-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
[quote name='ladySwallow']Nauczysz się ciotka, spokojnie - jeśli mała ma wenflon, to nie będzie trudne.[/QUOTE] chyba nie mam wyjścia ;) ... ale przy pobieranu krwi mdleję :p
-
[quote name='sacred PIRANHA']Ewanka jesli masz z nimi kontakt poproś ich żeby posłuchali jej dokładniej płuca i oskrzela...[/QUOTE] ok, już dzwonię ... za późno ... już jadą do domu, wyniki dobre, tylko białe ciałka niższe ... podobno objaw infekcji ... a mi się wydaje, że wtedy są wyższe (???) ... jak dojadą to wstawię wyniki, może TZ coś pokręcił. ***************** Megi dostała kroplówkę do domu i na jutro drugą ... o, matko, nigdy nie dawałam krpplówki :crazyeye:
-
[quote name='sonia71']Megusia bardzo przytulam cię do serducha...:([/QUOTE] Wszyscy ją przytulamy, jest słodka i taka delikatna, wzbudza wyjątkowo ciepłe uczucia. Tak się cieszę, że zdecydowaliśmy się na tę dzisiejszą wizytę u weta ... kto wie co by było jutro, z taką niską tempareturą i osłabieniem.
-
[quote name='ladySwallow']Lepiej obniżoną niż gorączkę... Czekamy na wyniki[/QUOTE] Tak, ja to czułam, że ona była chłodniejsza od Lenki, przytulałam je obie równocześnie i była wyraźna róznica, mówiłam to lekarce przez telefon ... to chyba objaw osłabienia,bo jak organizm walczy to ma wtedy gorączkę. ******************** nie mogę rozmawiać, bo trwa nadal badanie, ale dowiedziałam się że miała [SIZE=3]36,6 st C[/SIZE] i ma dostać jakiś zastrzyk ... nic mi nie chcą mówić :placz: .... ........... wyników jeszcze nie ma.
-
[quote name='FIFA']Był to boczek rolowany skorki zdjełam chciałam jej dac bułke z masłem nie chciała więc dałam co miałam bawiła sie jeszcze pozniej była bardzo wesoła ma zabAWKE[/QUOTE] przypuszczam, że był zbyt dla niej tłusty, za bardzo ciężkostrawny ... to malutka delikatna sunia, ale wierzę, że będzie dobrze !!!!!
-
pierwsze wieści .......... z kliniki ...... Megi ma założony wenflon i pobraną krew, bad. komputerowe, będą niedługo wyniki ... ma obniżoną temperaturę i to narazie tyle.
-
[quote name='FIFA']dziewczyny pies zabrany był bardzo pozno od de mnie nic nie jadła cały dzień nie wiedziałam , ze nie moge ja karmic jest mi bardzo przykro a tak starałam sie tak bardzo a widze ze zaszkodziłam :oops:[/QUOTE] Nie myśl tak, że to Ty zaszkodziłaś, raczej nałożyły się różne sprawy ... dużo obcych osób, wielki stres, trzęsący samochód, zapach spalin itp itd ... nie obwiniaj się, bo my wiemy, że chciałaś dobrze i dzięki Tobie Megi jest u nas :) zastanów się tylko, czy ta wędlina mogła mieć jakąś sztuczną osłonkę, skórkę ????
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Ewanko,jakie Ty masz sliczne dziewczynki!!!!![/QUOTE] Dziękuję bardzo :loveu: ... przez grzeczność nie przeczę :diabloti: [COLOR=silver]tak mawiało się w moim dzieciństwie...................[/COLOR] :p -
[quote name='sonia71']ewanko- trzeba być dobrej myśli ....ale czasem bardzo ciężko to przychodzi...:([/QUOTE] Wiem, czasem są trudniejsze momenty, ale wierzę , że będzie wszystko dobrze ... musi być dobrze !!!!!!!!!!
-
Miło nam, że odwiedzasz Dosię, zapraszamy częściej :)
-
Myślę, że osiągnęłam liczbę miłą i humanitarną ... 3 sunie każda inna i wszystkie bardzo fajne, każda z innego powodu :loveu: ... a Zorba to farciarz jakich mało :evil_lol:
-
Ja mam trochę temperatury i mnie nie chciali zabrać .....:placz: pojechał mój mąż z Lilek jako przewodnikiem i kierowcą ;) ........... będą informować na bieżąco, ale musze przyznać, że Megi zagrzała się chyba , bo otuliłam ją dodatkowymi kocykami i włączyłam piecyk ... nabrała troszkę sił, przywitała się ładnie merdała ogonkiem ....... bądźmy dobrej myśli ... malutka jest w dobrych rękach, to dobra klinika, tam prwdopodobnie będzie kiedyś sterylizowana.
