-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Ok, mam nadzieję, że to pomoże chłopakowi znaleźć dobry dom. Czy wiadomo, tak mniej więcej, ile może mieć lat?
-
Założę mu wątek, może fundacja dr. Lucy jakoś go wesprze(?) ... porozmawiam tam z dziewczynami, znam je od lat. Rozumiem, że zdjęcia mogę kopiować (???), no i na bieżąco informacje, gdyby coś się zmieniło w jego sytuacji, bo tam będę musiała aktualizować wątek . Gdzie psiak się teraz znajduje, wiem, że na działce, tylko w jakiej okolicy?
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Ewanka replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atkaaaa']Dzwonił do mnie pan z Sopotu. Jest do oddania sunia pudelka miniatury dwu letnia! Bardzo miła i kochana, lubi dzieci i inne zwierzaki, błagam pomóżcie :(. Ona nie może trafić do schroniska :([/QUOTE] Coś więcej o psince ... jak do innych psów, czy zachowuje w domu czystość itp. ??? -
Jest naprawdę piękny, mogę mu założyć wątek na Forum Collie Dr.Lucy (jeśli chcesz?) ... chociaż on jest mocno 'zmixowany' i nie wiem, czy mnie tam z nim nie wyrzucą ;) ... ech, gdyby nasz Zorba tolerował samce, to mógłby trochę pomieszkac u nas ... gdyby tak był niewielką suczką ;)
-
Witaj Megi o poranku :)
-
Śliczna i rozkoszna sunia - Pekineczka MA DOMEK! :)
Ewanka replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
Przyszłam się przywitac z Sissi :) ... trzymam kciuki za cudowny, kochający domek. Uwielbiam plaskate pycholki , przez wiele lat miałam persy i słabość do nich mi pozostała. -
[quote name='MaDi']To miejsce było jedyną opcja po zabraniu jej z kliniki. Nikt nie jest w stanie zapewnić jej tam tego na co zasługuje, ponieważ znajdują się tam m.in. dzikie zwierzęta, które potrzebują stałej opieki ze względu na stan zdrowia bądź np. kalectwo. Apelowałam o pomoc w sprawie załatwienia jej porządnej budy, ale niestety nic z tego nie wyszło, przecież jak ona znajdzie dom to inne tego typu psy będą miały gdzie się podziać. Bazarki tez stoją w miejscu z tego co pamiętam na karmę mamy dopiero 45 zł. Kupiłam jej za zebrane wcześniej pieniądze dobra karmę, ale co dalej? Witaminy, nowa karma, sterylizacja.... Wiem,że na początku pomoc i zainteresowanie były duże, ale wszyscy doskonale wiemy ile kosztuje utrzymanie psów, które były w tak fatalnym stanie. Ze względu na brak funduszy nie możemy pomagać innym zwierzętom, nie ma ich nawet gdzie umieścić, w klinice sa nadal dwie nasze husky, jedna w sobotę pojedzie do DS, ale jest jeszcze husky Punia w Hotelu u Funi.[/QUOTE] Przyszłam się przywitać z sunią, a tu takie wieści ... hmmm kubeł zimnej wody - samo życie :(
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Witaj Tosieńko, mam nadzieję, że niedługo sprawa się wyjaśni i sterylka dbędzie ... a potem już tylko cudowny domek :) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Co u Casanovy słychać ... z pewnoscią ma ciekawe plany na dzisiaj :p -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Witaj Piękna o poranku, czas na spacerek :) -
Podniosę chłopaka od rana ... collie to wrażliwe, delikatne psiaki ... niestety mam samca po traumatycznych pzeżyciach, nie pomogę. Może jeszcze ktoś go zauważy :)
-
[quote name='MaDi']Nie oddam jej byle gdzie, ale ona nie może być długo w tym DT , pewnie około miesiąca.[/QUOTE] Ojej, dlaczego nie może być tam do czasu aż znajdzie DS?
-
Jak ona wypiękniała , aż miło popatrzeć ... wspaniały domek pilnie potrzebny :)
-
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Ewanka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Na każdym wątku jakaś tragedia ... ale ta psina to prawdziwy dramat :( ... i ta bidulka karmi malucha? :( -
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Ewanka replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Jakby Jej oczy patrzyły wgłąb ... a nie na zewnątrz ... :(:(:( -
... jeszcze się nie dokopałam, ale to było chyba 11 kg ... niestety moja waga ma ze sto lat ;) , bo nowa elektroniczna zepsuła się po tygodniu :/
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Wreszcie przeczytalam wiekszosc watku . Widze duzo znajomych cioteczek na watku :) :) :) Lenka to przesliczna psinka .[/QUOTE] Ingrid, witamy serdecznie na wątku Lenusi :) ... to fajna sunia, ale ma troszkę problemów, może wspólnie damy radę jakoś jej pomóc i znaleźć cudowny, ale wyrozumiały domek :) [quote name='magenka1']ewanko a dostałaś żołtą smycz ode mnie? (w sumie ja tylko wysyłałam a smycz jest od Anetko z dogo)[/QUOTE] Tak, dostałam żółtą smycz ... nie wiedziałam od kogo :roll: ... szukałam darczyńcy na wątku Dosi ;) [B]Baaardzo dziękujemy, smyczka flexi jest piękna [/B]:) [quote name='obraczus87']Lenka, nasza gwiazdo - nie miej humorków ;)[/QUOTE] ... ech, Lenusia jest wyjątkowo temperamentna :evil_lol: ... ale trafiła kosa na kamien, ja się łatwo nie poddaję :D -
Śliczna i rozkoszna sunia - Pekineczka MA DOMEK! :)
Ewanka replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
Suczynka jest piękna, nie dziwię się, że już dzwonią ... długo miejsca w dt nie zagrzeje ;) Jesteście dziewczyny wspaniale, że ją wyciągnęłyście ze schronu, powinna na kanapie siedzieć, a nie za kratami. -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Też jestem zdania, że jeśli sunia już podleczona, to chyba nie ma co zwlekać ze sterylką, żeby ostry stan nie powrócił. -
Śliczna i rozkoszna sunia - Pekineczka MA DOMEK! :)
Ewanka replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
Cudna sunieczka ... :loveu: -
[quote name='bros']Ewanka chwal się tu szybko, bo ja mam pewne podejżenia :evil_lol: i aż tupie girkami pod biurkiem w pracy :eviltong:[/QUOTE] hihihii ... uczymy sią cierpliwosci ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no dobrze ... ale to jest dpiero w fazie rozmow ... nie wiem, czy nie zapeszę :p [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192919-ZAMOŚĆ-dzisiaj-jeszcze-jestem...-ale-jutro-...MEGI-zbiera-na-hotel[/URL]!