Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Czekoladko, dużo szczęścia w nowym domku !!!!! :)
  2. [quote name='ostatniaszansa']Olu, super! 20zl ja dokladam do tego hoteliku. Naradzimy sie dzisiaj z Ewa ktorego bidaka dac na "wakacje" - mam kilka typow m.in.[B][U] ktoras z uroczych, malutkich suczek, ktore ostatnio do nas zawitaly[/U][/B], ale poszukamy dokladnie, zeby poszla naprawde potrzebujaca bida. Wspaniale, dziekujemy Ci :) na facebooku wrzucilam tez nasz apel o szukanie domkow tymczasowych dla psiakow. Karme zalatwimy, a tam to moze chociaz kilka naszych psiakow przezyloby zime w lepszych warunkach/Agnieszka[/QUOTE] ... czy te malutkie suczki mają swoje wątki, albo chociaż jakieś fotki?
  3. Wspaniałe wieci ... Tinko, trzymam kciuki za domek :) ... a może tej bizkoptowej 3-kilówce zalożyć wątek i wstawić jakieś fotki, będzie łatwiej ogłaszać.
  4. [quote name='lika1771']Niestety nie ma takiej mozliwosci,mam nadzieje ze jesli cos Jej dolega to sunie lecza,jeszcze 5 dni[/QUOTE] Mam też taką nadzieję, Malutka jest śliczna ... z pewnością będzie u Ciebie szczęśliwa :)
  5. Dosieńka wita o poranku :loveu: ... u nas słonko :p ... masz rację IVV ;) ... ostatnio Dosia na hasło 'spacerek' wieje i chowa się bidulka pod stolik, ona nienawidzi zimy, wiem to już na 100%, jak widzi kubraczek też daje dyla :placz: ... a może kolor jej się nie podoba ;)
  6. Dorotko, dbaj o siebie ... zdrówka życzę !!!! :)
  7. [quote name='Agucha']Nie zapominajcie, że sunia jest na Pomorzu i to musiałaby być cała akcja z wykupem, transportem, zbiorem pieniędzy itp...[/QUOTE] Dzisiaj tam dzwoniłam i wiem, że malutka jest na Mazowszu, niedaleko Konina :)
  8. Piękne psiaki, ciekawe czy te dwa ( z linków) znalazły już domki? Nie mogę się dodzwonić.
  9. [quote name='Daria_13']Dziękuje Ewanka :) Czyli suczka mogłabyś wykupić, wystarczy poszukać DT. Może Koci świat by ją wziął? Ja mam w domu psa- samca,[B] wiadomo jak ona do psiakow[/B]?[/QUOTE] ... [B]no właśnie jak wyżej napisałam :[/B] [B]ona do psiaków - [U]niestety bardzo[/U] [U]marnie!!! :([/U][/B] poza tym suczynka nie mieszkała nigdy w domu i nie zachowuje czystości, ale to drugoplanowa sprawa, może się nauczy ;) Nie do końca mnie zrozumiałaś, [U]gdyby była łagodna do psiaków[/U], to chyba bym ją wzięła na bdt, od jakiegoś czasu szukam malutkiej (chętnie plaskatej) suni ........ ..... ale jeśli chcesz Ty, bądź ktoś inny, ją wykupić i zapewnić cieplutki domowy dt, to chętnie się do tego dołożę jednorazowo [B]100 zł [/B]
  10. Witaj Rambusiu, pokazuj się ciotkom i światu, mocno trzymam za Ciebie kciuki :)
  11. Obyś miała rację Szarotko :) .... trochę się Lenusia u nas zasiedziała ;)
  12. [quote name='lika1771']Niestety musimy czekac to jest i tak konspiracja bo schron nie daje na dt, mam nadzieje ze to nic powaznego[/QUOTE] a, rozumiem ;) ... a może w trakcie odwiedzin pobierz dyskretknie (wg wskazówek weta) troszkę zeskrobiny i dać na badanie, bo z tego co widzę, to malutka będzie tam jeszcze ok. tygodnia ... miałabyś już wtedy wyniki i jakąś koncepcję czym ją leczyć. Tak sobie tylko głośno myślę ;)
  13. [quote name='obraczus87']Najgorsze jest to, ze nikt nie dzwoni po nasza modelkę :([/QUOTE] hmmmmmmmmmm ......... szkoda, naprawdę nie rozumiem dlaczego?
