Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. [quote name='IVV']wesolo masz z ta psia rodzinka ;)[/QUOTE] ... właśnie dzisiaj o tym rozmawialiśmy, że rodzinka się nam rozrosła ;) ... ja byłam jedynaczką i zawsze chciałam mieć dużą rodzinę ... no i mam :p
  2. [quote name='IVV']Ewuniu ,a czy masz juz taka karme dla psich dzieci ?[/QUOTE] IVV, nie ... jeszcze karma nie została wybrana ... nie wiedzielismy co małej dolega, więc dziewczyny wstrzymały się z zamawianiem. Wydaje mi się, że Molly za kilka dni będzie mogła już jeść wszystko, czyli dobrą karą odpowiednią do swojego wieku :) [quote name='sonia71']Ewanko to Molly nieźle wam daje popalić:evil_lol: ale w tym wypadku to znaczy że może wszystko bedzie dobrze i mała szybko wróci do zdrowia:loveu: a charakterek ustawisz :diabloti:no bo przecież wyszło że to "mleczna" dziewczynka :crazyeye: życzę wszystkim dziewczynkom słodkich snów :loveu:a wam wieczornego odpoczynku :lol: i ponowne podziękowania dla zatrzykowej pielęgniarki :loveu:[/QUOTE] Mała śliczna rozrabiaka :loveu:.... jest jak rozpieszczony dzieciak :) ... myśli, że wszystko jej wolno , ciotki Lena i Dosia trochę ją ustawiają :evil_lol: ... a my pomożemy w wychowaniu dziewczynki :)
  3. Ufff, jesteśmy już po wszystkich zabiegach ... lekko nie było ... :mad: ... sunia charakterna i bardzo nie chciała dostać zastrzyków, w końcu wylądowała z głową zawinięta swetrem, inaczej się nie dało ... walka była długa, ale uwieńczona sukcesem , dzięki [I]Lilek[/I] :loveu: i TZ-towi ... :loveu: Molly jest baaardzo głodna, wylizała bidulka pustą miskę po kolacji Zorby :roll: ... strasznie mi jej żal, ale jeszcze dzisiaj musi się przegłodzić ... od jutra wprowadzamy kurczaka z ryżem i mam nadzieję, że szybko przejdziemy na dobrą suchą, odpowiednią dla psich dzieciaków :)
  4. [quote name='ladySwallow']Myślę, że imię można zmienić ;) Na razie na bazarku teoretycznie (tzn. jeszcze nie wpłynęło) uzbierało się 70 zł, do podziału na obie panny - po 35 zł. Ale, że moja mała nie potrzebuje chwilowo kasy, to to 70 zł niech pójdzie na Megi-Molly. Jutro pchnę przelew, ok?[/QUOTE] Świetnie, dzięki ;) Bardzo jestem ciakawa co z niej wyrośnie ? ;) ... w sensie usposobienia, bo przecież teraz czuje się średnio, a już startuje do dziewczyn ... co będzie jak całkiem wyzdrowieje ... strach się bać :mad: a z urody troszeczkę przypomina sheltie ... :cool1:
  5. Megi czuje się znacznie lepiej :multi: ... merda ogonkiem i zaczęła 'ustawiać' Lenkę , a ta bardzo źle to znosi ... dzisiaj je trochę izoluję, żeby mała doszła do siebbie, ale przewiduję walkę o przywództwo :evil_lol: [SIZE=1]Kasa przydatna jest ... ale pośpiechu nie ma[/SIZE] ;) cioteczki, czy ona mogłaby się nazywać Molly? ... jakoś lepiej na to reaguje ;)
  6. Wetka mówiła, że Megi jest młodsza, niż sądzimy :p ... ma najwyżej 4 miesiące ... ma jeszcze mleczne kielki i własnie dzisiaj jednego z nich niespodziwanie wypluła :crazyeye: [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b0b5e45f8c47b6fa"][IMG]http://images36.fotosik.pl/204/b0b5e45f8c47b6fam.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='IVV']Lilek jest nastepnym Psim Aniolem !!!!!!!![/QUOTE] ... to prawda :) ...[I] Lilek[/I] ma dużo swoich psów i wiele z nimi pracy, a jednak zawsze znajduje czas by pomóc tam, gdzie ta pomoc jest potrzeba!!!
