-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Ewanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
dodałam sunie do swojego profilu, im więcej osób je zobaczy tym lepiej .... :) [URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001582058764[/URL] z tymi reklamami to chyba trochę przegięli ............... ;) ................... co drugi post???? :/................ -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Ewanka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Chociaż podniosę chłopaka ... głowa do góry malutki, będzie dobrze :) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Witaj Wisienko :) -
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Ewanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pokazujcie się dziewczyny ... będzie dobrze ! :) -
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Ewanka replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Witaj Malutka, bardzo lubię tu zaglądać ... cudna sunia, żeby tylko domek był jej wart :) -
Emisiu ... bardzo się cieszę, że jest lepiej :)
-
Dosia tradycyjnie wita o poranku i zaprasza na pyszną kawę z kardamonem :loveu: ... nie mam o czym pisać ... Dosia śpi zakopana w kocyki, apetyt ma świetny, nienawidzi wychodzić na dwór ...... kręgosłupka i żeberek już prawie nie widać, po sterylce pokazały się na chwilkę ... dzień podobny do dnia ... nuuuuuuuuuuuuuuuuuuda :eviltong: ********************************************************* hmmm, nie wiem, jak to powiedzieć, ale pieniądze za sterylkę jeszcze nie przyszły .... :shake: .. Święta za pasem, prezenty na bazarkach by się kupowało, a tu nie ma za co ........................ :roll:
-
Nie pozwólcie trafić im do pseudo! bulterrierka, shih- tzu i inne
Ewanka replied to Daria_13's topic in Pseudohodowle
Wklepałam w google nr tel do faceta od Shih tzu ... on srzedaje tylko jedną sunią i jakieś dwa stare piece ... bullka i shar pei są w innych miejscach pod innymi numermi tel i inne osoby ogłaszają je na all ... to nie jest jedna wielka pseudo, tak jakoś wyszło w ostatnich postach, albo ja źle zrozumiałam. Nie wiem, czy jakaś organizacja prozwierzęca zainteresuje się tym, że facet trzyma jedną suczkę w budynku gospodarczym nieogrzewanym, bo wtedy co mają powiedzieć te , które siedzą w budach, a są ich tysiące, wszystkie powinny być natychmiast odebrane ...... ... cały czas mam mieszane uczucia, za nic nie chciałabym wspierać pseudo, ale .... jednak najważniejszy jest psiak .......... -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Ewanko czy taki KOng bedzie dla Niej odpowiedni??[/QUOTE] hmmm, przyznam, że nie wiem, nie znam się na kongach ... wielokrotnie mi radzono, by Lenka go miała, wtedy będzie jej łatwiej znosić samotność. Może któraś z ciotek ma doświadczenie i coś doradzi. [B]Ważne, żeby był najmocniejszy z najmocniejszych (!!![/B]), Lenka jest w stanie przegryźć wszystko ;) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Sytuacja finansowa jak widzę, nie jest łatwa, ale Lence bardzo przydałby się KONG, już kiedyś o tym rozmawiałyśmy na wątku ... w określonych sytuacjach, gdy zostaje sama w pokoju daję jej kość , która byla (2szt.) dołączona gratis do karmy, ale już Lenka wszystkie "zużyła" ............. znalazłam link do konga ........... [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/kong_dla_psa[/URL] -
Nie pozwólcie trafić im do pseudo! bulterrierka, shih- tzu i inne
Ewanka replied to Daria_13's topic in Pseudohodowle
Ja cały czas myślę o malutkiej suni .................. dzisiaj nie mogę dodzwonić się do tego faceta, ma chyba wyłączony telefon :/ -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Tosieńko, cudownego domku ci życzę :) -