  14. Z jednej strony jak pisze taks to walka i ma rację, a z drugiej serce nie sługa ............ ...... zadzwoniłam przed chwilą i rozmawiałam o tej małej suni .......... ... mieszka w nieogrzewanym gospodarczym budynku, facet powiedział "tamtą zimę przeżyła to i tą przeżyje .." ... 220 to dla mnie sporo, ale oczywiście bym dała, tylko w rozmowie zdradził, że ona bardzo źle żyje z innymi suczkami, bardzo zaborcza i zazdrosna, ostro walczy o względy człowieka .... .. a u mnie są już od kilku miesięcy dwie spokojne zaprzyjaźnione wczasowiczki, Lenka i Dosia i nie mogę chyba im tego zrobić .............. :/ .... mam ogromną słabość do plaskatych, małą suczkę będącą w wwyjątkowo trudnej sytuacji, ale zgodną z innymi, wzięłabym do domu, ale w tej sytuacji ........... myślę, czy i jak mogę tu pomóc???
  15. Śliczna malutka, czy wiadomo co z jej skórą? ... a może możnaby zacząć leczyć ją jeszcze w schronisku, choćby spryskać fiprexem?
  16. [B]Pokerku, nie wierzę ....................... :(:(:([/B] Zuni nie można przecież liczyć jako 100% (w sensie całego) psa ...... :eviltong: ..... to przecież pół pies a pół człowiek (!!!) , więc zawsze jeszcze jakaś malutka psia bida się zmieści .... w tę wolną połówkę :diabloti:
  17. [B]Lenusia w swoim żywiole, uwielbia zimę i przesyła cieplutkie pozdrowienia kochanym cioteczkom :loveu:[/B] Lena zmieniła futro na zimowe, ma teraz znacznie grubsze, z pięknym połyskiem, odrobinkę dłuższe i leciutko falujące (!!!) na grzbiecie ... istna modelka :p
  18. hihihi ... to mało powiedziane, Dosia jest w ciężkim szoku :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ... naturalnie wkłada przed wyjściem kubraczek, ale brakuje jej sweterka!!! - która ciotka obiecywała sweterek - przyznać się baz bicia :mad: Dosia siku robi niemal w locie, ale randki z Mr Q. ma w ustronnym miejscu, pod wielką rozłożystą czereśnią, żeby tam się dostać trzeba pokonać trawnik z półmetrową warstwą śniegu ... Dosia idzie tam, a właściwie truchta jak na szczudłach, istne kino :evil_lol:
  19. [quote name='sonia71']Jo37 -to dobrze że to jest fajny domek ,ktory mam nadzieję akceptuje Molly występki i uczy ją wychowania. pozdrawiam całą rodzinkę Molly.[/QUOTE] ... i ja się przyłączam do pozdrowień :) ... Mollinka to jeszcze dzieciak i wiele można jej wybaczyć, ale jak wiadomo, wszystko do czasu i ona także powinna zacząć dorastać ;)
  20. tak, jest jakiś problem z dogo, odkąd się ujawnił się oficjalny sponsor ;) .. strony się pozmieniały........ bo jego reklama jest na każdej stronie ......... :/
  21. [quote name='paros']Właśnie dowiedziałam się, że w sobotę jest umówiona więc to chyba ona :evil_lol: A odzew był duży bo jest na Facebook'u :lol:[/QUOTE] ... podaj proszę link, nie mogę jej znaleźć na FB.
  22. [quote name='Lulka']Iwona wybrała[B] dom bez innych zwierząt[/B], [B]ponieważ babcia nie nadaje się do życia w grupie niestety. Jest mega terrorystką i najszczęśliwsza bedzie sama ze swoim ludziem :)[/B] Jagnie jestesmy mega mega wdzieczne, ze tak szybko zaoferowala swoja pomoc!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: jestem w ogole zdziwiona ze byl taki odzew, bylo sporo chetnych na adopcje, mimo, ze piesek juz starutki :p[/QUOTE] Baaaaaaardzo się cieszę :)
  23. [B]Lenusia wita o poranku :loveu:[/B] ... Lenka uwielbia ganiać po śnieżnych przestrzeniach ... i zajada się swoim przysmakiem - LODEM ... :evil_lol:
  24. Dosia wita o poranku i życzy ciepłego, bezśnieżnego dnia :loveu: ... u nas spory mróz, ale nie pada i słonko nieśmiało wygląda zza chmury ;)
×
×
  • Create New...