych :)[/B]
  7. Witaj Cassi ... nie ma to jak dobry domek i własny duży ogód ;) ... rozważ to, proszę :)
  8. Jestem na zaproszenie Soni :) ... rzeczywiście śliczna suczynka, mam nadzieję, że właściciele płaczą za nią bardzo i jeszcze dzisiaj odbiorą sunię ze schroniska :) ... tak by było w idealnym świecie, a w realu, jak wiemy, bywa różnie :/ [SIZE=1][COLOR=silver]Na zapytanie odpowiedziałam na wątku mojego DT[/COLOR][/SIZE]
  9. Oj, narażają mi się te Twoje pannice :mad::mad::mad:.................. :angryy::angryy::angryy: ... powinnaś jakiś solidny przeciąg puścić przez swe salony, by połowę towarzystwa wywiało na jakieś łąki i bezdroża (ogrodzone ;) ) ... może dopiero wtedy doceniłyby to co mają, a czego nie szanują ... wspaniały domek i pełną michę .
  10. [quote name='ataK'](...) A tak nawiasem mówiąc, jak myślicie, czy Szami się zgodzi, żeby Neli została u mnie? ;)[/QUOTE] No jasne, jestem tego pewna .... ma do Ciebie 100% zaufanie, inaczej nie dałaby Ci psinki pod opiekę .... hurrraaa, sunia ma nowy domek i to .. stały :multi::multi::multi::multi:
  11. Fantastyczne maluszki i rewelacyjne myszowate :):):) [COLOR=silver]... mi jakoś nie wychodzi wstawianie filmików, muszę się jeszcze podszkolić.[/COLOR]
  12. [quote name='Ingrid44']Czekamy na wizyte przedadopcyjna :)[/QUOTE] ... i mocno zaciskamy kciuki , ale cichaczem, żeby nie zapeszyć ;)
  13. Witaj Pudliszonku :) ... nie rób ciotkom wstydu, lej pod drzewko, a nie na posłanko ;)
  14. Maluchy słodkie, wspaniałe pączuszki, a nie kartofelki :) ... a na drugim filmiku widziałam cudne myszowate ;)
  15. [quote name='magenka1']A gdzie fotki Lenki smukłej brunetki :)[/QUOTE] Właśnie wpadłyśmy do domku, jak odsapniemy, bierzemy się za focenie ;)
  16. Witaj Tosieńko, jak minęła nocka? ... mam nadzieje, że czujesz się coraz lepiej :)
  17. [quote name='magenka1']Ewanko a dostałaś już szeleczki z bazarku? Dzisiaj wysłałam smycz dla Lenki[/QUOTE] [B]Dzisiaj dostałam, Lena bardzo dziękuje[/B] :loveu: ... miałam jutro o nich napisać , bo dopiero jutro będziemy mierzyć, mają bardzo oryginalną formę i cały czas zastanawiam się gdzie dół a gdzie góra ;) ... jutro wstawię fotki.
  18. Nelly szczęściara :) Rekinku, lej śmiało chłopie ... co sobie będziesz żałował ;)
  19. [quote name='anawa']Chyba jeszcze na gratce Lenka nie miała ogłoszenia...... No to już ma: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/7255689_mala_czarna_cudowna_psina_daj_jej_domek.html[/URL] Ja tylko w gratkę wierzę ;)[/QUOTE] Lena bardzo dziękuje :loveu:
  20. Karolinko gratuluję, mała śliczna, a jej ogromne postępy to Twoja zasługa :)
  21. Coś niesamowitego :shake:, nie wiedziałam, że jest aż tak źle z bezdomnymi psiakami na naszym terenie ... tzn. z miejscem dla nich.
  22. O, to dobra wiadomość, potem jeszcze tylko odczekać kilka miesięcy (podobno nawet do 6-ciu) aż hormony się stopniowo wyciszą.
  23. Ewanka

    pudle szukaja domu

    Może zerknijcie na ten wątek z BDT ... może gdzies są jeszcze wolne miejsca dla psiej rodzinki. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane[/URL]
  24. Apetyt ma fantasyczny, ale to dopiero przy obecnej karmie, wcześniej miała tylko ... dobry ;) Skoki i loty Dosia trenuje regularnie na widok jedzonka, czasem jak zepnie się w sobie, to na serio boję się , że naprawdę mnie przeskoczy :evil_lol:
  25. Ostatnio nie miałam możliwości tego sprawdzić ... a wcześniej reagowała paniką na wszystko co się ruszało i na samą smycz też. Teraz jest wielka zmiana, no i Kalm Aid też troszkę pomaga jej trzymać emocje na wodzy , mam nadzieję, że jakoś da radę, ale będziemy to sprawdzać na bieżąco.
×
×
  • Create New...