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Ewanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Śliczne dziewczyny :) -
Popkisiu czas w drogę ;)
-
Nie pozwólcie trafić im do pseudo! bulterrierka, shih- tzu i inne
Ewanka replied to Daria_13's topic in Pseudohodowle
hmmm, jakoś słabo to wyszło, bo teraz sunia ma dwa wątki ........... -
Nie pozwólcie trafić im do pseudo! bulterrierka, shih- tzu i inne
Ewanka replied to Daria_13's topic in Pseudohodowle
[quote name='Daria_13']Rozumiem, a znasz ludzi z tamtych okolic,którzy mogliby wykupić ją?[/QUOTE] ... trudno powiedzieć, muszę popytać. -
Nie pozwólcie trafić im do pseudo! bulterrierka, shih- tzu i inne
Ewanka replied to Daria_13's topic in Pseudohodowle
[quote name='Daria_13']Ewanka mam jeszcze pytanie, czy gdyby udało znaleźć się DT, to byłabyś wstanie pojechać po nią? bo ja niestety nie mam takiej możliwości[/QUOTE] Niestety pojechać nie mogę, w sytuacji podbramkowej mogę ją przez chwilę przetrzymać u siebie. -
och Iwonko, tyle tego psiego nieszczęścia ... a tu jeszcze ta mroźna zima .......................... :( tu jest sunia shih tzu w pseudo, chciałam ją wziąć do siebie, ale podobno agresywna do suczek ... ech ................... http://allegro.pl/shih-tzu-suczka-trikolor-2-u-letnia-i1341809680.html#gallery tu jej wątek: http://www.dogomania.pl/threads/197505-Maleńka-suczka-shih-tzu-szuka-DT!!!-nie-przeżyje-zimy i jeszcze tu też jest o niej .............. http://www.dogomania.pl/threads/197154-Nie-pozwólcie-trafić-im-do-pseudo!-bulterrierka-shih-tzu-i-inne
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']odwiedzam Lenusie i zapraszam sie na kawe :) :) :)[/QUOTE] ... już teraz na popołudniową zapraszamy ;) .... chyba rzeczywiście wypiję drugą kawę, pogoda marna, zachmurzenie, na szczęście nie pada śnieg, ale zapowiada się zmiana pogody .......... :) -
Nie pozwólcie trafić im do pseudo! bulterrierka, shih- tzu i inne
Ewanka replied to Daria_13's topic in Pseudohodowle
[quote name='Jetrel']Wiem że to ryzykowna gra ale może spróbować akcji w stylu "Albo zrzeknie się pan psa, albo zgłosimy warunki na policji?" Tak mi wpadło do głowy.[/QUOTE] teoretycznie by można, ale to chyba tylko osobiście w kilka osób ;) ... jako delegacja jakiejś fundacji prozwierzęcej, ostatnio są afery nagłośnione w TV, mogłoby się udać ;) -
Nie pozwólcie trafić im do pseudo! bulterrierka, shih- tzu i inne
Ewanka replied to Daria_13's topic in Pseudohodowle
może porozmawiaj jeszcze z facetem ........... może coś utargujesz ......... [URL]http://allegro.pl/shih-tzu-suczka-trikolor-2-u-letnia-i1341809680.html#gallery[/URL] -
Nie pozwólcie trafić im do pseudo! bulterrierka, shih- tzu i inne
Ewanka replied to Daria_13's topic in Pseudohodowle
Hmmm, ja mam rozdwojenie jaźni ;) ... z jednej strony zgadzam się z taks - nie wolno w żaden sposób wspierać pseudo (!!!), ale z drugiej ... niewinna suczynka siedzi w nieogrzewanym budynku i nie wiadomo co i ile je, czy ma przynajmniej lepszą "zimową" karmę - z pewnocią nie ma :/ ... cały czas mylę, jakby tu wykroić dla małej kawałek ciepłego miejsca ....... -
Nie pozwólcie trafić im do pseudo! bulterrierka, shih- tzu i inne
Ewanka replied to Daria_13's topic in Pseudohodowle
Strasznie mi szkoda tej malutkiej suni ....... :( .... przecież dopiero zima się zaczyna, ona tam marznie, jast strasznie zaniedbana, skołtuniona, ech co tu gadać, trzeba by ją chyba jednak stamtąd wyciągnąć ...... ..... co o tym myślicie ? -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia zarasza na południową kawę :)[/B]