-
[quote name='IVV']jesli jest slaba nie ma na co czekac ! to szczeniak i szybko moze zejsc .... wedlina najgorsze co mozna psu dac...[/QUOTE] Jedziemy z małą Megi do Płocka ... to 40 km, ale tam mają w razie czego usg i wszystko co trzeba i zrobią jej badania itp. Trzymajcie kciuki !!!!!!!!!!! W transporcie pomaga nam nieoceniona Lilek :loveu:
-
Teraz sunia leży i jest bardzo słabiutka ... nie wiem, czy jeszcze dziś nie pojedziemy do weta ..... :( ... sama nie wiem, może ją zostawić, niech się dobrze wyśpi .............. ??????? cały dzień wymiotowała, to z pewnością ją bardzo osłabiło .... ale też sporo piła ... po drodze obdszczekiwała ;) ... u nas nie wydała jeszcze żadnego dźwięku a tak na marginesie [B]wędliny jak najdalej od psiaków[/B] , mają masę konserwantów i przypraw które szkodzą psom, ale wiem, że miałaś dobre chęci ... to tak na przyszłośc ;)
-
[quote name='sonia71']Ewanko - masz serce do naszej malutkiej :) ,zaraz piszę ci PW[/QUOTE] Malutka jest bardzo kochana ... ja mam serce do wszystkich ''moich'' psiaków ;) , jak już któryś przekroczy granice mojej posiadłości, staje się automatycznie domownikiem i to tym najważniejszym :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Muszę przynać, że Lena robi wiekie postępy, byli u nas wczoraj i dziś murarze, Lena ze spokojem przyglądała się ich pacy, już nie szczekałą i nie panikowała jak jeszcze niedawno ... dzielna dziewcznka :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/317/8c1d6726699d398fmed.jpg[/IMG][/URL] ... a potem było mizianko i przytulanko .... :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/317/d90321eb71e4104bmed.jpg[/IMG][/URL] ... a potem nieoczekiwane spotkanie ''oko w oko'' z nową wczasowiczką :):):) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/317/d0e15e2bf3925cbamed.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='IVV']jezeli duzo wymiotuje to sie szybko odwadnia a to juz jest zagrozeniem zycia psa ,nie wspominajac szczeniaka o tak malych gabarytach.... moze to maselko tez jej nie posluzylo ,jest bardzo ciezko strawne ...a to taki mikrus ....mysle ,ze wizyta u veta jej nie zaszkodzi ,a jedynie moze zapobiec dalszemu meczeniu sie psiny i Twjemu Ewuniu...tylko ,ze mala nie ma pieniedzy... ile taka wizyta kosztuje ?[/QUOTE] Znowu spędziłam z nią z godzinkę ... spacerowałyśmy sporo (na smyczy) w sadzie i w lasku, poznała Lenkę, wprawdzie to nie było na dzisiaj planowane, ale stało się ;) ... nie widać po niej, żeby była chora, jedynie sprawia wrażenie osłabionej, w domu cały czas leży i odpoczywa. No ale niestety wymiotuje , na szczęście cały czas bardzo dużo pije, więc mam nadzieję, że się nie odwodni. Zaniosłam jej rosołek z namoczonym sucharkiem, tak radził wet, ale zupełnie to zignorowała ... poczekamy do jutra, ale jak nie będzie poprawy to chyba z nią pojadę do weta. On jest starszy, doświadczony 12km od nas w troszkę większej miejscowości. Nie mam pojęcia ile weźmie za wizytę, przez tel dawał dużo rad, wydaje się ludzki ;) ... pierwsze spotkanie dziewczyn ............:cool1: ..... Lenka zachęcała do zabawy .. [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/345/aa01b516bf0b76abmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/341/952af65ba5015d20med.jpg[/IMG][/URL] ale najwięcej czasu spędza tak .............................. :shake: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/345/f4f7cbccc7232eeamed.jpg[/IMG][/URL]
-
Może i dobrze, że nie zjadła tej tabletki, bo cały czas wymiotuje ... teraz już tylko wodą i trawą ... biedna malutka :( ... nie ma gorączki, ma chłodny, wilgotny nosek i macha ogonkiem jak wchodzę do pokoju ... ale wyraźnie coś jej dolega. Jak do rana nic się nie poprawi to chyba pojedziemy do weta, choć on mówił, że do trzech dni może psiak być w stresie i tak się zachowywać :(
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Poniekąd wróciłam, a ponieważ szukam ucieczki, zapomnienia od własnych myśli biorę się na ostro do roboty. [COLOR=Silver][I]Życie jest takie kruche, wystarczy chwila by zgasić je...[/I][/COLOR][/QUOTE] Isadoro bardzo współczuję! To prawda, że praca pomaga ... czasem. Bardzo się cieszę, że Tosieńka wróciła do formy ... dzielna dziewczynka :) -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
Ewanka replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']straszna tu cisza........[/QUOTE] ... tez tak zerkam .... mam nadzieję, że [B]w realu[/B] ktoś odwiedza tę rodzinkę przy wolnej sobocie .....