-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Czekamy na fotki modelki ;)
-
Trzymam mocno kciuki ... Megi wytrzymaj jeszcze troszkę i wszystko powinno zmienić się na lepsze :)
-
Oj, ten nawrót krost bardzo mnie zmartwił ... nie daj sie Emi, walcz!!!!!
-
Młodziuta suńka - znów moja wieś.....NADZIEJA? TAK, JUŻ W DOMU :)
Ewanka replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Biedna suczynka, ale oko ma bystre :) ... jak troszke odżyje i przytyje będzie wiodła prym na podwórku ;) ... szkoda Nikusi, chyba rzeczywiście do domku i blisko człowieka jakoś przetrwa żarłoczną koleżanką. -
Szczylku witaj :) ... wybaczysz, ale to taka malizna ................ zerknijcie ciotki, proszę, może wspólnymi siłami coś wymyślimy ........................ [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193280-KOLEJNA-suka-z-małymi-(-POMOCY!-potrzebne-miejsce-w-hotelu[/URL]!
-
Dwuletnia westie z chorobą skóry zostaje u mnie na DS :)
Ewanka replied to ataK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kenny'](...), gdy wykombinuję jak zgrać zdjęcia z komórki na kompa bez kabla :/[/QUOTE] ... może z komórki prześlij na maila do siebie lub kogoś .............. -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
Ewanka replied to mru's topic in Już w nowym domu
Może napisz coś więcej o suczyce, może kogoś to przekona ................ czy ona domowa, czy dzikuska ... czy coś o niej wiadomo??? nadal rozsyłam wątek , ale widzę, że wszędzie ten sam problem :( -
Dwuletnia westie z chorobą skóry zostaje u mnie na DS :)
Ewanka replied to ataK's topic in Już w nowym domu
Ech, też szukamy dla malusieńkiej suni .................... co za czasy ............. :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193280-KOLEJNA-suka-z-małymi-(-POMOCY!-potrzebne-miejsce-w-hotelu[/URL]! -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Ewanka replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']wczoraj trafił do pabianickiego schroniska czarny średni pudelek z obciętym ogonem. Został wyrzucony z samochodu:( niestety ma ok 10-12 lat. Tylne łapy chyba zaczynają dawać się wez naki, bo nie jest juz taki stabilny, ciut chwieje się na nogach, ale zęby ma nawet ładne jak na takiego staruszka, prawie bez kamienia, tyle że kły wytarte. Jest troche wychudzony, biodra mu sterczą, baaardzo skołtuniony i powoli zaćma go bierze, bo oczy zachodzą bielmem. Na spacerze szedł dość żwawo i lubi się przytulać, aczkolwiek nie patrzy w oczy, bardzo tego unika. Fotki później bo już nie mam siły. Od razu zakochałam się w nim, ale niestety rodzicie nie chcą już psa, boja się kolejnego rozstania...a w jego przypadku mogłoby to być szybkie rozstanie:([/QUOTE] co za ludzie , wrrrrrrrrrrrrr .................... nie dziwię się, że się zakochałaś ;) ... w dziecinstwie mialam czarnego pudlisia ... wstaw proszę fotki :) -
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Ewanka replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Plan wydaje się dobry i jedyny możliwy :) ... cały czas trzymam kciuki za sunię, te jej oczy mogą się przyśnić, nie można było jej tak zostawić! -
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Ewanka replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Co słychać u suni? Oby to nie było coś zakaźnego ... trzymaj się suczynko. sorry .... zerknijcie proszę ......... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193280-KOLEJNA-suka-z-małymi-(-POMOCY!-potrzebne-miejsce-w-hotelu[/URL]! -
[quote name='sacred PIRANHA']moja koleżanka ciachała swoja suke w 4tym miesiącu życia...ma kilka samców niekastrowanych i wolała sobie nie wyobrażać co by się działo podczas jej pierwszej cieczki:-) są zwolennicy i przeciwnicy takich wczesnych sterylizacji ale wszystko to kwestia wyboru osoby odpowiedzialnej za psa:-)[/QUOTE] Mam samca niekastrowanego i niedawno przeżyliśmy cieczkę tymczaski i wierzcie mi, nie chciałabym przeżywać tego raz jeszcze :angryy::angryy::angryy::angryy: .......... najlepiej małą ciachnąć jak będą w pełni rozwinięte wszystkie narządy, a to chyba właśnie ok. 6 mies. bo jeśli się to zrobi za wcześnie, to może być nietrzymanie moczu i inne powikłania.
-
Widzę, że dziewdczyna otworzyła się na całego ... :D .......... zniszczenia pracy bardzo wspólczuję, wiem, coś o tym, ręce wtedy opadają ! . przepraszam ... ale ujęła mnie ta bezdomna rodzinka malizn ........... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193280-KOLEJNA-suka-z-małymi-(-POMOCY!-potrzebne-miejsce-w-hotelu[/URL]!
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wybacz Cassi ... zerknijcie proszę ...................... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193280-KOLEJNA-suka-z-małymi-(-POMOCY!-potrzebne-miejsce-w-hotelu[/URL]! -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
Ewanka replied to mru's topic in Już w nowym domu
Dostałam zapytanie o dt, niestety nie mogę pomóc, dzisiaj przyjeżdża sunia z Zamościa i będzie już komplet ..... ale rozsyłam wszędzie wątek, może zerknie tu więcej ciotek i ktoś coś wymyśli ............. wierzę, że uda się uratować rodzinkę malutkiej suni. -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, proszę, zerknijcie ................ [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193280-KOLEJNA-suka-z-małymi-(-POMOCY!-potrzebne-miejsce-w-hotelu[/URL]! -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, zerknijcie ..................... malizny potrzebują jakiegoś kąta ............. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193280-KOLEJNA-suka-z-małymi-(-POMOCY!-potrzebne-miejsce-w-hotelu[/URL]! -
Witaj Megi :) ... co do sterylki, to słyszałam, że np. w Kanadzie sterylizują od 6-go miesiąca, a u nas chyba częściej po pierwszej cieczce, ale to zawsze decyzja weta.
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Witaj przystojniaku ... allegro świetne :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Witaj Tosienko, będzie dobrze, trzymaj się kruszynko :) -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Witaj Cassi :) ... jakie wieści ... mam nadzieję, że droga do nowego domku coraz krótsza. -
Dosia wita o poranku :loveu: U nas piękne słońce i chyba już dzisiaj będzie cieplej, Dosia planuje długą (jak na nią;) ) wycieczkę ... jak powszechnie wiadomo sunia piechurem nie jest, może przeszkadzają jej tipsy :evil_lol: ... za to bardzo lubi się wygrzewac w domku u boku swojego ludzia :) hihihi ... to dobre dziewczynki ;) ... wg Dosi można regulować zegarek, więc jeśli rodzinka wstaje koło 7-mej, to może nie nastawiać budzika, Dosia szczeknie dwa trzy razy, pobiegie na siku, a potem jeszcze dosypia w sypialni aż do śniadanka koło 8.30 ... dalszy plan dnia też wg zegara ;) ... bardzo poukładana psica :)