-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Zimą będzie duży problem, ubranka chyba konieczne, mam nadzieję, że ciocie coś podeślą :eviltong: ... teraz też mam wrażenie, że jej zawsze zimno ... gdy świeci słońce, ona układa się na dywanie wyłącznie na słonecznej ''plamie'' .. a szalona Lenka, nawet nie zauważa, że jest słonko ;)
-
[quote name='tripti']Ewanko, a gdzie było dziś Dosia wita o poranku ;)??? Dosia dzisiaj przespała poranek i ... wita cioteczki po południu :D :loveu: U nas dziasiaj pogoda jak w kalejdoskopie, słońce, ulewa, burza i ... słońce, ulewa, burza itd. ... i tak już kilka razy ... brrrrrrrrr ... psiaki senne i troszkę marudne, Dosia wychodzi na siusiu i galopem do domu, Mr Q naturalnie też nas dzisiaj zaszczycił :p
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']to kiedy mozna spodziewac ie decyzji vet ? lepiej to zrobic jak najszybciej nim dziewczyna zdecyduje sie na cieczke ;) zwykle sunie lubia tak zrobic jak tylko zycie staje sie odrobine lepsze...[/QUOTE] ... to prawda, dokładnie tak zrobiła moja tymczasowiczka Dosia ... dostała u mnie cieczki, krótko po wyciągnieciu jej ze schroniska. -
To prawda i za to ją lubię podwójnie ... w przeciwieństwie do swojej koleżanki, Dosia vel Rita ma nienaganne maniery :) ... marzy mi się, żeby trafił jej się domek, który to doceni i za to ją pokocha.
-
Wieści doskonałe :) ... a może kiedyś udałoby się zrobić jakieś fotki pudliszonka, na tle tego wspaniałego miejsca.
-
Labradorka-Zabka ma juz swoj jedyny i wymarzony domek.A I A dziekujemy
Ewanka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Zuch dziewczyna :) ... a koszulka bardzo twarzowa, choć napisy już nie na czasie ;) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Wspaniała wiadomość ... nadal nie puszczamy kciuków!!! ... wierzymy, że nastąpił przełom i teraz będzie już coraz lepiej :) -
Labradorka-Zabka ma juz swoj jedyny i wymarzony domek.A I A dziekujemy
Ewanka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy, jesteśmy ... wspieramy na odległość :) ... niewiele więcej możemy zrobić. -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Witaj Tosieńko, jak minęła nocka? Trzymaj się dzielnie, już niedługo będziesz zdrowa :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Tytuł genialny :D [/B] ... a liczba ogłoszeń ........... :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ... super spawa, Lenusia baaaardzo dziękuje :loveu: -
To my - kartofelki (maluchy z Andrzejewa Duranowskiego)
Ewanka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Podniosę i ja maluszki ... a tatuś przystojny, tylko chyba nie bardzo odpowiedzialny ;) -
Biedactwo, oby jak najszybiej odzyskała wiarę w ludzi.
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Ech, martwię się o Tosieńkę ... oby wytrzymała dzielnie do operacji!!!!!!! -
... hehehe, to jedyne rozsądne wytłumaczenie :D
-
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
Ewanka replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Mi również brak słów i tylko powtórzę ... jak dobrze , że są te wizyty przedadopcyjne i cierpliwe Osoby z Dogo , przed którymi otwierają się niektóre fałszywe serca potencjalnych właścicieli. -
[quote name='Czarodziejka']Dziadek colie ze zdjęcia powyżej też leje na czterech. I nawet nie czeka aż skończy, tylko idzie i leje, a łapę podnosi, jak jest o co oprzeć. O pień na przykład ;)[/QUOTE] Genialny :D Nasz Zorba sikał jak chłopak, ale odkąd ma za TŻ-tki dwie sunie, to zaczał sikać na 4 :cool3: Szczylku, siakaj jak chcesz i nie słuchaj wrażych podszeptów :evil_lol: