Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Ok, mam nadzieję, że to pomoże chłopakowi znaleźć dobry dom. Czy wiadomo, tak mniej więcej, ile może mieć lat?
  2. Założę mu wątek, może fundacja dr. Lucy jakoś go wesprze(?) ... porozmawiam tam z dziewczynami, znam je od lat. Rozumiem, że zdjęcia mogę kopiować (???), no i na bieżąco informacje, gdyby coś się zmieniło w jego sytuacji, bo tam będę musiała aktualizować wątek . Gdzie psiak się teraz znajduje, wiem, że na działce, tylko w jakiej okolicy?
  3. [quote name='ocelot']Czyli nasz chłopak w sumie zdrowy?[/QUOTE] Zdrowy, tyko sikający ;) ... tak myślę, jaki domek to zaakceptuje? ... chyba nie będzie łatwo.
  4. [quote name='Atkaaaa']Dzwonił do mnie pan z Sopotu. Jest do oddania sunia pudelka miniatury dwu letnia! Bardzo miła i kochana, lubi dzieci i inne zwierzaki, błagam pomóżcie :(. Ona nie może trafić do schroniska :([/QUOTE] Coś więcej o psince ... jak do innych psów, czy zachowuje w domu czystość itp. ???
  5. Jest naprawdę piękny, mogę mu założyć wątek na Forum Collie Dr.Lucy (jeśli chcesz?) ... chociaż on jest mocno 'zmixowany' i nie wiem, czy mnie tam z nim nie wyrzucą ;) ... ech, gdyby nasz Zorba tolerował samce, to mógłby trochę pomieszkac u nas ... gdyby tak był niewielką suczką ;)
  6. Witaj Megi o poranku :)
  7. Przyszłam się przywitac z Sissi :) ... trzymam kciuki za cudowny, kochający domek. Uwielbiam plaskate pycholki , przez wiele lat miałam persy i słabość do nich mi pozostała.
  8. [quote name='MaDi']To miejsce było jedyną opcja po zabraniu jej z kliniki. Nikt nie jest w stanie zapewnić jej tam tego na co zasługuje, ponieważ znajdują się tam m.in. dzikie zwierzęta, które potrzebują stałej opieki ze względu na stan zdrowia bądź np. kalectwo. Apelowałam o pomoc w sprawie załatwienia jej porządnej budy, ale niestety nic z tego nie wyszło, przecież jak ona znajdzie dom to inne tego typu psy będą miały gdzie się podziać. Bazarki tez stoją w miejscu z tego co pamiętam na karmę mamy dopiero 45 zł. Kupiłam jej za zebrane wcześniej pieniądze dobra karmę, ale co dalej? Witaminy, nowa karma, sterylizacja.... Wiem,że na początku pomoc i zainteresowanie były duże, ale wszyscy doskonale wiemy ile kosztuje utrzymanie psów, które były w tak fatalnym stanie. Ze względu na brak funduszy nie możemy pomagać innym zwierzętom, nie ma ich nawet gdzie umieścić, w klinice sa nadal dwie nasze husky, jedna w sobotę pojedzie do DS, ale jest jeszcze husky Punia w Hotelu u Funi.[/QUOTE] Przyszłam się przywitać z sunią, a tu takie wieści ... hmmm kubeł zimnej wody - samo życie :(
  9. Witaj Tosieńko, mam nadzieję, że niedługo sprawa się wyjaśni i sterylka dbędzie ... a potem już tylko cudowny domek :)
  10. Co u Casanovy słychać ... z pewnoscią ma ciekawe plany na dzisiaj :p
  11. Witaj Piękna o poranku, czas na spacerek :)
  12. Cudny muchomorek :) ... wyniki zuełnie dobre jak na ten wiek ... mizianko dla jamnisi i zdrówka życzę :)
  13. Podniosę chłopaka od rana ... collie to wrażliwe, delikatne psiaki ... niestety mam samca po traumatycznych pzeżyciach, nie pomogę. Może jeszcze ktoś go zauważy :)
  14. [quote name='MaDi']Nie oddam jej byle gdzie, ale ona nie może być długo w tym DT , pewnie około miesiąca.[/QUOTE] Ojej, dlaczego nie może być tam do czasu aż znajdzie DS?
  15. Jak ona wypiękniała , aż miło popatrzeć ... wspaniały domek pilnie potrzebny :)
  16. Na każdym wątku jakaś tragedia ... ale ta psina to prawdziwy dramat :( ... i ta bidulka karmi malucha? :(
  17. Jakby Jej oczy patrzyły wgłąb ... a nie na zewnątrz ... :(:(:(
  18. ... jeszcze się nie dokopałam, ale to było chyba 11 kg ... niestety moja waga ma ze sto lat ;) , bo nowa elektroniczna zepsuła się po tygodniu :/
  19. [quote name='Ingrid44']Wreszcie przeczytalam wiekszosc watku . Widze duzo znajomych cioteczek na watku :) :) :) Lenka to przesliczna psinka .[/QUOTE] Ingrid, witamy serdecznie na wątku Lenusi :) ... to fajna sunia, ale ma troszkę problemów, może wspólnie damy radę jakoś jej pomóc i znaleźć cudowny, ale wyrozumiały domek :) [quote name='magenka1']ewanko a dostałaś żołtą smycz ode mnie? (w sumie ja tylko wysyłałam a smycz jest od Anetko z dogo)[/QUOTE] Tak, dostałam żółtą smycz ... nie wiedziałam od kogo :roll: ... szukałam darczyńcy na wątku Dosi ;) [B]Baaardzo dziękujemy, smyczka flexi jest piękna [/B]:) [quote name='obraczus87']Lenka, nasza gwiazdo - nie miej humorków ;)[/QUOTE] ... ech, Lenusia jest wyjątkowo temperamentna :evil_lol: ... ale trafiła kosa na kamien, ja się łatwo nie poddaję :D
  20. Suczynka jest piękna, nie dziwię się, że już dzwonią ... długo miejsca w dt nie zagrzeje ;) Jesteście dziewczyny wspaniale, że ją wyciągnęłyście ze schronu, powinna na kanapie siedzieć, a nie za kratami.
  21. Też jestem zdania, że jeśli sunia już podleczona, to chyba nie ma co zwlekać ze sterylką, żeby ostry stan nie powrócił.
  22. Rekinek to chłopak z fantazją, co tam będzie codziennie sikał jak jakis pospoliciak ;) ..... ale rtg z pewnością mu nie zaszkodzi.
  23. Cudna sunieczka ... :loveu:
  24. [quote name='bros']Ewanka chwal się tu szybko, bo ja mam pewne podejżenia :evil_lol: i aż tupie girkami pod biurkiem w pracy :eviltong:[/QUOTE] hihihii ... uczymy sią cierpliwosci ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no dobrze ... ale to jest dpiero w fazie rozmow ... nie wiem, czy nie zapeszę :p [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192919-ZAMOŚĆ-dzisiaj-jeszcze-jestem...-ale-jutro-...MEGI-zbiera-na-hotel[/URL]!
  25. hihihi ... rozumiem Cię w pełni ;) ... moje stadko, chyba za kilka dni się powiększy, powinnam mieć zakaz wchodzenia na DGM :cool3:
×
×
  • Create New...