  8. W przychodni wet [I]Chiron [/I]w Płocku .... badanie krwi, kroplówka na wczoraj i dzisiaj, 3 zastrzyki wczoraj i 3 na dzisiaj ... no i nocna wizyta, lekarz specjanie przyjeżdżał z domu (za to 80pln) ...[B] łącznie 135 pln[/B] wydaje mi się, że to stosunkowo niedrogo, chyba 'po znajomości', bo była tam [I]Lilek[/I], która zna od lat tę klinikę i osoby tam pracujące :) Babrdzo dziękujemy Jej za transport i wsparcie ... dzisiaj przyszła dać małej kroplówkę i jeszcze obiecała wpaść wieczorkiem dać Megi zastrzyki .... i jak zwykle nie chciała nic za benzynę, nie wiem jak się Jej zrewanżujemy ??? :oops: [COLOR=darkorange][B][COLOR=black][I]Lilek[/I], bardzo Ci dziękuję !!!!!!!!!! :loveu:[/COLOR][/B] [/COLOR]
  9. [quote name='E-S']Isadora jesteś moim guru i ideałem nie do doścignięcia, jeśli chodzi o ogłoszenia a w szczególności allegro ... szacun wielki. I podziękowania za Tusię, którą strasznie polubiłam :Rose:[/QUOTE] ... też mogę się pod tym podpisać :)
  10. Piękna sunia ... zaufa bo widać, że chce .............. :)
  11. Jeszcze wrócę do wczorajszego wieczora .................... :( był dla wszystkich bardzo trudny ... nocna wizyta u weta, zastrzyki, kroplówka ... a potem już tylko spokojy sen. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/346/36b3257dd1d19469med.jpg[/IMG][/URL] ... wyniki badania krwi ....... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/346/b957aae485580d1bmed.jpg[/IMG][/URL] .... oczywiście, z tego wszystkiego, zapomnieliśmy o książeczce zdrowia, leki zapisane na karteczce ........... [U][COLOR=#0066cc][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=88439553754a1e79"][IMG]http://images47.fotosik.pl/345/88439553754a1e79m.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U]
  12. [quote name='Tola']Mam pieniądze od [B]IVV dla Megi[/B], wieczorem przeleję na konto Jo37[/QUOTE] IVV ... :loveu:
  13. Ciekawe, gdzie schował się potem przed robotnikami ? ;)
  14. [B]Lena wita cioteczki o poranku :loveu:[/B] Lenka jest bardzo zainteresowana nową wczasowiczkę, ilekroć idę do malutkiej Megi Lenka mi towarzyszy pod same drzwi ;) .... nie wpuszczam jej do pokoju małej, bo ta trochę nam chruje.
  15. Dosia wita o ppranku :loveu: Dzisiaj wielki dzień, Dosia zapozna się osobiście z nową koleżanką Megi ... mam nadzieję, że się polubią i będą żyły w zgodzie :) ................ wyobraziłam sobie grubą Dosię ........... :D:D:D
  16. [B]Megi wita wszystkich o poranku :loveu:[/B] Noc minęła spokojnie, sunia wyspała się za wszystkie czasy ... zuch dziewczynka :) Jest słodka, wstała i merdała ogonkiem na powitanie, ale jeszcze nie dała głosu ;) Byłyśmy na spacerze, spotkała się z Zorbą ... jest jeszcze słabiutka, wenflon trochę jej przeszkadza, ale od wczoraj widać poprawę ... mam nadzieję, że już nic malutkiej nie grozi !!!!!!!!!!!!!!!!! Na wszelki wypadek, trzymajcie kciuki do odwołania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. Wspaniały final :) .... a własciwie ważny etap, bardzo trudnej drogi....
  18. [quote name='IVV']idz odpocznij Ewuniu...bedzie dobrze ,musi byc dobrze !!!![/QUOTE] Też mam taką nadzieję ... trzymam mocno kciuki za malutką !!!!!!!! Dobranoc :)
  19. Oj, to prawda ... ;) u nas już po wszystkim, mała śpi.
  20. Jestem ........... ufffff ... kroplówka podana, Meguś śpi smacznie utrudzona tym wszystkim ............. ........ czekamy do jutra, znowu kroplówka , a wieczorem trzy zastrzyki, te same co dzisiaj ...... ....napisane ręcznie, nie odczytam co zacz. Najważniejsze, że malutka już jest w domu i smacznie śpi ... [B]jest zakaz podawania picia i jedzenia[/B] ... z tym spotykam się po raz pierwszy. IVV, kubraczka nie mam, a ranki i wiczory chłodne, ale pocięłam na koc polarowy i Megi ma teraz cztery bardzo wygodne kocyki, którymi jest otulona. Jutro wstawię jej wyniki.
  21. Tak, czytałam, tylko myślałam, że była postawiona jakaś konkretna diagnoza . Ta sunia, o której piszesz, dostała antybiotyk (?) i jak długo z tego wychodziła? Mam nadzieję, że zaraz przyjadą i będzie więcej wiadomo ...
  22. Oj, Aga .......... chyba damy Ci przymusową separację od wszelakich suczek ;)
  23. [quote name='ladySwallow']Czyżby to samo, co u nas? Tylko u nas bardzo szybko wykryte.[/QUOTE] hmmmmmmmmmm, może to samo ... a u Was co konkretnie było?
  24. [quote name='sacred PIRANHA']no o masz problem...ale pewnie Tz został poinstruowany jak to sie robi:-) hmm obniżone leukocyty ...miejmy nadzieje z przewlekłego osłabienia organizmu...[/QUOTE] Jadą razem z Lilek, ona ma mnie tu zaraz instruować ... marnie to widzę, ale czegóż się nie robi dla Megi :) podobno infekcja żołądkowa, czy coś takiego (???) ... zaraz przyjadą to ich prześwietlę co tam było mówione.
×
×
  • Create New...