Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. [quote name='tripti']mi też marzy się taka wielopokoleniowa rodzinka... a narazie to i żadnej na horyzoncie nie widać :( lekki lęk separacyjny - z tego co pisałaś wcześniej to raczej poważna sprawa..., albo ktoś się zaprze i będzie pracował, albo zorganizuje pomieszczenie "bez klamek" na czas nieobecności, albo nauczy korzystania z kennela... tylko kto będzie trzymał psa w kennelu przez 9-10 godzin dziennie... to już samo w sobie jakoś odrzuca. Wielopokoleniowa rodzina czyli z babcią i dziadkiem - kto dla starszych osób zafunduje psa z tak wysokim poziomem adhd, że trzeba ją aż uspakajać kroplami. Trzeba z Nią jakoś pracować nad tym lękiem, żeby chociaż złagodzić jego skutki, narazie to pod względem adopcyjnym nic nie przemawia na korzyść Lenki w porównaniu z innymi psami, a wręcz ma więcej minusów.[/QUOTE] Wszystko, co napisałam wcześniej to niestety prawda ... Lenka ma poważny problem z zostawaniem w zamkniętym pomieszczeniu bez ludzia. Wielopokoleniowa rodzinka, gdzie w domu zawsze ktoś jest, to by było TO, no i bardzo pożądany ogrodek, bo to żywioł Lenusi ... biega, skacze, poszczekuje, aportuje z radością. Świetnie byłoby gdyby był drugi psiak, bo ta nadgorliwa higienistaka uwielbia się kimś opiekować ;) [quote name='lilk_a']a to Lenka bierze jakieś kropelki na uspokojenie ? nie wiedziałam ....[/QUOTE] Tak, pisałam już wcześniej, bierze od chyba już dwoch miesięcy KALM AID z bardzo dobrym skutkiem ... to lekko tonizujący specyfik. [quote name='Szarotka']Moze tez isc do kogos kto pracuje z domu. Nasze zwierzta zostaja w domu same na dluzej niz 3 godziny bardzo rzadko.[/QUOTE] No właśnie, to tak jak u nas :) ... to jest psiak rownież dla osób wolnych zawodów, którzy pracują w domu, spędzają tam sporo czasu i chcą mieć towarzystwo psiaka zapatrzonego w człowieka jak w obrazek. [B]Lenusia pozdrawia cioteczki i ma nadzieję na fajny domek z ogrodem ... może być na wsi, bo uwielbia pozdrawiać przejeżdżające traktory :D [/B]
  2. ... znalazłam coś takiego .... http://www.dogomania.pl/threads/193140-20-ogłoszeń-za-5-zł-ogłoś-swojego-psa!-Na-Joy-i-Megi-do-wyczerpania-zapasów!
  3. ... przyjeżdżaj , pokoik czeka :cool1:
  4. [quote name='Monika z Katowic']Trzymamy kciuki, żeby było dobrze. :)[/QUOTE] ... i my też ........... :)
  5. O, to czekamy niecierpliwie .......... ;)
  6. Ale tu tajemniczo ;) ... uchylcie, proszę, rąbka tejemnicy ... czy domek już sprawdzony i podoba się Cassi ? ;)
  7. Chomiczku, to ty jeszcze w dt ???? ... szukaj domku, takiego najlepszego :)
  8. Jak miło czyta się takie wiadomości ... brawo Nelly :)
  9. [quote name='Szarotka']Czy Lenka sie juz nadaje do adopcji ??[/QUOTE] Tak, jak najbardziej :) ... ma wprawdzie lekki problem z lękiem separcyjnym, ale myślę, że przy wielopokoleniowej rodzinie da sobie świetnie radę, bo jest kochanym, świetnym psiakiem :)
  10. Co słychać u chłopaka, taka tu cisza ..................
  11. :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:............................:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:.....................:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: :multi::multi::multi::multi: ........... 12 kg .......... :multi::multi::multi::multi: ..........................................:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:.....................................
  12. Nie zdawałam sobie sprawy, że jest aż tak źle .............................. :(
  13. [quote name='tripti']jakie dwie kluseczki:) to i tak miło ze strony Dosi, że nie gramoli się pod kołdrę ;)[/QUOTE] To ciekawe, ale żadna z suczek nie włazi do łóżka ... a ja nie zapraszam ;)
  14. Czy ktoś może zabierał ją z boksu ... chociaż na krótki spacer? ... jak ona do ludzi? ... czy coś więcej o suni wiadomo, oprócz tego co ewidentnie widać?
  15. [quote name='andegawenka']Ta fota powinna być w ogłoszeniach, no kto się oprze....powala dokładnie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] To prawda !!!!!!!!!!!!!!
  16. [quote name='mysza 1']Oj tam, oj tam. :evil_lol: Niniejszym chciałam zakomunikować, że Gusia :loveu:zdecydowała się dać tymczas Azji, jest to oczywiście moja wina i jestem gotowa ponieśc konsekwencje.;) Gusia może zabrać Azję za 2 tygodnie a ja obmyslam gdzie możemy Azję do tego czasu przechować, żeby nie musiała stresować się schroniskiem.[/QUOTE] [B]To rewelacyjna wiadomość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B]
  17. Cudna maleńka suczynka :loveu::loveu::loveu: ... na jedzonko to pewnie by było stać, a na weta już nie :/
  18. Niektórzy to mają farta ;) ... dzięki za link.
  19. Nie kuś kusicielko :evil_lol: ... dobrze wiesz, że mnie nie stać na taki pekiński luksus :p
  20. Kseniula cudna :) ... a ja myślę o tej maleńkiej Pekince, buuuuuuuuuuu :p
  21. Fotki marlejowe to kąsek nie lada ... czekamy bardzo :) ... o Kajaku od jakiegos czasu słyszę, a nic nie widzę ;) ... może kajakowa mordka by się nam poakazała, ma wątek?
  22. [B]Dosia wita ciocie :loveu:[/B] Jest piękne słońce, ale na dworze 12 st. C :crazyeye: brrrrrrrrrrrr ... jaak wiadomo, Dosia jest ciepłolubna, więc po krotkim spacerku biegiem do domku i wygrzewamy się na ... dywanie :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/344/e1d9fc4badd4b407med.jpg[/IMG][/URL]
  23. Jestem, jestem Ciociu ;) :):):) .... i witam o poranku :loveu: ... właśnie wyleguję się na słonecznej plamie :eviltong:
  24. [quote name='GPooLCLD']Toy, ma coś z uszami ? Zapalenie ?[/QUOTE] Rzeczywiście, cały czas (na filmiku) potrząsa głową, jakby go uszka bolały.
  25. Jeszcze przydałby się kontakt ... jakiś tel. albo mail ... zamieściłabym tam na wątku, zaraz będę go tworzyć ;)
×
×
  • Create New...