Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Witaj cudna Babulinko :)
  2. Cudna Kosmitka jest na właściwym miejcu .... i po co to zmieniać ????? ;)
  3. Pokerku .................no i co ......... no i co ........... ???? .................. jaka decyzja ???????????????????????????? ... nie trzymaj nas dłużej w niepewności ;) Kosmitka zostaje ??? :evil_lol:
  4. Nie wierzę, by Pańcio mówił serio o rozstaniu (vide foto) ... chyba chce Cię Pokerku tylko wypróbować :D ... te malutkie łapinki same bez Pańcia na tym ogromnym przerażającym świecie, sama pomyśl ... no jakoś nie wierzę ;) [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2272/zunia084.jpg[/IMG]
  5. [quote name='ajlii']400 km do pikuś dla Awki :) Ślicznie jeździ w samochodzie, wygląda przez okno, wygląda do nas... wyraźnie to lubi. A najbardziej chyba skakanie po całym aucie - przełażenie nad fotelami, pod fotelami... Generalnie... nie radzimy sobie :( Od rana *******nik w domu. Julka leje, bo ona BARDZIEJ jest szczeniakiem. Kazan zagubiony strasznie. Awka twierdzi że te szczeniaki tak na nią patrzą... że ona jesć nie będzie. Szczeniory szaleją - Rysio chodzi i jączy że się nudzi (leżał już na wszystkich poduszkach przecież...), Leon twierdzi (głośno i wyraźnie) że jest psem pilnującym... Jednym słowem - sajgon... Dobrze że szczury grzecznie śpią... narazie. Nic to, wypiję kawę i ogarnę jakoś to towarzystwo. Będzie dobrze ;)[/QUOTE] Opis cuuuudowny ... staram się zrozumieć ;) ... a kawka i tak najlepsza na wszystko :)
  6. ... kciukasy zaciśnięte !!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
  7. Piecyk na drzewo wymaga komina, nasz jest między kuchnią a łazienką, więc niestety nie mamy kominka. Nie znam się na generetorach, a każdy handlowiec chwali swój towar ... muszę wybrać coś niedrogiego a dobrego ... a to się chyba wyklucza :/
  8. [quote name='lamia2'][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9560/pb270017.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]jest przecudna ......................... [/B]:loveu::loveu::loveu:
  9. Odwiedzam sybiraczki ;) ... radosne wieści, Pollinka radosna - super! :)
  10. [quote name='luka1']Pies okazał się ułożony i grzeczny. Bez problemu dał się wykąpać, wyskubać sobie kleszcze, wyciąć filce. I nawet wie jak się zachować w domu. Dziwi to bona podwórku trudno było nawiązać z nim kontakt.[/QUOTE] Mądry psiak, widocznie na ulicy czuł się nomen omen ... zagubiony.
  11. Zerkam, zerkam i .... wstrzymuję oddech , a tu decyzji jeszcze nie ma .............. i wcale się nie dziwię ;) Jak wiadomo, na miłość nie ma lekarstwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ................... a jak jest dom i ogród, to zawsze jeszcze jakaś mała zimowa tymczasowa bida się zmieści :p
  12. Taaaaaaaaaaaaaaak ;) :) mam pytanie .................. ... może ktoś ma jakieś doświadczenie z [B]generatorem prądu[/B] ... musimy chyba kupić, bo mamy prawie wszystko na prąd i zamarzniemy bez niego ............... :shake:
  13. Dosia wita o poranku i życzy miłego dnia w ciepłych pieleszach :loveu: ... zasypało nas, rano nie mogłam otworzyć drzwi, psiaki wychodziły przez balkon ;) ... Dosia zjadła wczoraj kawałek Lenkowej kości i dzisiaj ma trochę rozwolnienia, mam nadzieję, że jej to szybko minie. Tradycyjnie już, patrzy z odrazą na śnieg i wszyscy trzymamy kciuki, za szybkie nadejście wiosny :p ************ wczoraj wyłączyli (awaria) nam na kilka godzin prąd, co naychmiast postawiło nas do pionu :crazyeye::shake: ... może ktoś ma jakieś doświadczenie z generatorem prądu ... musimy chyba kupić, bo mamy prawie wszystko na prąd i zamarzniemy bez niego.
  14. [B]Lenusia wita z wieeeeeeeelkiej zaspy śnieżnej :loveu:[/B] u nas drzwi też zasypane, więc wychodzimy balkonem :eviltong: Lena nareszcie w swoim żywiole ... biega, skacze i turla się w śniegu ... czasem wygląda jak bałwanek :) ... Zorba dzielnie jej towarzyszy, a Dosia patrzy na nich swoimi pięknymi wielkimi oczami z bezgranicznym zdumieniem :roll::crazyeye::roll:
  15. Pokazuj się Tosienko ... też jesteś u mnie na FB :) [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=114991321900067&set=a.114991318566734.13817.100001675998176#!/profile.php?id=100001582058764[/URL]
  16. ... i ja bardzo się cieszę, nareszcie ktoś o nią zadba !!!!!!!!!!!!
  17. Odwiedzam sunię ... a może jakieś nowe fotki dla ciotek ;)
  18. Myślę o psiakach w kojcach .... u nas sypie od wielu godzin ...................... :/
  19. oby tak się stało... trzymam Cię za słowo :)
  20. Witaj Przystojniaku:) ..... może jakaś dodatkowa kołderka?
  21. hihihi ... u Was chyba większy mróz, u nas dość ciepło, ale sypie i sypie i sypie, zasypało drzwi wejściowe, TZ właśnie poszedł odśnieżać. ... mieliśmy dzisiaj kilkugodzinny brak prądu, więc w domu temp. spadła od razu o kilka stopni , buuuuuuuuuuuuu ... piec CO niestety wyłącza się przy braku prądu :/
  22. [quote name='obraczus87']Mam nadzieje ze przestanie tak ciagle sypac, bo tutaj w Warszawie jets porazka. Na drogach glownie :([/QUOTE] ... widziałam w tv :/ ........ mam stały podgląd, tak z sentymentu ;) ... stolica lekko sparaliżowana, współczuję, ale mam nadzieję, że tzw. służby jakoś dadzą radę, tylko musi przestać sypać. My mieszkamy przy drodze "wojewódzkiej", więc jako tako odśnieżają, jeżdżą tu autobusy, więc muszą ;)
  23. Dosia przesyła śnieżne buziaki :loveu: ........ sypie śnieg od rana i wcale nie ma zamiaru przestać ... Dosia chyba wyjdzie na świat dopiero wiosną :D
×
×
  • Create New...